Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Malina82

Ja mam 36 a mój facet 38, jakbym była młodsza to na pewno byłoby łatwiej, bo poczekać/starać się 2-3lata to przecież można jak się ma 23czy 28 lat, a ja się boje ze już nie mam tyle czasu. Zawsze wszystko robię na ostatnia chwile;(

Emila, jest wiele domowych sposobów na grypę czy przeziębienie ale nie wiem co można w ciąży a czego nie. Mi zawsze pomaga miód i imbir ale gdzieś czytałam ze właśnie w ciąży jest niewskazany wiec najlepiej niech ci lekarz poradzi, bo nigdy nie wiadomo co może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe dziewczyny 🙂 ja w grudniu skończyłam 30. Dziś u mnie 12 dc, śluzu płodnego na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jestem najmłodsza tutaj. Mam 24 lata, mąż 27. Również staramy się o pierwsze dziecko. Jak widać w młodym wieku też nie jest to takie proste. 

Idę dziś po wyniki badań do ginekologa, zobaczymy co tam się we mnie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Teraz jest dziewiąty cykl starań. 

Chyba jednak owu była wczoraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie u ginekologa. Badania, tj. TSH i Prolaktyna w normie. Dziś 12 dc, ginekolog nie widzi rosnącego pęcherzyka i podejrzewa kolejny cykl bezowulacyjny. W piątek ponowna wizyta, aby ponownie sprawdzić czy rośnie pęcherzyk, bo mam cykle >30 dniowe i może jeszcze nie być widać. Powiem Wam szczerze, że po tej informacji łzy same stanęły mi w oczach. Teraz czas do piątku pewnie będzie mi się mega dłużył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie tego boje, ze u mnie cykle tez bezowulacyjne.. Bedzie jakby co wywolywac owu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiedział mi jakie dalej kroki będzie trzeba podjąć. Tylko tyle, żeby się nie martwić i poczekać do piątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak bo do piatku może sie okazac ze wszystko w porzadku.. 😉 mozliwe tez ze owu sie przesunela 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest mega dziwne, skoro wszystko w porządku to dlaczego się nie udaje? i skąd te wariacje, że jeden cykl 36 dni, drugi 19 dni, gdzie zawsze mam 32 -/+ 2 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie biorę duphaston od 16dc . Ponoć duże dawki progesteronu mają pomóc przy owulacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoras wie, czy jak partner bierze antybiotyk to lepiej się wstrzymać z próbami czy próbować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Gusiak 5 dni wahania uznaje się za normę i nadal są to cykle regularne. Wiec u ciebie może tylko ten jeden 19 dniowy był inny, mi się tak zdarzyło w miesiącu kiedy miałam przeprowadzkę i duuuzo wysiłku fizycznego i stresu, był taki krótki okres już nie pamietam czy po 15 dniach czy coś później plamienia i lekkie krwawienia cały miesiąc, a potem już wróciło do normy. Może miałaś jakaś infekcje, nerwy, podróż?

Do monitoringu podchodź na luzie jeśli masz cykle 32 dniowe czyli tak do 35-36 dni byłaby norma, to owu wychodzi ze może być nawet w 22-23 dc ! Takze twój pęcherzyk ma jeszcze dużo czasu żeby urosnąć:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Bezsil, chyba jak facet bierze to nie ma znaczenia. Ale jak ma infekcje czy gorączkę to prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie, a jakoś nasienia może być obniżona do nawet 3miesiecy po chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czuje, ma zapalenie ucha i dla tego antybiotyk i dlatego nie wiem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malina82 mam nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy, że był to jednorazowy przypadek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Ja się staram i zaczęłam używać cyclotestu który pomaga w kontrolowaniu mojego cyklu, która używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosia Tosia ja używam duphaston od 16dc do 25dc. W tym cyklu dopiero drugie opakowanie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym cyklu mam zamiar kontrolowac sie za pomoca testow owu.. Plus caly cykl staran 😉 i ide do gina zobaczymy co powie. Zaraz będzie rok staran bezowocnych.. Moze nie mam owu wgl jak nie mam tego sluzu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin a ty robiłaś ten pakiet badań, tam wszystko ok? Testy będziesz używała pierwszy raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Guusiak napisał:

Madzikkin a ty robiłaś ten pakiet badań, tam wszystko ok? Testy będziesz używała pierwszy raz? 

Pakiet badan zrobiony, wszystko w normie nic za wysoko nic za nisko.. Jeden cykl robilam tak dla proby ale tez nie pyklo bo plodne mialam ale nie bylo zbliżenia w tym czasie bo za duzo pracy i nerwów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny ja nie chce jakoś promować tego ovarinu ale ja serio widzę różnice .  A napewno jeśli chodzi o te kilka dni płodnych . Śluz zupełnie inny niż ten co był przez ostatnie pol roku napewno .

z jakich aplikacji okresowych korzystacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam flo, jak dla mnie najlepsza wszystko ładnie widac plus mozna zaznaczać opcje rozne zw np skurcze, bole piersi itp itd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
18 minut temu, Madzikkin napisał:

Ja uzywam flo, jak dla mnie najlepsza wszystko ładnie widac plus mozna zaznaczać opcje rozne zw np skurcze, bole piersi itp itd 😉

Ja mam jakaś taka z kwiatkiem jest w App Store jako „ kalendarz miesiączkowy”  tez spoko :p daje znac kiedy może być owulacja , kilka dni przed i kilka po :) to tez mogę polecić. Są jakieś opcje stosunku, boli cycków itp .

jeszcze 7 dni do mojej miesiączki . Wczoraj bolały mnie cycku ale dziś już nie . Ale za to jak miałam Saharę przez ostatnie 3 dni to teraz mam Amazonkę 😂

 

ja chce już wybierac wózeczek dla mojego maleństwa, ciuszki , mebelki , pieluchy ... jej to moje największe marzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam mój kalendarzyk 🙂 przprzyszła mama trzymam kciuki mam nadzieję że Ci się uda:) my wszystkie już byśmy chciały to wszystko wybierać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo... Super by bylo juz urządzać pokoik dla maleństwa. 😉 musze trochę wyluzować ale jak? Jak to siedzi ciagle w głowie.. 🙂 ta chęć bycia juz w ciąży czaswm mnie przerasta i mam zle dni przez to..:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z aplikacji mój kalendarzyk, jak dla mnie jest super, wszystko można sobie zaznaczać 😉

My mieszkamy w mieszkaniu 3 pokojowym. Jeden to sypialnia, drugi salon, a trzeci stoi pusty. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy tak samo salon i sypialnia urządzony.. A pokoj1 dla dziecka to graciarnia bo nie urządzamy ani nie remontujemy poki nie ma dziecka.. Czeka na nie.. Tylko beda 2 kreski i będzie urządzać i remontować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym chciała wszystko kupować. Jednak wiem że dwie kreski to nie wszystko. Jeżeli się uda to dopiero ok 7 miesiąca zacznę wszystko kompletowac.  Chociaż nie ma co planować;) z mo8ch planów zawsze nic nie wychodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach bede szaleć to wiem ;D w siódmym nie wiem czy bd na to siły 😉 ale najważniejsze to wgl byc w tej ciąży 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×