Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość gość
18 minut temu, Gość ahhahhah napisał:

Sama sobie przytakujesz. Wow. Pa. Baw się. Potwierdza się właśnie, że nie tylko wyglądasz na psycholkę, ale i jesteś.

To akurat raczej nie kaska. Mi to wygląda na psychiczną z wątku szusz 🙂 Tam ciągnęła wątek pozwów przez 15 stron chyba 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

To może zacznij myśleć, a nie ufać konowałom, którzy zdzierają kasę 🙂  Teraz można robić wszystko w domu, wiedza i produkty są na wyciągnięcie ręki. Co kto lubi. Swoją drogą nie spotkałam nikogo z branży kto by stwierdził, że kwasy są szkodliwe, radzę zmienić lekarza, bo chyba robi cię w czambo.

Spójrz na twarz Kachy, która wygląda jak twarz żula pijącego denaturat i zastanów się, czy kwasy warto stosować w domu. Chyba, że chcesz wyglądać jak Daniel Craig. I jednak popieram przedmówców, że lepiej korzystać z rad lekarza niż ignorantki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Czym ja cię niby straszę? Stwierdzeniem, że oskarżyłaś ją o poważną rzecz - doprowadzenie wielu osób do uszkodzenia ciała, i jeśli nie masz na to dowodów, to Kasia ma podstawy, żeby domagać się swoich praw? Chyba o tym wiedziałaś, rzucając tego typu oskarżeniem. 

de bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

To może zacznij myśleć, a nie ufać konowałom, którzy zdzierają kasę 🙂  Teraz można robić wszystko w domu, wiedza i produkty są na wyciągnięcie ręki. Co kto lubi. Swoją drogą nie spotkałam nikogo z branży kto by stwierdził, że kwasy są szkodliwe, radzę zmienić lekarza, bo chyba robi cię w czambo.

Kasia najmONdrzejsza w kazdym temacie i najladniejsza i co tam jeszcze sama o sobie pisała? Gdzie tam dermatologom do kasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To akurat raczej nie kaska. Mi to wygląda na psychiczną z wątku szusz 🙂 Tam ciągnęła wątek pozwów przez 15 stron chyba 🙂 

To ile ty czasu spędzasz na kafe, że wiesz, co kto na jakim wątku pisze? 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

To ile ty czasu spędzasz na kafe, że wiesz, co kto na jakim wątku pisze? 😵

Ja tylko na szusz, i ostatnio na kasi d z doskoku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja tylko na szusz, i ostatnio na kasi d z doskoku 🙂 

Aha. 🙂 Bo już się wystraszyłam, że ktoś tu wszystkie wątki obskakuje i jest z nimi na bieżąco. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile Kasia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ile Kasia ma lat?

40 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
Dnia 12.09.2019 o 22:02, Gość gość napisał:

Moja tak samo 😄 Zawsze z mężem  jesteśmy zażenowani jej opowieściami o tym ile lat jej dają 😉 No niemalże nastolatka... z twarzą wyglądającą jak topniejąca świeca i ciałem shar pei 😉 

Sorry ale czy Ty piszesz o mojej teściowej? 😂😂😂😂 Myśleliśmy z mężem, że tylko tej mojej na dekiel wali, ale jak widzę po wpisach to kryzys rocznika 1950+....Moja oprócz tej topniejącej świeczki dodatkowo ostrzykuje sobie usta kupionymi w necie kwasami, którymi ostrzykuje ją ta sama kosmetyczka co doczepia jej te krowie rzęsiska, w których wygląda jakby 3 noce nie spała a cztery wcześniej ostro zabalowała...A usta...cóż... jakby ją komar ugryzł i to w jednostronnie opadającą stronę wargi, bo ta jej kosmetyczka po kursach nerw uszkodziła i wygląda jak Stalone po liftingu😂🤦‍♀️.Nie daj Boziu, żeby nam tak na stare lata odwaliło...Pozdrawiam wszystkie przerażone synowe "młodszych" od siebie teściówek 🤫😉. Mam wrażenie, że one naprawdę w to wierzą, bo wmawiają to sobie same do lustra.

A co do Kasi D to ani wtedy ani teraz nie jestem w stanie jej znieść, bo mówi jak flegmatyk z pożyczoną sztuczną szczęką w obawie, że jej ona wypadnie i będzie musiała odkupić. Do tego nie jest dla mnie z tą swoją pielęgnacją żadnym autorytetem, bo nie ma prawie żadnej mimiki na jej twarzy, siedzi jak posąg, mówi jakby była wystrugana z drewna i wygląda jak przeciętna pyza na polskich ścieżkach z "amełykański aksent" oł maj gad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra
8 minut temu, Gość Gosia napisał:

Sorry ale czy Ty piszesz o mojej teściowej? 😂😂😂😂 Myśleliśmy z mężem, że tylko tej mojej na dekiel wali, ale jak widzę po wpisach to kryzys rocznika 1950+....Moja oprócz tej topniejącej świeczki dodatkowo ostrzykuje sobie usta kupionymi w necie kwasami, którymi ostrzykuje ją ta sama kosmetyczka co doczepia jej te krowie rzęsiska, w których wygląda jakby 3 noce nie spała a cztery wcześniej ostro zabalowała...A usta...cóż... jakby ją komar ugryzł i to w jednostronnie opadającą stronę wargi, bo ta jej kosmetyczka po kursach nerw uszkodziła i wygląda jak Stalone po liftingu😂🤦‍♀️.Nie daj Boziu, żeby nam tak na stare lata odwaliło...Pozdrawiam wszystkie przerażone synowe "młodszych" od siebie teściówek 🤫😉. Mam wrażenie, że one naprawdę w to wierzą, bo wmawiają to sobie same do lustra.

A co do Kasi D to ani wtedy ani teraz nie jestem w stanie jej znieść, bo mówi jak flegmatyk z pożyczoną sztuczną szczęką w obawie, że jej ona wypadnie i będzie musiała odkupić. Do tego nie jest dla mnie z tą swoją pielęgnacją żadnym autorytetem, bo nie ma prawie żadnej mimiki na jej twarzy, siedzi jak posąg, mówi jakby była wystrugana z drewna i wygląda jak przeciętna pyza na polskich ścieżkach z "amełykański aksent" oł maj gad...

Brawo👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gosia napisał:

Sorry ale czy Ty piszesz o mojej teściowej? 😂😂😂😂 Myśleliśmy z mężem, że tylko tej mojej na dekiel wali, ale jak widzę po wpisach to kryzys rocznika 1950+....Moja oprócz tej topniejącej świeczki dodatkowo ostrzykuje sobie usta kupionymi w necie kwasami, którymi ostrzykuje ją ta sama kosmetyczka co doczepia jej te krowie rzęsiska, w których wygląda jakby 3 noce nie spała a cztery wcześniej ostro zabalowała...A usta...cóż... jakby ją komar ugryzł i to w jednostronnie opadającą stronę wargi, bo ta jej kosmetyczka po kursach nerw uszkodziła i wygląda jak Stalone po liftingu😂🤦‍♀️.Nie daj Boziu, żeby nam tak na stare lata odwaliło...Pozdrawiam wszystkie przerażone synowe "młodszych" od siebie teściówek 🤫😉. Mam wrażenie, że one naprawdę w to wierzą, bo wmawiają to sobie same do lustra.

A co do Kasi D to ani wtedy ani teraz nie jestem w stanie jej znieść, bo mówi jak flegmatyk z pożyczoną sztuczną szczęką w obawie, że jej ona wypadnie i będzie musiała odkupić. Do tego nie jest dla mnie z tą swoją pielęgnacją żadnym autorytetem, bo nie ma prawie żadnej mimiki na jej twarzy, siedzi jak posąg, mówi jakby była wystrugana z drewna i wygląda jak przeciętna pyza na polskich ścieżkach z "amełykański aksent" oł maj gad...

dokładnie

zaciska szczękę jakby miała jej wypaść, zwłaszcza przy wymawianiu rz, cz, sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

I ten angielski. Tak, wiemy, że mieszkałaś za granicą. Nie ty jedna. Zakompleksiona strasznie ta Kaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jaaaa... ale hejt się tutaj leje. I to akurat na Kaśkę, która w żaden sposób nie zasłużyła na takie chamskie pojazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość daria napisał:

I ten angielski. Tak, wiemy, że mieszkałaś za granicą. Nie ty jedna. Zakompleksiona strasznie ta Kaszka.

Tylko ona nie mieszkała tam, żeby zasuwać na zmywaku i mówiła po angielsku, zanim nauczyła się mówić dobrze po polsku. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Nikt na hejt nie zasługuje, a tu masz krytykę. Jeśli wszędzie widzisz nienawiść, to sprawdź czy jej w tobie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Spójrz na twarz Kachy, która wygląda jak twarz żula pijącego denaturat i zastanów się, czy kwasy warto stosować w domu. Chyba, że chcesz wyglądać jak Daniel Craig. I jednak popieram przedmówców, że lepiej korzystać z rad lekarza niż ignorantki. 

Ale ja stosuję kwasy w domu od dziesięciu lat, zanim jeszcze jutuby były modne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

O jaaaa... ale hejt się tutaj leje. I to akurat na Kaśkę, która w żaden sposób nie zasłużyła na takie chamskie pojazdy. 

Tu jest jakaś jedna psychofanka. Mam wrażenie, że zna Kaśkę, ma jakiś ból d...py do niej i stąd ten hejt. Kto jak kto, ale Kaśkę hejtować, to trzeba mieć porytą banię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijo ijo ijo
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Tu jest jakaś jedna psychofanka. Mam wrażenie, że zna Kaśkę, ma jakiś ból d...py do niej i stąd ten hejt. Kto jak kto, ale Kaśkę hejtować, to trzeba mieć porytą banię.

policja ma juz twoje ajpi i wlasnie po ciebie jadą. nie rzucaj pomowieniami. ijo ijo ijo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość daria napisał:

Nikt na hejt nie zasługuje, a tu masz krytykę. Jeśli wszędzie widzisz nienawiść, to sprawdź czy jej w tobie nie ma.

Nie, nie widzę nienawiści wszędzie, ale widzę ją tutaj. A jak dla ciebie komentarze w stylu:

"mówi jak flegmatyk z pożyczoną sztuczną szczęką w obawie, że jej ona wypadnie i będzie musiała odkupić" 

"Spójrz na twarz Kachy, która wygląda jak twarz żula pijącego denaturat"

„jest pi e r do lnięt a konkretnie”

„wygląda jak osoba z problemami psychicznymi”

„Mnie aż coś skręca jak na nią patrzę”

to jest krytyka, a nie hejt, to może zastanów się nad swoim odbiorem świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie, nie widzę nienawiści wszędzie, ale widzę ją tutaj. A jak dla ciebie komentarze w stylu:

"mówi jak flegmatyk z pożyczoną sztuczną szczęką w obawie, że jej ona wypadnie i będzie musiała odkupić" 

"Spójrz na twarz Kachy, która wygląda jak twarz żula pijącego denaturat"

„jest pi e r do lnięt a konkretnie”

„wygląda jak osoba z problemami psychicznymi”

„Mnie aż coś skręca jak na nią patrzę”

to jest krytyka, a nie hejt, to może zastanów się nad swoim odbiorem świata. 

to jest krytyka! hejt to nienawiść. ktoś tu jest słabej konstrukcji psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

to jest krytyka! hejt to nienawiść. ktoś tu jest słabej konstrukcji psychicznej.

Definicja ze SJP: "Hejt -  obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie". Dokładnie tym są zacytowane komentarze. I nie wiem, co ma do tego czyjaś konstrukcja psychiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

40 

Jak na 40 lat to wygląda całkiem młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jak na 40 lat to wygląda całkiem młodo.

Też tak uważam. Jak na 40-latkę, która z medycyny estetycznej chyba nie korzystała, to wygląda całkiem ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Definicja ze SJP: "Hejt -  obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie". Dokładnie tym są zacytowane komentarze. I nie wiem, co ma do tego czyjaś konstrukcja psychiczna. 

pomyśl co ma. niektórzy wszędzie widzą hejt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Jak na 40 lat to wygląda całkiem młodo.

wygląda niezdrowo i staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

Definicja ze SJP: "Hejt -  obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie". Dokładnie tym są zacytowane komentarze. I nie wiem, co ma do tego czyjaś konstrukcja psychiczna. 

i dodam, że gdy ktoś wszędzie, w neutralnych czy śmiesznych komentarzach, widzi agresję, to po prostu ma ją w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość gosc napisał:

Tu jest jakaś jedna psychofanka. Mam wrażenie, że zna Kaśkę, ma jakiś ból d...py do niej i stąd ten hejt. Kto jak kto, ale Kaśkę hejtować, to trzeba mieć porytą banię.

A niby czemu jesli jest jedna z najbardziej irytujacych youtuberek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

i dodam, że gdy ktoś wszędzie, w neutralnych czy śmiesznych komentarzach, widzi agresję, to po prostu ma ją w sobie.

Tak, tak, a pisanie, że np. ktoś ma twarz żula pijącego denaturat lub że jest konkretnie pier dolnięty, to zaliczasz do neutralnych czy śmiesznych? A może są tak znakomite, że 2 w 1? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

wygląda niezdrowo i staro

A podaj przykład takiej kobiety w jej wieku, która nie miała zabiegów chirurgicznych i wygląda zdrowo i młodo. Bo chciałabym wiedzieć, do czego się odnosisz, twierdząc, że Kasia wygląda niezdrowo i staro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×