Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość lokmanka
cześć zakręcone dziewczyny ;) zawsze miałam włosy proste jak druty,a teraz....loki! Mażyłam o kręconych włosach i kręciłam je na lokówkę, lecz teraz nie jest to potrzebne ;] rok temy w wakacje wycieniowalam włosy i tak zaczeły się kręcić. Najpierw były fale,coraz większe,coraz większe, później loki,coraz większe,coraż większe i tak zostało. Wiele ludzi mówi mi, że z miesiąca na miesiąc mam coraz bardziej kręcone włosy jak zawsze marzyłam, ale jest jeden problem. Nie chcę czekać! Jestem niecierpliwa, ale chyba będę musiała poczekać. Ok. rok lub dwa lata używałam prostownici dzień w dzień, rano i wieczorem, więc i tak cieszę się, że mam dość mocny skręt włosów. Jak narazie uzywam najzwyklejszego żelu i szamponu nie do kręconych włosów i jestem zadowolona. Kupiłam szuszarkę z defuzorem, lecz nie dawno odkryłam, że moje włosy nie potrzebują dyfuzora tylko najzwyklejszej suszarki. Zawsze po wysuszenu mam nie loki tylko siano, więc rozczesuje je i nakładam żel. Efekt boski. W moim przypadku to pomaga,a może za rok za 2 lata będę miała naprawdę mocny skręt włosów i naprawdę do tego dążę :) to forum pozwoliło mi uwierzyć, że mogę mieć mocniejszy skręt i czekam :) więc dziękuje wszystkim panią za bezcenne porady, bo cały czas dązę, aby mieć coraz lepsze sposoby na moje włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka89
U mnie troszke sie poprawia i siano znika bo zaczełam uzywac za namowa kolezanki balsam Flexible Curls Nivea. I odpukac idzie ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assscdfev
A ile ten balsam kosztuje i jak wygląda ?: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaa69
Hej:* ja tez mam krecone włosy ale nie wiem co zrobic by one kreciły sie bardziej od skory głowy...mam z tym ogromny problem bo nie mam kreconych od czubka głowy tylko z 3 cm od:( pomooocy!(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0702
BLAGAM O POMOC!!! nie nawidze swoich wlosow. myje je dwa razy w tygodniu, czasami nakladam odzywke do lokow. po wysuszeniu dosyc sie krecom, ale gdy rano probuje je rozczesac robi sie z nich szopa!!! chcialabym je rozjasnic samponem koloryzujacym, bo teraz mam ciemny blond, ale moja mama mowi ze zrobily by sie rude. marze tez o grzywce, ale widze ze to nienajlepszy pomysl:( nie stac mnie na takie kosmetyki o jakich wypisujecie na tej stronie, moze macie jakis domowe sposoby na piękne włosy??? PROSZE O ODPOWIEDZ!!! najlepiej to na e-maila. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiuulleekk
nie dziiwe sie ze masz szope ! ;/ codzinnie tak mam jak wstane . poprostu jak chodze do szkoły to codzinnie rano myje włosy. inngeo sposobu na to nie ma . i juz tak myje od 2lat ale w sobote nie myje bo skzoda myć na sobote. Tak samo beznadziejne jest to ze wieczorem umyjesz i idziesz wstać . ja bym tak nie mogła zrobić boo mam bradzo kręcone włosy i rano jak bym wstała to wyglądam Jak Wkuuurzony 'Szopen" pozdawiam ;) a odpisze mi ktos ile taa odzywka kosztuje ? pisałam wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliette_Lily
Witam panie :) Jestem posiadaczką długich, kręconych włosów. Nie mam z nimi zbytnich problemów - są gęste, grube i mocne. Nie znęcam się nad nimi - myję je takim złotym szamponem Gliss Kur (nie pamiętam konkretnie jaki to) a potem nakładam odżywkę Pantene (też nie wiem jaka to) ;p Mam w domu lokówkę (na wszelki wypadek dla lepszego efektu) i prostownicę, której używam tylko do grzywki. Nie chcę bardzo męczyć moich włosów, a one odwdzięczają mi się ładnym wyglądem ;) Jednak ostatnio zapragnęłam jakiejś zmiany fryzury. Nie chodzi mi o prostowanie, bo lubię swoje loki, tylko jakieś fajne cięcie, nie bardzo drastyczne skracanie. Macie może jakąś sprawdzoną fryzurkę, w której takie loczko-fale będą wyglądać dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam druty na glowie
Zawsze marzylam o lokach- niestety mam wlosy proste jak druty, zadne waly mi nie pomagaja bo wlosy mam geste i ciezkie i wystarczy ze wyjde na dwor a moje piekne loki zaraz sie rozprostowuja): No i jak mozliwe jest to ze wlosy nagle zaczynaja sie krecic...? ze ktos o prostych wlosach moze miec nagle loki...nie chce mi sie wierzyc... wiec moze u mnie tez moje druty przemienia sie magicznie kotregos dnia w burze lokow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia0702 Wlosow kreconych sie nie rozczesuje!!! Tylko i wylacznie po umyciu jak sa jesczze mokre. A jak je rozczesujesz na sucho to nic dziwnego, ze masz szope. I szamponem koloruzujacym nie rozjasnisz wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka____
Ponieważ postanowiłam sobie zadbać o te swoje kręcone włosy, bo ostatnio dużo je prostowałam, ale mam tego doooosyć, bo stało się to bardzo irytujące, to myślałam, że doradziłybyście mi jakieś kosmetyki, które jednocześnie regenreują włosy i dbają o kręcone ? * Tak wogóle, to wydaje mi się, że większość dziewczyn z kręconymi włosami musiała przejść 'etap' prostowania ich, po czym się w nich zakochała, tak więc ja też chce spróbować : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EduSkin
Jak podkreślić ładnie loki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzure mi doradzcie, blagam.Mam wlosy zakrywajace kark, ale nie siegaja jeszcze ramion, do tego okragla buzie. Jak je jakos upiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy_krecone
Dziewczyny , naprawde spróbujecie tego balsamu do włosów kreconych Nivea.Zobaczycie jaki bedzie efekt od samego 1 uzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyna
Ja nic właściwie z chemi nie aplikuję do włosów, ale mam sprawdzone metody: 1. używam szamponu Nivea do włosów zniczszonych - ładnie wygładza :D 2. NIGDY nie suszę suszarką. Wiem, że niektóre z Was muszą czasem, ale tym, które mogą sobie pozwolić - naprawdę radzę pozwolić im samym wyschnąć 3. zaraz po myciu zawijam w ręcznik i łażę tak, aż nasiąknie wodą z włosów 4. rozczesuję wilgotne włosy do momentu, gdy są proste 5. i zostawiam, żeby sobie swobodnie wyschły - zwykle na 4-5 godzin 6. a na noc zaplatam w warkocz, żeby rano z sianem nie łazić :D do mozarelli: może spróbuj spinką w stylu 'motylek', taką ze sprężynką - też mam okrągłą twarz i spinanie włosów raczej daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edusi
Tak ten balsam jest niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0702
Witam ponownie. :) pisalam wczesniej ze nie nawidze tych moich ,,klaków" ale polubilam je troche, ja zrobilam sobie grzywke. Codziennie nawijam ja na szczotke, a reszte zakrecam w duze loki spryskuje je lakierem i to nawet ladnie wyglada :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmaza
Hej!! Kiedyś miałam loczki bardzo piękne, długie, blond. Nienawidziłam ich więc skróciłam je do ramion i przefarbowałam. Wyglądałam świetnie ale dalej mam pewien problem... wraz z przefarbowaniem pokochałam te loczki a one zrobiły mi figla.. rozkręcają się ... teraz już mam fale, nie loki a od połowy głowy mam proste włosy. Włosy farbuje raz na 4 miesiące. Używam szamponu nivea. Co mam robić?? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela
Witam WAs zakręcone:) ja również jestem szczęśliwą posiadaczką kręconych włosów,choć nie zawsze tym czym mnie natura obdarzyła mogłam szczęściem nazwać!dopiero od momentu,gdy znalazłam na nie niezawodny sposób.myje je szamponem head & shoulders ,następnie nakładam odżywkę gliss kur z jedwabiem-wygładza,sprawia,że się później ładnie błyszczą i idealna do rozczesywania.niestety trzeba ją spłukac,co też czynię i nakładam na podsuszone już w zawiniętym ręczniku balsam pantene pro-v.suszę głowa w dół suszarką z dość dużym dyfuzorem,wyłącznie zimnym powietrzem i ....gotowe.pod żadnym względem nie czeszę ich na sucho,nie plączą się ani podczas snu ani później w ciągu dnia:)tylko gdy zmokną robi się puszek niestety i na to nie mam recepty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
A dla mnie ten balsam z Nivea jest do niczego... zdecydowanie lepszy jest jedwab z Joanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekersowa
Balsam podkreślający loki z nivea zapobiega puszeniu sie ... :) Dobre jest też serum z avon-u przeciw puszeniu się .. Mam pomysł Dziewczyny piszcie wszystkie kosmetyki jakie znacie do kręconych włosów +opinie .. Ja ogólnie polecam całą serie nivea do podkreślenia lokersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENGLEIN
włosy do ramion. rozczesuję przed i po umyciu. zawijam w ręcznik na 5-10 minut, czekam aż trochę przeschną, a międzyczasie ugniatam je ;) następnie daję: a) brylantyne w wosku firmy Joanna lub b) odżywkę bez spłukiwania PANTENE podkreślającą skręt loków lub c) piankę (jaka jest pod ręką ;] ) pozwalam im wyschnąć (nie używam suszarki) gdy już nie są ładne to robię wysokiego koka, podpinam żabkami i wsuwkami. na lato idealna fryzura ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooday
Mam falowane, jak popiankuję to i kręcone... W jaki sposób można zwiększyć skręt włosów nie robiąc samej trwałej. Są, słyszałam w salonach fryzjerskich takie preparaty. Na jakiej zasadzie to działa ? To jest jakieś utlenianie włosów ? W farbach do włosów są takie utleniające substancje. Farbowałam włosy i miałam kręcone. Wcześniej miałam wyłącznie proste. Ale teraz odstawiłam farby na bok i kręcenie się włosów niemal ustało. Czy spryskując włosy jakąś wodą utlenioną im pomogę, czy raczej tylko narażę na rozjaśnienie koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconabBlondyneczka
Hey wszytskim kręciołkom :) Ja też mam problem z moja szopą dlatego uzamistk kupowac kosmetyki,które i tak nic nie pomagają,robie sobie odzywki sama w domu.Bardzo pomagają,bo od razu widac ze odżywiają włosy,sprawiają,że bardziej sie kręcą i nawilżają.Potem uzywam jedwabiu w płynie.Czasem wosku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooday
A jakie masz włosy -drobno kręcone czy jakie ? Jakie odżywki robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooday
A i jeszcze jedno - co daje jedwab włosom ? Nigdy nie miałam. A wosk - domyślam się że skleja włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0702
No wlasnie jakie odżywki robicie same w domu??? prosze o odpowiedz dzieki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu nic nie robie, nie mam na to czasu, używam flexible curls, jest tania i sprawdza sie nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edhaa
Kręciolki a dokąd macie loczki ? JA mam do polowy plecow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollapunk
Witam:) Podobnie jak każda z bnas tutaj zgeomadzonych mam kręcone włosy.Nawet nie pamiętam ilu już kosmetyków używałam żeby były ładne,ale zawsze wracałam do Glis Kura:) polecam szczerze jest świetny.Ja kupuje szampon odżywke tą mgiełkę która super nawilża włosy. Przez jaiś czas prostowałam i bardzo mi wyschły wtedy poszłam do fryzjara Jeana Louisa Davida (jest super:) i nałożyli mi odżywkę z Kerastas czy jaoś tak i po poaru sesjach włosy były super ale to drogo kosztowało. Ogólnie nie mam problemu z włosami ale zawsze gdy idę do fryzjera i chce jakąś fryzure na jakąś okazje to mi proponują prostowanie, kiedy odmawiam jest wielka zaduma z ich strony...nigdy nie potrafią mi zrobić fajnej fryzury z kręconych i to mnie wkurza!!! Może macie jakieś propozycje???Czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollapunk
Aha...no i zapomniała dodać bo bardzo Was dużo pisze że czeszą włosy po myciu...moim zdaniem to błąd ponieważ potem są skłonne do wypadania.Najlepiej rozczesać przed myciem żeby usunąc lakier itp , a po myciu przeczesać tylko palcami:) Pianki nie używam bo strasznie mi skleja i obciąża włosy...psikam Gliss Kurem susze i lakier i jestem bardzo zadowolona,mam wyraziste loki wtedy.Nivea nie polecam bo mimo że jest napisane że nie obciążają włosów to ja odniosłam całkiem inne wrażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×