Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 馃憤馃榿

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Ale je艣li by艂y tam tre艣ci pedofilskie to bardzo dobrze, 偶e je zg艂osili艣cie na policj臋. Sama te偶 zawsze tak robi臋.

Szkoda 偶e policja od pocz膮tku 2017 roku nic nie zrobi艂a a ta kobieta cho膰by wczoraj znowu tu wypisywa艂a te swoje syfy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 I to bardzo napisa艂:

Ju偶 si臋 zaplatali艣cie stalkerzy.

Obra偶asz w tym momencie jej ofiary. Mi tam lotto, nie b臋d臋 tobie t艂umaczy膰 oczywisto艣ci i marnowa膰 swojego czasu, ale wystarczy u偶y膰 wyszukiwarki. Jak wrzucisz ostatni tekst z powy偶szego screena w wyszukiwark臋 to ci wyskoczy temat w kt贸rym mo偶esz poczyta膰 wi臋cej atak贸w tej chorej baby. To i tak kropla w morzu zreszt膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Szkoda 偶e policja od pocz膮tku 2017 roku nic nie zrobi艂a a ta kobieta cho膰by wczoraj znowu tu wypisywa艂a te swoje syfy.聽

rzeczywiscie nawet na tych screenach widac ze to wrzesien 2017...brak slow...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 I to bardzo napisa艂:

Poczytajcie posty typu - rozsy艂am si臋 , 聽艣mierdzi mi z japy i inne to scierwo zosta艂o zg艂oszone a wy dalej udawajcie 偶e nie wiecie o co chodzi聽

a ty durna od paragon贸w jeste艣 prymitywnym 艂ajnem tak 艂ajnem bo wszyscy sobie u偶ywacie w ro偶ny spos贸b dlatego jeste艣cie 艂ajnem聽

Wypierdzielaj cebulo. Je艣li chodzi o ten post to kto艣 jej w ko艅cu utar艂 nosa. Z klas膮 i nie zni偶aj膮c si臋 do molestowania kogo艣, 艣miania si臋 z choroby czy pod偶egania do samob贸jstwa. Reszta? Kulturalna nie jest ale ja si臋 osobi艣cie po kilku latach hejtowania nieustannego przez stalkerk臋 Wieczorn膮 tym ludziom nie dziwi臋, 偶e nerwy im puszczaj膮.聽

A ty sobie lepiej聽uwa偶aj hipokrytko. Bo w twoim po艣cie te偶 obra偶asz wyzywaj膮c ludzi od 艂ajna. A聽聽to te偶 mo偶na zg艂osi膰. Co zaraz zrobi臋. Drzazg臋 u kogo艣 w oku widzisz a belki聽u siebie nie.聽Masz r贸wnie niski poziom jak Wieczorna. O ile ni膮 nie jeste艣 bo nie wiem jaki masz motyw 偶eby jej broni膰 w ciemno.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pisz膮 wiem to

Ja znalaz艂am w膮tki -ca艂e tabuny jakby pisane przez kobiet臋 stalkowan膮 ale to nie ona je pisa艂a wi臋c wypad go艣ciu z tekstami o obra偶aniu. 聽Pe艂na dokumentacja na te 艣cierwa jest w odpowiednich organach , tylko mo偶e by膰 problem je艣li kto艣 z tych organ贸w to pisze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Wypierdzielaj cebulo. Je艣li chodzi o ten post to kto艣 jej w ko艅cu utar艂 nosa. Z klas膮 i nie zni偶aj膮c si臋 do molestowania kogo艣, 艣miania si臋 z choroby czy pod偶egania do samob贸jstwa. Reszta? Kulturalna nie jest ale ja si臋 osobi艣cie po kilku latach hejtowania nieustannego przez stalkerk臋 Wieczorn膮 tym ludziom nie dziwi臋, 偶e nerwy im puszczaj膮.聽

A ty sobie lepiej聽uwa偶aj hipokrytko. Bo w twoim po艣cie te偶 obra偶asz wyzywaj膮c ludzi od 艂ajna. A聽聽to te偶 mo偶na zg艂osi膰. Co zaraz zrobi臋. Drzazg臋 u kogo艣 w oku widzisz a belki聽u siebie nie.聽Masz r贸wnie niski poziom jak Wieczorna. O ile ni膮 nie jeste艣 bo nie wiem jaki masz motyw 偶eby jej broni膰 w ciemno.聽

w punkt.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 pisz膮 wiem to napisa艂:

Ja znalaz艂am w膮tki -ca艂e tabuny jakby pisane przez kobiet臋 stalkowan膮 ale to nie ona je pisa艂a wi臋c wypad go艣ciu z tekstami o obra偶aniu. 聽Pe艂na dokumentacja na te 艣cierwa jest w odpowiednich organach , tylko mo偶e by膰 problem je艣li kto艣 z tych organ贸w to pisze.

To 藕le szukasz. Je艣li screeny z pedofilskimi tekstami czy 艣mianiem z czyjej艣 chemioterapii albo 偶yczeniem gwa艂tu ciebie nie przekonuj膮 to chyba nic ciebie聽nie przekona. Musia艂a艣 si臋 wychowa膰 w patologii 偶e bronisz przest臋pcy. Najcz臋艣ciej takie wzorce si臋 z domu wynosi gdy dzieci np. pijanego ojca ukrywaj膮 przed 艣wiatem i broni膮. I ty teraz mimo聽doros艂o艣ci te偶, jak takie聽dziecko, bronisz przest臋pczyni.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

prosze bardzo tu jeden z kilkuset tematow gdzie mozna poczytac jej hejty na zywo聽htt ps://f.kaf eteria.pl/te mat-7372613-maz-mi-kaze-zajmowac-sie-domem/?page=4&tab=comments#comment-3871759 na tej stronie jest ten trzeci聽komentarz ze screenu a na tej聽http s://f.kafe teria.pl/temat-7 372613-maz-mi-kaze-zajmowac-sie-domem/?page=6 kontynuacja hejt贸w wieczornej pod adresem tej samej ofiary mimo 偶e ludzie pisz膮 ze przegiela zyczac gwaltu ze szczegolnym okrucienstwem, reszte se sami doszukajcie bez przesady

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Chcecie dowod贸w na Wieczorn膮聽macie kolejne. Tu htt ps://f.kafe teria.pl/tem at-7296 376-uwazajcie-wieczorna-znowu-wyzywa-i-neka-ludzi-i-pisze-zoofilskie-porownania/?tab=comments#comment-8882517聽wieczorna sama si臋聽聽przyznaje do pisania zoofilii.聽Zero skruchy. Do dzisiaj te偶 nieustanie n臋ka te same osoby. Ja teraz nie mam czasu si臋 w to bawi膰 ale mo偶e wszystkie osoby zaanga偶owane si臋 zbior膮 i si臋 zrobi jeden w膮tek z tym wszystkim. Policja na razie 艣rednio sobie radzi chocia偶 nadzieja 偶e sprawa przyj臋ta to moze cos zrobia w koncu. Tez mozecie zglaszac.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Chcecie dowod贸w na Wieczorn膮聽macie kolejne. Tu htt ps://f.kafe teria.pl/tem at-7296 376-uwazajcie-wieczorna-znowu-wyzywa-i-neka-ludzi-i-pisze-zoofilskie-porownania/?tab=comments#comment-8882517聽wieczorna sama si臋聽聽przyznaje do pisania zoofilii.聽Zero skruchy. Do dzisiaj te偶 nieustanie n臋ka te same osoby. Ja teraz nie mam czasu si臋 w to bawi膰 ale mo偶e wszystkie osoby zaanga偶owane si臋 zbior膮 i si臋 zrobi jeden w膮tek z tym wszystkim. Policja na razie 艣rednio sobie radzi chocia偶 nadzieja 偶e sprawa przyj臋ta to moze cos zrobia w koncu. Tez mozecie zglaszac.聽

No jak wida膰 nie tylko zoofilii ale kolejnych oble艣nych hejt贸w i prze艣ladowania os贸b aseksualnych. Chore. Trzeba b臋dzie zrobi膰 jeden osobny w膮tek z tym wszystkim, dowodami i screenami na tego "cz艂owieka"聽i tyle. 呕eby聽聽nie t艂umaczy膰 w milionie w膮tk贸w ka偶dej zainteresowanej osobie o co chodzi bo nikt normalny poza stalkerk膮 na takie rzeczy czasu nie ma. Nie rozwalajcie tego tematu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

to pod koprofili臋 podchodzi co ta wieczorna wypisuje :/ ci膮gle o kale...nic dziwnego 偶e takie dno si臋 rzuca o zakupy Autorki w guessie bo do zadnej galerii handlowej poza stoiskiem z fast foodem takiego wykolejenca i prostaka nie wpuszcza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dobra nie rozwalajcie tematu. Zr贸bcie osobno temat na dowody na Wieczorn膮. Mo偶e i organy 艣cigania si臋 w ko艅cu zainteresuj膮.聽Tutaj na razie starczy to co jest. Marnujecie linki wklejaj膮c je tutaj bez sensu,聽聽bo potem to si臋 rozmyje i zaginie na stronie. A聽聽jak zrobicie jeden konkretny temat z dowodami to tam si臋 b臋dzie ka偶dego zainteresowanego pod konkretne miejsce odsy艂a膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Jestem teraz ciekawy jakie miny maj膮 po tych linkach i screenach osoby kt贸re j膮 broni艂y i twierdzi艂y 偶e jest wymy艣lona : DDD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

A to jest i tak nic bo ona od kilku lat n臋ka te same osoby i prawie codziennie tutaj co艣 pisze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Popros o pomoc.
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Jestem teraz ciekawy jakie miny maj膮 po tych linkach i screenach osoby kt贸re j膮 broni艂y i twierdzi艂y 偶e jest wymy艣lona : DDD

Potrzebujesz pomocy.Kogos bliskiego albo lekarza specjalisty.Przykro czytac jak ktos chory pisze takie rzeczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

wrzucajcie na kowboczan.tk tam admin nie usuwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Popros o pomoc. napisa艂:

Potrzebujesz pomocy.Kogos bliskiego albo lekarza specjalisty.Przykro czytac jak ktos chory pisze takie rzeczy.

Przykro to czyta膰 jak kto艣 broni sprawczyni przest臋pstw mimo dowod贸w przed oczami. Profesjonalnej pomocy raczej ty potrzebujesz. Id藕 broni膰 oprawc贸w gdzie indziej. Nie jeste艣 u siebie w domu 偶eby to by艂o akceptowane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

wrzucajcie na kowboczan.tk tam admin nie usuwa

Okej ogarniemy. Bo faktycznie bez bazy danych ludzie potem b臋d膮 takie g艂upoty jak ten wy偶ej wypisywa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Przykro to czyta膰 jak kto艣 broni sprawczyni przest臋pstw mimo dowod贸w przed oczami. Profesjonalnej pomocy raczej ty potrzebujesz. Id藕 broni膰 oprawc贸w gdzie indziej. Nie jeste艣 u siebie w domu 偶eby to by艂o akceptowane.

Chyba twojego zwidu,urojenia.Zadbaj o swoje zdrowie.Poszukaj wsparcia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

...a pisze sam ze sob膮 od kilku lat, i to stare bezz臋bne co艣 ma rozrywk臋 na jego poziomie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ciebie p贸艂wiekowy nierobie w ko艅cu kto艣 naprawd臋 zamknie, chodzisz za lud藕mi a potem piszesz bzdury, kto艣 ci臋 kopn膮艂 w du pe kilka razy czy jak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna

A ja to mog臋 ci臋 wystrzela膰 po opas艂ym ry艂u co najwy偶ej i mo偶esz mi naskoczy膰 wieprzku xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna

I nie szukaj kontaktu bo i tak ci nie dam, pr臋dzej dosta艂by tw贸j eks-m艂odszy kolega 偶eby co艣 ci p臋k艂o w du pie:D i generalnie wypierr talaj na swoj膮 wie艣 opasie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna

Albo stra偶ok

馃槃聽peknie ci 偶y艂ka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jaki 偶a艂osny podszyw. A temat jeszcze bardziej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jaki 偶a艂osny podszyw. A temat jeszcze bardziej.

Taki stary skur wy synek zacz膮艂, ju偶 kiedy艣 mia艂am na niego wysrane a teraz jeszcze bardziej, my艣li 偶e co艣 ugra.

przecie偶 gdybym go spotka艂a to bym go zaje ba艂a a nie chcia艂a rozmawia膰, z takim goownem聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nara
1 minut臋 temu, Go艣膰 Wieczorna napisa艂:

Taki stary skur wy synek zacz膮艂, ju偶 kiedy艣 mia艂am na niego wysrane a teraz jeszcze bardziej, my艣li 偶e co艣 ugra.

przecie偶 gdybym go spotka艂a to bym go zaje ba艂a a nie chcia艂a rozmawia膰, z takim goownem聽

呕a艂osne 馃ぃ tak bardzo ka偶dy ma wyj猫bane w ciebie 偶e musisz udawa膰 wieczi. Mi艂ej zabawy i podniety zakupami 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna
3 minuty temu, Go艣膰 Nara napisa艂:

呕a艂osne 馃ぃ tak bardzo ka偶dy ma wyj猫bane w ciebie 偶e musisz udawa膰 wieczi. Mi艂ej zabawy i podniety zakupami 馃ぃ

Nikogo nie musz臋 udawa膰, je偶eli taki stary chooj chodzi za m艂odymi dziewczynami i na co艣 liczy to po prostu mam ochot臋 za je ba膰 za bezczelno艣膰, to normalne. I za kilka innych os贸b, m.in. mojego koleg臋, osoby za kt贸rymi chodzi艂, powinien dawno odczu膰 na ryju 偶e co艣 藕le zrobi艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wieczorna

I na do widzenia:

wypierr talaj kurr wo tyle mam do przekazania聽馃枙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Globus histericus rozhulal si臋 na dobre.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×