Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kobiet które nie pracują zawodowo

Polecane posty

15:26 A dlaczego czepiasz się matek? Co z ojcami? Jak niedzielny tatuś, do którego dzieci mówią na pan rzuci prezent, bo woli robić karierę to już dobrze? Myślisz, że po co są zasiłki i 500+? Żeby rodzina była CAŁA i nie osierocała własnych dzieci w imię pogoni za pieniądzem i nadmuchiwania własnego ego jakąś karierą! Potem co najwyżej pielęgniarka wam szklankę wody na starośc poda!!!!!! Potem dziecko musi na terapię chodzić!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SpełnionaMamunia dziś Jesteś tylko marną podróbą dobrych trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna jest od pracowania. Kobieta niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyzna który nie potrafi utrzymać rodziny to c**a a nie facet. Mężczyzna który zgadza się by jego żona szła do pracy i zaniedbywała własne dzieci w ten sposób jest niedojrzałym egoistom i nie powinien wogóle myśleć o zakładaniu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mężczyzna, który miga się od obowiązków uciekając do pracy to nie mężczyzna! Dzieci mają ojca! Po to jest 500+ żeby ojcowie wychowywali dzieci, a nie latali z wywalonym ozorem za pieniądzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SpełnionaMamunia dziś I dlatego powinien ciężko pracować na żonę i dzieci! W pocie czoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie powinien pracować, tylko zająć się swoimi obowiązkami! Mężczyzna to nie dawca spermy tylko ojciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przypominam tylko, że tymże narządem wydałaś na świat dzieci, więc twoja pogarda do genitaliów i czynienie z nich czegoś pejoratywnego w stosunku do mężczyzny to coś okropnego i zwykłe plucie na kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za skrajności . Matka siedząca w domu -dzieci szczęśliwe, matka pracująca dzieci nieszczęśliwe, większej bzdury nie czytałam. Moi rodzice cale życie pracowali a dzieciństwo miałam szczęśliwe. Każdą chwilę po pracy spędzali ze mną. Jeździłam na super wakacje i zimowiska. Miałam wszystko o czym marzyłam chociaż w latach 80 trochę to inaczej wyglądało niż teraz. Natomiast tak jak wcześniej pisałam miałam okres w którym nie pracowałam i byłam mega nieszczęśliwa co za tym idzie często zła , rozdrażniona i czepiająca się wszystkiego . Nie był to czas dobry ani dla mnie ani dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, skrajności. Ja miałam mało szczęśliwe dzieciństwo, a mama była w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak ojciec woli karierę od dzieci to jest w porządku? Dla dobra dzieci oboje rodziców nie powinno pracować. Tak to niestety dzieci wciąż są nieszczęśliwe i dorastają w braku poczucia miłości, bo tata zamiast być z nimi w domu to chodzi do jakiejś pracy niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niedojrzałym egoistom" xxx Wróć do podstawówki dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś My 12 lat temu, po urodzeniu pierwszego dziecka zdecydowaliśmy z mężem, że nie będę pracować. Mąż zarabia dużo ponad średnią krajową, mamy duży dom i ogród więc jest co ogarniać. Na początku było bardzo OK, zresztą przy małych dzieciach roboty jest mnóstwo. Teraz dzieci w szkole a ja siedzę cały dzień w domu. Gotuję codziennie, robię zakupy, zawożę i przywożę dzieci ze szkoły. W sezonie ogarniam ogród. Kiedyś sprzątałam codziennie, teraz już mi się nie chce. Jestem jakoś tak coraz bardziej zasiedziała i zniechęcona. Jakoś ten rozwój osobisty też mi nie wychodzi. Im więcej czasu mija tym bardziej trudno mi się zabrać za szukanie jakiejś pracy, bo nawet motywacji finansowej do tego nie mam. Moja siostra jest bardzo dobrym pracownikiem naukowym, osiąga sukcesy. świętowaliśmy rodzinnie obronę jej doktoratu, uzyskanie bardzo dużego międzynarodowego grantu, nagrodę ministra awans na kierowniczkę laboratorium. Szwagierka jest nauczycielką, zakochaną w swojej pracy i też świętujemy kolejne stopnie przez nią zdobywane. A ja czym mogę się pochwalić? Że ugotowałam dobry obiad, upiekłam ciasto czy wyhodowałam pomidory? One tez pieką cista, gotują dobre obiady i mają ogrody smutas.gif" No to po co siedzisz w tej chlupie ? Kobieto iz do pracy , miedzy ludzi . Od długiego siedzenia w domu można nabawić sie depresji , W pracy poznasz nowych ludzi , będziesz miała koleżanki i tak jak Twój maź i siostra będziesz miała SWOJE życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to po co siedzisz w tej chlupie ? Kobieto iz do pracy , miedzy ludzi . Od długiego siedzenia w domu można nabawić sie depresji , W pracy poznasz nowych ludzi , będziesz miała koleżanki i tak jak Twój maź i siostra będziesz miała SWOJE życie . Depresji to można dostać od tego, że biedne dzieci czują się odrzucone na rzecz jakiejś kariery a ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weź idź stąd trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w domu prawie 10 lat, bo tak chciałam. Jednak doszłam do etapu powrotu do pracy, zrobiłam kurs zawodowy, kilka szkoleń i pracę szybko znalazłam. Jak ktoś chce to wróci na rynek pracy bez problemu, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak możesz robić sobie jaja z depresji dzieciaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A można spytać co to za praca, szkolenia i kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co mnie rozwala nie pracujące zawodowo zawsze podreslaja jak to często uprawiają seks z mężem :) hehe Praktycznie każda tutaj pisze o seksie z mężem . Dla mnie to jakieś dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z mezem jest dziwny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może im się wydaje, że pracujace seksu nie uprawiają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest dziwny, bo po co się obnosić z takimi rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię siedzieć w domu. Dlatego wybrałam na męża kogoś kto zarabia wystarczająco. Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli niepracujace matki woza swoje corki na zajecia dodatkowe inwestuja w jakies kursy tylko po to by w doroslosci tak jak one siedzialy w domu i gotowaly obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27 Na dodatek nie mają pretensji do dzieci o zrywanie więzi i latanie po kursach, zamiast z matką być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:27 Pewnie to kursy szycia i gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nikt nie napisał że kura domowa powinna być głupia. Powinna swoją mądrością i wykształceniem ozdabiac męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sex sexowi nie równy. Już mi się nie chce dawać tego przykładu że szpilkami po raz setny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×