Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nadi456

ile czasu ??

Polecane posty

ta historia nieco ewoluowała..ale juz wiem ,ze z tym facetem wszystko stracone.Nie wiem jakim cudem doszło do tego ale wybrałam się przedwczoraj do pubu, miał byc koncert.Garstka ludzi ,przyszłam ze znajomym bo lepsze to niz zamartwianie się w domu.Siedzimy tam i po jakimś czasie wchodzi własnie ON !!! Z TĄ DZIEWCZYNĄ!!! nie widzieliśmy się tyle czasu a tu nagle w ciągu kilku dni..to musiało chyba się zdarzyc, zebym zoabczyła ze nie jest sam..Przeszedł oczywiscie udając/albo i nie , ze mnie nie widzi, nie poznaje. Napisałam wieczorem do niego gdy wracałam ze widziałam go na koncercie i szkoda , ze tak szybko poszedł i w sumie mnie minął.Odpisał mi nast dnia , ze nie pamieta kiedy był ostatnio na koncercie, wiec odpisałam ze było to 2 dni w czesniej. On na to ze nie ma takiej opcji bo był nad zalewem do 18 a potem w domu cały czas.Przytaknęłam ze pewnie musialam sie pomylic bo dawno go nei widzialam.Zapytał jeszcze co u mnie, ze cieszy się ze wszysko dobrze u mnie...Nie wiem czemu sie nie przyznał..preciez co zależało mu potwierdzic ze spotyka się z kims ,skoro ze mna sie nie widuje..Przykro mi nadal..w życiu nikt tak mnie nie potraktował..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować