Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Samotna zołza

Czemu trafiam na nieodpowiednich mężczyzn

Polecane posty

a wytłumacz co to znaczy "Nieodpowiednich" bo odnoszę wrażenie że każdy będzie nieodpowiedni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bimba napisał:

Po prostu  nie na z czego wybierać. 

Dokładnie. Część kobiet z braku laku zadowala się "Januszami" a te, co mierzą wyżej... no cóż... mają przekichane 🙂 Mi to osobiście mało który facet się podoba choćby fizycznie, nie wspominając już o ich tragicznych charakterach i ograniczonym myśleniu. Dlatego ja już dawno odpuściłam i na nic dobrego nie liczę 🙂

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Samotna zołza napisał:

Jak w temacie czemu źle wybieram? Czym się kierować patrząc na mężczyznę? 

Miłego dnia 

Bo zołza to tylko utrapienie w życiu codziennym.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wysoki Jasiek napisał:

Bo zołza to tylko utrapienie w życiu codziennym.

coś w tym jest i pewnie dlatego trafia na tych nieodpowiednich 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kulfon napisał:

Temat rzeka. Na pewno warto patrzeć na to jak traktuje ludzi. Jeśli jest życzliwy i wyrozumiały w stosunku do nich to będzie też taki w stosunku do Ciebie. Dobrze tez jesli ma poczucie humoru i dystans do siebie. Jeśli obgaduje lub wysmiewa sie z innych to jest duza szansa, ze kiedys w stosunku do Ciebie tez bedzie zlosliwy.

a jeśli traktuje przedmiotowo to dobry kandydat czy nie, a jeśli chodzi o obgadywanie to chyba żadna z Was nie zasługuje na odrobinę zainteresowania bo jesteście w tym najlepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile jest ładnych i szczupłych kobiet niezołzowatych ?

Ja nie widuję wcale. Wszędzie tylko grube karyny mocne w gębie a płytkie w mózgu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Antak napisał:

A ile jest ładnych i szczupłych kobiet niezołzowatych ?

Ja nie widuję wcale. Wszędzie tylko grube karyny mocne w gębie a płytkie w mózgu

szczupła a wychudzona z miseczką duże 0.5 to co innego 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu trafiasz na nieodpowiednich mężczyzn:

1. większość ludzi jest nieodpowiednia, ma jakieś problemy, swój bagaż, nad którym nie pracuje - zazwyczaj są to aspekty emocjonalne. - one są najtrudniejsze do przepracowania i najbardziej uciążliwe w relacji.

2. często kobiety/mężczyźni nabierają się na fasadę - oczywiście, to wina dobrego gracza, który wie jak sprzedać bajer, czy jak przedstawić się w taki sposób, że myslimy: "on jest inny niż wszyscy", ale prawda jest taka, że często są sygnały, że coś jest nie tak, a my zaślepieni tym wrażeniem, trzymamy się tego wrażenia

3. druga strona często bada nasze granice, na ile może sobie pozwolić, wychodzić należy z pozycji otwartego serca, ale nie dawać 100% siebie, zwłaszcza gdy nie otrzymujemy w zamian - tu może być wprawny manipulant ale może być też ktoś kto robi to podświadomie i nawet chce dobrze, chce tego związku, ale widzi, że może sobie więcej pozwolić, że zawsze wyjdzie na jego, bo przewróci oczkami, powie że się starał itp.

 

Co możesz zrobić by nie trafiać na nieodpowiednich - nic, będziesz na takich trafiać, ale gdy ktoś zachowuje się nieodpowiednio stawiaj granicę, nie pozwalaj na to, gdy to się powtórzy olej go. W ten sposób albo ten potencjalnie nieodpowiedni będzie wiedział, że z tobą to nie przejdzie albo ten faktycznie nieodpowiedni (z problemem z samym sobą) zostanie olany odpowiednio wczesnie, gdy nie bedziesz zaangazowana. Nie angazując się w tego typu ralacje, masz więcej czasu na poznawanie ludzi, którzy mają potencjał na wartościową relację.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Słodki listopad napisał:

Czemu trafiasz na nieodpowiednich mężczyzn:

1. większość ludzi jest nieodpowiednia, ma jakieś problemy, swój bagaż, nad którym nie pracuje - zazwyczaj są to aspekty emocjonalne. - one są najtrudniejsze do przepracowania i najbardziej uciążliwe w relacji.

2. często kobiety/mężczyźni nabierają się na fasadę - oczywiście, to wina dobrego gracza, który wie jak sprzedać bajer, czy jak przedstawić się w taki sposób, że myslimy: "on jest inny niż wszyscy", ale prawda jest taka, że często są sygnały, że coś jest nie tak, a my zaślepieni tym wrażeniem, trzymamy się tego wrażenia

3. druga strona często bada nasze granice, na ile może sobie pozwolić, wychodzić należy z pozycji otwartego serca, ale nie dawać 100% siebie, zwłaszcza gdy nie otrzymujemy w zamian - tu może być wprawny manipulant ale może być też ktoś kto robi to podświadomie i nawet chce dobrze, chce tego związku, ale widzi, że może sobie więcej pozwolić, że zawsze wyjdzie na jego, bo przewróci oczkami, powie że się starał itp.

 

Co możesz zrobić by nie trafiać na nieodpowiednich - nic, będziesz na takich trafiać, ale gdy ktoś zachowuje się nieodpowiednio stawiaj granicę, nie pozwalaj na to, gdy to się powtórzy olej go. W ten sposób albo ten potencjalnie nieodpowiedni będzie wiedział, że z tobą to nie przejdzie albo ten faktycznie nieodpowiedni (z problemem z samym sobą) zostanie olany odpowiednio wczesnie, gdy nie bedziesz zaangazowana. Nie angazując się w tego typu ralacje, masz więcej czasu na poznawanie ludzi, którzy mają potencjał na wartościową relację.

Tylko gdzie teraz poznać ludzi? Jak np. Pracuje sie tylko z kobietami, imprez nie ma, lokale po zamykane a w takich miejscach łatwiej kogoś poznać, na portalach randkowych jak zwykle roochacze i prostaki lub zajęci faceci szukajacy wrażeń i udający singli. Dodatkowo mam dwie koleżanki, które maja swoje rodzony, mężów i dzieci i nie znają żadnych wolnych facetów, nie maja kolegow. Przeyyebane, nie mam gdzie kogoś poznać chyba ze stanie sie cud i poznam faceta w sklepie spożywczym 😂 ale na to nie licze, życie to nie komedia romantyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Poetka napisał:

Bo nieodpowiednich jest dużo

Dokladnie, a nawet większość to kłamliwe doopki, kobieciarze, erotomani traktujący kobiety przedmiotowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo dużo mądrych i miłych słów usłyszałam. Zgadzam się z Qwerty82 łobuzy kręcą bardziej.

Co do zołzy czyli słowa w moim niku to tylko podpucha, nie należę do tego typu kobiet. Choć niby mówi się że większość kobiet takich jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Malutka92 napisał:

Dokladnie, a nawet większość to kłamliwe doopki, kobieciarze, erotomani traktujący kobiety przedmiotowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Malutka92 napisał:

Tylko gdzie teraz poznać ludzi? Jak np. Pracuje sie tylko z kobietami, imprez nie ma, lokale po zamykane a w takich miejscach łatwiej kogoś poznać, na portalach randkowych jak zwykle roochacze i prostaki lub zajęci faceci szukajacy wrażeń i udający singli. Dodatkowo mam dwie koleżanki, które maja swoje rodzony, mężów i dzieci i nie znają żadnych wolnych facetów, nie maja kolegow. Przeyyebane, nie mam gdzie kogoś poznać chyba ze stanie sie cud i poznam faceta w sklepie spożywczym 😂 ale na to nie licze, życie to nie komedia romantyczna. 

Tak, też mam ten problem. Zakończyłam pewien rozdział niedawno, nacieszyłam się wolnością i mam już smaka a spożywczak zamknięty 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Samotna zołza napisał:

Czym się kierować patrząc na mężczyznę?  

Sercem ze szczyptą rozumu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bimba napisał:

Po prostu  nie na z czego wybierać. 

Wśród kobiet – racja, nie ma z czego 🙂

3 godziny temu, Samotna zołza napisał:

Jak w temacie czemu źle wybieram? Czym się kierować patrząc na mężczyznę? 

Miłego dnia 

Po prostu kierujesz się niewłaściwymi kryteriami przy wyborze partnera.

2 godziny temu, Mizo napisał:

Mi to osobiście mało który facet się podoba choćby fizycznie

Bo, jak większość kobiet, masz zaburzone poczucie atrakcyjności.

2 godziny temu, Mizo napisał:

nie wspominając już o ich tragicznych charakterach i ograniczonym myśleniu. 

Masz rację, kobiety w większości niestety mają tragiczne charaktery i ograniczone myślenie 🙂

17 minut temu, Malutka92 napisał:

Dokladnie, a nawet większość to kłamliwe doopki, kobieciarze, erotomani traktujący kobiety przedmiotowo. 

Bzdura. Tylko że to właśnie tacy mają powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Słodki listopad napisał:

nacieszyłam się wolnością i mam już smaka a spożywczak zamknięty 

Idziesz do Media Markt (są otwarte) i pytasz fajnego faceta czy by Ci pomógł z wyborem TV na przykład. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Samotna zołza napisał:

Dziękuję Wam bardzo dużo mądrych i miłych słów usłyszałam. Zgadzam się z Qwerty82 łobuzy kręcą bardziej.

Kogo?

Chyba tylko puste plastikowe łby z doklejonymi rzęsami.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

Kogo?

Chyba tylko puste plastikowe łby z doklejonymi rzęsami.

 

Łobuz to niekoniecznie napakowany kibic drużyny X. Łobuz to może być inteligentny i kulturalny mężczyzna, który dostarcza wrażeń, na pierwszy rzut oka "porządny  chłopak". Na to podatna jest większość kobiet, na kogoś charakternego, pewnego siebie, lekko spontanicznego - ale z czasem widać, że ten człowiek to sobie pogrywa, nie szanuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mizo napisał:

Dokładnie. Część kobiet z braku laku zadowala się "Januszami" a te, co mierzą wyżej... no cóż... mają przekichane 🙂 Mi to osobiście mało który facet się podoba choćby fizycznie, nie wspominając już o ich tragicznych charakterach i ograniczonym myśleniu. Dlatego ja już dawno odpuściłam i na nic dobrego nie liczę 🙂

podpisuje się pod tym. Nie ma  z czego wybierac. 

do wyboru janusze z zakolami na pół czachy, brzuchami rosnącymi od piwska i kiepsko płatną pracą,

jak chcesz coś z "górnej półki" to albo zajęty albo będzie Cię zdradzać bo taki facet z wyżej półki może sobie przybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Tylko gdzie teraz poznać ludzi? Jak np. Pracuje sie tylko z kobietami, imprez nie ma, lokale po zamykane a w takich miejscach łatwiej kogoś poznać, na portalach randkowych jak zwykle roochacze i prostaki lub zajęci faceci szukajacy wrażeń i udający singli. Dodatkowo mam dwie koleżanki, które maja swoje rodzony, mężów i dzieci i nie znają żadnych wolnych facetów, nie maja kolegow. Przeyyebane, nie mam gdzie kogoś poznać chyba ze stanie sie cud i poznam faceta w sklepie spożywczym 😂 ale na to nie licze, życie to nie komedia romantyczna. 

malutka, ten problem ma teraz większość singli, nie tylko Ty.

Moim zdaniem trzeba przeczekać do tej wiosny bo nie zanosi się na razie na poprawę sytuacji. I w ogóle problem "znalezienia faceta" to wierzchołek góry lodowej. Bardziej martwię się zapaścią słuzby zdrowia, że coś mi się stanie i nie będzie gdzie się leczyć...martwię sie czy biznes mojego szefa przetrwa, bo już teraz obserwujemy spadek popytu. Sytuacja jest nieciekawa a problemu natury matrymonialnej są na końcu szeregu - przynajmniej w mojej hierarchii (co nie znaczy, że jest mi łatwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie kryteria stosujesz kiedy oceniasz czy dany facet jest dla Ciebie odpowiedni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kejtred napisał:

podpisuje się pod tym. Nie ma  z czego wybierac. 

do wyboru janusze z zakolami na pół czachy, brzuchami rosnącymi od piwska i kiepsko płatną pracą,

jak chcesz coś z "górnej półki" to albo zajęty albo będzie Cię zdradzać bo taki facet z wyżej półki może sobie przybierać. 

Dokładnie. I jeszcze jak poszukujesz faceta na wyższym poziomie i nie zachwycasz się przeciętniakami, to się można się spotkać z krytyką. No bo kto to słyszał, żeby jakiś samiec, który jest spragniony kobiety był singlem, a dziewczyna wybrzydzała i szukała księcia z bajki? Prostaki nie potrafią pogodzić się z faktem, że kobieta woli być sama niż z jakimś Januszem/Sebixem... Na szczęście zmusić do miłości jeszczs nikogo nie można 🙂

Przystojnych, inteligentnych i zaradnych mężczyzn jest deficyt, więc taki facet może czuć się kimś wyjątkowym i na powodzenie na pewno nie narzeka. W sumie trudno mu się dziwić, że skoro ma szanse na wiele kobiet, to szuka wśród nich tej "najlepszej". Oczywiście bycie z takim mężczyzną też ma swoje wady (o których wspomniałaś w swoim poscie) ale i tak uważam, że lepszy dowartosciowany gość niż jakaś zakompleksiona niemota, która potem się będzie na partnerce wyżywać 🙂

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie. I jeszcze jak poszukujesz faceta na wyższym poziomie i nie zachwycasz się przeciętniakami, to się można się spotkać z krytyką. No bo kto to słyszał, żeby jakiś samiec, który jest spragniony kobiety był singlem, a dziewczyna wybrzydzała i szukała księcia z bajki? Prostaki nie potrafią pogodzić się z faktem, że kobieta woli być sama niż z jakimś Januszem/Sebixem... Na szczęście zmusić do miłości jeszczs nikogo nie można 🙂

Przystojnych, inteligentnych i zaradnych mężczyzn jest deficyt, więc taki facet może czuć się kimś wyjątkowym i na powodzenie na pewno nie narzeka. W sumie trudno mu się dziwić, że skoro ma szanse na wiele kobiet, to szuka wśród nich tej "najlepszej". Oczywiście bycie z takim mężczyzną też ma swoje wady (o których wspomniałaś w swoim poscie) ale i tak uważam, że lepszy dowartosciowany gość niż jakaś zakompleksiona niemota, która potem się będzie na partnerce wyżywać 🙂

 

Na marginesie: Przystojni i inteligentni, którzy osiągnęli sukces też bywają zakompleksieni 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Słodki listopad napisał:

Na marginesie: Przystojni i inteligentni, którzy osiągnęli sukces też bywają zakompleksieni 🙂

Pewnie, że tak. Wystarczy, że będą np. wychowani w dysfunkcyjnej rodzinie i te przykre doświadczenia z dzieciństwa mogą odciskać piętno na ich samoocenie również w wieku dorosłym, jeśli tych emocji w porę nie przepracują. Ale takich przypadków jest raczej niewiele - zwykle faceci, którzy wiele osiągnęli i są atrakcyjni mają zdrowe poczucie własnej wartosci i uważam, że tylko takimi kobiety powinny się interesować, jeśli nie chcą być w toksycznym związku 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×