Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Anikuniku
Widzisz, ja też czasem czuję się niespotykanym przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziałam
ale wiem, że w takich sytuacjach każdy uważa siebie za wybryk natury i sobie wmawia " ja jestem tym 0,1% - tak! mnie to spotka!" nie ma sie co nakrecać. U mnie się stało jak się stało i jest dobrze chociaż się bałam, stresowałam itp. Ja już wyczerpałam limit wpadek po postinorze na ten rok także Ty jestes bezpieczna:)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
ja juz 3 x bralam postinor i bylo ok. jasne ze nie ma co sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
jestem w szoku ze po postinorze mozna miec dzidziusia,oczywiscie gratuluje!!bo miec dziecko to cos wspanialego:-)ale wszedzie tak trabia ze on jest pewny itd..ja bralam go 2 razy i tez bylo ok,ale jednak niczego nie mozna byc pewnym:-)jak ma byc to bedzie nie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Dokładnie ;) no ja narazie odczuwam lekki ból w dole brzucha poza tym nic eh lepiej niech u mnie zadziała w sumie wziełam pierwszy raz i raczej nie będę próbowała tego powtarzać ale jak to sie mówi nigdy nie mów nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
racja;-) lepiej sie zabezpieczyc niz brac to dzidostwo.a wszystko przez te gumy przeklete,takie pewne reklamowane i niezawodne hahaha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
eh pewna to jest jedynie abstynencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
dziewczyny 3mam za was kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh mam problem
mam problem przed okresem sie bawilam z moim chlopakiem nie wsadzil mi do srodka tylko jezdzil po pipie nie mial wytrysku.. to bylo 4 dni przed okresem i dostalam go regularnie. teraz mi zostalo tydzien i boli mnie strasznie jajnik czy to moze znaczyc ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
jak mozesz byc w ciazy??:-) przeciez napisalas ze nie wsadzil i nie bylo wytrysku,to jakim sposobem mialo dojsc do zaplodnienia??nie panikuj,a jak boli cie jajnik to idz do lekarza,to NAPEWNO NIE JEST CIAZA.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no dokładnie na pewno nie jesteś bo cóz niepokalane poczęcie było tylko raz jeśli w to wierzyć ;P a tak na poważnie to idz do ginekologa bo jajnik może cię bolec z różnych przyczyn np możesz mieć torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ehh mam problem jesli boli jajnik przed okresem to normalne czasem tak bywa tez tak czesto mam nie ma sie czym martwić... dawno tu juz nie byłam brak czasu:( własnie wczoraj dostałam drugiego okesu... no trzeciego nie liczyc tego spowodowanego tabletkami był co do dnia co mnie bardzo zadziwniło wczesniej spóźnił mi sie miesiąc... CZYLI TABLETKI ZADZIAŁAŁY:) tak sie ciesze i w końcu mogę byc spokojna i że mam reguralne miesiączki:) dziewczyny trzymam za was kciuki ! bedzie dobrze! Do ja wziełam prawidłowo postior gratulacje super ze masz dziecko a co najwazniejsze zdrowe to sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Co będzie, to będzie. Ja już się na wszystko godzę, byleby było zdrowe. Dziś miałam taki śluzik przezroczysto ciągnący jak podczas dni płodnych a jestem dokładnie tydzień po tabletce. Nie było plamień, więc pewnie jestem w ciąży. Jutro kupię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2025
Posłuchaj zrób test on napewno da Ci odpowiedź. Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, kompletnie nic. No i jest wszystko ok tylko okresu dostałam 4 dni wcześniej. Lekarz mi powiedział że tes będzie wiarygodny jak go wykonasz ok 2 dni przed terminem miesiączki ale nie martw się będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
No to w takim razie do zrobienia testu muszę poczekać do 27.04.2008r. Strasznie dlugo, bo wpadka była 08.04.2008, czyli siódmego dnia cyklu. Takie jesteście fajne dziewczyny na tym forum, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
anikuniku;to nic ze nie plamilas,plamienie jest skutkiem ubocznym:-)a sluz moze byc taki,moze byc bialy...nie martw sie a jezeli juz wariujesz to zrob test rano sobie,przeciez sa chyba takie testy,ktore mozna zrobic wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
dziewczyny zajsc w ciaze mozecie tylko jak dojdzie do stosunku a nie przez dotyk.... nie przesadzajcie i zastanówcie sie co wy czasmi piszecie bo tutaj sa waznejesze sprawy przepraszam z etak sie odniosłam to tej wypowiedzi ale zaczynaj mnie takie malolaty draznic jesli nie wie jak sie zachodzi w ciaze to niech sie sex omija bo widocznie jeszcze nie dojrzała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Załamka ja milcze ale mam podobne odczucie chociaż uważam że skoro takie dziewczyny (chłopak z tego co sie doczytałam również) nie maja zielonego pojecia co i jak to chyba dobrze że istnieje internet i takie fora gdzie wreszcie się czegoś dowiedza. co do mojego przypadku no ja tez nie mam zadnego plamienia jedno jest pewne na tyle nam swoj organizm ze już wiem że moge dostać okres u mnie sex wygladał "tak jak powinien" i pękła gumka tabletke pierwsza zazylam niestety dopiero 32 godziny po stosunku bo nie mialam innej mozliwosci a wiec mam jakies 85% z tym że partner zorientował sie że coś nie tak z prezerwatywą a poniewaz nie da sie w stanie powstrzymac wytrysku to nie wiemy obydwoje czy i ile spermy "zostalo we mnie" tak wiec wolalam wziasc tabletke niz pozniej miec wiekszy "klopot". Jedyny obiaw u mnie to to ze mialam przeszklone oczy i kolowalo mi sie w glowie nie mam plamienia jedynie przez 2 dni po zazyciu tabletek zageszczony sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ayra - ale tutaj akurat na tym formum juz sie pisało jak mazna zajsc w ciaże itd.. i jak nie można moim zdaniem jezeli dziewczyna nie mam pojecia o swksi to ni epowinna sie wcale za niego brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
noo wsumie racja zalamka,ale nieraz to jest taka desperacja,czlowiek panikuje i szuka pomocy a my kobiety dojzalsze w tych sprawach:-)pomagajmy im;-) fakt ze takie problemy moga nas smieszyc bo sa wazniejsze sprawy,ale sama wiesz jak to jest jak sie panikuje.pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
ja jak znalazłam to forum to zaczełam czytac od początku i wiecie co jedyne czego pragnełam to to żeby na ostatniej stronie okazały się wpisy z 2008 roku bo zastanawialam sie czy biorac pod uwage rozporzadzenia politykow czy te tableki w ogole jeszcze przepisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
Ayra spokojnie. Ja też nie miałam żadnych skuyków ubocznych a postinor zadziałał :) okres w terminie biore już tabl anty i jest ok :)) Grunt to sie nie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
niceolenka- TABLETKI ANTY!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
hihi no jak tylko dostane to lece do gin i prosze o tabletki mam dosc steresowania sie stosunek ma niesc przyjemnosc i relaks a nie myslenie czy wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
;) wreszcie dostałam okres ;) co prawda 4 dni za wcześnie no ale ważne że jest najpierw prawie skakałam do góry teraz klne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik47
ej a ja mam takie pytanie...czy prostinor moze opóźnic okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
a czytałaś ulotke - oczywiście że może co więcej może rozregulowac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ayra:-)doczekalas sie co?:-)gratuluje,poklnij sobie teraz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
A u mnie na razie nic. Czuję się dobrze, tylko piersi mnie bolą. Nie chwaląc się mam teraz "kawał cyca", co zauważył mój facet. Bardzo mi się powiększyły przez te hormony. Jemu się to bardzo podoba, ale ja od tamtej wpadki z gumą nie daję mu się dotknąć, tak się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×