Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak tak dalej pójdzie to ta grupa się przemieni na grupe „jak odebrać poród”, bo nie będzie gdzie rodzic 🙉  co to za czasy nastały żeby odmawiali przyjęcia do szpitala, a w tv ile to zapasów nie mają, manipulanci😒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, N_asia napisał:

Dziewczyny u mnie chyba po wszystkim po raz kolejny😢 w środę tydzień temu beta 282. Od tej pory kreski na testach tylko ciemniały niestety nie mogłam zrobić bety bo miałam robiony wymaz na covid. W poniedziałek dostałam wynik pozytywny. Izolacje kończę dopiero w przyszłą środę. Dziś pojawiły się bóle brzucha i plamienie świeża krwią. Dyrektor sanepidu pozwolił jechać na izbę przyjęć. Niestety obdzwoniłam praktycznie wszystkie szpitale nigdzie nie chcą mnie zbadać. Nawet w szpitalu covidowym dla ciężarnych zostałam odesłana z kwitkiem. Nie mam już sił, to drugi transfer drugi udany i kończy się w ten sposób. Nie mam już mrozakow, pieniędzy i przede wszystkim wiary że kiedyś się uda. Bez psychologa już nie dam rady. 

To juz jest skur.... Sorry, ale jesteś w ciąży, masz plamienie i generalnie wszyscy maja Cię w dupie.. Bo covid.. Nie daj się, masz zgodę sanepidu to jedz gdzieś na Izbę mają Cię przyjąć. Zacznijmy umierać w domach, przecież mając to korona świństwo nie można dostać np. Zawału? Nie odpuszczaj... Procedura to kupa kasy nerwy, stres. To Twoja szansa.. Nie tłumacz sobie ze trudne czasy.. Płacisz ZUS, więc opieka medyczna należy Ci się, walcz kobieto ❤

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Milkaa napisał:

To juz jest skur.... Sorry, ale jesteś w ciąży, masz plamienie i generalnie wszyscy maja Cię w dupie.. Bo covid.. Nie daj się, masz zgodę sanepidu to jedz gdzieś na Izbę mają Cię przyjąć. Zacznijmy umierać w domach, przecież mając to korona świństwo nie można dostać np. Zawału? Nie odpuszczaj... Procedura to kupa kasy nerwy, stres. To Twoja szansa.. Nie tłumacz sobie ze trudne czasy.. Płacisz ZUS, więc opieka medyczna należy Ci się, walcz kobieto ❤

Milka święte słowa. 

N_asia jeśli masz siłę, walcz💚 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Goralka napisał:

Strasznie Ci dziękuję 😘😘😘😘

Nie ma sprawy 🙂 a w jakiej klinice się leczysz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kiteras napisał:

Nie ma sprawy 🙂 a w jakiej klinice się leczysz ? 

W parens a ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Goralka napisał:

W parens a ty? 

A też 🙂 ❤️ U kogo ? Ja u J.J 🙂

Edytowano przez kiteras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w którym dniu dopiero wychodziły wam testy sikanie ? A beta była pozytywna ?

u mnie cały czas biel wizira a jutro idę na krew 12 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goralka napisał:

W parens a ty? 

Tez tam jestem cały czas 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, malagosia napisał:

Tez tam jestem cały czas 🙂

Pamietam właśnie ze się kiedyś zgadałyśmy 🙂 to jesteśmy we 3 😉 a może ktoś jeszcze...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny w którym dniu dopiero wychodziły wam testy sikanie ? A beta była pozytywna ?

u mnie cały czas biel wizira a jutro idę na krew 12 dzien

Ja za pierwszym transeferem blastocysty 5 dniowej mialam test pozytywny juz po 7 dniach wiec mysle ze beta pozytywna jeszcze bylaby wczesniej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny w którym dniu dopiero wychodziły wam testy sikanie ? A beta była pozytywna ?

u mnie cały czas biel wizira a jutro idę na krew 12 dzien

Ja w 7 dniu po transferze blastki miałam już pozytywny sikaniec, ale w 8 dniu miałam betę 113, więc dość wysoką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny w którym dniu dopiero wychodziły wam testy sikanie ? A beta była pozytywna ?

u mnie cały czas biel wizira a jutro idę na krew 12 dzien

Ja zrobiłam test z czułością 10 w 7 dpt 5 dniowyh blastek i była cieniutka, ale wyraźna kreska, a w 8 dpt miałam betę 27

Edytowano przez Wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kiteras napisał:

A też 🙂 ❤️ U kogo ? Ja u J.J 🙂

Ja u D.Maduzia i powiem Ci że jestem zadowolona mimo że teraz będzie moja 3 próba.a ty jakie masz doświadczenie? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malagosia napisał:

Tez tam jestem cały czas 🙂

Superowo! Trzymam kciuki za nas wszystkie.a ty jakie wrazenia masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Goralka napisał:

Superowo! Trzymam kciuki za nas wszystkie.a ty jakie wrazenia masz?

Moja ciąże prowadzi E.Kłosowicz. Dla mnie to anioł a nie człowiek ❤️. Na początku zaczęłam przygodę z J.J ale wogole nie nadawaliśmy na tych samych falach. Złe się czułam pod jego opieka j zmieniłam. Teraz jestem bardzo zadowolona 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny w którym dniu dopiero wychodziły wam testy sikanie ? A beta była pozytywna ?

u mnie cały czas biel wizira a jutro idę na krew 12 dzien

W 5dpt dwóch blastek widoczna gołym okiem druga krecha, z dnia na dzień ciemniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Katya22 napisał:

W 5dpt dwóch blastek widoczna gołym okiem druga krecha, z dnia na dzień ciemniała

Ja miałam w 8 dniu już dosyć wyraźna druga kreske 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj na platformie internetowej dostałam wynik białka pappa i wolnego beta hcg, na opis muszę czekać 10dni. Jestem zrozpaczona wynikiem:

W dniu wykonania badania 12tyg 6 dni 

Białko owoczowe pappa 0.695 lU/l 

Norma  mediana 2.664

Wolne beta hcg 11.1 lU/l 

Norma mediana 34.5 

Oszaleje albo osiwieje. Czy któraś z awas coś wie jak to rozumieć?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bounty90 napisał:

Dziewczyny dzisiaj na platformie internetowej dostałam wynik białka pappa i wolnego beta hcg, na opis muszę czekać 10dni. Jestem zrozpaczona wynikiem:

W dniu wykonania badania 12tyg 6 dni 

Białko owoczowe pappa 0.695 lU/l 

Norma  mediana 2.664

Wolne beta hcg 11.1 lU/l 

Norma mediana 34.5 

Oszaleje albo osiwieje. Czy któraś z awas coś wie jak to rozumieć?

Nie wiem co to konkretnie oznacza, ale z tego co mi wiadomo to wyniki z krwi same w sobie nie są tak istotne jak w korelacji z USG genetycznym i dopiero wtedy można wyciągać jakieś wnioski. Ponadto podobno USG jest ważniejsze - na USG wszystko było dobrze?

Musisz spokojnie i BEZ STRESU poczekać na wynik całościowy. Dasz radę. Trzymam kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aja napisał:

Nie wiem co to konkretnie oznacza, ale z tego co mi wiadomo to wyniki z krwi same w sobie nie są tak istotne jak w korelacji z USG genetycznym i dopiero wtedy można wyciągać jakieś wnioski. Ponadto podobno USG jest ważniejsze - na USG wszystko było dobrze?

Musisz spokojnie i BEZ STRESU poczekać na wynik całościowy. Dasz radę. Trzymam kciuki. 

Na USG wszystko w normie, długość siedzeniowociemieniowa, przezierność, tętno, wszystko super. 

Czytam o niskim.bialku pappa że może zwiastować przedwczesny poród, martwy płód albo rzucawke.🥺

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bounty90 napisał:

Dziewczyny dzisiaj na platformie internetowej dostałam wynik białka pappa i wolnego beta hcg, na opis muszę czekać 10dni. Jestem zrozpaczona wynikiem:

W dniu wykonania badania 12tyg 6 dni 

Białko owoczowe pappa 0.695 lU/l 

Norma  mediana 2.664

Wolne beta hcg 11.1 lU/l 

Norma mediana 34.5 

Oszaleje albo osiwieje. Czy któraś z awas coś wie jak to rozumieć?

Wyniki pappa z tego co wiem lekarz musi porównać z usg. Bo wprowadza poszczególne dane z testu i wpisuje wartości z usg. Wiec najlepiej jak poczekasz cierpliwie na opis. Miałam tak samo ale nie starałam się interpretować tego wyniku bo poprostu bez innych danych się nie da...

 

o napewno noe czytalabym internetu w tej sprawie bo to jest bez sensu. Tu musi lekarz zrobić opis wiec nie panikuj 🙂

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Martuska napisał:

Witamy na pokładzie 😉

także już jesteśmy 3 na początku tej stresującej drogi.

Angelin też rozpoczyna stymulacje od jutra. Ja od soboty.

Mam nadzieję, że będziemy się wspierać przez najbliższe tygodnie;) 

 

Eh ale dalej nie jestem pewna co mam robić.. 2 dni taki 'słaby okres' jakby brązowe plamoenie, dzis kolor już żywszy ale nadal nie jest tego dużo.. Wczoraj dzwoniłam do Kliniki i Położna powiedziała, że musi być prawidłowe krwawienie. Tylko co jeśli bardziej już nie będzie? I czy dziś liczyć jako 1szy czy 3ci dzień? Eh.. Nie chcę stracić tego miesiąca a w klinice już dziś nikt mnie nie przyjmie bo mają za dużo pacjentek, najszybciej na jutro.. Ze tez zawsze musi być coś nie tak😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Bounty90 napisał:

Na USG wszystko w normie, długość siedzeniowociemieniowa, przezierność, tętno, wszystko super. 

Czytam o niskim.bialku pappa że może zwiastować przedwczesny poród, martwy płód albo rzucawke.🥺

Proszę. Nie czytaj. Każda ciąża może mieć powikłania. Nawet przy najlepszych wynikach badań. I może byc wszystko dobrze mimo slabrzych wyników. Dziecko rozwija się prawidłowo. USG prawidłowe. Trzymaj się tych myśli i spokojnie czekaj na opis. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aja napisał:


Dziewczyny serce mi peka....

moja trzecia proba 6 dni po trasferze i beta 0,03 czemu to tak boli?????

  • Sad 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moncik90 napisał:


Dziewczyny serce mi peka....

moja trzecia proba 6 dni po trasferze i beta 0,03 czemu to tak boli?????

 

2 minuty temu, Moncik90 napisał:


Dziewczyny serce mi peka....

moja trzecia proba 6 dni po trasferze i beta 0,03 czemu to tak boli?????

Przykro mi bardzo a co jest nie tak u ciebie jak tłumaczy to lekarz. Miałaś robioną kurczliwość macicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Moncik90 napisał:


Dziewczyny serce mi peka....

moja trzecia proba 6 dni po trasferze i beta 0,03 czemu to tak boli?????

Ilu dniowy zarodek ? Może za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Angelin napisał:

Eh ale dalej nie jestem pewna co mam robić.. 2 dni taki 'słaby okres' jakby brązowe plamoenie, dzis kolor już żywszy ale nadal nie jest tego dużo.. Wczoraj dzwoniłam do Kliniki i Położna powiedziała, że musi być prawidłowe krwawienie. Tylko co jeśli bardziej już nie będzie? I czy dziś liczyć jako 1szy czy 3ci dzień? Eh.. Nie chcę stracić tego miesiąca a w klinice już dziś nikt mnie nie przyjmie bo mają za dużo pacjentek, najszybciej na jutro.. Ze tez zawsze musi być coś nie tak😪

Mi lekarz kazał przychodzić 2 lub 3 dzień cyklu żeby zacząć stymulację. Jak przyszłam 3 dnia cyklu to brałam pierwszą dawkę leków 3 dnia po południu. Nie miało to znaczenia czy był to 2 czy 3 dzień. Może po prostu zacznij przyjmować leki 3 dnia jak masz wątpliwości. Musisz sama wyczuć to Twoje krwawienie, bo Ty wiesz jak masz zawsze 🙂 a jaki masz protokół? Bo mi przy długim lekarz powiedział, że może nawet nie wystąpić krwawienie z odstawienia tabletek anty albo może być skąpe. Jak zapytałam skąd mam wiedzieć czy będzie to okres czy tylko plamienie to mi odp że on mi tego nie powie muszę sama wyczuć 😜 i jak będzie plamienie ok 3 dni po odstawieniu to może to być okres. Akurat ja miałam normalne krwawienie, ale widzisz u każdej może być inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NiskieAmH napisał:

Ilu dniowy zarodek ? Może za wczesnie ?

5 dniowy zarodek mialam trasfer w sobote ale cos czuje ze sie nie udalo bo tylko mnie piersi bola i nie mam zadnych objawow oprocz bolu jak na miesiaczke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Moncik90 napisał:


Dziewczyny serce mi peka....

moja trzecia proba 6 dni po trasferze i beta 0,03 czemu to tak boli?????

Moncik, przykro mi 😞 trzeba wprowadzić nową diagnostykę, dodatkowe badania. Ech.... 😕 

ale czekaj... to nie za wcześnie? Przecież dopiero 6 dpt 5 dniowego zarodka zaczyna być wytwarzana beta.. chyba za wcześnie zbadałaś... fakt czasami już coś jest ale niekoniecznie!

Edytowano przez AsiaWin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malagosia napisał:

Moja ciąże prowadzi E.Kłosowicz. Dla mnie to anioł a nie człowiek ❤️. Na początku zaczęłam przygodę z J.J ale wogole nie nadawaliśmy na tych samych falach. Złe się czułam pod jego opieka j zmieniłam. Teraz jestem bardzo zadowolona 🙂 

Właśnie słyszałam o niej bardzo dobre opinie. A zmieniłaś lekarza jeszcze przed ciąża czy już w trakcie ? Ja jestem z niego zadowolona, bardzo lubię jego luz. Chociaż trochę brakuje mi z nim takiego kontaktu żebyś napisać smsa, zapytać o coś. Wcześniej w zastępstwie byłam u Kiałki i ten kontakt był świetny. A którym tygodniu ciąży jesteś? Pewnie już to pisałaś ale nie pamietam 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×