Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Ja ogólnie nie pijam zimnej wody bo jestem strasznym zmarzlakiem. No chyba ze w upały. Zawsze letnia i zazwyczaj robię sobie izotoniki, dodaje szczyptę soli, cytrynę, czasami jak piszesz Mama, troszkę cynamonu. Tak żeby organizm nawodnić ale i troszkę ogrzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, matylda_a napisał:

Ja ogólnie nie pijam zimnej wody bo jestem strasznym zmarzlakiem. No chyba ze w upały. Zawsze letnia i zazwyczaj robię sobie izotoniki, dodaje szczyptę soli, cytrynę, czasami jak piszesz Mama, troszkę cynamonu. Tak żeby organizm nawodnić ale i troszkę ogrzać 

Wogole to słyszałam ze dzień powinno się zacząć od szklanki cieplej wody, zeby metabolizm ruszyć po nocy, w tej ksiazce Agnieszka Maciag o tym pisze, nawet Jak pijecie wode z cytryna czy octem To z ciepla woda😊 sama Mam problem z tym Bo zaczynam dzien od kawy ale pozniej zrobilam sobie Sok z pomaranczy z ciepla woda wypilam 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kobietki mam już bąbelka na pokładzie ☺ teraz trzeba czekać czy się zadomowi. 

Ja zjadłam lekki gulasz z indyka plus kasza bulgur z ogórkiem kiszonym. Na kolacje mają być kanapki z pastą jajeczną i makrela ☺

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jasminka napisał:

No kobietki mam już bąbelka na pokładzie ☺ teraz trzeba czekać czy się zadomowi. 

Ja zjadłam lekki gulasz z indyka plus kasza bulgur z ogórkiem kiszonym. Na kolacje mają być kanapki z pastą jajeczną i makrela ☺

Wspaniale Jasminka, trzymajcie się tam ciepło ❤️👶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka cieszę się ze wszystko poszło dobrze, czekam na dobre nowiny 😊

narobilas mi smaka na makrele mniami

Milky, coś w tym chyba jest, ja od dłuższego już czasu pije letnia wodę z cytryna na czczo, a ostatnio dołożyłam właśnie ocet jabłkowy i czuje się dużo lepiej, tak lżej. Kawę na pierwszy rzut kocham, ale mój żołądek już nie bardzo 😞 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jasminka napisał:

No kobietki mam już bąbelka na pokładzie ☺ teraz trzeba czekać czy się zadomowi. 

Ja zjadłam lekki gulasz z indyka plus kasza bulgur z ogórkiem kiszonym. Na kolacje mają być kanapki z pastą jajeczną i makrela ☺

Jak sie uda, to bedziesz nasza pierwsza ciezarna na diecie😅😜

To czekamy na dobre wiesci ❤️🌸😘

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taki mam plan żeby się nie roztyć 😀 ale w kontekście problemów z glukozą będę pod opieką dietetyka☺

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka wspaniale, normalnie się wzruszyłam, na starość się robię taka wrażliwa normalnie że szok...Będę trzymać kciuki by bombelkowi się u Ciebie spodobało.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, matylda_a napisał:

Dzień dobry dziewczyny, 

Pije właśnie wodę z octem jabłkowym 🙂 za nowy tydzień, oby był dla nas wszystkich dobry

Od dziś wdrażam 10tys kroków dziennie, wyciągnęłam zakurzony smart watch z szuflady i działam. 

 

No mi sie nie udaje jeszcze 10 Tys. Robic😅 Jak pogoda jest i duzo spaceruje to Tak Ale Jak z mala Siedze w domu to ledwo 5 tys zrobie 😭 

a Ty jakim masz Plan na te 10 tys dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spałam po południu, emocje chyba zrobiły swoje ☺ a teraz mam praktycznie zakaz robienia czegokolwiek. Na kolacje halibut pieczony bo mam jeść dużo zdrowego białka 😂 faceci to są czubki czasami. Wyliczył mi że mam wypijać 7 butelek wody dziennie i kawa tylko bezkofeinowa. Jutro u mnie już moczenie mięsa w solance na wędliny na święta ☺

Nareszcie zapowiadają dobrą pogodę na najbliższy czas🌞 wiosna zawsze sprzyja odchudzaniu i dodaje energii. Aż chce się żyć ☺☺☺

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

No mi sie nie udaje jeszcze 10 Tys. Robic😅 Jak pogoda jest i duzo spaceruje to Tak Ale Jak z mala Siedze w domu to ledwo 5 tys zrobie 😭 

a Ty jakim masz Plan na te 10 tys dziennie???

O chyba padnę z samej siebie 😂 chyba zbyt ambitnie podeszłam do tematu bo dzisiaj udało mi się niecałe 7tys zrobić 🤭😆 No ale chęci się liczą.

Milky ja chodzę z psem kilka razy dziennie, No dzisiaj zrobiliśmy nasza standardowa trasę i wyszło te 7tys. Mogłabym jeszcze pocisnąć ale pracuje z domu i czas ograniczony troszke. Idę na przerwach, a trzeba jeszcze zjeść. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jasminka napisał:

Ja dzisiaj spałam po południu, emocje chyba zrobiły swoje ☺ a teraz mam praktycznie zakaz robienia czegokolwiek. Na kolacje halibut pieczony bo mam jeść dużo zdrowego białka 😂 faceci to są czubki czasami. Wyliczył mi że mam wypijać 7 butelek wody dziennie i kawa tylko bezkofeinowa. Jutro u mnie już moczenie mięsa w solance na wędliny na święta ☺

Nareszcie zapowiadają dobrą pogodę na najbliższy czas🌞 wiosna zawsze sprzyja odchudzaniu i dodaje energii. Aż chce się żyć ☺☺☺

Widac Ze przeżywa chłopak i się martwi o Ciebie 👍A to dobry znak❤️🌸
najwazniejsze to pozwalać się rozpieszczać tej drugiej osobie ...a Ty dbaj i uważaj na siebie...😊

co do kawy, to ja kawe akurat piłam jedna dziennie m- cała ciąże ... kurde może przez to moja teraz taka nakręcona wieczorami 😂 to lepiej nie pij😁 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jasminka napisał:

Ja dzisiaj spałam po południu, emocje chyba zrobiły swoje ☺ a teraz mam praktycznie zakaz robienia czegokolwiek. Na kolacje halibut pieczony bo mam jeść dużo zdrowego białka 😂 faceci to są czubki czasami. Wyliczył mi że mam wypijać 7 butelek wody dziennie i kawa tylko bezkofeinowa. Jutro u mnie już moczenie mięsa w solance na wędliny na święta ☺

Nareszcie zapowiadają dobrą pogodę na najbliższy czas🌞 wiosna zawsze sprzyja odchudzaniu i dodaje energii. Aż chce się żyć ☺☺☺

Jasminka myśle ze to jest mega słodkie 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez rybna kolacja, zrobiłam  curry z basa z mleczkiem kokosowym, dosyć pikantne, a nagotowalam na dwa dni żeby mieć jutro spokój 🤭 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Jasminka napisał:

Ja dzisiaj spałam po południu, emocje chyba zrobiły swoje ☺ a teraz mam praktycznie zakaz robienia czegokolwiek. Na kolacje halibut pieczony bo mam jeść dużo zdrowego białka 😂 faceci to są czubki czasami. Wyliczył mi że mam wypijać 7 butelek wody dziennie i kawa tylko bezkofeinowa. Jutro u mnie już moczenie mięsa w solance na wędliny na święta ☺

Nareszcie zapowiadają dobrą pogodę na najbliższy czas🌞 wiosna zawsze sprzyja odchudzaniu i dodaje energii. Aż chce się żyć ☺☺☺

Jasminka, J ma rację, musisz uważać na siebie szczególnie, żadnego wysiłku, stresu, najlepiej jakbyś teraz tulko leżała i pachniała😂 A do roboty jeszcze chodzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MamaMai napisał:

Jasminka, J ma rację, musisz uważać na siebie szczególnie, żadnego wysiłku, stresu, najlepiej jakbyś teraz tulko leżała i pachniała😂 A do roboty jeszcze chodzisz????

Umowę mam do końca czerwca, a do końca marca urlop. Jesli potwierdzę wynik beta HCG i będzie ok idę na zwolnienie☺

No ja nie lubię leżeć i pachnieć zwłaszcza że robi się pogoda i można już grzebać w ogrodzie, ale posłusznie będę się stosować do zaleceń 😀

Ale za to obiecałam sobie codziennie godzinny spacer☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jasminka napisał:

No kobietki mam już bąbelka na pokładzie ☺ teraz trzeba czekać czy się zadomowi. 

Ja zjadłam lekki gulasz z indyka plus kasza bulgur z ogórkiem kiszonym. Na kolacje mają być kanapki z pastą jajeczną i makrela ☺

Super ❤️ trzymam mocno kciuki za Was ✊ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobietki jednak weszłam na wagę i udało mi się zrzucić z 68 na 66,9 co dla mnie jest już coś po tym jak waga stała w miejscu ! 😀 Mam nadzieję że przy obecnym trybie waga będzie dalej spadać ☺️

Miłego dnia 🌤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😊

witam się z kubkiem wody z octem jabłkowym 😊 

Kama wow cudnie, gratulacje! Jaka dietę stosujesz? W takim tempie zaraz nas opuścisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobietki😊,

Melduję iż wczoraj było okey z jedzeniem. Natomiast na spacer było za zimno, może dzisiaj się uda. 

Na śniadanie właśnie serwuję owsiankę na mleku, z bananem i rodzynkami, trochę zaszalałam, zdaję sobie sprawę z tego, i wiem ile to może mieć kalorii, ale taka owsianka na wypasie już za mną chodziła od dłuższego czasu. Na potem nie mam kompletnie pomysłu, muszę pokombinować bo w lodówce prawie pustki. 

E-mis, I_can hop hop...

Miłego dnia🌸

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kama👏👏👏👏👏 bardzo ładny spadek👍

A tak w ogóle to dzień dobry☀ 🌝⏰

Dziś w planach tylko spacer. Na śniadanie kanapki z pasta rybno jajeczną, na obiad zupa gyros z lidlomix, na kolacje może omlet na parze☺

Piękne słoneczko u nas🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama tez lubię owsiankę, moja ulubiona jest z bananem, suszona żurawina i masłem migdałowym. Taka zimnica w Pl, dobrze się wspomagać i ogrzewać organizm od środka 

Jasminka zaciekawiła mnie ta zupa gyros, zaraz sobie wygugluje 😀 

u mnie dziś na śniadanie tosty z jajkiem sadzonym i pasztetem, na kolacje rybna  powtórka z wczoraj, nad lunchem jeszcze myśle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😊

u mnie dzisiaj takze owsianka tym razem na mleku kokosowym z cynamonem. Masło orzechowe mi się skończyło, muszę zaraz skoczyć na jakieś szybkie zakupy i kwiaty obowiązkowo do wazonu- uwielbiam świeże kwiaty, czuje wtedy wiosne w domu🌸

... córka zażyczyła sobie rosół 😁 wiec mama zrobi... dzisiaj w planie jest tez zrobić masło klarowane..( uzywam często w kuchni ) No i góra prasowania😔 nie lubię ale muszę 😅 wczoraj robiłam porzadki u malutkiej w szafie, za małe oddałam koleżance i widzę co znowu muszę dokupić 🤔 u nas znowu lockdown do 18 kwietnia🤨 znowu zakupy online mnie czekają😭 

pogoda taka sobie, ale ma się powoli ocieplać... Kolo swiat nawet 20 stopni🤗🤩 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, matylda_a napisał:

Dzień dobry 😊

witam się z kubkiem wody z octem jabłkowym 😊 

Kama wow cudnie, gratulacje! Jaka dietę stosujesz? W takim tempie zaraz nas opuścisz!

Póki co nie jadam już po 18 i jak w nazwie naszej grupy dieta MŻ najbardziej skuteczna 😀 do tego dużo ruchu bieganie i około 20 tys kroków dziennie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 🤩

Jas - niech bąbelek rośnie duży 😉 

Kama - piękny wynik! 👏👏👏

Ostatnio w ramach eksperymentu dorzuciłam do mojego herbacianego zamówienia kilka rooibosów i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły - całkiem moje smaki. W sumie to nawet nie jest herbata, więc można bezpiecznie pić przed snem, bo nie ma tych wszystkich właściwości pobudzających herbaty. Za to ma dużo innego dobra 😉 Próbowałyście? Lubicie? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kama7 napisał:

Póki co nie jadam już po 18 i jak w nazwie naszej grupy dieta MŻ najbardziej skuteczna 😀 do tego dużo ruchu bieganie i około 20 tys kroków dziennie 😉

Brawo, takie sukcesy zawsze mocno mnie motywują 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Triple panic napisał:

Dzień dobry! 🤩

Jas - niech bąbelek rośnie duży 😉 

Kama - piękny wynik! 👏👏👏

Ostatnio w ramach eksperymentu dorzuciłam do mojego herbacianego zamówienia kilka rooibosów i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły - całkiem moje smaki. W sumie to nawet nie jest herbata, więc można bezpiecznie pić przed snem, bo nie ma tych wszystkich właściwości pobudzających herbaty. Za to ma dużo innego dobra 😉 Próbowałyście? Lubicie? 

 

 

Triple dla mnie rooibos jest nie do przełknięcia, a próbowałam już różnych bo jak piszesz samo dobro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Triple panic napisał:

Dzień dobry! 🤩

Jas - niech bąbelek rośnie duży 😉 

Kama - piękny wynik! 👏👏👏

Ostatnio w ramach eksperymentu dorzuciłam do mojego herbacianego zamówienia kilka rooibosów i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły - całkiem moje smaki. W sumie to nawet nie jest herbata, więc można bezpiecznie pić przed snem, bo nie ma tych wszystkich właściwości pobudzających herbaty. Za to ma dużo innego dobra 😉 Próbowałyście? Lubicie? 

 

 

W sumie ja od dłuższego czasu pije tylko roibos☺ nie odbiega wcale smakiem a nie ma substancji pobudzających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jasminka napisał:

W sumie ja od dłuższego czasu pije tylko roibos☺ nie odbiega wcale smakiem a nie ma substancji pobudzających

A gdzie to kupujecie? Muszę poczytać o co z tym wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MamaMai napisał:

A gdzie to kupujecie? Muszę poczytać o co z tym wielkie halo

W każdym markecie. Ja najbardziej lubię naturalny bo jest też sporo smakowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×