Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Moko123 napisał:

Wyraźnie napisałam, że obawiam się o zdrowie - czytaj ze zrozumieniem. A takie "kwiatuszki " typu życie jest przewrotne, przyjdzie hiperinflacja i wszystko stracę, zawsze wymyślają osoby, które za wiele nie posiadają.. Xd Zgadza się, coś stracę ale jeśli będę zdrowa to sobie poradzę, mam wykształcenie, cv, kontakty... Znasz kogoś kto był dobrze ustawiony (miał realnie duże pieniądze a nie średnie) i teraz mieszka na śmietniku? Bo ja nie.. No właśnie.. Może w filmach. Aha i nie chodzi o to by razem do czegoś dojść tylko samemu. Znowu prosty zabieg, który w domyśle czyni to, iż to partner do czegoś dochodzi a my się pod to podczepiamy. Dosyć popularne właśnie u kobiety.. Bo MY.. Nie, nie MY tylko ON. 

No ja znam. Stracił prace, ale tym się nie przejął, bo wykształcenie, stanowisko - nie dziwie się, tez bym się nie przejęła w jego sytuacji. A później przyszedł wylew. daruje sobie opisanie reszty- bystra jestes, domyslisz się. Odnośnie tematu- zarabiam tyle co mąż, czasami 2-3 razy więcej. I co z tego, skoro gdyby stracił pracę i robił tak jak mąż autorki, to poziom życia spadłby na łeb na szyje a po pewnym czasie zaczęłyby się problemy finansowe? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się