Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klad2244

Nie proponuje spotkania

Polecane posty

Że też się dałam w to wplątać. Sama się w to wkręciłam. Mega się przyzwyczaiłam z tym pisaniem z tą osobą. Ta osoba mówi to samo. Tak jakby trzyma nas przyzwyczajenie. Bo w sumie gdybym i ja nie byla przyzwyczajona to tez bym nie odzywala sie w ogole. A tak nie pisze z tą osobą i łapię dola, czegos mi brakuje. Nigdy nigdy tak nie miałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłam tę znajomość. Mieliście racje to nie miało sensu.

Ale powiedzcie mi po co tyle było pisania, że się podobam, że ma do mnie słabość, że ciągnie tę osobę do mnie, po co poświęcała ta osoba, pisała regularnie, zawsze była na czas, to ta osoba czekała kiedy napiszę nigdy odwtotnie, gdy była gdzies ze znajomymi tez pamiętała o mnie. Dlaczego gdy napisalam, że nasze pisanie jest bez sensu ta osoba mi pow. że ją to zabolało, że dla mnie to było bezsensowne. Dlaczego ktos to robił? Poswiecal mi tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, malinka 123 napisał:

A co Ci da kamerka czy telefon?

Koleś pokaże się i pogada trochę nieznaczacych słów albo będzie chciał byś mu swoje walory ciała nakresliła.W ten sposób siedzenia na telefonie i kamerce zmarnowalo się wiele obiecujących znajomości, między innymi i moja.

Opowiedz o tym jak to u ciebie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Klad2244 napisał:

Zakończyłam tę znajomość. Mieliście racje to nie miało sensu.

Ale powiedzcie mi po co tyle było pisania, że się podobam, że ma do mnie słabość, że ciągnie tę osobę do mnie, po co poświęcała ta osoba, pisała regularnie, zawsze była na czas, to ta osoba czekała kiedy napiszę nigdy odwtotnie, gdy była gdzies ze znajomymi tez pamiętała o mnie. Dlaczego gdy napisalam, że nasze pisanie jest bez sensu ta osoba mi pow. że ją to zabolało, że dla mnie to było bezsensowne. Dlaczego ktos to robił? Poswiecal mi tyle czasu?

Klaun to Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marinero napisał:

Zapewne tak jak i ty wkrecil sie psychicznie.Niedobor rodzi obsesje!  a u was obojgu byl permanentny niedobor kontaktu fizycznego i...endorfin 🙂 

Warto zauwazyc ze oboje padliscie ofiara narkotyku jakim sa wasze endorfiny ktore regularnie sie wyzwalaly w czasie sesji pisania.Tego wam wiec brakowalo.Zastrzyku szczescia !  Endorfiny sa hormonami ale budowe maja bardzo zblizona do roznych chemicznie produkowanych narkotykow i mocno uzaleniaja.Na  endorfinach powstala nasza cywilizacja, bo ludzie dzieki nim ucza sie  rzeczy nowych, a wiec rozwijaja sie.Maja niestety tez skutek uboczny, o ile sa zastosowane niewlasciwie 🙂 jak to mialo miejsce w waszym przypadku 🙂  

Masz rację i napisala do mnie ta osoba dzisiaj, bo wczoraj  napisalam ze to koniec. Odpisalam, zeby do mnie nie pisala, bo dla mnie to koniec. 

W odp dostalam ok, przepraszam.

Boli mnie to cholernie... uzależnilam sie od tej osoby za to ona powiedziała, że się do mnie przyzwyczaiła. 😞

To ja zakończylam to, ale strasznie cierpie. Boli mnie to, że tę osobę odrzuciłam. Odchodzę od zmysłów.

Nie daje sobie z tym rady.

 

Edytowano przez Klad2244
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Klad2244 napisał:

Masz rację i napisala do mnie ta osoba dzisiaj, bo wczoraj  napisalam ze to koniec. Odpisalam, zeby do mnie nie pisala, bo dla mnie to koniec. 

W odp dostalam ok, przepraszam.

Boli mnie to cholernie... uzależnilam sie od tej osoby za to ona powiedziała, że się do mnie przyzwyczaiła. 😞

To ja zakończylam to, ale strasznie cierpie. Boli mnie to, że tę osobę odrzuciłam. Odchodzę od zmysłów.

Nie daje sobie z tym rady.

 

Sama odpowiedź jednoznacznie przekazuje że ten ktoś mial ta relacje za nic nieznaczącą. Spokojnie, daj sobie odrobinę czasu aby do tego przywyknąć, zaakceptować zmianę. Powiem tylko tyle że według mnie taka relacja nie ma przyszłości i lepiej że teraz to się zakończyło niż twic w tym latami nie myśląc o przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Na to jedyny sposob - zrob porzadki w szafach ! To stare i wyprobowane dzialanie terapeutyczne.:) Nastepnie wysprzataja mieszkanie , usun koniecznie kazdy pylek a potem zacznij chodzic na silownie, jezdzic po 1-2 godz na rowerze dziennie .Po ok 2 tyg. zacznie ci mijac, a po miesiacu bedziesz sie zastanawiala czemu sie tak wkrecilas.Hormon testosteronu zwiazany z wysilkiem fizycznym wyprze glod endorfin  i po bolu!  To jest podejscie racjonalne i dziala ! 🙂

Ale ja mam wrażenie, ze ta osoba tez cierpi jak ja. Napisała mi, że ma do mnie słabość i że jak nie dostaje dluzszy czas ode mnie wiadomości to kazda wiadomosc liczy, że jest ode mnie. Tylko gdyby tej osobie zależało to by walczyła prawda? 

Mam takiego doła, że nic mnie noe cieszy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klad2244 napisał:

Ale ja mam wrażenie, ze ta osoba tez cierpi jak ja. Napisała mi, że ma do mnie słabość i że jak nie dostaje dluzszy czas ode mnie wiadomości to kazda wiadomosc liczy, że jest ode mnie. Tylko gdyby tej osobie zależało to by walczyła prawda? 

Mam takiego doła, że nic mnie noe cieszy 😞

Weź do niego zadzwoń! I to najlepiej jeszcze teraz, dzisiaj! 

Też tak pisałam (a potem długo rozmawiałam i wideo) z mężczyzną, który był w Anglii, więc wiem jak się czujesz. Wysłałam Ci na priv wiadomość,bo nie chce się tu publicznie uzewnętrzniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2021 o 11:29, Klad2244 napisał:

Nie chce wyjść na desperatke nigdy nie latałam zanikim i ta osoba wprost pisała, że lubi zdobywać i lubi wyzwania.

 

Zaproponuj wyzwanie - > zorganizowanie spotkania na żywo do dnia  ....  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Weź do niego zadzwoń! I to najlepiej jeszcze teraz, dzisiaj! 

Też tak pisałam (a potem długo rozmawiałam i wideo) z mężczyzną, który był w Anglii, więc wiem jak się czujesz. Wysłałam Ci na priv wiadomość,bo nie chce się tu publicznie uzewnętrzniać. 

Wczoraj uslyszalam ze często zmieniam zdanie i to nie jest fajne. Wiec jak napisalam ze to koniec, to nie bede teraz dzwonic. Mysle, ze jesli tej osobie by zalezalo to by nie odpuscila tak łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Zaproponuj wyzwanie - > zorganizowanie spotkania na żywo do dnia  ....  😊

Zrobilam wyzwanie powiedzialam, ze jesli ci zalezy na tej relacji to sie spotkajmy.

Dostalam odpowiedz ok.

No to napisalam to kombinuj jak to zrobić. I cisza.

Potem zadzwonilam sama pogadac, bo mi sie pisac nie chcialo to przy okazji uslyszalam sluchaj a co do spotkania to ok, ale dopiero jak bede miec urlop czyli za jakis czas.

I wiesz jeszcze jakie pytanie dostalam.

"A w jakim celu chcesz sie spotkac o tak pogadac czy co?:

No to odpisalam a jaki inny cel by mial byc.

Usluszalam "a tak tylko pytam"

Nosz k.. co to za pytanie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby się odezwać żałuję, że napisałam że to koniec i żeby do mnie nic nie pisała ta osoba. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×