Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Ilość partnerek - poważne pytanie do Pań

Polecane posty

Gość Praktyczna

Jak to ładnie napisała któraś z Pań wcześniej

Ja tam wolę nawróconego grzesznika, niż prawiczka który zacznie grzeszyć przy mnie.

Jakbym była teraz sama i spodobał by mi się facet w barze też bym go zaczepiła.

Kto wie, może kiedyś zabawiałam się z autorem. Hihihihih. Najlepszy seks życia miałam właśnie z takim facetem na jedną noc i wtedy miałam pierwszy i ostatni raz kobiecy wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Poetka napisał:

Co za rak niektóre wypowiedzi. Niektórym przy tym przelatywaniu lasek po barach czy akademikach żyłka w głowie pękła i teraz oczekują owacji na stojąco.

Nie do końca zgadzam się z ustawionym pułapem, bo to zależy od człowieka, ale gdybym usłyszała taką potężną liczbę to również od razu bym skreśliła.

 Ciebie to bym zapewniał ze jestes pierwszą i jedyną ! 😉  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
3 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 Ciebie to bym zapewniał ze jestes pierwszą i jedyną ! 😉  😄

buhahahaha,

no właśnie, jednej można się przyznać innej nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
3 minuty temu, Gość hahaha napisał:

buhahahaha,

no właśnie, jednej można się przyznać innej nie:D

Poległam! turlam się na kanapie😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onek
8 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Ciebie to bym zapewniał ze jestes pierwszą i jedyną ! 😉  😄

Ja bym przy niej udawał, że pierwszy raz na oczy cipkę widzę i prosiłbym żeby mi pokazała gdzie włożyć, bo nie wiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
10 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Ciebie to bym zapewniał ze jestes pierwszą i jedyną ! 😉  😄

ja też umarłem ze śmiechu:) Kusiciel jesteś mistrz:)

swoją drogą spodziewałem się więcej jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

A ja mam pytanie do autora, bo jestem trochę ciekawa jak Iwona.

Jeśli możesz, to napisz coś więcej o sobie (wykształcenie, rodzaj pracy itp).

Nie zrozum mnie źle, po prostu chciałabym wiedzieć, czy łapałeś te wszystkie dziewczyny tylko na wygląd, czy też w czasie krótkiej bo krótkiej rozmowy przed zobaczyły coś więcej w Tobie. Wbrew pozorom to trochę zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ciekawa napisał:

A ja mam pytanie do autora, bo jestem trochę ciekawa jak Iwona.

Jeśli możesz, to napisz coś więcej o sobie (wykształcenie, rodzaj pracy itp).

Nie zrozum mnie źle, po prostu chciałabym wiedzieć, czy łapałeś te wszystkie dziewczyny tylko na wygląd, czy też w czasie krótkiej bo krótkiej rozmowy przed zobaczyły coś więcej w Tobie. Wbrew pozorom to trochę zmienia postać rzeczy.

też jestem ciekawa, zwracam uwagę na wygląd, ale jednak na samą urodę bym nie poleciała. Mężczyzna musi mieć coś w głowie.

Nawet jakbym sama podeszła do faceta w barze bo mi się spodobał, to gdyby się okazało, że intelektem nie grzeszy, to za nic bym z nim się nie przespała, ale gdyby był rozgarnięty to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Przed chwilą, Gość gość napisał:

też jestem ciekawa, zwracam uwagę na wygląd, ale jednak na samą urodę bym nie poleciała. Mężczyzna musi mieć coś w głowie.

Nawet jakbym sama podeszła do faceta w barze bo mi się spodobał, to gdyby się okazało, że intelektem nie grzeszy, to za nic bym z nim się nie przespała, ale gdyby był rozgarnięty to kto wie.

No właśnie jak to jest z naszym Jaa-autorem...;-p

To jest nasz, kobietek, objekt badań.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
10 minut temu, Gość Ciekawa napisał:

A ja mam pytanie do autora, bo jestem trochę ciekawa jak Iwona.

Jeśli możesz, to napisz coś więcej o sobie (wykształcenie, rodzaj pracy itp).

Nie zrozum mnie źle, po prostu chciałabym wiedzieć, czy łapałeś te wszystkie dziewczyny tylko na wygląd, czy też w czasie krótkiej bo krótkiej rozmowy przed zobaczyły coś więcej w Tobie. Wbrew pozorom to trochę zmienia postać rzeczy.

Mogę napisać ale to forum nie jest dobrym miejscem na to, zaraz ktoś znowu wyleje na mnie wiadro pomyj.

Nie narzekam na bystrość umysłu. Skończyłem dwa kierunki na politechnice, pracuję w zawodzie, w pracy jaką zawsze chciałem mieć i z której czerpię satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
3 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Mogę napisać ale to forum nie jest dobrym miejscem na to, zaraz ktoś znowu wyleje na mnie wiadro pomyj.

Nie narzekam na bystrość umysłu. Skończyłem dwa kierunki na politechnice, pracuję w zawodzie, w pracy jaką zawsze chciałem mieć i z której czerpię satysfakcję...

Dziękuję. Myślałam, że jesteś takim zwykłym gogusiem który rwie laski na wygląd. Masz mały plusik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ciekawa napisał:

Dziękuję. Myślałam, że jesteś takim zwykłym gogusiem który rwie laski na wygląd. Masz mały plusik 😉

też myślałam, że to taki amant z Warsaw Shore albo z chłopaków do wzięcia :classic_biggrin: ale jednak

fakt faktem mogłeś przy 100 poprzestać 😂😂 żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

A mnie ciekawi inna rzecz. Połowa kobiet tutaj wiesza psy na autorze a ciekawe ile z tych 120 kobiet było singielkami. Ile tak naprawdę zdradziło z nim swoich facetów??? Dobre pytanie, prawda. Nie ma co krytykować autora, nikogo nie zdradzał.

Szczerze to Ci zazdroszczę, sam bym się tak pobawił gdybym mógł.

A co do głównego pytania. Nie przyznawaj się. Normalnie jakbym był na Twoim miejscu to bym się przyznał, ale czytając tutaj tą zawiść, to nie zrobiłbym już tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Pan napisał:

A mnie ciekawi inna rzecz. Połowa kobiet tutaj wiesza psy na autorze a ciekawe ile z tych 120 kobiet było singielkami. Ile tak naprawdę zdradziło z nim swoich facetów??? Dobre pytanie, prawda. Nie ma co krytykować autora, nikogo nie zdradzał.

Szczerze to Ci zazdroszczę, sam bym się tak pobawił gdybym mógł.

A co do głównego pytania. Nie przyznawaj się. Normalnie jakbym był na Twoim miejscu to bym się przyznał, ale czytając tutaj tą zawiść, to nie zrobiłbym już tego.

dziw ka zazdrości dziw ce!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
23 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Mogę napisać ale to forum nie jest dobrym miejscem na to, zaraz ktoś znowu wyleje na mnie wiadro pomyj.

Nie narzekam na bystrość umysłu. Skończyłem dwa kierunki na politechnice, pracuję w zawodzie, w pracy jaką zawsze chciałem mieć i z której czerpię satysfakcję...

No właśnie szkoda, że nie ma tutaj takiego miejsca żeby całkiem szczerze pogadać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Eh, ta moderacja🤔 Znów nie przeszedł mi komentarz 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dziw ka zazdrości dziw ce!!!! 

Możesz nikogo nie obrażać. Mógłbym też coś napisać obraźliwego pod Twoim adresem, ale nawet byś nie zrozumiał/a,...a ironia ma tylko wtedy sens, gdy odbiorca ją zrozumie.

A dla Twojej wiedzy z definicji "..." to osoba która bierze za seks pieniądze. Mi nikt nie płacił, więc Twoje określenie się ma nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Autorze! Dziewczyny już wzdychają do ciebie, nie słyszysz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
5 minut temu, Gość Iwona napisał:

No właśnie szkoda, że nie ma tutaj takiego miejsca żeby całkiem szczerze pogadać 😞

Zawsze można porozmawiać poza forum np na e-mailu albo jakimś komunikatorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 minuty temu, Gość paris napisał:

Autorze! Dziewczyny już wzdychają do ciebie, nie słyszysz? 😄

Mam wyłączony dźwięk. Dużo straciłem.? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
4 minuty temu, Gość Jaa napisał:

Mam wyłączony dźwięk. Dużo straciłem.? 🙂

Nic nie napisałam, że przez neta :classic_rolleyes: Myślałam, że rozumiesz metaforę 🙂 Podchodzisz do moich wypowiedzi jak pies do jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 minutę temu, Gość paris napisał:

Nic nie napisałam, że przez neta :classic_rolleyes: Myślałam, że rozumiesz metaforę 🙂 Podchodzisz do moich wypowiedzi jak pies do jeża.

Poważnie to napisałaś?

Akurat właśnie zrozumiałem Twoją metaforę i ją kontynuowałem, ale widzę, że to Ty nie zrozumiałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość paris napisał:

Nic nie napisałam, że przez neta :classic_rolleyes: Myślałam, że rozumiesz metaforę 🙂 Podchodzisz do moich wypowiedzi jak pies do jeża.

kumaj gościa, widać że załapał i też żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
12 minut temu, Gość Jaa napisał:

Mam wyłączony dźwięk. Dużo straciłem.? 🙂

Okej. Śmieszne to było, ale tylko tak trochę 😉 Czas najwyższy przeczytać jakąś książkę. Lecę dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
3 minuty temu, Gość paris napisał:

Okej. Śmieszne to było, ale tylko tak trochę 😉 Czas najwyższy przeczytać jakąś książkę. Lecę dalej 🙂

Czytaj, czytaj...książki są rewelacyjne.

Miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Bardzo ciekawy temat, przeczytałam cały i mam kilka refleksji.

Nie oceniam Cię, bo to nie ten temat, chociaż przyznam się że mam inne zdanie teraz niż miałam po przeczytaniu tylko tematu.

Na początku doradziłabym Ci się przyznać, ale im dłużej czytałam wypowiedzi Pań, tym bardziej się przekonałam, że lepiej jednak nie mów. Zwłaszcza po Twoim poście mówiącym, że i tak by Cię nie zostawiła. Jeżeli tak faktycznie jest, to lepiej nie wiedzieć. Będzie ją to gryzło długo, a to nie ma sensu. To coś w rodzaju jakby powiedzieć partnerowi/partnerce że przed nim było Ci z kimś o wiele lepiej w łóżku. Liczy się to co teraz i to co będzie.

Druga sprawa to trochę jestem w szoku, że tak łatwo zdobyć dziewczynę na sam seks. Z drugiej strony jak się patrze na zachowanie dziewczyn w klubach to chyba faktycznie jeśli ktoś przyciąga uwagę, to nie jest to trudne. 

A ostatnia sprawa to taki żart ale trochę poważny. Może załóż jakąś szkołę dla mężczyzn a propos tego squirtu, ja raz w życiu doświadczyłam i to było coś tak niesamowitego, że oddałbym wszystkie normalne orgazmy za taki. Masz rację, że nam kobietą trzeba poświęcić więcej uwagi, żebyśmy były zaspokojone. Podesłałabym Ci swojego faceta na naukę, bo tłumaczyłam mu już co i jak, ale nie potrafi.

Wszystkiego dobrego😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Anna napisał:

Bardzo ciekawy temat, przeczytałam cały i mam kilka refleksji.

Nie oceniam Cię, bo to nie ten temat, chociaż przyznam się że mam inne zdanie teraz niż miałam po przeczytaniu tylko tematu.

Na początku doradziłabym Ci się przyznać, ale im dłużej czytałam wypowiedzi Pań, tym bardziej się przekonałam, że lepiej jednak nie mów. Zwłaszcza po Twoim poście mówiącym, że i tak by Cię nie zostawiła. Jeżeli tak faktycznie jest, to lepiej nie wiedzieć. Będzie ją to gryzło długo, a to nie ma sensu. To coś w rodzaju jakby powiedzieć partnerowi/partnerce że przed nim było Ci z kimś o wiele lepiej w łóżku. Liczy się to co teraz i to co będzie.

Druga sprawa to trochę jestem w szoku, że tak łatwo zdobyć dziewczynę na sam seks. Z drugiej strony jak się patrze na zachowanie dziewczyn w klubach to chyba faktycznie jeśli ktoś przyciąga uwagę, to nie jest to trudne. 

A ostatnia sprawa to taki żart ale trochę poważny. Może załóż jakąś szkołę dla mężczyzn a propos tego squirtu, ja raz w życiu doświadczyłam i to było coś tak niesamowitego, że oddałbym wszystkie normalne orgazmy za taki. Masz rację, że nam kobietą trzeba poświęcić więcej uwagi, żebyśmy były zaspokojone. Podesłałabym Ci swojego faceta na naukę, bo tłumaczyłam mu już co i jak, ale nie potrafi.

Wszystkiego dobrego😀

Haha, też bym wysłała swojego mena do takiej szkoły. Świetny facet ale w tych sprawach mógłby się podszkolić.

Tylko na modelkę do nauki trzeba by było jakąś brzydką kobietę, żebym nie była zazdrosna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Haha, też bym wysłała swojego mena do takiej szkoły. Świetny facet ale w tych sprawach mógłby się podszkolić.

Tylko na modelkę do nauki trzeba by było jakąś brzydką kobietę, żebym nie była zazdrosna 🤣

Ja się zgłaszam:classic_biggrin: jestem brzydka:classic_biggrin:

fajnie jakby tak kilku panów się do mnie dobierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem bi, może chciałbyś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Bardzo ciekawy temat, przeczytałam cały i mam kilka refleksji.

Nie oceniam Cię, bo to nie ten temat, chociaż przyznam się że mam inne zdanie teraz niż miałam po przeczytaniu tylko tematu.

Na początku doradziłabym Ci się przyznać, ale im dłużej czytałam wypowiedzi Pań, tym bardziej się przekonałam, że lepiej jednak nie mów. Zwłaszcza po Twoim poście mówiącym, że i tak by Cię nie zostawiła. Jeżeli tak faktycznie jest, to lepiej nie wiedzieć. Będzie ją to gryzło długo, a to nie ma sensu. To coś w rodzaju jakby powiedzieć partnerowi/partnerce że przed nim było Ci z kimś o wiele lepiej w łóżku. Liczy się to co teraz i to co będzie.

Druga sprawa to trochę jestem w szoku, że tak łatwo zdobyć dziewczynę na sam seks. Z drugiej strony jak się patrze na zachowanie dziewczyn w klubach to chyba faktycznie jeśli ktoś przyciąga uwagę, to nie jest to trudne. 

A ostatnia sprawa to taki żart ale trochę poważny. Może załóż jakąś szkołę dla mężczyzn a propos tego squirtu, ja raz w życiu doświadczyłam i to było coś tak niesamowitego, że oddałbym wszystkie normalne orgazmy za taki. Masz rację, że nam kobietą trzeba poświęcić więcej uwagi, żebyśmy były zaspokojone. Podesłałabym Ci swojego faceta na naukę, bo tłumaczyłam mu już co i jak, ale nie potrafi.

Wszystkiego dobrego😀

Dzięki za propozycję, już kiedyś taką dostałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×