Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Plastka77 gwarantują ood warunkiem że nasienie spełnia wymogi WHO. Ja mam pakiet za 18.600.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, w invimed k-ce jest to koszt 20900,00 jeśli zdecydujemy się na imsi to trzeba doliczyć jeszcze 550zl.

 

 

Rozumiem, że w pakiecie jest gwarancja dwóch blastocyst? 

Gdyby tak było to super. 

Gwarantują dwie blastocysty? 

W invicta sa 2 gwarantowane blastocysty ja jestem w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Jesteście wspaniale. A mam jeszcze takie pytanko: na jakim poziomie powinna być Prolaktyna fsh i Estradiol żeby to nie świadczyło o menopauzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczynki mam pytanie: czy wszystkie leki które przyjmowałyście dopochwowo ładnie Wam się rozpuszczają? Kiedy nie pójdę do mojej gin to mówi że mam barszo dużo tych tabletek wewnątrz....podczas aplikacji też czuję że nie rozpusciły się do końca, z resztą widzę na wkładce że nieiwiele tego wycieka... Stosuję żel do aplikacji leków, a i tak nadal jest to samo.... Przepraszam za tak obrazowe opisanie sytuacji, ale zaczyna mnie to już męczyć😊

Wiecznie chodziłam upaćkana i sporo wsypywało. Podobno, to bez znaczenia, bo co ma się wchłonąć to się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Jesteście wspaniale. A mam jeszcze takie pytanko: na jakim poziomie powinna być Prolaktyna fsh i Estradiol żeby to nie świadczyło o menopauzie?

Prolaktyna tu chyba nie ma znaczenia, tylko FSH, LH i estradiol. Nie ma jednoznacznej granicy, te wyniki skaczą z cyklu na cykl. Czasami na chwile się obniżają. Wysokie FSH i LH idą w parze ze skrajnie niskim AMH.

Ja jak miałam 13FSH i LH 7 w 3dc to lekarz i powiedział, że kiepsko. Jak zaczęłam dobijać do 20 to mówił o menopauzie. Raz mi wskoczyło na 28 i 35 to dostałam HTZ bo miesiączki nie przychodziły i endometrium robiło się przez to kiepskie.

Edytowano przez plastka-77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mam pytanie. 😀Jak obliczalyscie tydzień ciąży i termin porodu? Od dnia miesiączki czy dodawane miałyście  do daty miesiączki 5 dni(blastocysta)? Zastanawiam się nad tym jak to wyglada/wyglądało u Was????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekujaca- prolaktyna powinna byc w normie. 

Małgorzata- zawsze termin porodu okresla sie od dnia ostatniej  miesiaczki. Nie ma innej metody niezależnie czy jest to ciaza naturalna czy ivf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczynki mam pytanie. 😀Jak obliczalyscie tydzień ciąży i termin porodu? Od dnia miesiączki czy dodawane miałyście  do daty miesiączki 5 dni(blastocysta)? Zastanawiam się nad tym jak to wyglada/wyglądało u Was????

 

Małgorzata- ja miałam od daty ostatniej miesiączki. 

Dziś robiłam 2 usg prenatalne, dzidzia pokazała się w całej okazałości- bedzie chłopak😁

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja76 super!!! Gratuluję!!😊😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M333, Nadziejo 76 dziękuję za odpowiedź. Pytam bo czytałam różne opinie na ten temat i ciekawa jestem jak to jest/było u Was☺️.

Nadziejo ,76 gratuluje 😀👍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet znalazłam na internecie specjalny kalkulator do obliczania terminu porodu dla kobiet po in vitro z kd.... I tam właśnie też wychodzi wcześniej niż z daty ostatniej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Małgorzata- ja miałam od daty ostatniej miesiączki. 

Dziś robiłam 2 usg prenatalne, dzidzia pokazała się w całej okazałości- bedzie chłopak😁

GRATULUJĘ!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Dziś robiłam 2 usg prenatalne, dzidzia pokazała się w całej okazałości- bedzie chłopak😁

Super!! Będzie parka. Bardzo się cieszę! 😘😍 Gratulacje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki Kochana! Trzymam ten test od Ciebie, może on jako pierwszy w życiu pokaże mi te dwie krechy. Jestem po immunosupresji, teraz intralipid. Transfer koło połowy marca. O ile będzie weszystko ok. 

Jak się czujesz? 

 

Plastka to już niedługo. Napisz koniecznie kiedy. Będę zaciskać kciuki. 
Czuje się w miarę ok. Trochę opuchnięte stopy i dłonie, ale daje radę. Z resztą cokolwiek by się nie dało, to dam radę. Synuś duży i kopniaki zapodaje jak piłkarz zawodowy. Tak bardzo go kocham. Cc 3 kwiecień 😍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny- dziękuję 😘 Kiedyś mi sìe nie śniło o jednym dzieciątku, co dopiero o parce. Powiem Wam, warto walczyć do upadłego, nawet, kiedy wydaje się, że nie ma siły, beznadzieja sięga zenitu...NADZIEJA umiera ostatnia.

Monia- Ty już prawie na finiszu, za miesiąc przytulisz Swojego Skarba😊 I takich Skarbów, życzę Wam wszystkim😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Batidora taki mam zamiar, wzięłam urlop w pracy, domowe obowiązki pt sprzątanie odbębniłam wczoraj a teraz się luzuję😊😊

To jest Nasz miesiąc kochana😊😘

Dziewczyby powiedzcie czy po trabsferze można pić kawkę? Taką słabiutką?😊

Ja nie pilam przez pierwsze 3 miesiace 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny- dziękuję 😘 Kiedyś mi sìe nie śniło o jednym dzieciątku, co dopiero o parce. Powiem Wam, warto walczyć do upadłego, nawet, kiedy wydaje się, że nie ma siły, beznadzieja sięga zenitu...NADZIEJA umiera ostatnia.

Monia- Ty już prawie na finiszu, za miesiąc przytulisz Swojego Skarba😊 I takich Skarbów, życzę Wam wszystkim😘

Gratulacje !!! Pozdrawiam z moim największym szczęsciem Matim -9 miesięcy. Byla cesarka, bylo bardzo ciezko po, heparyna uratowala mi synka bo mialam na finiszu zatrucie ciazowe , dziewczyny uwazajcie na cisnienie w ciazy!

pozdrawiam I czekamy na wieści 😘

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wam kobietki tym w ciąży i tym które urodziły. Tym co walczą życzę żeby spełniło im się największe marzenie. Bardzo miło tu na tym forum. Ściskam Was dziewczynki

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem, że w pakiecie jest gwarancja dwóch blastocyst? 

Gdyby tak było to super. 

Gwarantują dwie blastocysty? 

W invimed za 20900,00 jest gwarancja 3 zarodków dobrej jakości w 3 dobie, można dopłacić do hodowli blastocysty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, w invimed k-ce jest to koszt 20900,00 jeśli zdecydujemy się na imsi to trzeba doliczyć jeszcze 550zl.

W Angelius Provita koszt 15900 plus osobno za transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W Angelius Provita koszt 15900 plus osobno za transfer.

Ale z gwarancją blastocyst? Na świeżych komórkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale z gwarancją blastocyst? Na świeżych komórkach?

Bez gwarancji. Dawczyni z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim Tym które cały czas że wszystkich sił starają się o swoje upragnione dzieciątko, Te które cieszą się upragnioną ciążą albo już tulą swoje maleństwa. Dosyć długo się nie odzywałam niektóre pewnie mnie pamiętają Moni na pewno. W listopadzie zaczęliśmy procedurę z KD. Podchodzimy Gyn-Kraków.Dostaliśmy 8 świeżych komórek zapowiadało się dobrze. W 3 dobie zamrozili 4 8A.Pozostałe 4 zostawiliśmy do dalszej hodowli niestety w czwartej dobie przestały się rozwijać to się nazywa mieć szczęście. W grudniu wzięliśmy 2 ale czego można było się spodziewać nic z tego nie wyszło. Teraz we wtorek zabraliśmy pozostałe 2 jednak nie spodziewam się pozytywnego obrotu. Zaryzykowaliśmy bez gwarancji mąż fragmentacja 32 w maju zeszłego roku.Faszerowałam go antyoksydantami ale widać nie pomogło. Ja obstawiona prawie wszystkim co możliwe. Nawet urlop wzięłam. Czytam na bieżąco Nadzieja wielkie gratulacje  na Twoim przykładzie widać że cuda się zdążają. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja76 synek! Gratulacje ❤️

Sywi ja mysle o tym Twoim niewchlanianiu sie tabletek przy podawaniu dopochwowo. Pewnie dlatego mialas niski progesteron ostatnim razem. No ale co sie z tymi tabletkami dzieje???? U mnie tylko czasem nic nie "wplywa" po Lutinusie. Ale zazwyczaj (sorry za dosadnosc), to od 5-6 godzin po aplikacji to mam wrazenie, ze wyplywac w podwojnej ilosci. Tez masz Lutinus? 

Ja teraz dostalam tez Utrogestan (wyglada jak Besins) i mam wrazenie, ze bardziej zostaje w srodku... 

Slyszalam chyba , ze jest tez progesteron w zelu??? Moze bylby bardziej odpowiedni? A najlepiej to juz prolutex, ale nie wiem czy jeszcze problemy sa z kupnem. Heh. Taki los nasz z tymi lekami. 

A jak sie czujesz? Robisz pierwsza weryfikacje, czy dopiero w przyszlym tygodniu? Ja dostalam od 2 dni takiego kaszlu, ze masakra. Oby mnie nie rozlozylo, ale przez kaslanie napinam wszystkie miesnie i to mnie martwi. 

Edytowano przez Batidora
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny powtarzałam betę, mam już wynik. 62,54 w 14 dpt w poniedziałek było 24,09. Czy to nie za mało rośnie? Kurde, dalej nie wiem co myśleć

 

Maja12 badalas dzis jeszcze przyrost? 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora mam też lutinus i luteinę(mniejsze tabletki) i stosuję te mniejsze. No właśnie nie wiem dlaczego one się tak słabo rozpuszczają.... Już ładuje tyle żelu że powinny się bez problemu rozpuszczać...

Miałam dzisiaj pierwszą weryfikację, i znowu progesteron niziutki:6.85... Mam zwiększoną luteinę z 3x3 na 4x4 dopochwowo i 4x2 podjęzykowo... Gin powiedziała że jak będzie słaby przyrost to będziemy działać z prolutexem, ale dostać go w aptece to cud jakiś...😊 

Kochana a bierzesz jakieś leki rozkurczowe? Ja co 8 godzin biorę nospe i buscopan, także jak się obawiasz że przy tym kaszlu napinasz mięśnie to zacznij sobie brać...

Kiedy testujesz? Ja mam we wtorek 2 weryfikację i pewnie już będę coś wiedzieć... Trzymam kciuki za Nas!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nadzieja76 synek! Gratulacje ❤️

Sywi ja mysle o tym Twoim niewchlanianiu sie tabletek przy podawaniu dopochwowo. Pewnie dlatego mialas niski progesteron ostatnim razem. No ale co sie z tymi tabletkami dzieje???? U mnie tylko czasem nic nie "wplywa" po Lutinusie. Ale zazwyczaj (sorry za dosadnosc), to od 5-6 godzin po aplikacji to mam wrazenie, ze wyplywac w podwojnej ilosci. Tez masz Lutinus? 

Ja teraz dostalam tez Utrogestan (wyglada jak Besins) i mam wrazenie, ze bardziej zostaje w srodku... 

Slyszalam chyba , ze jest tez progesteron w zelu??? Moze bylby bardziej odpowiedni? A najlepiej to juz prolutex, ale nie wiem czy jeszcze problemy sa z kupnem. Heh. Taki los nasz z tymi lekami. 

A jak sie czujesz? Robisz pierwsza weryfikacje, czy dopiero w przyszlym tygodniu? Ja dostalam od 2 dni takiego kaszlu, ze masakra. Oby mnie nie rozlozylo, ale przez kaslanie napinam wszystkie miesnie i to mnie martwi. 

Ja tez miałam utrogestan w wysokich dawkach oraz rano gel Crinone. Bardzo jestem zadowolona z nich, trochę wypływało bo musi. Od czasu do czasu brałam nospę. Mam nadzieję, że u ciebie to dobry znak tak jak u mnie, też czułam się jakbym była przeziębiona.

calujemy z Mateuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biore Buscopan, bo Nospa mi sie skonczyla. Ale ponoc to dzialania podobne. Przez pierwsze dwa dni bralam jeszcze czopki scopolan za rada pewnego duszka (😘😘😘). 

Tym razem chce testowac bete w srode tj. 9 dpt. O ile po pierwsze nie stchorze i po drugie w poniedzialek zapisze sie do labu (bo dzis troche zapomnialam, a troche juz zaczelam przeciagac w czasie ten moment - czemu ja to robie?????) 

Wznosze za has toast herbata na kaszel. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nadzieja76 synek! Gratulacje ❤️

Batidora- dziękuję, kochana. Trzymam za Ciebie i Sywi mocno kciuki, za wypasioną betę😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×