Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta która nie zapłaci na pierwszej randce odpada bez tłumaczeń, jest rok 2020

Polecane posty

7 minut temu, Gnida napisał:

Kochanie, jeżeli mężczyzna zaprasza kobietę na randkę i nie jest w stanie opłacić jej talerza, to co on jest w stanie? liczę na odpowiedź. 

a co z niej będzie jak ona kawy nie może opłacić na randce? chyba że kasa na zakupy poszła i spłukana. Sępa nikt nie potrzebuje, chodzi o zasade.

Edytowano przez zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbanowany napisał:

a co z niej będzie jak ona kawy nie może opłacić na randce? chyba że kasa na zakupy poszła i spłukana. Sępa nikt nie potrzebuje, chodzi o zasade.

Zasada kochaniutki jest taka, że jak się kogoś zaprasza, to należy go ugościć jak najlepiej. Nie, faceci to by chcieli za darmo por*chać, ale za darmo, to możesz co najwyżej sobie ręką dobrze zrobić i z takim podejściem jakie masz, to myślę, że tak zostanie, ale nie martw się, ręka Cię nigdy nie zawiedzie, nie to co te baby wredne !1!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bella napisał:

Powiedzenie komplementu bliskiej osobie to taki problem? Żeby jej było miło po prostu? Bo zakładam że jeśli jesteś z kobieta na tyle blisko by jęczała o komplement to nie jest to pierwsza lepsza byle baba

 

wiem że lubiecie słuchać kłamstwa, ale to jest żałosne, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gnida napisał:

Zasada kochaniutki jest taka, że jak się kogoś zaprasza, to należy go ugościć jak najlepiej. Nie, faceci to by chcieli za darmo por*chać, ale za darmo, to możesz co najwyżej sobie ręką dobrze zrobić i z takim podejściem jakie masz, to myślę, że tak zostanie, ale nie martw się, ręka Cię nigdy nie zawiedzie, nie to co te baby wredne !1!111

na obcą babe wydawać hajs? z jakiej racji? pogieło was chyba. Co innego jak jest się już dłużej w związku i np. chce własnej kobiecie z własnego wyboru coś postawić, to co innego. Ale obcej nieznajomej fundować wypad? zero logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zbanowany napisał:

na obcą babe wydawać hajs? z jakiej racji? pogieło was chyba. Co innego jak jest się już dłużej w związku i np. chce własnej kobiecie z własnego wyboru coś postawić, to co innego. Ale obcej nieznajomej fundować wypad? zero logiki

ok incel 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gnida napisał:

ok incel 😄

mądry dla was = incel, durny jeleń i desperat= materiał na pieskującego niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bella napisał:

Czyli jednak ci się nie podobają kobiety? 

No bo skoro mówiąc komplement kobiecie zawsze kłamiesz to znaczy że płec przeciwna po prostu nie jest dla ciebie atrakcyjna.

To po co przejmujesz się płaceniem za randki z kobietami? Jak dla mnie nie ma powodu byś dalej zawracał sobie tym głowę, problem solved

komplement można dać za coś co nie jest sztuczne i takie chętnie się rozdaje

co do płacenia? Sprawa jasna, dopóki nie ma związku to każdy płaci za siebie, nic w tym dziwnego, LOGIKA

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, agent of Asgard napisał:

A mogę coś postawić znajomym, które raz w życiu widziałem, czy też mi zabronisz? 😈

jak jesteś durny to funduj wypady tępym dzidom, durnie i ich hajs się szybko rozchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bella napisał:

O tym samym mówimy tylko innymi słowami ☺️

bzdura, wy chcecie komplementy za wysmarowaną chemią gębe i wyszczuplacjące gatki, sztuczne cycki i kto wie co jeszcze plastikowego, takim syfiarom dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Z tępymi ludźmi nie spotykam się dla przyjemności. Dziękuję za troskę o stan moich finansów: nie narzekam.

dziś nie, a kto wie co jutro, nie bądź próżny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pierwszych spotkaniach każdy płaci za siebie, jaki w tym problem gdy się kogoś nie zna? znajomym można postawić wyjście bezinteresownie czy kobiecie z którą się kilka miesięcy regularnie randkuje i jest to już raczej związek. Dlaczego taki opór kobiet w płaceniu? starych tracycji się chcecie trzymać tylko w randkowaniu a w innych już nie? bezsens

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

To, że płacisz za osobę, którą zapraszasz, to nie jest tradycja związana z randkowaniem. Za koleżankę lub kolegę także powinieneś zapłacić, a jeśli zapraszasz kogoś do siebie do domu - ugościć jadłem i napojem.

jeśli pytam kumpla czy się ze mną gdzieś wybierze to chyba normalne że za niego nie płace, więc dlaczego mam płacić za dopiero poznaną obcą kobiete? bo jest obietnica seksu? podwójne standarty, a przeciesz one chcą być traktowane równo, o to walczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2020 o 14:40, zbanowany napisał:

jesteś typowy desperat piesek wchodzący babom w tyłek i im nadskakując, myśli że jak będzie płacił to zaruha, przegryw poziom max

Masz szczęście, że głupota nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2020 o 18:17, agent of Asgard napisał:

Widzę, że nie odróżniasz zaproszenia od zapytania. Jednak takie zachowanie w stosunku do osoby, z którą chcesz się umówić, jest nieeleganckie. 

Jakoś idea płacenia za siebie na randce jest dla mnie dziwna. Wolę zapłacić całość, raz zaprasza on, raz ja i jest git.

Chociaż znam przypadki, gdzie znajoma poprosiła koleżankę żeby jechała z nią poszukać ...enki na wesele, a potem kazała płacić za paliwo...ale to raczej randka nie była, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2020 o 02:25, zbanowany napisał:

tylko durnie i desperaci stawiają laskom randki, gdy je na nie stać i tylko sępią

No, to widzę, żeś doświadczony podrywacz, co nie może się odgonić od 20lat młodszych dziewczyn.

Szacun 😎  ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Misiek_ napisał:

No, to widzę, żeś doświadczony podrywacz, co nie może się odgonić od 20lat młodszych dziewczyn.

Szacun 😎  ;-P

po co komu jakieś tępe siksy? ruhanie to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zbanowany napisał:

po co komu jakieś tępe siksy? ruhanie to nie wszystko

Rozumiem, dlatego, tak je odganiasz, kryteria podwyższasz.

Gratulacje 😎 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Misiek_ napisał:

Rozumiem, dlatego, tak je odganiasz, kryteria podwyższasz.

Gratulacje 😎 😜

tępa jedynie do ruhania, dla tępaków ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×