Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość kasia0306
witam juz raz tu bylam i znowu mam problem po calym zajsciu ktore mialo miejsce niedawno normalnie dostalam miesiaczke mialam ja co 29 dni kochalam sie ii na cale3 szczescie gumka nie pekla ani razu wiec i miesiaczka byla normalnie ale teraz w kwietniu mialam ja dostac 19 ale nie dostalam nie wiem co jest zgrane przeciez do nieczego nie doszlo a ja nie mam jej i zaczynam sie martwic prosze podniescie mnie na duchu chyba nie moge byc w ciazy moj chlopak wyjechal i nawet nie mam z kim o tym porozmawiac zostalam z tym sama a mamie nic nie powiem (nie chce zostac mama w tym wieku )niech ktos z was odpisze czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
kasia0306;nie martw sie tyle razy juz pisalysmy ze postinor to jest taka KOŃSKA dawka hormonow ze robi balagan w organizmie i to na dlugo;-)nawet do 5m-cy mozesz miec rozregulowane miesiaczki,mialas juz okres,gumka nie pekla to niema czym sie martwic naprawde,a ty sie stresujesz i przez to tez nie dostajesz okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
anikuniku;ja mam to samo hehe i biust tez mi sie powiekszyl o rozmiar;-)to mi sie podoba bo zawsze mialam male piersi.a co do seksu to odrzucilo mnie blee;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
tak wpadka byla w styczniu i rowniez w styczniu dostalam okres pozniej w lutym i w marcu a teraz go nie ma no i ja nie weim co sie dzieje byl jeszcze taki przypadek ze raz probowalismy bez gumki ale nic nie bylo zadnego wyrysku bo chlopak wczesniej skonczyl wiec tez do niczego nie doszlo bardzo sie boje zupelnie nie wiem co mam robic nie moge teraz zajsc w ciaze to bedzie dla mnie najgorsze co mogloby byc :(tylko usiasc i ryczec nawet jesc mi sie nie chce nie mam na nic ochoty jedyne o czym mysle to to zebym dostala w koncu okres ale jak go nie dostane to chyba .... :(prosze niech ktos odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonatka
kochana a dlaczego myślisz, że jesteś w ciąży? Okres moze sie spozniac z miliona powodów. Naprawdę. A z zajciem w ciąże to nie jest tak hop siup :) Głowa do góry bedzie dobrze - jak sie bardzo stresujesz to zrób test i czekaj na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
kasia0 306;nie denerwuj sie,napewno nie bedziesz,rozumie cie bardzo bo wiem co to za stres,i nie tylko ja.napewno spokojniejsza bedziesz jak zrobisz test,ale wiem ze to nie jest łatwe tez,bo jest ten strach,jaki bedzie wynik..wyluzuj napewno bedzie wszystko wpozadku.trzymam kciuki.nie bylo wytrysku,kochaliscie sie w gumce wiec spokojnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
kochana nie stresuj sie j ateraz jak tylko mi sie okres skonczy ide do gin aby sie przebadac i zeby powiedziala co i jak a to ze teraz nie dostajesz okresu moze byc spowodowane steresem moze diete zmienilas moze cos idz do lekarza to nie strach zapisz sie na wizyte i bedzi epo sprawie nie bedziesz sie przejmowac ze tes moze zle pokazal wynik poza tym lekarz moze zlecic ci badania moze byc tego opoznienia inna przyczyna hormonalna a wiec glowka do gory bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnna
ja brałam Postinor po ok 30 godzinach dokładnie tydzien temu. pechowo wyszlo bo miłama dni płodne, według moich obliczeń. po zażyciu miałam delatne krwaweinie po dwóch chyba dniach. trwalo kilka dni. teraz mam żółtawą wydzielinę. po 6 dniach zrobiłam test i wyszedł negatywny. czy mimo to moge być w ciąży?? prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
onnnnnna;nie mozesz byc w ciazy!:-)bralas postinor,zrobilas test...mozesz byc spokojna,naprawde.nie martw sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
czesc mam nadzieje ze mi pomozecie. kochalam sie z chlopakiem z prezerwatywa plemnikobujcza i trudno bylo mu sie dostac do pochwy bo bylam (moze jeszcze jestem) dziewica bo nie czulam zeby przebil blone. i spróbowalismy bez i nadal nie umial wlozyc bo to straszie bolało. ale zauwazylismy na prezerwatywie cos "mokrego" i nie wiemy czy to ten srodek czy sperma. on nie czuł zeby mu cos we mnie wyplynelo. wytrysku dostal poźniej jak juz nie był we mnie. wzielam postinor duo po 19h od stosunku a nastepna po 12h i nie mam zadnych skutkow.... nic mnie nie boli i krwawienia tez nie mam. wiem ze nie kazdy tak musi miec bo to zalezy od organizmu. ale boje sie ze te tabletki mogly nie pomoc. co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
powiem tak idz do ginekologa bo może byc tak że po prostu - czasem sie tak zdarza- że masz na tyle elastyczna błonę dziewicza że ginekolog będzie musial ci ja przerwać abyć bez problemu mogla odbywac stosunki. Dodatkowo istnieje cos takiego jak wytrysk przedwczesny ktorego faceci moga nie poczuc. wzielas postinor wiec spokojnie nie musisz miec objawow ubocznych mi sie tylko w glowie kolowalo ale nie mialam ani plamienia ani nic tylko okres dostalam o 5 dni za wczesnie jak sie skonczy tez ide do lekarza. prezerwatywy ze srodkiem plemnikobujczym sa tak zrobione ze w nich nic nie plywa - bylas podniecona a wiec to mogla byc rownie dobrze wydzielina z pochwy. przebadaj sie u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
czyli mozliwe ze jestem w ciazy? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
napewno nie jestes w ciazy:-)nie panikuj,niemasz sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
kurcze a czy ja napisałam że jesteś - spokojnie wziełaś tabletki i wszystko bedzie ok ale idz do lekarza bo skoro macie problemy przy stosunku tzn ze mozesz nadal byc dziewica - chyba chcesz sie cieszyc seksem a nie za kazdym razem odczuwac nieprzyjemny bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Alleeeeee sie u Was dzieje, dziewczyny! Kasia 0306, COOL, onnnna, możemy tylko sie domyślać jakie są Wasze stresy. Z drugiej strony znam zaprzyjaźnione małżeństwa, które od kilku lat starają się zajść w ciążę, więc to może naprawdę nie taka prosta sprawa i potrzeba wielu bardzo sprzyjających czynników, aby do ciąży doszło. Dlatego głowa do góry, pewnie na nas nie trafiło. Ja po tej tabletce wziętej 12 dni temu mam od wczoraj wieczora gęsią skórę na piersiach (od brodawek w dół). Nie wiem co to za cholera, ale trochę swędzi i marnie wygląda. Mam nadzieję, że to minie, bo jak tu mieć takie chropowate cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
pewnie ze z zjsciem to nie jest tak hop siup,ale dla osob,ktore chca...bo ci,ktorzy nie sa gotowi na ciaze,najczesciej maja dzidziusia:-)wiem to na swoim przykladzie,ale teraz nie zaluje i bylam glupia ze zalowalam tej wpadki kiedys,teraz ma 5lat i jest moim najleprzym przyjacielem,kocham go mocno chociaz czesto nie wytrzymuje z nim nerwowo:-);-) A ZTEGO CO WIEM TO PO POSTINOR PIERSI SA TKLIWE,ALE NIE PISALO NIC O TYM CO TY MASZ...MOZE W APTECE ZAPYTAJ CZY TO MOZLIWE ZE OD TABLETEK.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEIJ
WITAM PANIE.MAM PROBLEM.3 TYG TEMU MIALAM LYZECZKOWANIE PO NIEUDANEJ CIAZY.TERAZ Z SOB NA ND MIELISMY WPADKE.ZAWIODLA GUMKA.39H PO TYM WZIELAM POSTINOR.PO 12H DRUGA.I CHCIALAM ZAPYTAC CO SADZICIE?MOGE BYC W CIAZY? DODAM ZE DOBRZE SIE CZUJE I NIE MAM ZADNYCH PLAMIEN.PROSZE POMOZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Nie mam pojecia co ci odpowiedzieć, ale dbaj bardziej o swoje zdrowie. Ciąża > łyżeczkowanie > postinor. Dużo Twój organizm musi znieść i to wszystko w zawrotnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEIJ
a trudjo powiedziec kiedy powinnam dostac okres po tym lyzeczkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEIJ
wiem niestety zdaje sobie z tego sprawe ale chce sie tylko dowiedziec czy moge byc znowu w ciazy...narazie nie chce bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
po łyżeczkowaniu powinnaś normalnie dostać okres ale może sie rozregulować prowadzący lekarz powinien ci o tym wszystkim powiedziec. co do postinoru masz wedlug ulotki 85% szans ja wzielam po 32h i nie mialam objawow a okres odstalam 5 dni przed czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
czyli nie jestem ;] dzieki wam :** strasznie sie balam, chcoaiz dalej mnie nie pokoi czemu mam taki dziwny sluz :/ kolor ma taki sam jak dawniej tylko sie nie "klei" ale mozliwe ze to po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEII
DZIEKUJE AYRA.PODNIOSLAS MNIE NA DUCHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Nie ma sprawy dziewczyny od tego tujesteśmy żeby właśnie podnieśc sie na duchu dzięki temu forum inne dziewczyny mnie też podniosły. ja nie miałam objawów ale po tabletkach nastepnego dnia tez śluz byl taki dziwny no i okres dostałam normalnie. Ok a teraz z innej beczki kto zna dobrego ginekologa w Łodzi - kobietę bo moja pani ginekolog się wyprowadziła z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
coool;po tych tabletkach masz taki sluz:-)dziwny wrecz;-)niema powodu do niepokoju,glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ayra;chetnie pomoglabym ci ale ja daleko mieszkam od Łodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEII
AYRA A MAM PYTANIE JESIO.CZY JAK NIE MAM KRWAWIENIA PO POSTINOR TO TO OZNACZA ZE TABLETKI NIE ZADZIALALY? BO OGOLNIE CZUJE SIE DOBRZE.A CO DO SLUZU TO TRUDNO JEST MI ZAOBSERWOWAC JAKIES ZMIANY BO MAM UPLAWY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PELNA NADZIEII
A I JA TAK SAMO JAK AYRA SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA W LODZI A DOKLADNIEJ W MATCE POLCE BO JUZ 2 RAZY MIALAM CIAZE OBUMARLA I CHCE CHODZIC DO KOGOS LEPSZEGO NIZ MOJA PANI DOKTOR KTORA UWAZA ZE TO NIC ZE STALO SIE TAK 2 RAZY:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
dzieki ;]] a ja mam jeszcze jedno pytanie :) jeżeli nie dostalam krwawienia i nic po tych tabletkach nie ma, (moze czasem zaboli mnie brzuch albo ukuje w podbrzuszu) to jest szansa ze dostane okres według kalendarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
hej wszystkim dostalam okres 22 cale szczescie odrazu czuje ulge pozdrawiam ppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×