Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

5 minut temu, Elmirka napisał:

Super, świetny wynik! 🤗

A zapomniałam dodać że na jutro mam dostać miesiączkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w okolicach miesiączki waga jest zawsze podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Majax123 napisał:

Hejka laseczki.

Muszę się wam pochwalić że już dziś osiągnęłam tę moją najmniejszą wagę którą już miałam czyli 73.2 kg 😁

Więc od piątku kolejne -0.6kg  Teraz tylko walczyć dalej 💪🏃

Bieg po zdrowie 🏃🏃🏃

Fantastycznie Majax, brawo. Imponujący spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elmirka napisał:

No u mnie w okolicach miesiączki waga jest zawsze podwyższona

Znam ten ból, u mnie jeszcze w czasie owulacji, pisałam już Dziewczynom ze u mnie waga wtedy idzie w górę nawet o 2 kg. Koszmar😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a w dodatku czuje się ociężała i brzuch mam jak balon. A miesiączka teraz przy upałach... Coś strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky jak goście? Dajesz radę z dziećmi siostry???? Szczerze podziwiam ze się zgodziłas. Zapewne siostra nie byłaby taka chętna. Bo to dzieci tej siostry z którą masz średnie relacje, co? A kiedy dokładnie robicie te urodziny dla taty? Tort jakiś fit zamówiłaś czy taki "normalny"???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamaMai napisał:

Milky jak goście? Dajesz radę z dziećmi siostry???? Szczerze podziwiam ze się zgodziłas. Zapewne siostra nie byłaby taka chętna. Bo to dzieci tej siostry z którą masz średnie relacje, co? A kiedy dokładnie robicie te urodziny dla taty? Tort jakiś fit zamówiłaś czy taki "normalny"???? 

Hej kobiety😊

gratuluje spadkow 👏👏👏 i witam nowa kolezanke🌸

u nas wporzadku, tylko pogoda taka sobie😒 dzieciaki nie maja Jak skorzystac z basenu No Ale w miare grzeczne sa, sluchaja sie Nas😬

ale wiecie Jak To jest, dom pelen Ludzi, 4 doroslych i 5 dzieci… zakupy dzisiaj zrobilismy pozniej maz jedzie po torta No i grilla robimy, Dobrze Ze taras mamy zadaszony To mozna posiedziec.. 

Tort Kochana nie zaden fit😜 masa mascarpone i bita smietana Ale duzo owocow ma byc i ladnie ma byc ozdobiony tymi makaronikami ( francuskimi) i biala czekolada.. koszt 60€ Wiec oczekuje Ze bedzie bomba😊

ogolnie Jestem pozytywnie zaskoczona, rodzice mi pomagaja, dzieciaki siostry sa ok tylko Moja siostra wychowuje je bezstresowo… wkurzylam sie troche Bo siostra sobie Home Office wziela, nagle Moze, a wczesniej nie mogla😒 ehhh nasze relacje sa mozna powiedziec napiete.. No ale za to z rodzicami jest ok👍
narazie się nie waze, zwaze się może w niedziele albo poniedziałek, ale wiecie jak to na maminej kuchni😜 spodziewam się lekkiego wzrostu, pojadą to zrobię sobie detox😬 

mną grilla mam dzisiaj łososia i krewetki 😋 jest kiełbasa dka dzieciaków i jeszcze szaszłyki…. Jedzenia mamy cała lodówkę …jutro mamę biore na shopping, a tato dzisiaj dostanie rum w prezencie😄 lubi sobie pic herbatkę z rumem w zimie… 

Milego dnia dziewczynki🌸❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z was używa olej kokosowy ??

Jeśli tak to jaki??? 

I jak to się ma cenowo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Hej kobiety😊

gratuluje spadkow 👏👏👏 i witam nowa kolezanke🌸

u nas wporzadku, tylko pogoda taka sobie😒 dzieciaki nie maja Jak skorzystac z basenu No Ale w miare grzeczne sa, sluchaja sie Nas😬

ale wiecie Jak To jest, dom pelen Ludzi, 4 doroslych i 5 dzieci… zakupy dzisiaj zrobilismy pozniej maz jedzie po torta No i grilla robimy, Dobrze Ze taras mamy zadaszony To mozna posiedziec.. 

Tort Kochana nie zaden fit😜 masa mascarpone i bita smietana Ale duzo owocow ma byc i ladnie ma byc ozdobiony tymi makaronikami ( francuskimi) i biala czekolada.. koszt 60€ Wiec oczekuje Ze bedzie bomba😊

ogolnie Jestem pozytywnie zaskoczona, rodzice mi pomagaja, dzieciaki siostry sa ok tylko Moja siostra wychowuje je bezstresowo… wkurzylam sie troche Bo siostra sobie Home Office wziela, nagle Moze, a wczesniej nie mogla😒 ehhh nasze relacje sa mozna powiedziec napiete.. No ale za to z rodzicami jest ok👍
narazie się nie waze, zwaze się może w niedziele albo poniedziałek, ale wiecie jak to na maminej kuchni😜 spodziewam się lekkiego wzrostu, pojadą to zrobię sobie detox😬 

mną grilla mam dzisiaj łososia i krewetki 😋 jest kiełbasa dka dzieciaków i jeszcze szaszłyki…. Jedzenia mamy cała lodówkę …jutro mamę biore na shopping, a tato dzisiaj dostanie rum w prezencie😄 lubi sobie pic herbatkę z rumem w zimie… 

Milego dnia dziewczynki🌸❤️

No to dzieje się u Ciebie. Siostra cwana bestia😂 pośpiech, położy, cos tam do pracy zrobi ma cisze i spokój. My przed narodzinami Majki też wzięliśmy na tydzień dzieci brata mojego męża. Sami z siebie. I powiem Ci że ciężko było, tzn dzieci super, ale roboty dużo, bo jeszcze codziennie gdzieś z nimi jechaliśmy, a to do zoo A to do centrum Kopernik a to nad Wisłę na grilla. Po tygodniu wzięłam jeszcze tydzień.urlopu żeby odpocząć. Teraz przy dzieciach mogę wziąć na wakacje tylko starsze dzieci które mi jeszcze przy dzieciach by pomogły, haha.Roboty przy swoich mam po. kokarde jakbym miała jeszcze innymi.się zajmował, chyba bym padla lub espowodowała. Na szczęście Masz rodziców do pomocy to co innego

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaski🌸,

Wczoraj padłam ze zmęczenia,nawet nie miałam siły wieczorem napisać. U mnie z jedzeniem nie za dobrze było. Naprawde nie wiem co ja ostatnio mam z tymi wtorkami. Ale mam nadzieję że trochę spaliłam, bo umyłam w koncu dwa okna, zostało tylko jedno na dziś i finito. A poza tym wybrałam się do sklepu rowerem (4 km). Więc zawsze to coś😊 

Najlepiej jakbym zrobiła dzisiaj dzień białkowo warzywny, choć nie ukrywam ze się waham ponieważ na obiad moi chcą spagetti, kurczę też bym zjadła malutką porcję, taką tyci tyci gdyż dawno nie jadłam😀 Hmmm no i wciąż w tym odchudzaniu trzeba dokonywać wyborów. No ale nikt nie mówił że będzie łatwo😉

Miłego dnia🌹

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ileONKA napisał:

    No i to jest bardzo dobra cena 🙂  A nie jak ta dietetyczka u której byłam w maju... 2000 zł chciała za 1 miesiąc 😄  + 100 zł za kazdą kolejną wizytę... szaloną cenę sobie wymyśliła. 

Dzięki ileONKA za informację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ileONKA napisał:

 I też do olejowania włosów przed ich myciem bo mam tendencję do suchych włosów i olej kokosowy robi na moich włosach świetną robotę 🙂  

Jak to robisz? Samego oleju używasz czy dodajesz jeszcze coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elmirka napisał:

Jak to robisz? Samego oleju używasz czy dodajesz jeszcze coś? 

Ja natomiast do olejowania włosów używałam swego czasu oleju rycynowego (z domieszką odrobiny np. lnianego bo ponoć sam ryczynowy wysusza) wtedy robiłam samym olejem lub z rycynowego robiłam maskę z dodatkiem soku z cytryny i żółtka, efekty super, zwłaszcza na wypadanie włosów ale ogólnie na  wzmocnienie. Jak widzę że włosy zaczynają wychodzić od razu idzie w ruch. Polecam Wam jeszcze Dziewczyny płukankę na włosy z octem jabłkowym, wtedy włosy są mega lśniące. Któraś stosuje/stosowala???? No niby na początku włosy się trochę puszą, u mnie tego nie było, ale po 3 myciu juz jest okey. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MamaMai napisał:

Ja natomiast do olejowania włosów używałam swego czasu oleju rycynowego (z domieszką odrobiny np. lnianego bo ponoć sam ryczynowy wysusza) wtedy robiłam samym olejem lub z rycynowego robiłam maskę z dodatkiem soku z cytryny i żółtka, efekty super, zwłaszcza na wypadanie włosów ale ogólnie na  wzmocnienie. Jak widzę że włosy zaczynają wychodzić od razu idzie w ruch. Polecam Wam jeszcze Dziewczyny płukankę na włosy z octem jabłkowym, wtedy włosy są mega lśniące. Któraś stosuje/stosowala???? No niby na początku włosy się trochę puszą, u mnie tego nie było, ale po 3 myciu juz jest okey. 

A laminowanie włosów któraś robiła 😉?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie robiłam keratynowe prostowanie zestawem z internetu sama w domu 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki😊

U mnie dietowo do poprawy parę rzeczy, zdecydowanie jem za mało warzyw. Na obiad było spaghetti potem dwie kanapki plus kanapki do pracy. Niby nie jem dużo ale muszę trochę ograniczyć węglowodany i więcej pić wody. 

Od jutra zaczynam kiszenie ogórków na zimę. Mam nadzieję że się wyśpię bo dziś po 3 godzinach już miałam po spaniu ale odbiłam sobie pod wieczór. Nawet nie ma dramatu na tych nockach, odeszło mi sporo obowiązków w domu bo J przejął obowiązki 😊 dobrej nocy🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Girls,

Zważyłam się wyjątkowo dzisiaj bo zaczynam zaraz pieczenie ciast na chrzest syna. I wiadomo że trzeba cos tam popróbować i jutro mogłoby być więcej na wadze.

Tak więc u mnie 57,8 kg. Spadek o 0,3. Może niedużo ale po pierwsze dobiłam do najniższej wagi, po drugie ważę tym samym mniej niż nawet przed ciążą, a po trzecie to jest mój drugi pomiar w dół po prawie 6 tygodniowym zastoju. Więc mam nadzieję że już ta waga naprawdę teraz pójdzie w dół. Zeszłam w końcu z tych nieszczęśliwych 58 kg które się do mnie przyleciały na 1,5 miesiąca.

Pozdrawiam cały skład😊

Edytowano przez MamaMai
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, MamaMai napisał:

Hej Girls,

Zważyłam się wyjątkowo dzisiaj bo zaczynam zaraz pieczenie ciast na chrzest syna. I wiadomo że trzeba cos tam popróbować i jutro mogłoby być więcej na wadze.

Tak więc u mnie 57,8 kg. Spadek o 0,3. Może niedużo ale po pierwsze dobiłam do najniższej wagi, po drugie ważę tym samym mniej niż nawet przed ciążą, a po trzecie to jest mój drugi pomiar w dół po prawie 6 tygodniowym zastoju. Więc mam nadzieję że już ta waga naprawdę teraz pójdzie w dół. Zeszłam w końcu z tych nieszczęśliwych 58 kg które się do mnie przyleciały na 1,5 miesiąca.

Pozdrawiam cały skład😊

Ty to musisz być szkielecik tak mi się wydaje. 

Jak ja miałam kiedyś 59 to już mi gnaty wystawały na biodrach i żebrach a jestem niższa od ciebie. Oj chciałabym mieć takie nieszczęsne 58kg😁 nawet chociaż 60🤔

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Majax123 napisał:

Ty to musisz być szkielecik tak mi się wydaje. 

Jak ja miałam kiedyś 59 to już mi gnaty wystawały na biodrach i żebrach a jestem niższa od ciebie. Oj chciałabym mieć takie nieszczęsne 58kg😁 nawet chociaż 60🤔

Majax nie do końca, wiesz sama ze figura po ciąży się zmienia, ja jedynie jakieś gnaty wyczuwam pod biustem. Poza tym niestety przez prawie pół miesiaca (okres, owulacja, kilka dni przed i po ) jestem spuchnięta, a brzuch mam jak w 4 miesiącu ciąży, a nawet w piątym😂 Ale myślę że jeszcze z kilogram i będzie całkiem spoko😊 A  potem już walka o utrzymanie a niestety nie bedzie to łatwe bo u mnie wystarczy kilka dni totalnego folgowania i zaraz wzrost  na wadze nawet z kilogram.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MamaMai napisał:

Majax nie do końca, wiesz sama ze figura po ciąży się zmienia, ja jedynie jakieś gnaty wyczuwam pod biustem. Poza tym niestety przez prawie pół miesiaca (okres, owulacja, kilka dni przed i po ) jestem spuchnięta, a brzuch mam jak w 4 miesiącu ciąży, a nawet w piątym😂 Ale myślę że jeszcze z kilogram i będzie całkiem spoko😊 A  potem już walka o utrzymanie a niestety nie bedzie to łatwe bo u mnie wystarczy kilka dni totalnego folgowania i zaraz wzrost  na wadze nawet z kilogram.  

No ja jak se pofolguje to z 2-3 kg nawet nie raz przybędzie.

Kurczę muszę iść się trochę poruszać bo wczoraj nic nie ćwiczyłam 😏 a jak będę tak robić to się nigdy 6 z przodu nie doczekam. Pamiętam jak czekałam na 7 z przodu i doczekałam się jej dokładnie 12 kwietnia 😉 a teraz ta nieszczęsna 6 kiedy się wkoncu pojawi🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

No ja jak se pofolguje to z 2-3 kg nawet nie raz przybędzie.

Kurczę muszę iść się trochę poruszać bo wczoraj nic nie ćwiczyłam 😏 a jak będę tak robić to się nigdy 6 z przodu nie doczekam. Pamiętam jak czekałam na 7 z przodu i doczekałam się jej dokładnie 12 kwietnia 😉 a teraz ta nieszczęsna 6 kiedy się wkoncu pojawi🤔

Dlatego nawet jak dojdzie się do wymarzonej wagi trzeba będzie kontrolnie się ważyć choćby raz na 2 tygodnie. Żeby trzymać rękę na pulsie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MamaMai napisał:

Dlatego nawet jak dojdzie się do wymarzonej wagi trzeba będzie kontrolnie się ważyć choćby raz na 2 tygodnie. Żeby trzymać rękę na pulsie😊

Ja ważę się codziennie 😁 Dziś spadek z 73.2 na 72.8kg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😊

Mama super że tendencja jest spadkowa💪

Ja zwaze się w niedzielę 😊 dziś zakisilam pierwsze ogórki na zimę, na razie jeszcze jest mało i wyszlo mi 13 słoików czyli jakieś 130 brakuje 😂myślę że jakieś 1,5 tygodnia i będzie koniec roboty😊

Średnio dziś spałam zaledwie 4 godziny więc zaraz kładę się spać. 

W tym cyklu postaramy się podejść do ostatniej procedury in vitro. Mam wizytę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co powie lekarz. Jeśli wszystko się przesunie to badania stracą ważność i kolejny tysiąc pójdzie na badania... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jasminka napisał:

Hej dziewczyny 😊

Mama super że tendencja jest spadkowa💪

Ja zwaze się w niedzielę 😊 dziś zakisilam pierwsze ogórki na zimę, na razie jeszcze jest mało i wyszlo mi 13 słoików czyli jakieś 130 brakuje 😂myślę że jakieś 1,5 tygodnia i będzie koniec roboty😊

Średnio dziś spałam zaledwie 4 godziny więc zaraz kładę się spać. 

W tym cyklu postaramy się podejść do ostatniej procedury in vitro. Mam wizytę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co powie lekarz. Jeśli wszystko się przesunie to badania stracą ważność i kolejny tysiąc pójdzie na badania... Ehhh

Myślę że Za tydzień dwa zacznę i ja kisić ogóry. U nas też dużo jemy, z ubiegłego roku zostało może z 15 słoików. To akurat będzie do zup. A te świeże na zimę i na bieżąco. 

Oje niefajnie jeśli 1000 znowu odleci. Dobrze ze znalazłaś pracę, a i Twój pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczęta

musialam nowe konto zrobic (poprzednie Molly010) bo hasła zapomnialam i na poczte nie chce przyjsc email by niwe hasło zrobić, nawet w  spamie nie ma.

Co do włosow ja mam geste i uzywam olejku z czrnuszki co trzecie mycie, jest super.

Ja sie rano zważe to dam znac ile tym razem mi pokaże waga ;)

tez jem za mało warzyw trzeba bedzie to poprawic.

Miłego wieczorku wszystkim

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!

Mama to chrzciny juz w ten weekend? Jak ten czas leci!!!

Jasminka trzymam kciuki zeby nic sie nie przesuneło. Bo jesli by sie udało to kazdy tysiak sie liczy.

Molly znam ten bol, sama zalozylam przeciez drugie konto.

Ja zwaze sie jutro, zobaczymy co bedzie. W biedrze kupilam wage analityczna pokazująca zawartość tłuszczu, wody, kosci. Zdaje sobie sprawe ze za 40 zl szaleństwa i dokładności nie będzie ale może jakiś poglad będę miała na sytuacje i będę widziec zmiany.

Wczoraj wieczorem strasznie sie narobilam, pomagalam mezowi na działce. Dzisiaj wieczorem zrobilam fitness z odkurzaczem😁 Mama pytalas czy na rowerku jezdzimy. Ja jakos nie, moze jak bedzie brzydsza pogoda bo teraz dzieciaki cały dzień chcą być na dworze i wieczorami nadrabiam. 

A teraz dobranoc i milej nocki😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, E-MIŚKA napisał:

Czesc dziewczyny!!!

Mama to chrzciny juz w ten weekend? Jak ten czas leci!!!

Jasminka trzymam kciuki zeby nic sie nie przesuneło. Bo jesli by sie udało to kazdy tysiak sie liczy.

Molly znam ten bol, sama zalozylam przeciez drugie konto.

Ja zwaze sie jutro, zobaczymy co bedzie. W biedrze kupilam wage analityczna pokazująca zawartość tłuszczu, wody, kosci. Zdaje sobie sprawe ze za 40 zl szaleństwa i dokładności nie będzie ale może jakiś poglad będę miała na sytuacje i będę widziec zmiany.

Wczoraj wieczorem strasznie sie narobilam, pomagalam mezowi na działce. Dzisiaj wieczorem zrobilam fitness z odkurzaczem😁 Mama pytalas czy na rowerku jezdzimy. Ja jakos nie, moze jak bedzie brzydsza pogoda bo teraz dzieciaki cały dzień chcą być na dworze i wieczorami nadrabiam. 

A teraz dobranoc i milej nocki😊

A ja nadal tańczę przy garach😂 dziś upiekłam sernik i szarlotkę oraz  biszkopt na tort, zrobiłam rybę po grecku a teraz zaczynam robić (mini bo w foremkach na babeczki) garalety z kurczaka. Niestety jest duże ryzyko że matka chrzestna będzie sama, bo jej narzeczony pracuje w wojsku i mają nagłą akcję. Tak naprawdę po południu da znać.

Jutro a właściwie juz dzisiaj 😂 będzie ciężki dzień od rana, w planach prasowanie ubrań na chrzest i obrusa który kupiłam ostatnio, muszę jechać jeszcze po muchę dla Młodego, bo zupełnie wyszło mi to z głowy, potem: do starostwa, do spowiedzi i stomatologa. A jeszcze cd. gotowania. Trzymajcie kciuki żebym choć połowę ogarnęła😂 

Dobrej nocy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MamaMai napisał:

A ja nadal tańczę przy garach😂 dziś upiekłam sernik i szarlotkę oraz  biszkopt na tort, zrobiłam rybę po grecku a teraz zaczynam robić (mini bo w foremkach na babeczki) garalety z kurczaka. Niestety jest duże ryzyko że matka chrzestna będzie sama, bo jej narzeczony pracuje w wojsku i mają nagłą akcję. Tak naprawdę po południu da znać.

Jutro a właściwie juz dzisiaj 😂 będzie ciężki dzień od rana, w planach prasowanie ubrań na chrzest i obrusa który kupiłam ostatnio, muszę jechać jeszcze po muchę dla Młodego, bo zupełnie wyszło mi to z głowy, potem: do starostwa, do spowiedzi i stomatologa. A jeszcze cd. gotowania. Trzymajcie kciuki żebym choć połowę ogarnęła😂 

Dobrej nocy😊

Współczuję tej roboty. Ja pierwsze chrzciny też robiłam sama, przy drugich już kucharka mi wszystko robiła oczywiście u siebie w domu i przywiozła już wszystko gotowe,a jak byliśmy w kościele to u nas w domu wszystko wystawiła. Za to 3 chrzciny już nawet w domu nie robiliśmy tylko u znajomego bo wynajmuje salę. Kucharka robiła wszystko ta sama , a to co można było było robione już na świeżo bo było ponad 40 osób.To były ostatnie chrzciny więc mąż chciał żeby były chuczniejsze, a skoro tak to mu powiedziałam że sama tego robić nie będę 🤪

Dziś się jeszcze nie ważyłam ale wątpię żeby coś spadło od wczoraj póki co to od zeszłego piątku z 73,8 na 72.8, jak będzie jakaś zmiana to dam znać później. 

Mój 3 latek ma dzisiaj urodziny ale robimy to jutro, tylko chrzestni będą  bo wątpię żeby teściowie przyjechali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie na wadze 60.8 a we wtorek sobie tez stanęłam na wadze i było 59,7 myślę ze to przez @ którą dostałam wczoraj. Cóż, można się załamać 😂😂

dziś mam rybę na obiad, filet z dorsza i kartofle. 

Edytowano przez Molly_00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej , hej, ja dziś melduję 83,1 kg, czyli spadek tygodniowy o 0,9 kg 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×