Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość agnese
Basiu, zalogowałam się na ok.ru przez chrome`a - GF, KPA, BBO nie ma :( p. Danel zaczęła wstawiać GF na ok.ru i też ich już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dziewczyny, jeśli nie nagrałyście GF, to radzę Wam pobrać z freedisc. Trzeba wybrać porę, najlepiej nocą, bo wtedy jest najszybciej. Jeśli robi się przez fb albo przez gmail, pobieranie jest bezpłatne. Ja poświęciłam latem trochę czasu, ale dzięki temu pierwsze brakujące 80 odcinków mam już własnych, nagranych na kartę pamięci i jestem niezależna od czyjegoś widzimisię. Jeden odcinek zajmuje ok. 350-500 MB, wystarczy pojemniejszy pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dodatek fiksuje mi kafeteria :(. Ja dzisiaj około 18 byłam na ok.ru i wtedy było jeszcze wszystko w porządku. Zdążyłam obejrzeć odcinek 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Jestem zdeterminowana, żeby przekopać różne e-Baye, Amazony albo poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny, kto wybierze się na wakacje do Turcji (albo przekopać sklepy z mediami w Berlinie, tam jest duża diaspora turecka, w końcu mam blisko), żeby załatwić sobie box z BBO. Nie wytrzymam bez Mustafy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Barnaby, ja tak zrobiłam z BKEM - kupiłam na amazon.co.uk, wysyłka była z Turcji. DVD dotarło po miesiącu. Zapłaciłam 150pln, ale mam moje własne, oryginalne, z napisami m.in. po angielsku, włosku, francusku :) Szkoda, że tak nie wydali GF-pewnie też bym kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Basiu, a ja byłam wtedy zdania (i je podtrzymuję), że jednak Kerim chciał się jak najszybciej pozbyć Fatmagul, żeby mu nie przeszkadzała ;) zresztą ta koszula taka workowata była :P a poza tym przecież widział Fatmagul w tej koszuli kilka razy jeszcze w starym domu ;) swoją drogą Fatmagul zachowała się zupełnie jak Mukaddes: usłyszała drobny hałas i MUSIAŁA pójść zobaczyć co się dzieje. Po co? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Elfiku, GRA, dziekuję za miłe słowa :) Basiu, wcale się nie gniewam ;) Brak dostępu do odcinków GF, to jest sprawa priorytetowa do wyjaśnienia :) Co do Kerima, to właśnie miałam wątpliwości, czy celowo to zrobił, czy nie mógł się oprzeć. A co w tym złego, że połączył to w jedno :P > Elfiku, i ta ... i Munirek zasługują na odpiewdnie słowa :D > GRA, dzięki za kolejną ilustrację do odcinka :) Jak pomyślę o blokowanych odcinkach, to aż mnie ściska, jakby coś mi ukradli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Glossa do GF100 Zawsze mam radochę, gdy widzę salon u Yaşaranów i poranne przeglądanie gazet. Każde ma swoją i nie są zachwyceni tym, że są podmiotem i przedmiotem lektury. KO, wydaje mi się, że Sukaddes mówiąc o tym, że prawdziwe dramaty opisywane są w gazetach na trzeciej stronie, miała na myśli to, że to nie są medialne, atrakcyjne przekazy, a ludzie koncentrują się na jedynce, bo tam wielkimi literami krzyczą sensacje. Fatmagül i Kerim wyraźnie inaczej podchodzą do kwestii ewentualnej kary Kerima. Oboje mówią o poniesieniu odpowiedzialności wyłącznie przez Erdoğana i Selima, nie wspominają o Kerimie. Jeszcze przed poprzednią rozprawą, kiedy przyjechali do Izmiru po doniesieniu Kerima na policji, Fatmagül argumentowała w rozmowie z Sukaddes, że Kerim ma szlachetne intencje, nie złożył zeznań, żeby mieć lepszą pozycję przed prokuratorem, bo musi liczyć się z tym, że może zostać ukarany więzieniem. Teraz obydwoje nie biorą tego pod uwagę. Może to oznaczać, że Fatmagül wycofała skargę na udział Kerima w gwałcie. Kerim był wyraźnie poruszony, gdy usłyszał, że jest dwóch Kerimów, jeden z Ildiru, drugi to ten, który siedzi obok Fatmagül. Jak walczyć z samym sobą z przeszłości, jak sprawić, żeby patrząc na niego, ona nie widziała swojego wroga w człowieku, którego kocha? Jak być Kerimem z teraźniejszości, jeśli on nie ma wpływu na to, w którym momencie pojawia się ten drugi, bo to nie od niego zależy, a od impulsu, jaki zawładnie umysłem i wrażliwością Fatmagül? Znienawidzić siebie, jakąś część siebie odpowiedzialną za to, co się stało? Przecież tego nie da się oddzielić. Fatmagül ma szczęście, że widzi dwóch Kerimów, bo on w swoim poczuciu winy jest wyłącznie tym, któremu nie można wybaczyć, bo on sam sobie nie wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, może i ta koszula workowata była i nie zachęcająca, ale od czego wyobraźnia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, dzięki za tłumaczenie o którym pisała Barnaby. U nas jak zawsze poszli na skróty ;) P.S. Na cda jest już 15 odc KPA. W sobotę pisałaś o 12 i miał pojawić się 13, czyli jest postęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi smutno , bo nie wiem czy uda mi się jeszcze obejrzeć jakieś odcinki GF. Ale dziś na Dobranoc jeszcze przygotowałam : W pierwszym klipie - dla przypomnienia wcześniejszych odcinków GF - do tego włoska piosenka "Barco a la deriva" czyli "Dryfująca łódź " - śpiewa Guillermo Devila : "https://youtu.be/jnPwy30vdU8 W drugim klipie - już kiedyś oglądaliśmy - piosenka chorwacka "Po memu sercu hodaj " czyli " Chodź w moim sercu ", którą śpiewa Goca Trzan : "https://youtu.be/P5yUy-DKyWI W trzecim klipie też fragmenty GF i piosenka "Wait " ( Czekać ) - chyba będziemy na Engina : "https://youtu.be/m7IAROTgjqw I na koniec piękna hinduska melodia, której już słuchaliśmy "Mere haatah mein" ( W mojej ręce ) i kolejny, inny klip ze zdjęciami Engina . Piosenkę śpiewają Sonu Nigam / Jatin - Lalit : "https://youtu.be/5uRpKEOBKZQ Przepraszam, że tak późno . Chyba zostaną nam do oglądania tylko klipy. Może na Dobranoc ..... może na Dzień Dobry. Chyba dzisiaj nie usnę. GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, przepraszam, że nie mogę się skupić i wyrazić mojego podziwu dla Twoich komentarzy. Przeczytałam. Ostatni ( i nie tylko) jest super! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Elfiku, KO, dziękuję za miłe słowa . Ojej! Gdyby moje słowa miały taką moc! A tak szczerze, to moje wpisy na forum są jedynymi moimi wypowiedziami bezinteresownymi, dobrowolnymi, nienarzuconymi jak to było z tekstami na studiach. Agnese, dzięki za tekst angielski i za info o BKEM. Ad koszula nocna: uważam, że Kerim chciał speszyć i spłoszyć Fatmagül, bo natychmiast po jej odejściu zaczął ze skupioną miną wertować dokumenty. Gdyby chciał kontemplować jej skąpo okryte wdzięki, po odprowadzeniu jej oczami pozostałby z maślanym wzrokiem i rozanielonym wyrazem twarzy. Wiecie o czym mówię, bo my wszystkie tak reagujemy na Mustafę/Kerima/Ömera/Dağhana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, mnie też jest smutno i pewnie nam wszystkim. KO, weszłam na tę stronę, którą podałaś. Ja jestem dość cienka jeśli chodzi o korzystanie z takich stron. Czy muszę się zarejestrować żeby zobaczyć odcinek lub go ściągnąć. W tej chwili raczej nie jestem przygotowana na to, żeby je ściągać. Nie rejestrowałam się. Zobaczyłam taki komunikat na ekranie: Dzięki reklamom możesz oglądać wszystkie filmy za darmo. Masz włączone blokowanie reklam, co uniemożliwia odtworzenie filmu. Wyłącz blokowanie aby zobaczyć film. Zupełnie nie mam pojęcia jak mam to zrobić. Pewnie będę musiała zasięgnąć pomocy moich młodych a to nie stanie się przed następną niedzielą. KO, Ty obejrzysz na free? To podpowiedz mi co z ta rejestracją ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, :) O tej ... , to czasem trudno zgadnąć co jej w głowie siedzi ;) Pięknie opisałaś dwóch Kerimów. Jak, kim, kiedy ma być by Fatmagul widziała tego odpowiedniego? To niemożliwe, to serce Fatmagul decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Na tej stronie można oglądać bez rejestracji, ale są momenty, gdy włączy się reklama i musisz ją po prostu przeczekać. Wyłączyć blokowanie reklam można w np. Jak u mnie w "Mozilla Firefox" ;) Na górnym pasku >Narzędzia > Dodatki > Rozszerzenia > a tam liście trzeba znaleźć np. "Adblock", "Adblock Plus" i je wyłączyć. Basiu prześlę Ci link z podpowiedzą, akurat pierwszy jaki znalazłam ;) Pisz jeśli nadal będzie coś nie tak :) "https://vod.tvp.pl/page/path,26191007 > Basiu sprawdziłam, że poszarzony link nie odeśle Cię do prawidłowej strony, to przez cyferki na końcu linka. Musisz skopiować cały do przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barnaby, KO, Agnese – pewno macie rację z tą „koszulą nocną” i interpretacją tej sceny. Dla Kerima są czasem sprawy ważniejsze niż widoczne spod koszuli gołe kolana Fatmagul. Tym razem jest to rozmowa z Mustafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Basiu, ja kliknęłam na pierwszy odcinek i ten sam komunikat mi się wyświetlił :( a do tego pokazały mi się bardzo brzydkie zdjęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Basiu, dziękuję :). Nie pamiętam, czy rejestrowałam się przed pobieraniem odcinków GF, jeśli tak, to tylko raz na samym początku. Na pewno przed każdym pobranym odcinkiem musiałam logować się na fb, a wiem, że masz tam konto. Wystarczy wybrać opcję "Pobierz" i następnie po pokazaniu opcji pobierania można za opłatą lub bezpłatnie przez konto na fb lub gmail. Pobranie jednego odcinka trwa od kilku-kilkunastu minut do godziny, zależy od pory dnia i szybkości przesyłu internetu. Moja sieć raczej muli, jeśli ty masz szybki, to pójdzie zdecydowanie sprawniej. Chyba warto kupić zewnętrzny twardy dysk, ja mam 1-terabajtowy i 75 odcinków GF zajmuje niecałe 10% miejsca, czyli mniej pojemny też by wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese piszesz o freedisc ? ;) A ja włączyłam i mi działa, mam odblokowane reklamy na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Pani KO , tak o freedisc.pl... muszę odblokować te reklamy :) no ale te zdjęcia...fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Pani KO, na cda jest już 28 odcinków KPA :) założyłaś konto na FB czy ktoś już zaczął 'wynosić' odcinki poza cda? :) Odnośnie BBO - pani Danuta(tłumaczka) zaczęła umieszczać odcinki na innym serwerze; panie w tej grupie piszą, że na ok.ru mają awarię i że nic nie działa - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, nie smuć się :) Kiedy wrócisz do domu, na pewno wspólnie pomożemy Ci i też obejrzysz GF i KPA do końca. Ja założę konto na Google by mieć gmaila, tylko po to by pobrać GF a nawet Olene Kadar, bo też tam jest. KPA i BBO poszukam gdzieś indziej, jeśli znajdę na pewno się tu z Wami podzielę. KPA tylko by zakończyć serial, chyba nie będę do niego już wracać ;) > A teraz czas na Dobranockę, dzięki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Agnese, raz wyskoczyło mi to obrzydlistwo, to powinno być karane, bo dostęp powinien być wyłącznie po wyraźnym wyrażeniu woli i zgody na takie treści. Przecież na taką stronę mogą wchodzić dzieci, w naszej tv GF był o czternastej. Przy pobieraniu nie ma reklam ani na początku, ani w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese nie mam FB, KPA na cda znalazłam przypadkiem szukając dziś GF :) Ale Nas pocieszyłaś tą awarią! Oby to była prawda i tylko na chwilę wprowadziło zamieszanie ;) Dziękuję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, nie zabija się listonosza! To nie wina Agnese, że przyniosła takie wieści, raczej zasługa, bo zmobilizowałyśmy się do poszukiwań jakiejś alternatywy. Już wspomniałam, że BBO jest na vider.pl na koncie użytkownika ziomek72, sprawdziłam, że nie ma 1. odcinka, wyrywkowo dalsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Dzięki Barnaby, od jutra, a właściwie to już od dzisiaj, zacznę ściągać GF bez względu na to czy to tylko awaria :) dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Barnaby Pani KO chodziło chyba o to co napisałam wcześniej, że panie w grupie BBO napisały, że być może jest to tylko awaria na ok.ru bo kompletnie nic tam nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
O matko! Agnese, obyś miała rację i chodziło o chwilową awarię! Mam każdy gest, każdy uśmiech Mustafy pod powiekami, ale bez odcinków jest straszna kicha. A to się Kasia przykro zdziwi, chociaż ona ma wszystkie odcinki nagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
No tak, tu takie nerwy, a strona stoi jak oślica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×