Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikapp25

W jakim wieku urodziłyście pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość monikapp25

Czy była to planowana ciąża? Żałujecie, że np. mogłyście później albo wcześniej, czy uważacie, że to była odpowiednia pora ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dziecko miałam w wieku 35 lat. Czy późno, to nie wiem, nie uważam tak. Po prostu Męża poznałam dosyć późno no i też wcale nie spieszylo mi się z posiadaniem dziecka. Drugiego dziecka nie planuję, bo już nie ten wiek, a poza tym nie chce mieć więcej dzieci. Ciąża zaplanowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 lat i nie mam jeszcze dziecka ale sie o nie staram 🙂 co do wieku uważam ze jestem juz stara jak na pierwsze dziecko mój wymarzony wiek to 25lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 lat, wiek idealny jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 lata. Wyszłam za mąż bardzo młodo,mialam 20 lat i uległam rodzinie,bo jak to tak tyle lat po slubie i bez dzieci,zegar tyka,odchowasz będzie spokój... syn ma 11 lat i nadal czekam aż będzie spokój:D

Stanowczo za szybko, cała dwudziestke spędziłam w pieluchach,brak stabilizacji zawodowej,zapomniałam o tym że ja też mam plany co do swojej osoby i musiałam odłożyć wszystko na później... czyli teraz

Gdybym.miala podjąć jeszcze raz decyzje o dzieciach to nadal bym odkladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
5 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Mam 27 lat i nie mam jeszcze dziecka ale sie o nie staram 🙂 co do wieku uważam ze jestem juz stara jak na pierwsze dziecko mój wymarzony wiek to 25lat 🙂

Powodzenia co do starania się o dzidziusia 💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 i 38 lat. W moim wypadku czas byl idealny. Tak chcielismy i tak mamy. Dzieci chciane i planowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21, nieplanowane, ale nie żałuję. Drugie w wieku 25 lat. Teraz już są samodzielne więc mam zdecydowanie więcej swobody. Obecnie nie wyobrażam sobie już mieć małego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 pierwsze nie planowane, 29 planowane, 33 planowane za miesiąc rodzę.  Jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 32. Drugie 37. Trzecie 39 ( niespodzianka). Gdybym mogla wybierac, to o 10 lat za pozno. Jestem po 40 i mam malutkie dzieci.  Teraz jest ok, ale za 10-15 lat mogę nie miec tyle sily i zdrowia.  Juz widzę roznicę. No.i marzy mi się wiecej swobody, czasu dla siebie itp. No ale tak się zycie ulozylo. 10 lat wcześniej nie miałabym z kim tych dzieci mieć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 22:19, Joana napisał:

28, 30 i 35

Idealna sytuacja jak dla mnie 🙂 ja jestem na "pierwszym etapie", ale chcielibyśmy mieć jeszcze dwójkę i taki odstęp między maluszkami byłby idealny, fajnie by było, gdyby nam się tak udało jak Tobie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 27 i 29, póki co nie planujemy dalszej ekspansji. Jest super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 lata uprodziłam synka,a 27 urodziłam drugiego syna,a 35 poroniłam w 10tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×