Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BrygidaT

Ktoś zaczyna luty 2021

Polecane posty

Brygida mam nadzieję że nie rzuciłaś się w wir jedzenia potraw z thermomixa :classic_biggrin:

U mnie niestety dieta musi być przerwana na ok.dwa tyg.. Nie będę się wdawać w szczegóły ,ale bardzo jestem zła z tego powodu bo waga pewnie sporo pójdzie w górę i będę musiała startowac po raz drugi i to z wyższej wagi . Kurcze ja jak sobie cos zaplanuje to zawsze jakaś zaraza musi się przypałętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foxy nie odpuściłam. Dziś wróciłam ze szpitala. W sobotę karetka nas zawiozła tak jak stałam, syn zaliczył upadek na skate parku, był bez kasku , jest już ok, ale o diecie zapomniałam w zasadzie nic nie jadłam te trzy dni, weszłam teraz na wagę jest 72,9. Nie cieszy mnie to póki co, ale może pomalutku znów zacznę swoje posiłki jeść w tych moich godzinach bo życie toczy się dalej a jak już zapomnę o tym koszmarze powypadkowym, to dalej będę dążyć do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brygida , mam nadzieję że już synem wszystko ok.i nie ma jakiś komplikacji . Dieta w takich okolicznościach idzie w odstawkę w taki czy inny sposób . Ja też jeszcze kilka dni muszę poczekać i zaczynam od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×