Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość
Ciągle mamy pod górkę z oglądaniem naszych ulubionych seriali :(. GRA ;) dziękuję za Dobranockę, ale zastawiam ją na jutro. >>> Dobranoc, spokojna noc to nie będzie. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, mnie też pokazały się gołe, w bardzo wulgarnym wydaniu, baby . KO, skorzystałam z podanego przez Ciebie linku (udało się, bo skopiowałam cały) i informacji. Przeniosłam się do przeglądarki Chrome, bo normalnie korzystam z IE i okazało się, że tam żadnych blokad nie było. Przejrzałam na szybko odcinek 101. Reklamy są denerwujące, ale da się wytrzymać, za to jakość bardzo dobra w porównaniu z ok ru, przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie. Dzisiaj już jestem bardzo zmęczona, a jutro mam mało czasu, ale mam nadzieję, że 102 odcinek obejrzę bez przeszkód. Barnaby, Tobie również dziękuję za wszystkie informacje. Zaraz skopiuję Twego posta, żeby sięgnąć do niego za jakiś czas. Mój laptop ledwo zipie i jestem w przededniu poważnych inwestycji w tym zakresie. Pewnie i nowy dysk trzeba będzie kupić, specjalnie na filmy z EA :P. Chyba Wam pisałam kiedyś, że GF to był mój pierwszy film obejrzany w internecie? Co to się porobiło :). Dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Jesteście naprawdę świetną grupą wsparcia :). GRA, nic się nie martw, mamy wspaniałe KOLEŻANKI :). Ajaj, i KOLEGÓW też :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Wszystko wiem, miałam na studiach prawo autorskie, ale szlag mnie trafia, kiedy uniemożliwia się nam oglądanie ukochanych seriali. My tu sobie cichutko komentujemy, nie odnosimy z tego materialnej korzyści, nikomu krzywdy nie robimy. Gdybym mogła pójść do sklepu i kupić sobie legalnie BBO, pobiegłabym jak na skrzydłach, ale nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, dobranockę zostawiam na dzień dobry, bo chcę sobie wszystkie filmiki obejrzeć na spokojnie. Dziękuję. Życzę wszystkim dobrej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
W bieżących odcinkach "W sercu miasta" pojawił się nowy czarny charakter i strrrrasznie mnie męczyło, skąd ja go znam. W końcu przypomniałam sobie, że to ten łachudra, który czepiał się Mustafy w szpitalu psychiatrycznym - ten, którego Mustafa napoił herbatą po rosyjsku :P i strzelił z procy. Co by tu jeszcze wymyślić na odblokowanie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Barnaby :) Agnese dobrze mnie wytłumaczyła :) Chodziło mi o awarię na ok.ru A z tych emocji tak nieskładnie napisałam swój wpis i dziwnie wyszło :) Agnese, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Barnaby, przypomniało mi się, że na stronie Engin Akyurek Universal Fans Club są odcinki BBO z angielskimi napisami. Zawsze to jest jakieś wyjście. Nawet chyba kiedyś oglądałam tam pierwszy odcinek, ale odetchnęłam z ulgą, gdy znalazłam stronę z tłumaczeniami polskimi. Teraz już naprawdę dobranoc :). PS. Chodzi o tego tatuśka menedżerki? Dopiero, gdy przeczytałam Twoją informację, olśniło mnie. Wcześniej tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, racja! Widziałam tę zakładkę i nawet sprawdziłam, ale napisy były w dziwnym języku, nie sprawdzałam, czy można przełączyć na angielski . Dziękuję! Tak, o tego łachudrę mi chodzi. KO, żartowałam! Nie traktuj mnie poważnie, proszę :). Dobrej nocy, chociaż jesteśmy rozemocjonowane. Pięknych snów :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się z Wami rozstać :). Sprawdziłam ok. ru. Odcinki GF, BBO i inne są już dostępne :D. Chyba rzeczywiście to była awaria, ale powinna nam dać do myślenia. Ciekawe czy jutro wygra u mnie lepsza jakość na free disc czy przyzwyczajenie na ok ru? Barnaby, są tam dwa języki - angielski i chyba albański :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, no co Ty :) Rozumiem, że dziś emocji było dużo, ale nasz rację pogonili nas do roboty :D Serwery już pracują na wyższych obrotach ;) Ja muszę kupić swój dysk zewnętrzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór! KO - Ty wiesz co!!! ;) Barnaby - jak zwykle komentarze ze znakiem jakości "1"! Myślę, że to była awaria i wszystko wróci do normy. A jeśli jednak to nie awaria, to na pewno taka liczna i oddana armia fanek EA rozproszona po całym świecie poradzi sobie z dostępem do ulubionych seriali! Szkoda, że nie idzie u dystrybutora wykupić dostępu do naszych seriali np. z polskimi napisami. Wszystko będzie dobrze! Internet i internauci to potęga! Pozdrawiam serdecznie! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, po wieczornych emocjach spokojna Dobranocka była potrzebna :) Dziękuję :) Nie przejmuj się odcinkami GF, na pewno poradzimy sobie wszyscy razem i nie raz jeszcze obejrzymy serial do końca :) > Basiu, dziękuję za czujność :) Kafeteria też czasem Nas tak straszy awarią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michale, Już nic nie mówię, bo właśnie miałam wychodzić, tylko kapci szukałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko KO, mam na głowie kask! ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. Ok, a ja mam miękkie kapcie :D > >>> Czyli pilnujesz wyłącznika ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuję, pilnuję! Spokojnie możesz iść spać! Dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO dobrze że uprzedziłaś o tym kapciu to schyliłam głowę:). Nie mogłam zasnąć:(. Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. To spokojnej nocy ;) > Wszystkim spokojnych snów Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku, ja też nie mogę spać ;) Słucham piosenek, może zasnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Jesteśmy jak perpetuum mobile; nie możemy spać i zaglądamy tutaj, rozbudzamy się od promieniowania niebieskiego z ekranu i próbując zasnąć jeszcze tylko na chwilkę zaglądamy... Michale, dzięki. Na szczęście to znak jakości, anie ocena szkolna ;). Tym razem naprawdę Mustafa, to znaczy dobranoc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaby, u naszych zachodnich sąsiadów "1" to najlepsza ocena! :) To może ja coś zaśpiewam na bezsenność? Aaa, kotki dwa! A właściwie jeden kotek, Ma na necie milion fotek! Dobranoc! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już Dobranoc :) Dopóki w słuchawkach myzyka gra i telefon mam w ręku, to trudno powstrzymać się i nie wejść na forum ;) > Elfiku, śpij dobrze :) > Barnaby, idealnie Nas opisałaś! :) > Michale, tak na prawdę, to nie chciałam rzucać kapciami ;) Kask był nie potrzebny ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Uff...cieszę się że to była tylko awaria :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Wczoraj "awaria" podniosłą nam ciśnienie, że trudno trudno było zasnąć ;) Odcinki na ok.ru działają!!! Agnese, czy tak długo czuwałaś???? ;) > Michale :) Fajna kołysanka, od razu usnęłam ;) ;) Jak widać, wena też nie mogła zasnąć :) > Dziś spokojny dzień nam się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dzień dobry :). Nie powiem, żebym się wyspała. I jeszcze głupi błąd zrobiłam: co to za "anie"?! Późna pora mnie nie usprawiedliwia. Miłego dnia wszystkim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :). KO ;) masz rację. Wczorajsza awaria podniosła nam ciśnienie. Dziękuję Ci za życzenia "Śpij dobrze" ;) ;). >> Michale ;) bardzo podoba mi się Twoja wersja kołysanki " Aaa, kotki dwa! jeden kotek, ma na necie milion fotek!" Ta wersja baaardzo do nas pasuje :). >> Agnese ;) Witaj w gronie nocnych marków :). Dzięki za wszystkie wiadomości. >> Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie już żadnych przykrych niespodzianek. Dobrego dnia! Elfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie "nocne marki" i pozostali W nocy też zaglądałam, ale już nic nie pisałam. Mnie także nieźle podniosło ciśnienie i nie mogłam spać. Teraz już na spokojnie mogę powiedzieć "całe szczęście, że to była tylko awaria". Dzięki Agnese za wszystkie info. A w lipcu ( przed kontuzją) już się zbierałam do kupna tego zewnętrznego dysku. Teraz muszę koniecznie to załatwić , bo jeszcze jedna taka awaria i zejdę na zawał. Takie niespodziewane emocje. Ale człowiek się uzależnia. Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może na dobry początek dnia popatrzmy na tego "Kotka "co ma milion fotek i milion fanek, a właściwie to chyba ....Tygryska !! Jakiś rym ? Niech muzyka z "Sanam re" uspokoi nasze wczorajsze i ......nocne emocje. https://youtu.be/4pTv6klMOcc Specjalnie dla Pani KO , która szukała tekstu do tej piosenki - info : W komentarzach pod klipem przy Celeste Mora jest cały tekst ( trzy kropki - dalsze rozwinięcie). Już kiedyś z Kasią to prześledziłyśmy . Kasia znalazła nawet wersję karaoke i tekst do śpiewania ( ale nie pamiętam kiedy o tym pisałyśmy). GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugim klipie, który zaraz po tym się pojawia jest piosenka Sayiaara ( też z filmu). Tam już na zdjęciach jest Tygrysek i kadry z sesji zdjęciowej Engina. https://youtu.be/NCyU81BR4Es A piosenkę śpiewają Mohit Chauhan i Tarannum Malik. Piosenki już znamy , ale jeszcze raz możemy posłuchać i oczywiście ....popatrzeć. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! ;-) GRA - no właśnie w nocy nie potrafiłem nic wymyśleć z Tygryskiem, a tak by pasowało do tego kotka! Teraz wymyśliłem w momencie, premiera w nocy! ;-) Miłego dnia! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×