Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Rewolucja do polowy marca nie tak daleko, zleci 🙂 a Ty bedziesz miec jakies dodatkowe leki poza heparyna no i oczywiscie estrogenem i progesteronem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Believer, nic więcej poza to, co wymieniłaś. Przynajmniej z tego co wiem na tę chwilę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marysia wielkie gratulacje! Spokojnych dziewięciu miesięcy zyczę 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, believer napisał:

Marysia wielkie gratulacje! Spokojnych dziewięciu miesięcy zyczę 😊

 Beliver a ja życzę Tobie żeby się wreszcie udało!!❤️ I wiem, ze tak będzie, skoro ja zaszłam w ciąże to Ty tez dasz radę! Buziaki 😘😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marysia 88 napisał:

Hej Dziewczyny,

ja już po USG serduszkowym i mamy dwa bijące ❤️❤️☺️☺️

Ogromne gratulacje. Alez ja ci tego zazdroszcze, oczywiscie tak pozytywnie! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Believer zelazny zestaw. Trzymam kciuki zeby byl skuteczny.

Czy prograf ma dzialanie zblizone do encortonu?

Edytowano przez Mola90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marysia 88 napisał:

Hej Dziewczyny,

ja już po USG serduszkowym i mamy dwa bijące ❤️❤️☺️☺️

Gratulacje!!! Ciesz się upragnioną ciąża 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mola90 napisał:

Ogromne gratulacje. Alez ja ci tego zazdroszcze, oczywiscie tak pozytywnie! 

Dziękuje ☺️☺️ Wy tez dacie radę Dziewczyny 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mola90 napisał:

Believer zelazny zestaw. Trzymam kciuki zeby byl skuteczny.

Czy prograf ma dzialanie zblizone do encortonu?

Tak Prograf jest podobny do Encortonu - o ile mi wiadomo bo az tak sie na lekach nie znam. Prof chyba wspomnial ze Prograf nie jest tak silny choc mi sie wydawalo ze wlasnie odwrotnie. Nie wnikam juz, skoro kazal to biore, encorton mi nie pomógł to moze Prograf 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marysia 88 napisał:

Hej Dziewczyny,

ja już po USG serduszkowym i mamy dwa bijące ❤️❤️☺️☺️

Wielkie gratulacje! Trzymałam kciuki!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krokus napisał:

Wielkie gratulacje! Trzymałam kciuki!

Dzięki Krokus, tez Tobie bardzo kibicuje 🍀😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę pisałam wczoraj post, ale jeszcze go nie widać😞 

Marysiu wielki gratulacje!! Przypomnij mi kochana czy miałaś transferowane dwa zarodki czy się jeden podzielił? 

Ja wczoraj mialam połówkowe, Lilianka zdrowa i rośnie jak na drożdżach😉 Chciałam Wam wrzucić zdjęcie, ale chyba nie przejdzie😞

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Walczcie kochane bo każda z Nas zasługuje na ten cud❤

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sywi napisał:

Kurczę pisałam wczoraj post, ale jeszcze go nie widać😞 

Marysiu wielki gratulacje!! Przypomnij mi kochana czy miałaś transferowane dwa zarodki czy się jeden podzielił? 

Ja wczoraj mialam połówkowe, Lilianka zdrowa i rośnie jak na drożdżach😉 Chciałam Wam wrzucić zdjęcie, ale chyba nie przejdzie😞

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Walczcie kochane bo każda z Nas zasługuje na ten cud❤

Miałam transferowane dwa zarodki 🙂

ciesze się bardzo ze u Was wszystko w porządku ☺️☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy badalyscie tsh przed transferem? Ja mam 0.17 i boje sie ze go odwolaja (zaplanowany na srode). Nie bede brala leku przez weekend, zobaczymy czy cos podskoczy.

zeby tego bylo malo wczoraj dawczyni miala punkcje i z 9 komorek prawidlowo zaplodnilo sie tylko 5. Liczylam na wiecej... zwlaszcza ze nasienie dobre (morfologia 12%) a dodatkowo bralismy metode macs. Dobrze ze mamy gwarancje bo bym oszalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mola90 napisał:

Dziewczyny czy badalyscie tsh przed transferem? Ja mam 0.17 i boje sie ze go odwolaja (zaplanowany na srode). Nie bede brala leku przez weekend, zobaczymy czy cos podskoczy.

zeby tego bylo malo wczoraj dawczyni miala punkcje i z 9 komorek prawidlowo zaplodnilo sie tylko 5. Liczylam na wiecej... zwlaszcza ze nasienie dobre (morfologia 12%) a dodatkowo bralismy metode macs. Dobrze ze mamy gwarancje bo bym oszalala

Ja bym nie odstawiała leków. To bardzo ładne Tsh. Niskie nie szkodzi, gorsze jest za wysokie. Nagłe odstawienie moze zaszkodzić. Moja endo przed transferem zbija mi niemal do zera, bo później galopuje w górę, również po lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastka 77 poprawilas mi samopoczucie, zawsze jakis pozytyw. Teraz tylko trzymac kciuki za zarodeczki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak robiłyście badania immunologiczne to miałyście zlecone badanie ALLO-MRL? Udało mi się na nie zapisać na koniec maja i nie wiem czy czekać na nie, czy zrobić tylko takie podstawowe badania bardziej pod kontem implantacji zarodka typu KIR na przeciwciała jakies itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magdzik napisał:

Mam pytanko. Jak robiłyście badania immunologiczne to miałyście zlecone badanie ALLO-MRL? Udało mi się na nie zapisać na koniec maja i nie wiem czy czekać na nie, czy zrobić tylko takie podstawowe badania bardziej pod kontem implantacji zarodka typu KIR na przeciwciała jakies itp.

Ja nie robilam, bylam na konsultacji u dr Pasnika dwukrotnie i zlecal inne badania, natomiast tych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, w tym tygodniu czeka mnie transfer naszej ostatniej śnieżynki. To dla mnie strasznie stresujące. Macie jakieś złote rady? Coś co Wam pomogło przy udanym transferze? heh tonący brzytwy się chwyta 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maja12 napisał:

Dziewczyny, w tym tygodniu czeka mnie transfer naszej ostatniej śnieżynki. To dla mnie strasznie stresujące. Macie jakieś złote rady? Coś co Wam pomogło przy udanym transferze? heh tonący brzytwy się chwyta 😄 

Maja12 kiedy transferujesz? Bo ja w srode jak dobrze pojdzie. Nie mam zlotych rad, bo jak dotad mi sie nie udawalo ale bede trzymala kciuki. W jakiej klinice jestes? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mola90 napisał:

Maja12 kiedy transferujesz? Bo ja w srode jak dobrze pojdzie. Nie mam zlotych rad, bo jak dotad mi sie nie udawalo ale bede trzymala kciuki. W jakiej klinice jestes? 

Ja też przygotowuję sie na środkę. Invimed Katowice. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mola90 napisał:

unica brno, w kupie razniej 🙂

Dokładnie 🙂 Jakieś leki bierzesz czy na naturalnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Maja12 napisał:

Dziewczyny, w tym tygodniu czeka mnie transfer naszej ostatniej śnieżynki. To dla mnie strasznie stresujące. Macie jakieś złote rady? Coś co Wam pomogło przy udanym transferze? heh tonący brzytwy się chwyta 😄 

Chyba tylko: nie stresować się, ale wiem że to łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na sztucznym wiec cala masa. Estrofem encorton acard heparyna kwas foliowy teraz juz utrogestan i accofil od dnia transferu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2021 o 10:30, Mola90 napisał:

Dziewczyny czy badalyscie tsh przed transferem? Ja mam 0.17 i boje sie ze go odwolaja (zaplanowany na srode). Nie bede brala leku przez weekend, zobaczymy czy cos podskoczy.

zeby tego bylo malo wczoraj dawczyni miala punkcje i z 9 komorek prawidlowo zaplodnilo sie tylko 5. Liczylam na wiecej... zwlaszcza ze nasienie dobre (morfologia 12%) a dodatkowo bralismy metode macs. Dobrze ze mamy gwarancje bo bym oszalala

Mola, mi kiedyś bardzo fajny endokrynolog wytłumaczył, że leki, które przyjmujemy przed transferem mocno wpływają na wynik tsh. Najbardziej encorton. I poza tym zalecal aby utrzymywać tsh na poziomie 0,3. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanko: od jutra mam zalecone zastrzyki z heparyny ze względu na wysoki wskaźnik BMI. Czy któraś z Was miała sytuację, że zaczęła przyjmować heparynę od połowy ciąży? Albo czy któraś z Was słyszała o takim przypadku?
Czy to nie zaszkodzi dziecku?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Di_reve88 napisał:

Mola, mi kiedyś bardzo fajny endokrynolog wytłumaczył, że leki, które przyjmujemy przed transferem mocno wpływają na wynik tsh. Najbardziej encorton. I poza tym zalecal aby utrzymywać tsh na poziomie 0,3. 

Dziekuje 🙂 wynik z dzisiaj juz 0.7 takze kryzys opanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×