Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

2 godziny temu, Nadzieja76 napisał:

Skoda_kwa- zajebiste masz podejscie😃 Ja, mimo swoich 43 lat( w grudniu 44) nie żałuje. Mam cudowną córcię, a za 2 tygodnie tulić będę synusia. Każdy walczy, ile może. Pesel to tylko liczba, a ja mam wrażenie, ze zamiast poważnieć, robię się bardziej szalona🤪😉 pozdrawiam i życzę powodzenia 😘

Dziękuję😘 Ja Tobie życzę bezproblemowego rozwiązania za 2 tygodnie😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, jak tam dziś nastroje, co u Was?

Mój dziś zdecydowanie lepszy, podniosłam koronę i pędzę dalej. Powtórzyłam dziś test i biel. Oddałam krew wyniki 0 20. Rozmawiałam z szefową prawdopodobnie wracmy z postojowego do pracy za ok tydzien, dwa. Czym się Laseczki zajmujecie na co dzień?  Która pracuje a która się byczy jak ja ? 🙂

Przesyłam Wam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anett to pozna beda te wyniki. Mam nadzieje ze testy sie mylą.

Ja pracuje w budzetowce. Na przelomie marca i kwietnia bylam 4 tyg na pracy zdalnej ale potem wrocilam i caly czas pracuje 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, believer napisał:

Anett to pozna beda te wyniki. Mam nadzieje ze testy sie mylą.

Ja pracuje w budzetowce. Na przelomie marca i kwietnia bylam 4 tyg na pracy zdalnej ale potem wrocilam i caly czas pracuje 😕

bardzo pozno. babeczka mowila ze panstwowe laboratiria sa zamkniete i maja duzo wiecej badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, anett96 napisał:

Cześć Dziewczyny, jak tam dziś nastroje, co u Was?

Mój dziś zdecydowanie lepszy, podniosłam koronę i pędzę dalej. Powtórzyłam dziś test i biel. Oddałam krew wyniki 0 20. Rozmawiałam z szefową prawdopodobnie wracmy z postojowego do pracy za ok tydzien, dwa. Czym się Laseczki zajmujecie na co dzień?  Która pracuje a która się byczy jak ja ? 🙂

Przesyłam Wam buziaki

Ja jestem fotografem ślubnym więc teraz jestem na totalnym bezrobociu... Niestety bezpłatnym, bo ciągle czekam na postojowe ale chyba się nie doczekam. Wolałabym mieć dużo pracy jak co roku o tej porze i nie myśleć. Ale przynajmniej warzywniak mam dopilnowany 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bounty oj to nieciekawie masz, branza slubna mocno podupadla chociaz teraz niby moga byc te wesela do 150 osob ale co rusz sie slyszy ze na ktoryms koronawirus sie pojawil. A pracowac trzeba bo kasa nam potrzebna 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, believer napisał:

Bounty oj to nieciekawie masz, branza slubna mocno podupadla chociaz teraz niby moga byc te wesela do 150 osob ale co rusz sie slyszy ze na ktoryms koronawirus sie pojawil. A pracowac trzeba bo kasa nam potrzebna 😕 

Ja się nawet nie szykuje na ten rok, teoretycznie mam zacząć koniec lipca ale zapewne po wyborach zaostrza spowrotem ograniczenia i ... będzie a nie wesela... Cała branża drży o przetrwanie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😘 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, w marcu podchodziłam do nowej procedury z KD(po poprzednich 4 nieudanych transferach) i niestety nie uzyskaliśmy żadnych zarodków😢

Nie odpoczywałam przez ten czas- podeszłam do AZ.

Niestety dzisiaj jestem po drugim nie udanym transferze😔

Postanowiłam zmienić klinikę na Gametę- i liczę na profesjonalizm lekarzy tam pracujących(zapisałam się do doktora Śliwińskiego) -niestety dopiero wizytę mam za miesiąc. 

Troszkę starałam się nadrobić wpisy, ale nie dałam rady przeczytać 30 stron.

Batidora jak u Ciebie?

Maja12 jesteś tu jeszcze?

Moni jak Twój maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 10:36, anett96 napisał:

Procedura 21 tysi w tym 1 transfer w cenie. Kolejne były przed pandemią po 1.5 tysia teraz już 2 koła... Na komórki czekałam niecały dzień, kilka dni dosłownie. I dają 12 komorek. Jeżeli nasienie ma powyżej 1 mln to daja gwarancje 3 dobrej jakości blastek, jeżeli jest gorsze to gwarancji nie ma.

dają gwarancję blastek czy zarodków 3 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 11:23, anett96 napisał:

Zmieniajać trochę temat doradzcie proszę czy jeszcze próbować zalecen Paśnika ( mam jeszcze 5 zarodków) czyli encorton i accofil zalecenia sprzed 2 lat. I teraz accofilu nie wziełam bo lekarz nie chciał za nic mi go zapisac (prowdzacy ginek). Czy isc przed kolejnym podejsciem do MAlinowskiego który jak mowicie przeswietla całkowicie? On też z Łodzi? też się tyle czeka do niego? A moze na własną rękę zrobić znów NK (miała 29% przekroczona normę) i wysłać je do Pasnika jeżeli coś się zmieniło z prośbą o zalecenia?  CO byście zrobiły bo juz mi wszystko opadło dziś i nic nie wiem....

Jak Ty masz 5 zardków to masz luz w kierowncy! Nie stresj sie.

Ja bym teraz podeszła czysto na zaleceniach Paśnika, ale wcześniej napisałabm do niego maila i wspomniała o niepowodzeniu i komórkach NK. Jak nie wyjdzie ze dwa razy to zapisałabym się do Malinowskiego.

A może wyjdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sywi napisał:

Hej dziewczyny😘 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, w marcu podchodziłam do nowej procedury z KD(po poprzednich 4 nieudanych transferach) i niestety nie uzyskaliśmy żadnych zarodków😢

Nie odpoczywałam przez ten czas- podeszłam do AZ.

Niestety dzisiaj jestem po drugim nie udanym transferze😔

Postanowiłam zmienić klinikę na Gametę- i liczę na profesjonalizm lekarzy tam pracujących(zapisałam się do doktora Śliwińskiego) -niestety dopiero wizytę mam za miesiąc. 

Troszkę starałam się nadrobić wpisy, ale nie dałam rady przeczytać 30 stron.

Batidora jak u Ciebie?

Maja12 jesteś tu jeszcze?

Moni jak Twój maluszek?

Cześc sywi.

My tez zdecydowaliśmy się na AZ. W nastepnym cyklu podchodzimy - jak nic się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary po prostu co przed chwila usłyszałam. Wracam od mojej ginekolog, bo skończyły mi się leki przy htz i opowiadam jej ze podeszłam do in vitro z komórka dawczyni, które niestety zakończyło się porażka. A ona mi mówi, ze w moim przypadku (35lat, Amh 0.02) nie  ma szans na powodzenie in vitro i inne jej pacjentki w podobnej do mojej sytuacji nawet nie wpadają na taki naiwny pomysł, bo wiadomo ze to najtrudniejszy ze wszystkich rodzajów zapłodnienia pozaustrojowego i z najmniejszym powodzeniem. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sywi napisał:

Hej dziewczyny😘 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, w marcu podchodziłam do nowej procedury z KD(po poprzednich 4 nieudanych transferach) i niestety nie uzyskaliśmy żadnych zarodków😢

Nie odpoczywałam przez ten czas- podeszłam do AZ.

Niestety dzisiaj jestem po drugim nie udanym transferze😔

Postanowiłam zmienić klinikę na Gametę- i liczę na profesjonalizm lekarzy tam pracujących(zapisałam się do doktora Śliwińskiego) -niestety dopiero wizytę mam za miesiąc. 

Troszkę starałam się nadrobić wpisy, ale nie dałam rady przeczytać 30 stron.

Batidora jak u Ciebie?

Maja12 jesteś tu jeszcze?

Moni jak Twój maluszek?

Sywi myślałam wczoraj o tobie. Dużo się działo u ciebie, a ja myślałam, ze odpoczywasz. Przykro mi, ze znowu niepowodzenie 😔 ale dobrze, ze dalej walczy. A w Gamecie do AZ będziecie podchodzić? Czy Kd? 
Synuś rośnie pięknie, dziś 12 tygodni. Gaduła mała za tatusiem i foch jak się budzi za mamusią haha Cudowny jest 😍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, aestima napisał:

Nie do wiary po prostu co przed chwila usłyszałam. Wracam od mojej ginekolog, bo skończyły mi się leki przy htz i opowiadam jej ze podeszłam do in vitro z komórka dawczyni, które niestety zakończyło się porażka. A ona mi mówi, ze w moim przypadku (35lat, Amh 0.02) nie  ma szans na powodzenie in vitro i inne jej pacjentki w podobnej do mojej sytuacji nawet nie wpadają na taki naiwny pomysł, bo wiadomo ze to najtrudniejszy ze wszystkich rodzajów zapłodnienia pozaustrojowego i z najmniejszym powodzeniem. 😞

Hej, aż się musiałam zalogować (kiedyś pisałam tu na forum, ale pod tymczasowym nickiem) żeby napisać Ci nie słuchaj takich bzdur, zmień lekarza i walcz, jesteś jeszcze młoda i teraz jest najlepszy czas. Ja mam 35 lat, AMH 0,01 i udało mi się za pierwszym razem zajść w ciąże z KD. Ciąże przeszłam bezproblemowo, żadnych objawów, może trochę zgaga mi dokuczała ;) poród CC bez żadnych problemów i dziś tule już swoją najcudowniejszą dziewczynkę. Mam w planach odczekać chwilkę i wracam po rodzeństwo dla niej. ( zostały mi 3 blastki)

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja dziś przeżyłam krwawienie i szybko do klinik. 

Okazało się że serduszko dalej bije, hormony ok, więc nie wiadomo co to było. 

Czy któraś z dziewczyn, którym się udało tak miała?  Muszę leżeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni to cudownie😻

My jeszcze nie wiemy, trochę się boję KD po ostatnich przeżyciach. Nie wiem dlaczego nie uzyskaliśmy żadnego zarodka. Mąż miał startową fragmentację DNA na poziomie 24% a po separacji tylko 2%!! Więc lepiej już chyba być nie mogło.... Może to była wina komórek? Może podczas ich rozmnażania coś poszło nie tak? Tego się już oczywiście nie dowiemy😔 Dlatego teraz na myśl o mrożonych komórkach mam opory. Na świeżych w trójmieście robi tylko invicta, a tam już nie chcę wracać absolutnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Alo77 napisał:

Cześć, ja dziś przeżyłam krwawienie i szybko do klinik. 

Okazało się że serduszko dalej bije, hormony ok, więc nie wiadomo co to było. 

Czy któraś z dziewczyn, którym się udało tak miała?  Muszę leżeć. 

Tak, ja. 4 krwawienia we wczesnym stadium. W szpitalu już mnie znali. Tylko, ze w UK nie ma leżenia chyba, ze trafisz na rodzonego, który wypisze zwolnienie. Będzie dobrze tylko nie panikuj. Lez jeśli możesz i czytaj książki, oglądaj filmy - relaks. Będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sywi napisał:

Moni to cudownie😻

My jeszcze nie wiemy, trochę się boję KD po ostatnich przeżyciach. Nie wiem dlaczego nie uzyskaliśmy żadnego zarodka. Mąż miał startową fragmentację DNA na poziomie 24% a po separacji tylko 2%!! Więc lepiej już chyba być nie mogło.... Może to była wina komórek? Może podczas ich rozmnażania coś poszło nie tak? Tego się już oczywiście nie dowiemy😔 Dlatego teraz na myśl o mrożonych komórkach mam opory. Na świeżych w trójmieście robi tylko invicta, a tam już nie chcę wracać absolutnie. 

 

Może zarodki były nie dopasowane do ciebie? W sensie nie polubiły twojego środowiska. Mi się udało z zamrożonych ale ja myśle, ze to loteria kochana. Trzeba próbować. Sciskam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moni napisał:

Może zarodki były nie dopasowane do ciebie? W sensie nie polubiły twojego środowiska. Mi się udało z zamrożonych ale ja myśle, ze to loteria kochana. Trzeba próbować. Sciskam 

Tyle tylko że do transferu nawet nie doszło, zarodki obumarły w 5 dobie hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sywi napisał:

Tyle tylko że do transferu nawet nie doszło, zarodki obumarły w 5 dobie hodowli.

To może niezgodność z nasieniem? No coś na pewno nie tak skoro ani jednego zarodka. A zwrócili ci chociaż kasę? Czy nie było gwarancji? Ktoś tu pisał niedawno, ze oddają połowę jak tezy transfery nieudane. Nie wiem czy to nie na Ukrainie? A masz możliwość do Czech jechać? Tam są lepsze wyniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Moni napisał:

To może niezgodność z nasieniem? No coś na pewno nie tak skoro ani jednego zarodka. A zwrócili ci chociaż kasę? Czy nie było gwarancji? Ktoś tu pisał niedawno, ze oddają połowę jak tezy transfery nieudane. Nie wiem czy to nie na Ukrainie? A masz możliwość do Czech jechać? Tam są lepsze wyniki 

A jest taka możliwość żeby była niezgodność z nasieniem? 

Niestety nie odzyskaliśmy ani grosza😔

Kochana możliwość mam tylko z finansami gorzej... W tą poprzednią procedurę władowaliśmy 20 tys. i to poszło w błoto, bo męża nasienie nie spełniało norm WHO...

Narazie spróbujemy skonsultować naszą sytuację z innym lekarzem w innej klinice- zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Moni napisał:

Tak, ja. 4 krwawienia we wczesnym stadium. W szpitalu już mnie znali. Tylko, ze w UK nie ma leżenia chyba, ze trafisz na rodzonego, który wypisze zwolnienie. Będzie dobrze tylko nie panikuj. Lez jeśli możesz i czytaj książki, oglądaj filmy - relaks. Będzie dobrze 

A wiesz co powodowało krwawienie? Jak to krwawienie u Ciebie wygląd bo u mnie dzis ja drugi dzień okresu i kolor był taki różowy taki inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Skoda_kwa napisał:

Krokus ale co za różnica, 2 czy 3 lata wte czy wewtę. Za 2 lata od teraz przy pomyślnych wiatrach możesz być już w drugiej  ciąży. I za te 2 lata będziesz dopiero o 3 lata młodsza niż Weronika Marczuk ze swoją pierwszą ciążą. Nadzieja jak jeszcze nie była w ciąży  ze swoją córeczką to też pewnie  miała  obawy ze to już późno (Nadzieja ile miałaś wtedy, 41, 42?).  A jednak nie było za poźno. Masz jeszce tyle zarodków, tym powinnaś się cieszyć a nie martwić się wiekiem.

Skoda-kwa- jak zaszlam w ciążę z córką miałam 42 lata. Przed zajsciem powiedziałam sobie, że to ostatnia procedura, bo zakładalam,ze bedę walczyć do 42 roku zycia, a potem pas. 

Co do obaw? Pewnie, że je mialam. Ale rozumiem też obawy Krokus, kazda z nas jest inna i ja to szanuję. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sywi napisał:

Hej dziewczyny😘 nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, w marcu podchodziłam do nowej procedury z KD(po poprzednich 4 nieudanych transferach) i niestety nie uzyskaliśmy żadnych zarodków😢

Nie odpoczywałam przez ten czas- podeszłam do AZ.

Niestety dzisiaj jestem po drugim nie udanym transferze😔

Postanowiłam zmienić klinikę na Gametę- i liczę na profesjonalizm lekarzy tam pracujących(zapisałam się do doktora Śliwińskiego) -niestety dopiero wizytę mam za miesiąc. 

Troszkę starałam się nadrobić wpisy, ale nie dałam rady przeczytać 30 stron.

Batidora jak u Ciebie?

Maja12 jesteś tu jeszcze?

Moni jak Twój maluszek?

A w jakiej Klinice byłaś z Kd? Nie zaproponowali żadnych dodatkowych komórek? Ehhh

a poprzednie te 4 transfery miałaś ze swoich komórek tak?

Możesz powiedzieć gdzie robiłaś AZ? Jaki jest koszt i ile czekałaś na zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastka-77 napisał:

Jak Ty masz 5 zardków to masz luz w kierowncy! Nie stresj sie.

Ja bym teraz podeszła czysto na zaleceniach Paśnika, ale wcześniej napisałabm do niego maila i wspomniała o niepowodzeniu i komórkach NK. Jak nie wyjdzie ze dwa razy to zapisałabym się do Malinowskiego.

A może wyjdzie????

No więc beta 1 ..... Progesteron 32 - to dobry ? Tak teraz podejdę ściśle na zaleceniach PAśnika. JA wcześniej na nich podchodziłam tylko ze na swoich komórkach i nigdy nic nie ruszyło. No ale z KD moze i pojdzie. Dobrze ze mam 5 zarodków bo inaczej to nie wiem. Jeszcze sama w chałupie bez męża przez tydzien. no bardzo cieżko by było bez tej świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastka-77 napisał:

Cześc sywi.

My tez zdecydowaliśmy się na AZ. W nastepnym cyklu podchodzimy - jak nic się nie wydarzy.

Przypomnij mi Słonce w jakiej Ty klinice i też ile czekałaś na zarodki jaki koszt za sztukę się płąci? I Kiedy masz okres mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anett96 napisał:

A w jakiej Klinice byłaś z Kd? Nie zaproponowali żadnych dodatkowych komórek? Ehhh

a poprzednie te 4 transfery miałaś ze swoich komórek tak?

Możesz powiedzieć gdzie robiłaś AZ? Jaki jest koszt i ile czekałaś na zarodki?

Klinika invicta. Nie zaproponowali nic😔

Poprzednie 4 tranafery też z KD i też w invicta.

AZ również invicta. Na dobór zarodków czekałam 1 dzień(chyba ze względu na to, że chcieliśmy epikryzę leczenia i przestraszyli się że uciekniemy). 

Za 2 zarodki zapłaciliśmy 6900 zł i w tym był jeden tranafer, badania infekcyjne i AH. 

Ogólnie bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, aestima napisał:

Nie do wiary po prostu co przed chwila usłyszałam. Wracam od mojej ginekolog, bo skończyły mi się leki przy htz i opowiadam jej ze podeszłam do in vitro z komórka dawczyni, które niestety zakończyło się porażka. A ona mi mówi, ze w moim przypadku (35lat, Amh 0.02) nie  ma szans na powodzenie in vitro i inne jej pacjentki w podobnej do mojej sytuacji nawet nie wpadają na taki naiwny pomysł, bo wiadomo ze to najtrudniejszy ze wszystkich rodzajów zapłodnienia pozaustrojowego i z najmniejszym powodzeniem. 😞

...ka jakaś. wystarczy zerknąć na wyniki klinik własnie z KD wyniki są super!! w invimedzie 7 na 10 parom się udaje. Weż jej w ogóle nie słuchaj i uciekaj od niej gdzie pieprz rośnie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, aestima napisał:

Nie do wiary po prostu co przed chwila usłyszałam. Wracam od mojej ginekolog, bo skończyły mi się leki przy htz i opowiadam jej ze podeszłam do in vitro z komórka dawczyni, które niestety zakończyło się porażka. A ona mi mówi, ze w moim przypadku (35lat, Amh 0.02) nie  ma szans na powodzenie in vitro i inne jej pacjentki w podobnej do mojej sytuacji nawet nie wpadają na taki naiwny pomysł, bo wiadomo ze to najtrudniejszy ze wszystkich rodzajów zapłodnienia pozaustrojowego i z najmniejszym powodzeniem. 😞

Uciekaj, jak najszybciej od takiego lekarza😱😱😱 Weź jej pokaż to forum, to może się douczy. W większości podchodzace tu dziewczyny do kd, mają takie amh, czyli  prawie zerowe. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×