Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monika69

Monika szuka mężny

Polecane posty

Witam, jestem nowa na tym forum.Mam na imie Monika i mam 34lata. Czy można tutaj znaleźć faceta na jakas przygode badz dluzsza relacje? Jakie polecacie strony z ogloszeniami/czatami do takich rzeczy? Szukam juz dosyc długo i nie ukrywam ze czuje sie samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 43 lata tez szukam juz z pol roku kobiety dyskretnej i nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest pełno stron typu sympatia badoo czy cos w tym stylu, choć dla facetów jest mniejsza szansa niz dla dziewczyn (one nie maja czasu przeglądac "ofert" przysyłanych). ale czy chodzi o solidny związek? wątpię, choć znam przypadki (ale w większości chodzi o, jak to ujęłaś, przygodę).

czy na kafeterii - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monika69 napisał:

Witam, jestem nowa na tym forum.Mam na imie Monika i mam 34lata. Czy można tutaj znaleźć faceta na jakas przygode badz dluzsza relacje? Jakie polecacie strony z ogloszeniami/czatami do takich rzeczy? Szukam juz dosyc długo i nie ukrywam ze czuje sie samotna...

Napisz gdzie szukalaś i kogo spotkałaś to może trochę bardziej realny stanie się ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Monika69 napisał:

Witam, jestem nowa na tym forum.Mam na imie Monika i mam 34lata. Czy można tutaj znaleźć faceta na jakas przygode badz dluzsza relacje? Jakie polecacie strony z ogloszeniami/czatami do takich rzeczy? Szukam juz dosyc długo i nie ukrywam ze czuje sie samotna...

Poczekaj troszkę a sami się zgłoszą   🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×