Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gość Gośćc

AUTENTYCZNIE PRZERAŻA MNIE to, że lekarze wybierają kogo ratować

Polecane posty

 

A jak odmawiają ludziom chorym na raka  terapii bo nie rokuje i go nie stać to Cię nie przeraża?? Jak dzieci w Afryce umierają z głodu to Cię nie przeraża?? W XXI wieku umierać z głodu skoro inni wyrzucają  jedzenie? Byliśmy przyzwyczajeni do dobrobytu, a w innych krajach gdzie są wojny ludzie mają piekło całe życie, taka prawda...

Nie odmawiają bo brakuje forsy ale dlatego że są głupi i nie wiedzą jak tanio leczyć!Czy ich nie stać na głodówkę?Ja się na nij z kilku nowotworów wyleczyłem chociaż to była głodówka sporego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

4 minuty temu, marawstala napisał: Oczywiście szyja za darmo...  X ja nie jestem w stanie nic robić za darmo 😞

Nikt Cię nie zmusza .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lezaczek w związku z home officowaniem społeczeństwa nie może sobie znaleźć jakiegoś ciekawego zarobku?;)

x

kardulaki  - mnie wk;u;;r;wia robienie z cięższej grypy mody. jak znajdą u mnie koronę to będę dla większości ludzi ważniejsza niż osoba z ciążką chorobą nowotworową. panikarskie, poj;e;b;a;ne, robione na zamówienie WHO, czyli organizacji namawiącej do molestowania dzieci. i uśmiercania ludzi nie uczestniczących w fałszywej pandemii 😞

W nagłych przypadkach chyba udzielaja pomocy... 

Gdybym była przewlekle chora to wolałabym w tym okresie przesiedzieć w domu niż ryzykować, że gdzieś po drodze wirus mnie dopadnie. Przypomnij sobie kobietę po przeszczepie która być może by przeżyła gdyby nie złapała wirusa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

2 minuty temu, Max Zander vel Klaun napisał:   Ode mnie raczej głównie papierami bo zwykle wiem więcej o leczeniu od niejednego konowała. X leżaczek jest lekarzem tyle że komputerowym 😟😞

A czy znasz chociaż podstawy medycyny?Chodzi o sprawy pewne a nie niepewne jak istnienie czy nie wirusów.

A jak się tu film wstawia?Nigdy nie wstawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W Chinach za brak maski na twarzy ludziska dostawali mandaty : )

 

pewnie dlatego tam się znowu wzmaga.

 

Możesz iść trollować gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×