Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

40 minut temu, MartaM napisał:

Kobietki Kochane,

Wyniki dwóch 5 dniowych mrozaczkow w 11dpt

Beta 132,4 mlU/ml 

Estradiol 1645,43 pg/ml 

Progesteron 41,49 mg/ml 

Jest czym się cieszyć ❤️🍀✊ rozmowa z lekarzem dopiero jutro ale czy zleci czy nie sama z siebie zrobię betę za 48 godzin. Jestem taka szczęśliwa. Siedzę i płacze ze szczęścia 🥰🥲

 

 

 

 

Gratulacje mamusiu 😍 .Wiedzialam ze sie  uda, teraz trzymamy kciuki za piekne przyrosty . takbardzo sie ciesze😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Moniii78 napisał:

Gratulacje Kochana!!!!😍🥰😘  Bardzo ładne wyniki!😀 U mnie dzisiaj na USG jedno 4mm serduszko❤️ 

gratulacje moniii😍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MartaM napisał:

Kobietki Kochane,

Wyniki dwóch 5 dniowych mrozaczkow w 11dpt

Beta 132,4 mlU/ml 

Estradiol 1645,43 pg/ml 

Progesteron 41,49 mg/ml 

Jest czym się cieszyć ❤️🍀✊ rozmowa z lekarzem dopiero jutro ale czy zleci czy nie sama z siebie zrobię betę za 48 godzin. Jestem taka szczęśliwa. Siedzę i płacze ze szczęścia 🥰🥲

 

 

 

 

Gratulacje!!! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Moniii78 napisał:

Gratulacje Kochana!!!!😍🥰😘  Bardzo ładne wyniki!😀 U mnie dzisiaj na USG jedno 4mm serduszko❤️ 

Jejku ale super wieści!! Niech rośnie to serduszko aż będzie wielkim serduchem ❤️❤️❤️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MartaM napisał:

To cudowne wieści....teraz ja będę wyczekiwała tego momentu. 

Jeszcze w to nie wierze. Pierwsza procedura! Nie wiarygodne.

Ale ja czułam od samego początku ten dziwny spokój. Ciągle myślałam o tym jakbym już była w ciąży.... 

❤️😍🥰🍀🍀🥲🍀😍🍀🥰😌🥲🍀🥰❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim Kochane! Sama jestem jeszcze w szoku 🤭 Podeszłam do transferu  totalnie na luzie i taki prezent dzisiaj w imieniny 😊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie do tych z Was, które robią sobie zastrzyki z heparyny - czy tez tak macie, ze jak wstrzyknięcie zawartość strzykawki i wyciągnięcie igle z brzucha to troszkę płynu Wam ucieka na zewnątrz skory? Kurcze mam tak prawie za każdym razem, już różnych sposobów próbowałam i zawsze to samo...jakieś rady? 😉

 

ps Gratuluje wspaniałych wieści Dziewczyny ☺️☺️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Marysia 88 napisał:

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie do tych z Was, które robią sobie zastrzyki z heparyny - czy tez tak macie, ze jak wstrzyknięcie zawartość strzykawki i wyciągnięcie igle z brzucha to troszkę płynu Wam ucieka na zewnątrz skory? Kurcze mam tak prawie za każdym razem, już różnych sposobów próbowałam i zawsze to samo...jakieś rady? 😉

 

ps Gratuluje wspaniałych wieści Dziewczyny ☺️☺️

U mnie czasem tak się dzieje ale nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Marysia 88 napisał:

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie do tych z Was, które robią sobie zastrzyki z heparyny - czy tez tak macie, ze jak wstrzyknięcie zawartość strzykawki i wyciągnięcie igle z brzucha to troszkę płynu Wam ucieka na zewnątrz skory? Kurcze mam tak prawie za każdym razem, już różnych sposobów próbowałam i zawsze to samo...jakieś rady? 😉

 

ps Gratuluje wspaniałych wieści Dziewczyny ☺️☺️

Też tak czasem mam,a do tego prawie za każdym razem siniaki 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moniii78 napisał:

Też tak czasem mam,a do tego prawie za każdym razem siniaki 🙈

Na siniaki to niby najlepiej wolno podawać heparyne i po zastrzyku uciskać to miejsce przez minutke

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dalej od pępka tym tez mniej siniaków się robi. Ja kiedyś robiłam za blisko i miałam po każdym wykluciu. Teraz robie minimum 10 cm od pępka, na zmianę po prawej i lewej stronie i tylko czasem się zrobią. Natomiast raz musiałam trafić w jakieś naczynko bo mi aż krew spod skory buchnęła 🤦‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2021 o 15:34, MartaM napisał:

Kobietki Kochane,

Wyniki dwóch 5 dniowych mrozaczkow w 11dpt

Beta 132,4 mlU/ml 

Estradiol 1645,43 pg/ml 

Progesteron 41,49 mg/ml 

Jest czym się cieszyć ❤️🍀✊ rozmowa z lekarzem dopiero jutro ale czy zleci czy nie sama z siebie zrobię betę za 48 godzin. Jestem taka szczęśliwa. Siedzę i płacze ze szczęścia 🥰🥲

 

 

 

 

Gratulacje !!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2021 o 20:23, Moniii78 napisał:
Dnia 4.05.2021 o 15:55, MartaM napisał:

To cudowne wieści....teraz ja będę wyczekiwała tego momentu. 

Jeszcze w to nie wierze. Pierwsza procedura! Nie wiarygodne.

Ale ja czułam od samego początku ten dziwny spokój. Ciągle myślałam o tym jakbym już była w ciąży.... 

❤️😍🥰🍀🍀🥲🍀😍🍀🥰😌🥲🍀🥰❤️

Moni 78 a poza mutacją Pai-1jakieś inne mutacje masz??Czy tylko na Pai Immunolog przepisał Ci Prograf,clexane itd?Czy inne wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ada23 napisał:

Moni 78 a poza mutacją Pai-1jakieś inne mutacje masz??Czy tylko na Pai Immunolog przepisał Ci Prograf,clexane itd?Czy inne wskazania?

Mam jeszcze MTHFR,ale inne leki mam z powodu podwyższonych komórek nk

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam już wyznaczony termin transferu, dokładnie za tydzień. Drugie podejście z kd. Od jutra wieczora mam stosować progesteron. Jak długo Wy stosowalyscie przed transferem? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PolaMela napisał:

Dziewczyny mam już wyznaczony termin transferu, dokładnie za tydzień. Drugie podejście z kd. Od jutra wieczora mam stosować progesteron. Jak długo Wy stosowalyscie przed transferem? 

6 dni przed transferem  trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PolaMela napisał:

Dziewczyny mam już wyznaczony termin transferu, dokładnie za tydzień. Drugie podejście z kd. Od jutra wieczora mam stosować progesteron. Jak długo Wy stosowalyscie przed transferem? 

U mnie 3 dni przed. To zależy ilu dniowy zarodek będziesz miała transferowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Moniii78 napisał:

MartaM robiłaś dzisiaj betę?

Hej. Tak zrobiłam dziś betę i wynosi 302,3 więc jest pięknie. Przyrost przez 48 godzin 128%. 14 Maja mam o 7.50 USG to będzie 21 dpt 5 dniowego zarodka. Kiedy powinnam zobaczyć serduszko? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super betka! Ale na serduszko może być trochę za wcześnie, niby od 6 tyg ciąży można zobaczyć, u mnie się udało 26dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MartaM napisał:

Hej. Tak zrobiłam dziś betę i wynosi 302,3 więc jest pięknie. Przyrost przez 48 godzin 128%. 14 Maja mam o 7.50 USG to będzie 21 dpt 5 dniowego zarodka. Kiedy powinnam zobaczyć serduszko? 

super beta, w 6tygodniu serduszka widzialam takze mysle w 6 w  5 tyg. widzialam pechezyk  cizowy z pecherzykiem zoltkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, amore napisał:

super beta, w 6tygodniu serduszka widzialam takze mysle w 6 w  5 tyg. widzialam pechezyk  cizowy z pecherzykiem zoltkowym

Już się nie mogę doczekać tego USG. A teraz rozpoczynam poszukiwania lekarza do prowadzenia ciąży który będzie się znał na rzeczy tutaj w swoim miejscu zamieszkania. Jakoś panikuje że lekarze nie będą mieli pojęcia co i jak..

A i powiedzcie mi proszę jak było u Was z wagą? Ja od początku ciąży schudłam już 4kg. To chyba nie za dobrze co?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Moniii78 napisał:

U mnie 3 dni przed. To zależy ilu dniowy zarodek będziesz miała transferowany

Zarodek 5 dniowy, progesteron mam brać od dziś wieczorem, transfer w czwartek rano. Będę brać Cyclogest 2x400 a od dnia transferu jeszcze w zastrzyku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MartaM napisał:

Już się nie mogę doczekać tego USG. A teraz rozpoczynam poszukiwania lekarza do prowadzenia ciąży który będzie się znał na rzeczy tutaj w swoim miejscu zamieszkania. Jakoś panikuje że lekarze nie będą mieli pojęcia co i jak..

A i powiedzcie mi proszę jak było u Was z wagą? Ja od początku ciąży schudłam już 4kg. To chyba nie za dobrze co?

nie przejmuj sie w pierwszym trymestrze to sie zdarz .Ja chociaz nie wymiotuje tez schudlam 4 kg. Nie wymiotuje, nie mam mldlosci  ale za to odrzucilo mnie od miesa, odpoczotku jeszcze bety nie tobilam jak moja tesciowa przyniosla kurczaka. Zapytalam ja gdzie kupilate mieso bo smierdz . Miesa nie moge jesc do tej pory jedynie kotlet z kurczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amore napisał:

nie przejmuj sie w pierwszym trymestrze to sie zdarz .Ja chociaz nie wymiotuje tez schudlam 4 kg. Nie wymiotuje, nie mam mldlosci  ale za to odrzucilo mnie od miesa, odpoczotku jeszcze bety nie tobilam jak moja tesciowa przyniosla kurczaka. Zapytalam ja gdzie kupilate mieso bo smierdz . Miesa nie moge jesc do tej pory jedynie kotlet z kurczka .

Też nie wymiotuję ani mdłości nie mam ale i nie odrzuca mnie od niczego. Na początku miałam parcie na słodkie ale już mi przeszło. Ciągle jestem zmęczona....piersi zaczynają boleć ... Szczególnie nocą. No i to chyba tyle z jakiś objawów u mnie 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MartaM napisał:

Też nie wymiotuję ani mdłości nie mam ale i nie odrzuca mnie od niczego. Na początku miałam parcie na słodkie ale już mi przeszło. Ciągle jestem zmęczona....piersi zaczynają boleć ... Szczególnie nocą. No i to chyba tyle z jakiś objawów u mnie 🤭

nie kazdy ma objawy .niektorzy maja lagodne inni silne a sa i tacy co wogole nie maja .moja siostra urodzila rok temu 39 lat zaszla naturalnie nie miala zadnych objawow. wymioty i mldosci moga przyjs w 7i 8 tc. JA jestem 8 tydzien i 1 dzien w sobote bylam na pogotowiu .Poszlam zrobic siku podtarlam sie a tam krew  od razu pogotowie,tam  po sprawdzeniu na szczescie z moimi fasolkami wszystko ok serduszka bily i zas zastrzyki rano i wieczorem przez 4 dni. oprucz tego prawi ciagle troche plamie ale to na brozowo i lekarze mowia ze to stara krew. caly czas musze lezec trzymajcie kciuki zamnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amore napisał:

nie kazdy ma objawy .niektorzy maja lagodne inni silne a sa i tacy co wogole nie maja .moja siostra urodzila rok temu 39 lat zaszla naturalnie nie miala zadnych objawow. wymioty i mldosci moga przyjs w 7i 8 tc. JA jestem 8 tydzien i 1 dzien w sobote bylam na pogotowiu .Poszlam zrobic siku podtarlam sie a tam krew  od razu pogotowie,tam  po sprawdzeniu na szczescie z moimi fasolkami wszystko ok serduszka bily i zas zastrzyki rano i wieczorem przez 4 dni. oprucz tego prawi ciagle troche plamie ale to na brozowo i lekarze mowia ze to stara krew. caly czas musze lezec trzymajcie kciuki zamnie😘

Oj trzymam bardzo bardzo mocno te kciuki ✊🍀😍🥰❤️ Wszystko będzie dobrze. 

Czy przy bliźniakach jakoś szybciej beta rosła czy coś takiego?

Brak objawów mnie nie martwi.... zmęczenie daje już wystarczająco w kość..nie mam totalnie siły. Wejdę po schodach na piętro i już dyszę... czasami mam jakieś delikatne zawroty głowy. Ot wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsza bete mialam 9 dpl 274  ,,,, 2 w 12 dpt 1226 po 3 diach   5828 ja bardzo czesto chodze siku  to tez podobno objaw ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak czuję....u mnie został jeden maluszek widząc Twoje wyniki. Mam nadzieję że będzie u mnie wszystko w porządku. Od wczoraj mam gorsze dni psychicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×