Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy któraś z was waży obecnie 120kg?

Polecane posty

Gość gość
Ta wypowiedz o Jdnifer Aniston to ja HankaJ. Gdy sie loguję to mi tekstow nie puszcza. Irminko ja wczoraj rowniez zazywalam przeciwbólowca a wieczorem nerwosol.....dawke dla konia. Takie to zycie ze nie ciumka jest chwilami beznadziejne i czasem sobie polewam nerwosolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dalej HankaJ. - co do badan Irminko wybiore sie. Teraz robie kawcię i lapie za zelazko - calkiem elegancki ubytek kcal podczas prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów tylko ja :P niestety nie czuję się lepiej - w pracy jestem - do lekarza pójdę ale nie dziś. Jestem śnięta ledwo żywa i mam owulacyjne bóle takie że chodzę zgięta wpół. nie mogę zakaszleć ani kichnąć - dobrze że chora nie jestem :) poza tym mam kryzys wieku średniego ;) nie chce mi się nic wymiślać w menu. mam więc dwie żytnie kromki oraz mango pomarańcza i kawę :) takie moje menu. mam często ochotę ożreć się czymś dużo i niezdrowo. Ale plan na week end też nie zły - zupę z cukinii mam zamiar obstalować - taką wszystko do garnka i gotować. pomidory papryki kapusta cukinia cebula na odrobinie masła podsmażona. tyle. i tym zamiaruję zyć parę dni dla oczyszczenia bo naprawdę potrzebuję oczyścić się bo chyba coś mi zalega. poza tym chyba mi cysta urosła bo mi w pachwinie przeszkadza -znany i przerabiany temat. czasem mi rośnie takie dziadostwo w cyklu około owulacyjnym i wówczas chodze na czworakach ledwo nogą ( zdrową hehehe) ruszam, wrak człowieka, kobieta nad przepaścią ;) tak czy siak - kawę wypiję z cukrem bo za moment zasnę a spałam ponad 6 godzin. więc nie powinnam czuć się jak po 2 :) mój kolega z którym "mieszkamy" w pokoju biurowym mnie dobija - bo ja tu mam ciężkie dni - chce mi się jeść coś niedozwolonego a ten - chipsy - to nie problem ! ale jak zaczyna szelescic papierkami po pryncypałkach ! wafelkach w czekoladzie - to ja jestem całkowicie skończona buuuu a ten je je ciamka i mlaska :) no ale...... Dobra za dużo o jedzeniu. W poniedziałek idę na urlop !!! i idę jako widz co jest rzadkością :) bo zwykle obsługuję takie wydarzenia - na spektakl taneczny - bajkę dla dzieci :) z moją córką. robimy sobie day off. jak mam wolny week end to zawsze jest roboty dużo a w poniedziałek - nie będę nic robić - będę z córeczką mieć się świetnie- po teatrze zabiorę ją do parku albo fikolandu. Chcę pobyć bez pośpiechu z moją jedynaczką. Bo kolejny week end mam bardzo pracowity, zaczynają się Dni Tańca i będę orać przy kilku imprezach a potem majówka w plenerach. jak pójdę do pracy 27 to przyjdę 2 maja,. I ta moja misia pysia siedzi z dziadkami -którzy oby żyli po wieki i mnie wspierali ! Ale ona za mną tęskni - kto matką tu jest wie o czym mowa :) Ok - idę kupić nospę bo oszaleję z bólu !!! Bądźcie grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminiu - pychota takie drugie śniadanie - ja zjadłam mango. teraz dopijam drugą kawę. A mój kolega - który jest bardzo dobrym moim przyjacielm - konczy opakowanie wafelków waniliowych :) heh no śmiać mi się chce ale mój ulubiony kolega mnie do grobu wpędzi - nie powiem mu - przestań tu żreć - bo to facet duuuuuży i wypracowanie takiej figury to nie są tanie rzeczy :) generalnie na oko 125 żywej wagi :) przy średnim żeby nie powiedzieć niskim wzroście a ja grubych ludzi powinnam doskonale rozumieć. więc rozumiem go. że lubi chłopak wrzucić na ruszt. żona - cienka jak patyczek - akceptuje go takim on sam siebie także - a jakże :) więc ja też muszę. on zresztą czułby się urażony, ja w sumie też jakby mi ktoś zwrócił uwagę ze się obżeram i smak robię komuś. Prace ogrodowe - super - ja w ubiegłym tyg nie posprzątałam altany - dziś to uczynię :) być może. Bo jeszcze mam inne plany "rekreacyjne" :) Jutro wyjątkowa sobota bo nie mam gości ! więc dam ognia z robotami. Niedzielę dziecko mi zorganizowało :) poza tym rodzice potrzebują pomocy - muszę ogarnąć ich ogromaśne mieszkanie, no i swoje, poza tym muszę wymyślić sposób na ćwiczenia bez użycia nóg. Bardzo mnie bolą. nie mogę szpikować się tabletkami na okrągło. Na spacery mogę zapomnieć portwela ale bez nurofenu z domu nie wychodzę :) - śmiech przez łzy :) Ale !!!! słuchajcie babki - moja przyjaciółka - ta co waży 60 i jest otyła :) i się odchudza z dietetykiem - no więc ona ma też cukrzycę i jest na jakimś forum dla diabetyków i ! tam jedna forumowiczka podała receptę na zgłuszenie apetytu na słodkie - jakie jej podała jej diabetolog- przez każdym posiłkiem połową szklanki wrzącej wody zalać kostkę czekolady i wypić.........no ja to sobie nie wyobrażam takiej lury gorącej o zapachu czekolady pić. Tamta dziewczyna też nie - bo ona zmodyfikowała recepturę i ona to rozpuszcza w mleku kokosowym - zwróciłabym,.......co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia z Krety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadnijcie kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminko - ja myślę ze dziewczyny kaka, grubagruba czyli najtwardsze baby w pisaniu są zajęte, inne po prostu się przestały odchudzać i olewają tu pisać, ja też bym olała. Ty się puknij ! jak przez ciebie - no przysięgam.......poza tym ty najbardziej tu subtelna oraz wywarzona w swych wpisach babeczka, nikt tu pouczany czuć się nie powinien. Ja - nie czuję się. Jak ty znikniesz - to ja tu do ściany będę pisać. Poza tym pogoda jest miodzio ludzie hasają na wolnym powietrzu. Więc nie pękaj ! Co do picia tej lury z czekoladą......no po porostu letnia woda jest obrzydliwa a jak pić gorącą. sytuacja mi się przypomniała - byłam na początku mojej dietki latem ubiegłym u znajomej - tam grill - ja nic - poprosiłam o jabłko. ponieważ tam nic nie nadawało się do jedzenia na diecie. to po spożyciu kilku orzeszków i wciąż byłam głodna dramatycznie - więc czepiłam się wody i żłopałam - mąż koleżanki mi wówczas zarzucił że to wielki błąd grubasów - iż rozciągając żołądek hektolitrami wody niby oszukują głód a to trzeba mini jeść mini pić.....z czym się nie zgadzam bo piję dużo i namiętnie :) ale nie potrzebuję ja osobiście pić przed posiłkiem bo zapycham żołądek tym co jem. No ale i tak do d.......y mam okres co do menu :) więc może w ogóle się na wode przerzucę. Dziś mi dyrektorka przyniosła grzybka do tworzenia domowego kefiru......no i kiedy ja to przejem. Ale ok Co do moich planów - od 16 lipca idę na 3 tyg urlopu - myślę jechać z córką nad morze do mojej cioci - ale jeszcze zobaczymy. mogę tylko wtedy bo tak sobie koncerty kameralne ustawiłam ze wstrzelam sie w to okienko w planie koncertów na wakacjach. Nie wiem kiedy odpocznę,. od kiedy na świecie jest moja córka ja nie miałam dnia urlopu. tak naprawdę. bo gdy była malutka to byłam do niej uwiązana - gdzie tu samej jechać z maleńkim dzieckiem. Potem mój tato chorował bardzo w lecie w kolejny roku - a właściwie dwa lata bite moja mama ledwo że ledwo.....było kiepsko. te wakacje idące są pierwszym rokiem gdy ja pod względem możliwości fizycznych mogę się gdzieś z córką ruszyć. Samotna babka z dzieckiem nie poszaleje ;) ale niczego bardziej w życiu nie byłam pewna jak decyzji o rozwodzie :) rozwiodłam się 2 tyg przed urodzeniem dziecka. Tak więc no cóż. Wiele spraw składa się na mój sposób pracowania zawodowo. Ciężar opieki i finansowania leży tylko na mnie. Nie mam alimentów..... a fundusz nie łoży na kobiety z "dobrą" sytuacją finansową. Tylko alby taka była ja muszę pracować po 12 godz. no i koło się zamyka. Więc Irminko cyc do przodu brzuszek wciągnąć i do boju :)Trudno będziemy pisać tylko obie :) może się nawiną jakieś poważnie podchodzące do tematu zmiany swojego życia babki :) A teraz idę na cygarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę zdrowia,taka waga i pali??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlimTeam
Witajcie kobitki. Spokojnie jestem cały czas z wami i tak szybko się mnie nie pozbędziecie :D ! Poprostu wczoraj miałam wolne a wtedy jestem jeszcze bardziej zajęta bo sprzątanie, gotowanie które uwielbiam, ćwiczenie i jeszcze znajomy wpadł. Wczoraj zrobiłam sałatkę cesar z czego ja zjadłam z grillowanym kurczakiem a narzeczonemu w panierce jako wrapa i mu ciasto upiekłam. Czasami to dobijające ze prawie nic z tego nie spróbuje ale uwielbiam gotować i mam dla kogo :) Irmina, nie opowiadaj bzdur bo jesteś super kobieta i czytając twoje posty w życiu nie powiedziała bym ze masz więcej niż 30 lat a rady są cenne każde ;) Hania mam nadzieje ze taki stan szybko przejdzie i ze znów wróci do Ciebie cała energia bo masz jej multum ze pół Polski mogła bys obdarować. Co do czekolady z ciepła woda to szczerze wolałabym sama gazowana. To musi być niezbyt smaczne a do tego gorzkie :/ Z woda to wiem ze nie powinno się pic odrazu po posiłku tylko poczekać około 20minut żeby faktycznie żołądka nie rozszerzyć ale nie ma żadnych innych zastrzeżeń co do ilośc***icia, No chyba ze ponad 10l to już nie koniecznie bo można się „utopić” od środka. Uczyłam się sportu i wszelkiego co z nim związane tak i wiec odżywiania. Nie wiem czy mam już jakieś wyniki jeśli chodzi o kg bo wazę się w poniedziałek (1 na tydzień) ale dam wam odrazu znać czy coś poleciało :D życzę miłego wieczorku i wytrzymałości ! Nie ma co zaprzepaszczac tyle trudny tylko trzeba walczyć aż do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Hankaj. Z telefonu nie chce mnie zalogowac.SlimTeam fajnie ze jestes. Irmonko oczywiescie ze nastroj ci siadl a props nadwyzki jedzeniowej. To minie ale to co zjadlas ziemniaki i mieso w panierce tego organizm nawet nie zauwazy. Ale mieso dlugo w bebechach spaczywa i o to miesko bylabys chudsza dzis. Mysle ze do jutrago spalisz. Zeby utyc lub schudnac trzeba -jak czytalam- 7 000 kcal zjesc wiecej wskazanej normy lub mniej a norma 3 razy zwykle mniejsza lub 4 wzgledem 7000 kcal. Wiec co najmniej tydzien trzeba tyc tylko sie obzerajac. By schudnac sprawa inna -bo mozna umniejszyc kcal i morderczo cwiczyc. Ale nie o tym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HankaJ nadal to ja. Tez ide kawe zalewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka50
Hej, Irminko co Ci przychodzi do głowy,że to przez Ciebie nikt nie pisze. Ja dla Ciebie tutaj właśnie piszę :) Przez ostatnie dni strasznie dużo rzeczy musiałam ogarnąć i to powód mojego milczenia. A jak jestem w biegu to i dieta szwankuje bo jem przypadkowo nie w stałych porach i byle co :(. Także Irmina Twoje wpadki to nie wpadki, ja nawet nie śmiem napisać co jadłam :( Zeby nie robić przykrości innym dziewczynom to ich wpisy też są dla mnie ważne. Każde doświadczenie opisane tutaj z chęcią czytam i jak dzielicie się swoim życiem to też przeżywam to razem z Wami. Teraz uciekam na zakupy ale zajrzę tu jeszcze. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałąm tabletki Slimunox przez 3 miesiące (konkretnie 90 dni). Okazało się, ze było to bardzo dobre rozwiązanie, bo w końcu udało mi się pozbyc nadwagi. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina stik
wylogowało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu HankaJ- zaraz gonię w plenery. Oby mi kolano wytrzymało!Doskonałej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka50
Ja też macham jedna ręką a w drugiej trzymam kawę. Zaraz wyruszamy na wycieczkę rowerową a wieczorem do teatru. Także nastepny aktywny dzień. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellavitka9
Witajcie drogie kolezanki :) Czytam Was od kiedyś........ Fajnie tu ........ Moze i ja dorzuce kamyczek do ogródka w sprawie walki o lepszą siebie . Jestem nieco starsza od wiekszości i podobnie jak Irmina mam 6 z przodu........ Nie jest to powód, dla mnie do "gorszego samopoczucia" wrecz przeciwnie , czuje sie młodo ..chociaz nie jestem "dzidzią piernik " Irmina :) ty jesteś swietna babka :))))))) Pędzę teraz , jeśli mnie przyjmiecie to wpadnę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellavitka9
Ja byłam dzisiaj na bardzo długim spacerze, ,wiec troche aktywnosci zaliczyłam. Muszę się przedstawić. Trafiłam na forum wiadomo z jakiego powodu :) Moja waga to 95 kg i musze cos z tym zrobić :((((( Generalnie jestem "dobrze zbudowana" zawsze b ylam / nienawidziłam i nadal nienawidzę tego okreslenia/ ale cóż taka budowa :((( Pracuję zawodowo dużo,w zwiazku z tym mam mało czasu w ciągu dnia i szczerze mówiąc.....dobrze mi z tym. Staram się aktywnie żyć,róznie mi to wychodzi ,ale generalnie jestem dzielna :)))) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellavitka9
Ja tylko uśmiecham się :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlimTeam
Witajcie dziewczyny ! Weekend miałam bardzo napiety i dlatego nie pisałam bo poprostu padałam wieczorem na twarz. Jak mówiłam wcześniej dziś z rana się zdążyłam i muszę się pochwalić ze 2kg w dół czyli ładnie mi się utrzymuje i już 74kg na wadze :) ahhh strasznie to cieszy i daje kopa ale wciąż się obawiam ze w końcu waga zwolni lub nawet stanie. Z dieta nie mam narazie żadnych problemów ale za to ćwiczenia to już gorzej bo wcześniej robiłam więcej a teraz jakoś nie mogę się zmobilizować. Irminko może twoje ciało poprostu potrzebuje odpoczynku takiego na całego żeby cały dzień robić minimum. Tyle szalejesz to w domu to w ogrodzie a ile można ? :) Witaj Belvita ! Ja mniej więcej z twojej wagi zaczynałam i mam nadzieje ze pójdzie ci to jeszcze szybciej niż mnie, byle zdrowo oczywiście. Ostatnio czytałam o tak zwanym cheat day. Co o nim myślicie ? Jest potrzebny czy to tylko taka wymówka żeby zjeść więcej ? Miłego popołudnia wszystkim ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlem artykul dla kobiet po ciazy i tych ktorzy chca duzo schudnac usmiech.gif wystarczy sciagnac aplikacje i pograć minute by zobaczyc caly artykuł. link podaje: http://ogurl.co/bmqK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×