Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
M1998ski

Pytanie dla Pań

Polecane posty

Cześć

Wczoraj byłem na randce z dziewczyna poznana przez neta,randka przebiegała bardzo sympatycznie i oboje się sobie spodobalismy ,przynajmniej tyle mi wiadomo. Kiedy wróciłem do domu oczywiście zadzwoniłem do kobiety z którą bylem na randce i mi powiedziała mile słówka, dzisiejszego dnia zadzwoniłem do niej i pogadaliśmy A po rozmowie wysłała mi smsa że musi złapać dystans.

Proszę mi podpowiedzieć jak mam to odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Różniczka napisał:

Jest święta zasada "nie goń za wycofującym się" czy dziewczyna chce się wycofać moim zdaniem nie, raczej chce złapac oddech bo moze dla niej za szybkie jest tempo.

Dla mnie złapać dystans to nie za szybkie tempo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona mi się Mega podoba wiem że to nie jest odpowiedzialne ale i tak napisałem do niej smsa tak na przemyślenia 

 

Pamiętaj że chce dla Ciebie w życiu jak najlepiej 😍i że w moim życiu odkąd się pojawilas to jestem najszczesliwszym🥰 facetem na świecie,😍 bo czas spędzony z Tobą jest dlamnie niezapomniany i wyjątkowy 🤩😍

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, M1998ski napisał:

Proszę mi podpowiedzieć jak mam to odebrać.

Wyluzuj. Złapie dystans i wróci. One tak mają. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualnie się rozpalała Twoimi słowami. A realnie wszystko jej opadło, stąd te słowa o dystansie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, M1998ski napisał:

i tak napisałem do niej smsa tak na przemyślenia 

No to może jednak nie wróci po czymś takim. Jprdl. 🥴

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Wyluzuj. Złapie dystans i wróci. One tak mają. 😜

Serio? 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

no to się nie p;erdolisz, tylko walisz między oczy

ja bym się bała 

Przynajmniej umie się jasno wyrazić, jeśli rzeczywiście tak napisał. Jasność intencji jest ważna... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, M1998ski napisał:

Ona mi się Mega podoba wiem że to nie jest odpowiedzialne ale i tak napisałem do niej smsa tak na przemyślenia 

 

Pamiętaj że chce dla Ciebie w życiu jak najlepiej 😍i że w moim życiu odkąd się pojawilas to jestem najszczesliwszym🥰 facetem na świecie,😍 bo czas spędzony z Tobą jest dlamnie niezapomniany i wyjątkowy 🤩😍

Wariat! Zupełny wariat😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Vega napisał:

Wirtualnie się rozpalała Twoimi słowami. A realnie wszystko jej opadło, stąd te słowa o dystansie...

Realnie to jemu może opasc.

3 minuty temu, M1998ski napisał:

Tylko co mi po tym jak jeszcze mi nic nie odpisała

Trawi😂 żarna mielą 😉 cierpliwości, prędzej czy później odniesie się, może ją zaskoczyłeś. A może ona, zaskoczy Ciebie.... 😬

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi powiedziała że ona cierpliwość mi wyrobi powiat bez przesady już ... tyle czekam że to troszeczkę przesada jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, M1998ski napisał:

Kiedyś mi powiedziała że ona cierpliwość mi wyrobi powiat bez przesady już ... tyle czekam że to troszeczkę przesada jest

Być może specjalnie przeciąga. Ludzie lubią taką zabawę. Przecież to wstyd pokazać, że też zależy. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, M1998ski napisał:

Ale to czlowieka może wkurzyc ,już jej tyle słodkich smsow wysłałem A ona nic 

Chciała złapać dystans, a Ty go nie masz. Odpuść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słownik SJP

"zdystansować się - zachować dystans, rezerwę wobec kogoś lub czegoś; odseparować się". Jak zależy Ci to będzie ciężko, ale uszanuj i odpuść. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, M1998ski napisał:

Pamiętaj że chce dla Ciebie w życiu jak najlepiej 😍i że w moim życiu odkąd się pojawilas to jestem najszczesliwszym🥰 facetem na świecie,😍 bo czas spędzony z Tobą jest dlamnie niezapomniany i wyjątkowy 🤩😍

Po jednym spotkaniu piszesz dziewczynie,  że dzięki niej jesteś najszczęśliwszy na świecie? Może na kolejnym się oświadczysz. Nie dziwię się, że dziewczyna się wycofała. Dla większości ludzi taka nadgorliwość byłaby podejrzana i niezdrowa. 

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, M1998ski napisał:

Ale to czlowieka może wkurzyc ,już jej tyle słodkich smsow wysłałem A ona nic 

Teraz to już pewne, że nie wróci. Jesteś krètynėm. Zmień się, przemyśl to lepiej bo nigdy nie znajdziesz partnerki.

Albo zjedz litrowy słoik miodu. I napisz jak to jest przyjąć tyle słodkości.

Edytowano przez Nemetiisto
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, M1998ski napisał:

Ona mi się Mega podoba wiem że to nie jest odpowiedzialne ale i tak napisałem do niej smsa tak na przemyślenia 

 

Pamiętaj że chce dla Ciebie w życiu jak najlepiej 😍i że w moim życiu odkąd się pojawilas to jestem najszczesliwszym🥰 facetem na świecie,😍 bo czas spędzony z Tobą jest dlamnie niezapomniany i wyjątkowy 🤩😍

Ona ma rację. Tu trzeba dystansu. Ty może daj wam czas na lepsze poznanie się a nie wypalasz z wyznaniem jakbyś miłość życia spotkał i zaraz miał się oświadczyć. Tak słodzisz ze aż to takie mało wiarygodne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale numer Już usunąłem zdj też więc już się poddaje ,jakby chciała coś jeszcze to by się do tej pory odezwała.😪 A tak to tylko żałuję 60 zł na kwiatki.😁🤣🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2020 o 19:30, M1998ski napisał:

Cześć

Wczoraj byłem na randce z dziewczyna poznana przez neta,randka przebiegała bardzo sympatycznie i oboje się sobie spodobalismy ,przynajmniej tyle mi wiadomo. Kiedy wróciłem do domu oczywiście zadzwoniłem do kobiety z którą bylem na randce i mi powiedziała mile słówka, dzisiejszego dnia zadzwoniłem do niej i pogadaliśmy A po rozmowie wysłała mi smsa że musi złapać dystans.

Proszę mi podpowiedzieć jak mam to odebrać.

Nie dzwoń do niej tyle bo jej się przejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer już do niej usunąłem, zdj jej też wiec już się pogodzilem z myślą że do mnie się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, M1998ski napisał:

Darowalem sobie ta atencyjna szmatę i wy...e

Najpierw piszesz jej, że jesteś dzięki niej najszczęśliwszy na świecie, a za chwile jest już dla ciebie szma tą. Ze skrajności w skrajność. Widać jaki jesteś niezrównoważony. Dobrze, że dziewczyna wycofała się z tej znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×