Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karatka

Ojciec nie szanuje mamy

Polecane posty

Gość Karatka

Witam. Mój ojciec nie szanuje mojej mamy. Ciągle ją krytykuje, a może i nawet obgaduje za plecami wśród znajomych albo swojej rodziny, że potem aż się patrzą krzywym okiem. Ojciec jest rygorystyczny i choleryczny. Poniża wartość mojej mamy przez co ona nie czuje się kimś. Np. gdy mama sprząta przy nim to ten potrafi jej powiedzieć, że źle sprząta i sam się za to zabiera. Albo mama się spytała kiedy robić obiad a on na nią z podnieconym tonem "DAJ MI SPOKÓJ! JAK MAM ROBOTĘ TO TY WYNAJDUJESZ COŚ!". Wiele jest przykrych sytuacji. Ojca już się nie da zmienić, bo jest uparty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
5 minut temu, Gość Karatka napisał:

Witam. Mój ojciec nie szanuje mojej mamy. Ciągle ją krytykuje, a może i nawet obgaduje za plecami wśród znajomych albo swojej rodziny, że potem aż się patrzą krzywym okiem. Ojciec jest rygorystyczny i choleryczny. Poniża wartość mojej mamy przez co ona nie czuje się kimś. Np. gdy mama sprząta przy nim to ten potrafi jej powiedzieć, że źle sprząta i sam się za to zabiera. Albo mama się spytała kiedy robić obiad a on na nią z podnieconym tonem "DAJ MI SPOKÓJ! JAK MAM ROBOTĘ TO TY WYNAJDUJESZ COŚ!". Wiele jest przykrych sytuacji. Ojca już się nie da zmienić, bo jest uparty. 

Mama pracuje ,dałaby radę utrzymać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karatka

Mama jest na emeryturze, ale jest nie wielka to kwota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
21 minut temu, Gość Karatka napisał:

Mama jest na emeryturze, ale jest nie wielka to kwota. 

No to jest problem ,bo takie życie to nie życie . Może mogłaby sobie dorobić ,opiekując się np.dzieckiem ? Nigdy nie myślała o rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberwie

Bo baby do niczego się nie nadają, tylko marudzą i krzywią ryja, wiecznie niezadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubas
2 minuty temu, Gość Iza napisał:

No to jest problem ,bo takie życie to nie życie . Może mogłaby sobie dorobić ,opiekując się np.dzieckiem ? Nigdy nie myślała o rozwodzie?

po hooj jej rozwód w takim wieku? poyebało cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To co ma zrobić twój ojciec jak matka źle sprząta. Powiedzieć, ale fajnie lubię żyć w chlebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
5 minut temu, Gość grubas napisał:

po hooj jej rozwód w takim wieku? poyebało cie?

Ciebie ...ało ,taaaa...lepiej ostatnie lata życia przeżyć w ciągłym upokarzaniu . Polska mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Til
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To co ma zrobić twój ojciec jak matka źle sprząta. Powiedzieć, ale fajnie lubię żyć w chlebie. 

Wynocha trollu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej jakby nauczyła się dobrze sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najlepiej jakby nauczyła się dobrze sprzatac:)

 beka z tych trolli myslacych ze sa zabawne, ty idz sprzatac zeby miec jakies zajecie sensowne bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

To co ma zrobić twój ojciec jak matka źle sprząta. Powiedzieć, ale fajnie lubię żyć w chlebie. 

W chlebie to co najwyżej mole mogą żyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×