Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

/c.d./ Kerim też ma swoje podejrzenia co do Mustafy ... "To możliwe, że na spotkaniu mógł przekonywać Meltem do wycofania się z zeznań" .... Tak też może być, Kadir i Omer też tak myślą .... Kerim jest wściekły, że Mustafa przychodził od ich restauracji i szpiegował dla Yasaranów .... Ale nie tylko na to Kerim jest zły ... Na ojca i jego przejawy troski też ... Nie chce żadnych ochroniarzy i jego pomocy! .... Fatmagul go uspokajała, a Deniz była oburzona niewdzięcznością Kerima! ... Fahrettin zabronił krzyczeć jej na swojego brata! ... Kerim był zdziwiony słowami Fahrettina .... Inni poczuli się nieswojo ... Oczywiście oprócz Mukaddes, ją to mało zdziwiło, bo przecież działo się coś ciekawego!!!! ... (Czy przed chwilą nie narzekała, że nie zdążą z jej sukienką do sądu????!!) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Deniz w rozmowie z ojcem powiedziała, że jest zła na Kerima, przecież nie tylko on cierpiał, a teraz nie docenia starań ojca i chce już wracać do matki .... (Długo nie wytrzymała z bratem!) .... Fahrettin obiecał jej, że po rozprawie wrócą do domu .... Smutny odjeżdżał spod domu Kadira żegnany uśmiechem Fatmagul .... Fatmagul też jest zła, że Kerim tak traktuje ojca, a potem tego żałuje ... Kerim nie chce jego pomocy, jego opieki, nie życzy sobie by do nich przychodził :( ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Jest późno, a Kerim nie śpi ... Hałas na dole zwrócił uwagę Fatmagul ... To Kerim przegląda dokumenty Kadira ... Fatamagul chce wiedzieć czego szuka .... Kerim chce przeczytać raport z pierwszej rozprawy, bo chce się przygotować ... Być może Fatmagul mu uwierzyła, bo dalej już o nic nie pytała ... Ale nawet gdyby chciała jeszcze o coś zapytać, to spojrzenie Kerima ją onieśmieliło .... Może celowo zmierzył ją wzrokiem od dołu do góry by już poszła i mu nie przeszkadzała??? ... A może nie mógł powstrzymać wzroku by nie spojrzeć na nią stojącą przed nim w koszuli nocnej? ... (Upieram się przy opcji pierwszej, bo Fatmagul zawstydzona szybko zasłoniła się pod szyją i poszła na górę ;) ) ... Kerim został sam, wtedy mógł spokojnie znaleźć adres Mustafy!!!! ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Rano Murat zrobił Fatmagul uroczą pobudkę ... Przyszedł do jej pokoju, obudził pocałunkami, bo chciał się do niej przytulić i poleżeć z nią w łóżku ... Jest niedziela rano, a wujka Kerima nie ma, wspomniał Murat .... Fatmagul zaczęła się niepokoić ... U Mustafy mieszka już matka .... To ona otworzyła drzwi porannemu gościowi .... A Mustafa miał rano niemiłą niespodziankę ;) .... To był Kerim!!!! .... (Ja bym się z takiej niespodzianki ucieszyła :P ) ... Przyszedł porozmawiać z łachudrą! .... Kerim nie czekał długo .... Od razu wygarnął co wie o Mustafie .... To jasne, że pracuje dla Yasaranów, sprzedał się im, a oni go wykorzystują .... Mustafa zdobył się na ironiczny uśmieszek, bo wiedział, że Kerim mówi prawdę .... Ale to nie koniec! ... Kerim zna plotki, że to Yasaranowi kazali Mustafie zabić Vurala! .... Ten temat bardzo zaciekawił Mustafę, ale Kerim nie będzie mu się tłumaczył .... Mustafa dostał ostrzeżenie od Kerima! -"Nie wiem, czemu tak się poniżasz przed tymi bydlakami?! Ale jak Cię zobaczę w pobliżu Fatmagul, zabiję Cię jak psa! Już raz mogłem to zrobić, teraz się nie zawaham!" .... Ich rozmowę przerwała Halide ... Gdy zobaczyła zdjęcie Kerima w gazecie przybiegła ratować synka! ... Chciała wiedzieć po co on przyszedł ... A Mustafa zmyślił, że Kerim chciał by zeznawał na ich korzyść!!!! .... To już było oburzające dla Halide!!!!!! .... Z pretensją wzywała Boga -"Czy to się nigdy nie skończy! Boże daj mi siłę!" ... (Dla niej sprawa Fatmagu już się zakończyła????!!!!! ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W willi ... Fatmagul nie może dodzwonić się od Kerima ... Nie zostawił żadnej wiadomości i zniknął .... Już go zna i wie, że może zrobić coś czym znów ją zmartwi :( ... U Yasaranów ... Poranny przegląd prasy .... Selim zaczął .... Jego ograniczony umysł nie rozumie dlaczego Fatmagul teraz chce by wszyscy poznali jej historię, bo wychodząc za Kerima chciała tego uniknąć !!!! .... (Czy on miał ostatnio wypadek i ma luki w pamięci???!!! ) ... Resat szybko wyprowadził błądzącego syna z ciemności swojego umysłu! -"To przez nas, nie umieliśmy zamknąć jej ust!" .... (Nie wiemy, czy Selim to zrozumiał, ale rozmowa trwała dalej! ) ... Munir nic sobie nie zarzuca -"Ja zrobiłem wszystko co potrafiłem! .... (Czyli za mało potrafi! :D Może Kadir przyjmie go na praktykę do swojej kancelarii?! Będzie otwierał i zmykał drzwi, bo klientów Kadirowi nie zabraknie, gdy wygra sprawę Fatmagul! :D ) ) ... Ale spokojnie Munir nie traci nadziei! ... Teraz nadzieję pokłada w Mustafie, oby tylko przekonał Meltem! ... Selim nadal bierze udział w dyskusji! -"Może jednak (Meltem) nie przyjdzie na rozprawę" ..... Resat nie jest takim optymistą!-"Jak nie Meltem to Mukaddes, któraś zacznie mówić! Fatmagul poszła na całość!" ... Munir widzi jeszcze nadzieje dla nich w zmianie sędziego, może to coś pomoże! ... (Nie daj Boże!!!! :D ) ... Selim nadal jest aktywny! -"Najbardziej obawiam się Leman! Jak ją przycisną wszystko wyśpiewa i wyrok zapadnie natychmiast!" .... Selim mądrze gada, bo i Munir się szalonej Leman obawia! :D ... Resat chyba ma pomysł, bo przyglądał się Perihan w ogrodzie i coś wymyślił ... (Na pewno poznamy szczegóły jego super planu już za chwilę! ) ... (Jak widać kryzys Yasaranów z kobietami, jest trudniejszy do rozwiązania niż ratowanie firmy od bankructwa! :D ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Erdogan też ma problem z kobietą ... To piękna i mądra doktor Nil, która słusznie nie chce z nim rozmawiać! ;) ... No nieeeee!!!! ... Erdogan jest nieszczęśliwy!!!! ... On tak bardzo chce by Nil go pokochała!!!! .... I jeszcze łezki poleciały łajdakowi !!!!!! ... (Mamo przytul tego zasmarkanego drania! ) .... Plan Resata polegał na namówieniu Perihan by przyjechała na rozprawę ... "Co ludzie powiedzą, że jej nie ma przy synu?" .... Ale Perihan nie ma zamiaru nigdzie jechać ;) ... Resat nie przekonał Perihan .... Skoro tak, to poprosi ją by przekonała Leman, żeby też nie przyjeżdżała ... "To dla dobra ich syna, żeby go ratować przed więzieniem"!!! ... Resat jest na tyle miły, że nawet jej telefon przyniósł!!!! ... Perihan zadzwoniła, ale nie zastała Lema, pojechała na cmentarz do Vurala .... O tak! ... Ucieszył się Resat!!!! .... "Jedź tam, jedź" !!!! ... Perihan dobrze powiedziała do Resata! -"Co z ciebie za człowiek?!" ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W willi ... Fatmagul czekając na Kerima zajęła się sprzątaniem ... (Tak czas szybciej mija ;) ) ... Odnalazł się Kerim! ... Zadzwonił do Fatmagul i zaprosił na spacer :) :) .... Ale nie tak łatwo wymiga sie od odpowiedzi -"Gdzie był?" .... Zgodnie z umową o szczerości, przyznał się, że rozmawiał z Mustafą ... I tym zmartwił Fatmagul :( ... W samochodzie na nabrzeżu musiał się wytłumaczyć i posłuchać ochrzanu od Fatmagul ... Ona ma rację, niedługo rozprawa i nie potrzebują nowych kłopotów! ... Kerim przeprosił ja tylko za to, że zniknął rano bez słowa ;) ;) .... Fatmagul chce wiedzieć co zaszło między nim, a Mustafą ... Kerim spokojnie zapewniał ją, że tylko rozmawiali! ;) ;) .... Kiedy Fatmagul przeżywa jego wybryk i martwiła się, Kerim rozglądał się po nabrzeżu za innym samochodem .... Zauważył, jak kobieta uczyła się jeździć samochodem, pewnie z mężem ;) ... Kerim wpadł na ten sam pomysł! :D ... Fatmagul była przerażona! :) ... Nie miała wyboru, musiała się przesiąść z kierownicę :D .... Instruktor Kerim będzie ją uczył :D :D ... Podstawy opanowane, można ruszać! :D .... Ale tej uroczej lekcji nauki jazdy samochodem przyglądała się przypadkowa para z innego samochodu! ... To był dla nich ciekawy widok! ... Bo rozpoznali za kierownicą, tę zgwałconą dziewczynę! ... Nie dowierzali własnym oczom, że ona ma dobry humor!!!!! ... Chłopak zaczął robić z ukrycia zdjęcia uśmiechniętej Fatamagul kierującej samochodem!!!!!!! .... (No nie możliwe, że jej radość im przeszkadzała!!!!!) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór ;) Ale wesoło było w nocy i rano, a teraz cisza, wszyscy śpią ;). Oczywiście żartuję. KO też znam „Hayat gibi”, ale z tureckimi i polskimi napisami nie widziałam/słyszałam. Jestem Ci bardzo wdzięczna za ten link z napisami :) :) :). Przy okazji można poduczyć się tureckiego. Pozostałych utworów jeszcze nie słuchałam. O! widzę, że jest już streszczenie odc.101 :). Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam :) Widzę,że cisza u nas była dziś taka , że aż do teraz w uszach dzwoni:D Spore zaległości domowe nie pozwoliły mi od rana nawet tu zajrzeć ale ufff...na dziś :D Odcinka jeszcze nie oglądałam a streszczenie kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór :). Fatmagül na sesji terapeutycznej powiedziała, że zanim łajdaków osądzi wymiar sprawiedliwości, spotka ich osąd opinii społecznej. Nie sądziła chyba jednak, że taki będzie jego wymiar. Wchodząc do sądu miała za sobą i obok siebie tłumy wspierających, identyfikujących się z nią kobiet, przyjaciół, doskonałych prawników i rodzinę. Nie jest już zaszczutą, zrozpaczoną dziewczyną. Przypomniałam sobie scenę, w której Munir w jej domu w Ildirze zastraszał ją, manipulował, szantażował, a ona mogła liczyć wyłącznie na Rahmiego. Rok później dalej walczy ze skutkami traumy, jednak jest z nią kochający i kochany mąż, a i rodzina rozrosła się w nieoczekiwany sposób. Naprzeciwko niej staje czterech wymęczonych własnymi kłamstwami mężczyzn, bezpiecznych za murami sądu, bo żaden z nich nie odważyłby się nosa wystawić za drzwi. Munir zabrania małym gnojkom nawet podchodzić do okna. Prawnikowi do niedawna wielkiego holdingu jako jedyna satysfakcja pozostało prowokowanie Kerima atakiem na Meryem, bo wiadomo, że Kerim na to nie pozwoli. Yaşaranowie powtarzają swoją litanię zaczynającą się od słów „Jeśli …” Jeśli Leman zacznie mówić …”, „Jeśli Meltem zacznie mówić …”, „Jeśli matki nie przyjadą …”, ‘Jeśli udałoby się zmusić do milczenia Fatmagül …”. Potężni do niedawna ludzie misternie montują układankę stabilną jak domek z kart, a jeśli jeden element wypadnie, to cały plan diabli biorą. Reşat zlecił Mustafie zatrzymanie Leman i ten plan według niego za dobrze wyszedł – wierzy, że wypadek Leman, Şemsiego i Perihan zdarzył się na jego polecenie. Nasłani przez Munira gryzipiórkowie – bo nie dziennikarze! – poszczuci na Fatmagül odmawiają zgwałconej dziewczynie chwili radości i wytchnienia. Relaks należy się prześladowcom, oni mają prawo chodzić – a, przepraszam, jeździć Mercedesami – środkiem ulicy z podniesioną głową i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Elifko ;) Piosenek, a szczególnie tych pięknych nigdy dość ;) Ja wczoraj bardzo późnym wieczorem wpadłam na pomysł znalezienia tłumaczenia „Sanam re” ale to nie takie proste, szczególnie na telefonie ;) Ale nie odpuszczam, jeszcze je znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Nie wiem, czy to kwestia marnego tłumaczenia, czy Fatmagül w oryginale użyła głupawego słowa „boczyć się” na stosunek Kerima do ojca. Jeśli tak jest w oryginale, to takie upupianie ich relacji ma służyć relatywizowaniu winy ojca. Boczyć się można na kogoś, kto spóźnił się pięć minut na śniadanie, a nie stracił dwadzieścia lat z życia syna, dzieląc w ten sposób swoje dzieci na to lepsze – godne miłości, troski, opieki, czułości i to gorsze – porzucone, zapomniane, zaniedbane. Deniz nie stać na cień empatii w stosunku do brata, jeśli według niej jest niewdzięczny. Zabiera zabawki i wraca do Australii, bo Kerim chce żyć tak, jak do tej pory, licząc na siebie. Ona nie budzi się z koszmaru z prześladującym ją widokiem nóg matki powieszonej pod sufitem, pewnie jej koszmarem jest wspomnienie powrotu do domu od psiapsiółki przed 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, Super komentarz do odcinka! :) Litania do „jeśli” :D Munir największą radochę miał, gdy zadzwonił do Mustafy, a ten miał spotkanie z Meltem. A jak się cieszył z rozmowy „matki” z synkiem! Cieszył się, że mógłby mu nawrzucać, a Mustafa nic by mu nie mógł odpowiedzieć. Potem została im tylko nadzieja, że Mustafa przekona Meltem i zmiana sędziego trochę opóźni rozprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, zobaczyłam to oczami wyobraźni: „Gdyby to Mukaddes miał taką opcję do wyboru, już by stała z torebką pod drzwiami, jak pies ze smyczą!!!” :D. Piękne streszczenie, miałam bardzo podobne albo takie same odczucia oglądając odcinek. Mustafa jeszcze kilka dni wcześniej przyszedł do restauracji pod pretekstem rozmowy z Kerimem, a kiedy stał przed nim, nie był już taki rozmowny, zatkało ruskie kakało (oryg.). Ja to bym chciała mieć takiego instruktora jazdy, żeby mi fotel ustawiał i pokazywał różne rzeczy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Dobry wieczór. Nie wiem co się stało z ok.ru ale nie mam dostępu do odcinka 101 i innych również. KO, wiem, że Ty oglądałaś z tego źródła. Czy masz dostęp do odcinków? Poradźcie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GF Fatmagul podjęła decyzję o opowiedzeniu swojej historii reporterce. Ale zanim to zrobiła wysłuchała za i przeciw. Mukaddes na pocieszenie dodała żeby nie przejmowała się , bo nikt nie czyta historii z trzeciej strony gazet. Gdy dziś wisiała nad Sinem i z dumą mówiła o wiadomościach do Fatmagul, że wszyscy o Nich mówią to, aż mną rzuciło i rzuciłam jej kilka słów od siebie! Ona bierze czynny udział w ich życiu! Fahrettin przyjechał po Deniz, a ta wypełzła na dół po porcję plotek i rozerwać się znudzona szyciem sukienki na swoje wystąpienie w sądzie. Stałe zainteresowanie Fatmagul to dla niej oczywiście nieustanna rozrywka, co pokazała w rozmowie z Nil! Jeszcze chwila i będzie opłaty pobierać za opowiadanie historii z jej życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, teraz to i ja jestem zmartwiona :( Rano oglądałam na ok.ru na profilu Stefania W, a teraz odcinku już nie działają, u Jantar też nie!!!! :( Nie wiem, czy to chwilowe, czy już na stałe???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby :), ależ wspaniały komentarz. Bardzo lubię ten Twój styl pisania. Biada Yasaranom, Ty pokonałabyś ich swoim "piórem" ( "Pióro jest silniejsze od miecza"). Cyt. "Yaşaranowie powtarzają swoją litanię zaczynającą się od słów „Jeśli …” - to jest świetne! Jeśli chodzi o Deniz, to nie tylko nie podobały mi się jej słowa, że Kerim jest niewdzięczny, ale też słowa, że nie tylko Kerim cierpiał. To kto jeszcze wg. niej cierpiał? Siebie chyba nie miała na myśli. Pewnie ojca, tylko jak można porównać cierpienie Kerima i to co przeżył, jako mały chłopiec do rozterek ojca? Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Barnaby 20:48 to chyba jednak kwestia tłumaczenia. W tłum. pani Danel jest "Pokazujesz uczucia swoim zachowaniem. Nie trzeba wyrażać ich słowami" a z napisami ang. podobnie "Your dad can understand your feelings. You don`t need to express it in words." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Basiu, Pani KO - faktycznie!!! GF dodany na ok.ru nie działa!!! :( może pani Jantar wrzuci odcinki na cda... ciekawe dlaczego tak wszystko blokują ? pewnie kolejne będzie BBO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, dzięki :) Co do Deniz to też się zgadzamy ;) Oburzyła się na Kerima, że chce żyć po swojemu, tak jak do tej pory. Nie da się nie zauważyć starań Fahrettina, gdy śledził Mustafę. Ale czy to tej pory, był ktoś taki w ich życiu, kto przynosił im porcję nowinek na koniec dnia i dzielił się swoimi spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GF 101 KO ;) Cudownie czyta się Twoje streszczenia. Na …tej i Munirku suchej nitki nie zostawiasz ;) i dobrze. >”Dobrze trafiła, bo dziś w restauracji jest Mukaddes!!! ... Ona chętnie opowie o wszystkim co jej nie dotyczy, ale dotyczy Fatmagul!!! ... Jest niemianowanym menadżerem spraw z jej prywatnego życia!!!” >”Co się stało? Skąd uśmiech ten? "To nic takiego, chcę tylko pogładzić włosy Twe" >”Gdyby to Mukkades miała taką opcję do wyboru, już by stała z torebką pod drzwiami, jak pies ze smyczą!!! )” >”Munir nic sobie nie zarzuca -"Ja zrobiłem wszystko co potrafiłem! .... (Czyli za mało potrafi! Może Kadir przyjmie go na praktykę do swojej kancelarii?! Będzie otwierał i zmykał drzwi, bo klientów Kadirowi nie zabraknie, gdy wygra sprawę Fatmagul!” Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani KO Bardzo dziękuję za kolejne świetne streszczenie. < Tu załączam zapowiedź oryg. ,do odc 51 https://youtu.be/zrJImU4jrBc Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
sprawdziłam - BBO też nie ma!!! :( albo awaria, albo co niestety bardziej prawdopodobne blokują wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, ja też sprawdziłam. Nie ma BBO, GF, KPA na ok.ru. Nie wiem czy chodzi o zablokowanie, bo u mnie ukazuje się komunikat rejestracyjny, ale kompletnie nie wiedziałabym jak to zrobić po rosyjsku, a po drugie bałabym się :P. Poza tym mogłoby się na końcu okazać, ze i tak nie ma już odcinków na tym serwerze. Trzeba może znaleźć doraźne rozwiązanie przynajmniej jeśli chodzi o GF. Odcinki z tłumaczeniem p. Ewy D. gdzie można znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Basiu !!! :) Mam namiar na GF! Kiedyś Pan Bartosz udostępnił namiar na odcinki > free disc. pl / undertaker9811 ...... zakładka seriale ;) (wpisz bez spacji ;) ) Pozdrawiam, Panie Bartoszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
BBO jest jeszcze na vider.pl, chociaż pierwszy odcinek jest uszkodzony. Chyba się zapłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Nie martwcie mnie !!!! Czy jak wrócę do domu to już nie będę miała szansy obejrzeć GF ???? !!!!!!! Bo wszystko pozamykają ??? Co się dzieje ? Już kiedyś była taka akcja, ale jakoś z tego wybrneliśmy . Miałam teraz w telefonie zapisane różne linki do składanki właśnie z napisami wegierskimi i kilka odcinków z lektorem rosyjskim i widzę, że tam też jest zlikwidowany dostęp. CDA też nie jest bezpieczne. Kiedyś tam oglądałam GF, ale w którymś momencie odcinki zostały zlikwidowane. Na moją prośbę Pani którą to miała znowu to zamieściła , a potem znowu zlikwidowano. I ja przerzuciłam się na kanał ru. Bardzo mnie zmartwiłyście , aż zrobiło mi się gorąco. Sprawdźcie co możecie. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO, przepraszam najmocniej, że zamiast zacząć od podziękowania za Twoje świetne streszczenie napisałam o braku dostępu do odcinków GF. Wytrąciło mnie to mocno z równowagi, poza tym zapamiętałam, że Ty też korzystałaś z tego serwera i możesz mieć problem taki sam jak ja albo będziesz umiała mi pomóc :P. Bardzo podobało mi się Twoje streszczenie. Perełki przytoczyły już nasze Koleżanki. Od siebie dodam krótkie uwagi do twoich spostrzeżeń. „Jak dobrze zgrana para Fatmagul i Kerim krzątają się po kuchni ...” – bardzo lubię te fragmenty gdy Fatmagul i Kerim krzątają się w kuchni :). „Może celowo zmierzył ją wzrokiem od dołu do góry by już poszła i mu nie przeszkadzała??? ... A może nie mógł powstrzymać wzroku by nie spojrzeć na nią stojącą przed nim w koszuli nocnej? ... (Upieram się przy opcji pierwszej, bo Fatmagul zawstydzona szybko zasłoniła się pod szyją i poszła na górę ) ...” Pamiętam dyskusje na ten temat podczas emisji serialu w TVP. Ja skłaniałam się wtedy do stanowiska, że Kerim raczej nie chciałby rozmyślnie zawstydzać Fatmagul wykorzystując fakt, że ona zeszła na dół w koszuli nocnej. Raczej nie mógł się powstrzymać przed takim spojrzeniem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO, przepraszam najmocniej, że zamiast zacząć od podziękowania za Twoje świetne streszczenie napisałam o braku dostępu do odcinków GF. Wytrąciło mnie to mocno z równowagi, poza tym zapamiętałam, że Ty też korzystałaś z tego serwera i możesz mieć problem taki sam jak ja albo będziesz umiała mi pomóc :P. Bardzo podobało mi się Twoje streszczenie. Perełki przytoczyły już nasze Koleżanki. Od siebie dodam krótkie uwagi do twoich spostrzeżeń. „Jak dobrze zgrana para Fatmagul i Kerim krzątają się po kuchni ...” – bardzo lubię te fragmenty gdy Fatmagul i Kerim krzątają się w kuchni :). „Może celowo zmierzył ją wzrokiem od dołu do góry by już poszła i mu nie przeszkadzała??? ... A może nie mógł powstrzymać wzroku by nie spojrzeć na nią stojącą przed nim w koszuli nocnej? ... (Upieram się przy opcji pierwszej, bo Fatmagul zawstydzona szybko zasłoniła się pod szyją i poszła na górę ) ...” Pamiętam dyskusje na ten temat podczas emisji serialu w TVP. Ja skłaniałam się wtedy do stanowiska, że Kerim raczej nie chciałby rozmyślnie zawstydzać Fatmagul wykorzystując fakt, że ona zeszła na dół w koszuli nocnej. Raczej nie mógł się powstrzymać przed takim spojrzeniem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×