Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
azonips

Pytanie do kobiet, czy podobają się Wam mężczyźni w kurtkach skórzanych?

Polecane posty

Pytanie do kobiet, czy podobają się Wam mężczyźni w kurtkach skórzanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Śpioszki dla maluszka napisał:

Dziwne pytanie jak na faceta 41 lat, tak jakby wszystko zależało od kurtki 😄

to element wyglądu, a więc co ma wiek do tego?

szykuję się do rozpoczęcia randkowania, więc pytanie na miejscu

a ciuchy muszę powymieniać, w 10 letnich swetrach nie zrobię dobrego wrażenia ani na 23 latce ani na 36 latce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale panie mają te spodnie ze skóry to dopiero dają czadu, zwłaszcza z rozporkiem od d. strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azonips napisał:

to element wyglądu, a więc co ma wiek do tego?

szykuję się do rozpoczęcia randkowania, więc pytanie na miejscu

a ciuchy muszę powymieniać, w 10 letnich swetrach nie zrobię dobrego wrażenia ani na 23 latce ani na 36 latce

A kiedy zamierzasz rozpocząć to randkowanie? Za 5 lat czy za 10?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

A kiedy zamierzasz rozpocząć to randkowanie? Za 5 lat czy za 10?

Po co ta ironia? Jestem otyły, nie będę randkować dopóki nie stracę 17 kg albo i 20, ba, nawet 22.

Rozważę tez przeszczep włosów, w zależności od sytuacji zawodowej, bo myślę tez o zmianie pracy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azonips napisał:

Po co ta ironia? Jestem otyły, nie będę randkować dopóki nie stracę 17 kg albo i 20, ba, nawet 22.

Rozważę tez przeszczep włosów, w zależności od sytuacji zawodowej, bo myślę tez o zmianie pracy.

Tak się tylko zastanawiałem bo niedawno pisałeś że jakbyś 5 lat temu coś zrobił i zaczął działać to dzisiaj już byłbyś w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azonips napisał:

Po co ta ironia? Jestem otyły, nie będę randkować dopóki nie stracę 17 kg albo i 20, ba, nawet 22.

Rozważę tez przeszczep włosów, w zależności od sytuacji zawodowej, bo myślę tez o zmianie pracy.

Do skórzanej kurtki dodaj jeszcze czerwona bandane. Koniecznie zapuść włosy. Do tego kowbojki i możesz wyruszać do Mielna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azonips napisał:

Pytanie do kobiet, czy podobają się Wam mężczyźni w kurtkach skórzanych?

Ale tylko w ramonezkach. I żadna ekoskora, smród prawdziwej skóry musi być.

Aha, jeśli zamierzasz się tak ubrać w obecnym stanie kubatury, to proponuję Ci zrobić się na bestię-oblecha. Trochę tak jak stylizuje się często wokalista Rammsteina.

Takie stylowe dziady prowadzaly się po naszej lokalnej metalowej knajpie, bez żenady brzuszyska wcisniete w tiszerty z szatanem, dżinsowe kamizelki z postrzepionym brzegiem, wstrętne kowbojki. Nad tym morda z mordoru. Taki paszczur, że robi się aż interesujący. Tylko pamiętaj, musisz wtedy być też pewniaczek z zachowania(żaden wrażliwy chlopak!!!), udawać, że wydopczyles za mlodu te wszystkie stare raszple wokół, a teraz czaisz się na młode mięso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ale tylko w ramonezkach. I żadna ekoskora, smród prawdziwej skóry musi być.

Aha, jeśli zamierzasz się tak ubrać w obecnym stanie kubatury, to proponuję Ci zrobić się na bestię-oblecha. Trochę tak jak stylizuje się często wokalista Rammsteina.

Takie stylowe dziady prowadzaly się po naszej lokalnej metalowej knajpie, bez żenady brzuszyska wcisniete w tiszerty z szatanem, dżinsowe kamizelki z postrzepionym brzegiem, wstrętne kowbojki. Nad tym morda z mordoru. Taki paszczur, że robi się aż interesujący. Tylko pamiętaj, musisz wtedy być też pewniaczek z zachowania(żaden wrażliwy chlopak!!!), udawać, że wydopczyles za mlodu te wszystkie stare raszple wokół, a teraz czaisz się na młode mięso...

dzięki za kompleksową analizę tej hipotetycznej sytuacji

Ale to chyba nie do końca moja stylówa.

Ja wolę być pewnym siebie, dowcipnym człowiekiem sukcesu przy pierwszym kontakcie (tytuł głównego księgowego byłby lepszy od starszego specjalisty, a zarobki też bardziej zacne, więc pora rozejrzeć się za nową pracą). A przy bliższym poznaniu będę wrażliwym uczuciowym romantykiem. Jaki ubiór wtedy bęzie mi pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azonips napisał:

dzięki za kompleksową analizę tej hipotetycznej sytuacji

Ale to chyba nie do końca moja stylówa.

Ja wolę być pewnym siebie, dowcipnym człowiekiem sukcesu przy pierwszym kontakcie (tytuł głównego księgowego byłby lepszy od starszego specjalisty, a zarobki też bardziej zacne, więc pora rozejrzeć się za nową pracą). A przy bliższym poznaniu będę wrażliwym uczuciowym romantykiem. Jaki ubiór wtedy bęzie mi pasował?

Dobra, możesz sobie być romantykiem, ale najpierw pewniaczkiem.... tylko to pewnie szybko będzie przez babę rozpracowane i Twoja mistyfikacja legnie w gruzach...

a nie mozesz być taki jak jesteś na forum? Dowcipny i zayebiscie autoironiczny? Nie sprawdzi się? Ta poza byłaby najlatwiejsza, bo jak widać tutaj daje radę😏

Aha, przepraszam, zapedzilam się, przecież pytałes mnie o ubranie... Cholera, co do "klasycznej" odzieży męskiej, to nie jestem ekspertem. Ti wszystko bardziej na czuja. Nie możesz se kupić jakiegoś Logo czy Prestiżu czy tam czego, i zobaczyć w co tam są Ci ludzie sukcesu poubierani? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna jest przystojny we wszytki jest mu ładnie,

jak nie, nic to nie da.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

To akurat prawda. Jak sie facet podoba to i w starym zmechaconym polarze będzie dobrze wyglądał. A jak sie nie podoba to i najlepsze ciuchy nie pomogą. 

Oczywiście, kobiet też to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma gebe plastusia z kryminalu czy troglodyty zakolaka jak 80% Polakow to nawet skorzana kurtka nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AntyBazyl napisał:

To akurat prawda. Jak sie facet podoba to i w starym zmechaconym polarze będzie dobrze wyglądał. A jak sie nie podoba to i najlepsze ciuchy nie pomogą. 

Nie moje słowa ale usłyszane 

Takie tradycyjne przysłowie :

Nie szata zdobi człowieka.

Cytat sugeruje charakter nie prawda, przystojność, czy ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, AntyBazyl napisał:

Weź się juz uspokój kryptogeju 😐

xD

Stwierdzam fakt. Kobieta, jeśli jest ładna, to nawet w byle czym wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

No spoko panie patrzący na charakter i wnętrze xD

Ale co ma jedno do drugiego? Jeśli kobieta się podoba, to będzie się podobać we wszystkim, a charakter to osobna kwestia - bez tego ani rusz. Naprawdę niewiele jest kobiet tak brzydkich, żebym nie był nimi zainteresowany.

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Każdy juz wie, ze jestes brzydale szukającym ekstralaski stad ten twój ból doopy. Kończ wasc, wstydu oszczędź. 

No właśnie ani brzydal, ani szukający ekstralaski. A co do "kończ waść", to poczytaj, o co chodzi, bo większość Polaków używa w niewłaściwym znaczeniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Wiem o co chodzi w tym powiedzeniu (nie ty jeden jedyny intelektualista).

No nie widać 🙂

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Tutaj użyłam w stosunku do ciebie i miałam do tego prawo. To nie jest opatentowany cytat, uspokój się 🙂

Opatentowany nie jest, ale to tak jak z "wchodzeniem do tej samej rzeki" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

No tak Aspergerowi przeszkadza, ze jedno zdanie może mieć kilka znaczeń i sie gubi w świecie. Tak jak napisałam - to nie jest Opatentowany cytat, więc można go stosować w jakimkolwiek się chce znaczeniu. A jak masz z tym problem to może przestan pisać na forum 🙂

Nie mam ZA. Mi nic nie przeszkadza, złe użycie świadczy o tobie, nie o mnie 🙂 ja się w niczym nie gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

To Ciebie tak uraziło, ze rozwlekasz temat na 6 postów.

Nie, mnie nic nie uraziło, to ty ciągniesz ten wątek dalej, bo uraziło cię, że zwróciłem ci uwagę 🙂

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

O Tobie świadczy twoja malostkowosc. Strasznie trudnym jesteś typem.

Bzdura.

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Gwarantuje Ci, ze nawet gdybyś mial cialo Boga, najprzystojniejsza twarz pod słońcem, pennisa 20 cm i zarobki rzędu 30 000 to i tak na dłuższą metę każda by spi3rdalala gdzie pieprz rośnie. 

Nie, żadna by nie uciekała, bo przy przystojniaku znosicie wszystko. A gdyby kobiety patrzyły na charakter, to nie miałbym problemu ze znalezieniem partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, agent of Asgard napisał:

Chłopie, ale to o czymś świadczy, że co kilka dni dostajesz identyczną informację zwrotną od kilku osób.

Internet wszystko przyjmie. Gdybym dostał szansę w realu, to miałbym dziewczynę i nie byłoby mnie tutaj.

15 minut temu, AntyBazyl napisał:

Haha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Ty dalej żyjesz z przeświadczeniem o swojej własnej nieomyslnosci. Niszczysz sobie życie na swoje własne życzenie. Kiedyś to do ciebie dotrze. 

Wyciągasz błędne wnioski. Nie uważam się za nieomylnego ani idealnego. Nie niszczę sobie życia, bo nie mam wpływu na to, że kobiety nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, azonips napisał:

Pytanie do kobiet, czy podobają się Wam mężczyźni w kurtkach skórzanych?

chudy.. ala rockmen - tak, stary i gruby? kojarzy sie z PRLem = nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×