Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

Hey😊 Dostał już ktoś przelew pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
2 godziny temu, Gość Sryyy napisał:

 

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawdę wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, który ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacunek

Szanuj kasjera po pewnie nim kiedys tez bylas albo twoja kolezanka asystentka nim kiedys byla.Jak zwykle widac ten ogromnyszacunek jaki macie tu do siebie na kafeterii.Rola kasjera to siedzenie na kasie.U naskasjer mnostwo czasu spedza nakasie wiec co ma robic w tym czasie jak nie liczyc ludzi.Moze dosuwac caly sklep z1....U mnie jest jeden taki kasjer ze wiecej robi niz niektore asystentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rkrktk

Chciałabym pracować w centrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrywodz
Dnia 8.07.2019 o 23:40, Gość Gość napisał:

Niestety też miałam nieprzyjemnośc spotkać tego wieloryba, zjechała mi psychike I obrzydziła mi Rossmanna. 

Najlepsze jest, kiedy się chwali do pracowników co to ona nie może, kim to ona nie jest, opowiada jak się stawiała kr-ciotuni, a w rzeczywistości trzęsła się przy niej jak osika I bała odezwać.

To jest bardzo infantylna osoba, która w rzeczywistości ma niskie mniemanie o sobie i brak jej wiary w siebie, skoro potrzebuje ciągłych zapewnień od innych, jaka to ona jest cudowna, I traktując innych z góry, podnosi swoją samoocenę. 

Oj  infantylna do potęgi . A ciotunia to ...ka bo jeszcze nie raz jej się przez Martunię z Wilanowa , wody do dupy naleje . No ale ręka rękę myje a kasa w rodzinie musi się zgadzać . Nie dziwi mnie że wielorybica ma niskie mniemanie o sobie . Najśmieszniejsze jest jak się chwali na sklepie , komu poza mężem szpary popuszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
7 godzin temu, Gość JagoscGosc napisał:

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawdę wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, który ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

Co za burak to napisał!!ambicji?a jaką to ma ambicję asystent? Przecież to nadal supermarket!!komuś chyba ross z pracą w sądzie się pomylił też mi prestiż phi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma już Rossa.Zostało tylko nazwisko.Spełniacie swoje ambicje w Chińskiej korporacji."Ucz się kochana bo pójdziesz do rossmana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

Witaj

Zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl.

Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!

Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poniższy link:

http://rejestracja.opinie.pl/?u=76441767&src=4

i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).

Do zobaczenia na panelu Opinie.pl!

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny byłaby któraś tak miła i napisała co po kolei trzeba zrobić na zamknięcia dnia? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Dziewczyny byłaby któraś tak miła i napisała co po kolei trzeba zrobić na zamknięcia dnia? 😉 

Jestem kasjerem więc nie bardzo pomogę. Nie miałaś żadnego szkolenia? Albo nie masz możliwości zapytania kogoś ze swojego sklepu tak żeby sobie zanotować na spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Dziewczyny byłaby któraś tak miła i napisała co po kolei trzeba zrobić na zamknięcia dnia? 😉 

systemowo (market):

Rozliczenie kasjerow 

Druk raportów anulacji/wypłat reklam./obrot dzienny/superrata manko

rozliczenie sejfu+zamkniecie

spinasz dokumenty razem podpinasz ewentualne druki z anulacji bądź wypłat pod druki z kompa te wcześniejsze

zamknięcie dnia - > koniecznie kliknąć ok

 

bez dp zeszyt obrotów z wydajnoscia policzyć zic, wyslac (generowanie raportów w app _>wygeneruj zic

z dp zeszyt obrotów bez wydajnosci flagi no i dobrze zmienjszyc priorytety do minimum

sprawdzić czy wszyscy się wylogowali ew wprowadzić korektę 

może czegoś zapomniałam ale potem działasz jak automat nawet nie myślisz co robisz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Czy jezeli mam odbior a jestem na zwolnieniu to liczy mi sie to do tych dni ,do premii ze nie dostane powyzej 15 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Dziewczyny byłaby któraś tak miła i napisała co po kolei trzeba zrobić na zamknięcia dnia? 😉 

Skoro zostałaś asystentem to ktoś powinien cię przygotować do tej roli. Miałaś rekrutacje, szkolenie około 2 tygodni  a teraz piszesz, że nie wiesz jak zamknąć dzień?  Pogadaj z ks, zostawia na tobie taką odpowiedzialność?. To chyba żart albo coś na prawdę poszło nie tak?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Hej, hej ! Czy jakaś dobra duszyczka, która pracuje już w tym 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym może mi mniej więcej wytłumaczyć jak to działa ? Czy jak mam 3/4 etatu to i tak co miesiąc muszę mieć swoje godziny zapewnione ? A te ponadwymiarowe poprostu się rozpisuje na 3 miesiące czy jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaj

Jak skompletowac zamowienie internetowe? Raz mi pokazaly i tyle... pracuje w sklepie gdzie dziewczynu bie sa skore do pomocy..raczej wysmiewania...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuncfot

Królowa z Wilanowa niedługo zostanie sama , no może z 2 przydupasami bo już nikt z tym nie chce pracować . Chora kobieta która wyręcza się kim może. A góra głupia bo nie robi nic z oszustem , złodziejem i leserem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Jajaj napisał:

Jak skompletowac zamowienie internetowe? Raz mi pokazaly i tyle... pracuje w sklepie gdzie dziewczynu bie sa skore do pomocy..raczej wysmiewania...

 

Jak ci wpłynie zamówienie to dajesz drukuj produkty i masz listę do skompletowania. Gdy masz już wszystko to dajesz:

-podejmij zamówienie, 

- boczna strona podjęte zamówienia

- rozpocznij zamówienie

I skanujesz po kolei reklamówka i produkty które ci się wyświetlają i ok aby potwierdzić ilość. Po zeskanowaniu wszystkiego wyświetli ci się że wszystko poprawnie i potwierdzasz aż ci zniknie. Później kontrola i też podejmij, boczna strona, rozpocznij kontrolę i jak jesteś pewna że wszystko jest toozesz kliknąć że pomijasz. Później:

- wyślij na kasę, drukujesz paragon

- drukuj etykietę

- dalej 

- faktura

- sprawdź paragon

- gotowe do odbioru 😊 

Myślę że jasno napisałam ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajajaj

Jezuuuu...jak ja Ci dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżak

Czy ktoś mi powie jak to jest z wypowiedzeniem? Obecnie jestem zatrudniona w Rossmannie na stanowisku kasjer-sprzedawca na 3/4 etatu, z góry mówiłam na spotkaniu rekrutacyjnym oraz później kierowniczce ze będzie to moja praca wakacyjna. Mam podpisaną umowę o prace na okres 33 miesięcy, ile trwa okres wypowiedzenia  w takim przypadku?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
Dnia 10.07.2019 o 12:16, Gość JagoscGosc napisał:

Odechciewa sie przychodzic do pracy, asystenci ktorzy robia tak naprawdę wszystko dostaja o 100 zl wiecej wyplaty od kasjera, który ma zero ambicji i checi do zrobienia czegokolwiek, u nas na sklepie asystenci dwoja sie i troja i to za 100 zl wiecej, porazka. Byc kasjerem i miec wszystko w nosie, na tym sie wychodzi najlepiej.

A u mnie jest odwrotnie.  Asystentka wykorzystuje na maxa kasjerki a sama odpoczywa. Musimy robic niektore rzeczy co powinni robic asystenci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy przyszły już wyprawki dla dzieci ? Jestem na macierzyńskim i nie wiem czy to przyjdzie do sklepu czy do domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Świeżak napisał:

Czy ktoś mi powie jak to jest z wypowiedzeniem? Obecnie jestem zatrudniona w Rossmannie na stanowisku kasjer-sprzedawca na 3/4 etatu, z góry mówiłam na spotkaniu rekrutacyjnym oraz później kierowniczce ze będzie to moja praca wakacyjna. Mam podpisaną umowę o prace na okres 33 miesięcy, ile trwa okres wypowiedzenia  w takim przypadku?  

Jeśli nie minęło ci pół roku pracy to 2 tygodnie masz wypowiedzenia najlepiej sprawdź w umowie tam jest to uwzględnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 godziny temu, Ptaczka napisał:

Dziewczyny czy przyszły już wyprawki dla dzieci ? Jestem na macierzyńskim i nie wiem czy to przyjdzie do sklepu czy do domu? 

Przyjdzie do domu około 3 miesiące po porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dziewczyny, urodziłam synka w poniedziałek, w poniedziałek też kończyło mi się l4. Gdzie i jak zgłosić narodziny dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trallla
26 minut temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny, urodziłam synka w poniedziałek, w poniedziałek też kończyło mi się l4. Gdzie i jak zgłosić narodziny dziecka?

Potrzebujesz druki z eross zakładka sprawy kadrowe dokumenty rodzicielskie: wniosek o udzielenie urlopu rodzicielskiego w całości jeśli idziesz na cały rok jest on płatny 80%, oświadczenie i druk zmian osobowych. Wypełniasz  jeśli dziecko ma być ubezpieczone przy Tobie. Zadzwoń do KS wszystko Ci powie lub do kadrowej. Potem wypełnione dokumenty wysyłasz listem lub teczka że sklepu. Musisz jeszcze dołączyć akt urodzenia. Masz na to 21dni. Ale najlepiej zrobić to jak najszybciej. Urlop liczysz od dnia porodu czyli od poniedziałku a l4 było do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać wyprawki dla pierwszoklasistow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruta

Prawda jest taka, że 5 lat temu jak się zatrudniałam czułam że praca w Rossmannie to praca w porządnej międzynarodowej korporacji, teraz czuje jakbym w firmie kogucik pracowała. Praktycznie same zmiany na popołudnie, a jak masz na rano to i tak Ci zmienią na popołudnie, bo grafik jest ruchomy cały miesiąc, ochrony brak, asystentów tylko 2, brak przerwy, nie ma możliwości pujścia do toalety bo słyszy się dzwonek na kasę. Layouty takie, że cały dzień można jeden robić, a gdzie dziury, dbanie o wygląd sklepu. Kto ma to robić jak na zmianie jesteśmy we dwie, nawet nie zawsze mamy chłopaka na dostawie bo szkodach godzin. Kierowniczka pełni funkcje reprezentacyjną, bo nie lubi za bardzo pracować. A wypłaty marne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
12 godzin temu, Gość Trallla napisał:

Potrzebujesz druki z eross zakładka sprawy kadrowe dokumenty rodzicielskie: wniosek o udzielenie urlopu rodzicielskiego w całości jeśli idziesz na cały rok jest on płatny 80%, oświadczenie i druk zmian osobowych. Wypełniasz  jeśli dziecko ma być ubezpieczone przy Tobie. Zadzwoń do KS wszystko Ci powie lub do kadrowej. Potem wypełnione dokumenty wysyłasz listem lub teczka że sklepu. Musisz jeszcze dołączyć akt urodzenia. Masz na to 21dni. Ale najlepiej zrobić to jak najszybciej. Urlop liczysz od dnia porodu czyli od poniedziałku a l4 było do niedzieli.

Dziękuję 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinik

Halo centralo - czy się coś zmieni w temacie Królowej z Wilanowa , czy ta szarańcza nadal będzie gnębić i wykorzystywać ludzi przypisując sobie ich zasługi ? Serio wierzycie że tych pochwał sama na siebie nie pisze . Buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×