Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
campania

Pszczyna… dramat rodziny i niepotrzebna śmierć

Polecane posty

Nikt się na tym Forum nawet nie zająknie na temat tej bulwersującej historii? Przez chore prawo zmarła kobieta, osieracając starszą córeczkę… i nikogo to tutaj nie interesuje? Przecież to może dotyczyć każdej z was! 

a na domiar złego jednocześnie chora zgraja ...i chce zupełnego zakazu aborcji i wprowadzenia kar 25lat więzienia. Gdzie ja żyję…?

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już tutaj nie żyję.

To co się stało to dopiero preludium tego co was kobiety czeka w tym kraju.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że tam u góry nikogo nie interesuje zdanie społeczeństwa strajki,marsze kobiet, nasze prawa i coraz bardziej cofają nas do średniowiecza,odbierają prawa, pokazują nam nasz ulubiony palnik w kuchni. Na granicy dzieci umierają. A oni sue modlą i robią swoje. Grunt że z modlitwa na ustach

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge o tym pisac, rozmawiac. Czuje tak wielka wscieklosc, ze mam wrazenie, ze mnie rozsadzi i bol na mysl o rodzinie, coreczce tej kobiety. Czuje sie zdradzona i bezradna. I przestraszona. W jakim kraju ja zyje? Idioci bronia kazdego zarodka ale nawet nie napomkna o.dzieciach umierajacych gdzies w lasach na granicy!!! Siedze i rycze ogladajac programy informacyjne. Zyjemy w piekle ktore nam ufundowali i ktore funduja innym. Cala reszta to bicie piany. Nikogo nie obchodzi co myslimy. Mozemy protestowac, zbierac glosy za zmiana ustawy antyaborcyjnej, mozemy blagac o wpuszczenie dzieci uchodzcow, a i tak.jestesmy na przegranej pozycji. Nikt nas nie slucha!!!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten poziom zlosci przekroczyl juz wszelkie granice u wiekszosci polek i polaków... to sie zmieni! mam tylko nadzieje ze niedlugo i nie kosztem wielu żyć, ktore zostaly skazane na cierpienie i śmierc...a eksperci od wszystkiego w sutannach i garniturach w sejmie maja jak zwykle najwiecej do powiedzenia... dramat co sie tutaj dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zabijać niewinne dzieci co? Każdy zasługuje na życie!

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pisces napisał:

Najlepiej to zabijać niewinne dzieci co? Każdy zasługuje na życie!

MATKA przede wszystkim zasługuje.
To dziecko nie miało szans na przeżycie. Ale lepiej zabić kobietę, prawda?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pisces napisał:

Najlepiej to zabijać niewinne dzieci co? Każdy zasługuje na życie!

Tak jak ta kobieta. Miała 30 lat. Dlaczego żyjąca kobieta jest mniej warta? Dzieci umierające i marznace na granicy tez? Podwójne standardy.

Ratuje sue każde życie które można uratować, pomaga się osobom którym jesteśmy w stanie pomóc. Nie decydujemy kto jest więcej lub mniej warty. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko… Zgodnie z wypowiedział ministra w przypadku ciąży bliźniaczej, kiedy jeden płód będzie obumierał, to również nie wolno będzie go usunąć i ratować drugiego bliźniaka… o matce to już w ogóle nie wspomnę.
 

Niedługo całe leczenie będzie się sprowadzać do wkładania na trzy zdrowaśki do pieca

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na interwencję Krzysztofa Brejzy przyznało, że w świetle wyroku TK ws. aborcji nie jest możliwa selektywna terminacja, gdy chodzi o ciążę bliźniaczą. "Do 2020 r. płód terminowano, by pierwsze z bliźniąt mogło przeżyć. Minister Zdrowia potwierdził, że obecnie nie można już uratować zdrowego dziecka, skazane jest na śmierć" - pisze senator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, campania napisał:

Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na interwencję Krzysztofa Brejzy przyznało, że w świetle wyroku TK ws. aborcji nie jest możliwa selektywna terminacja, gdy chodzi o ciążę bliźniaczą. "Do 2020 r. płód terminowano, by pierwsze z bliźniąt mogło przeżyć. Minister Zdrowia potwierdził, że obecnie nie można już uratować zdrowego dziecka, skazane jest na śmierć" - pisze senator.

Jakie to pobożne

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pisces napisał:

Najlepiej to zabijać niewinne dzieci co? Każdy zasługuje na życie!

Okej ja rozumiem karać za aborcję, gdy dziecko jest zdrowe i nic nie zagraża życiu matki. Ale wtedy powinny być tabletki wczesnoporonne ogólnodostępne. 

Ale żeby rodzić chore, upośledzone dzieci? To się w głowie nie mieści. Przecież kobiety będą bały się zachodzić w ciążę... ilu jest facetów, którzy zostawiają swoje kobiety, gdy się okaże, że dziecko jest chore... one zostają same. Bez żadnego wsparcia. Takie kobiety mają całe życie wywalone z życiorysu i nikt mi nie powie, że tak nie jest. 

Pomyśl sobie, że masz jedno dziecko. Bardzo chcesz mieć kolejne, zachodzisz w ciążę, okazuje się, że dziecko będzie chore, przez co ucierpi cała Twoja rodzina (mam taki przypadek w rodzinie) włącznie z Twoim pierwszym ukochanym dzieckiem, bo nie będziesz mieć dla niego czasu. Postanawiasz usunąć ciążę i co? Gnijesz 25lat w więzieniu. Twój mąż tego nie zniesie i albo się powiesi zostawiając wasze dziecko, albo będzie wychowywał je sam w smutku lub z inną kobietą... 

Fajnie? Wątpię. 

Kobiety nie będą chciały zachodzić w ciążę -ze strachu o swoją przyszłość, o swoją rodzinę i dotychczasowe dzieci, albo o ból i cierpienie nienarodzonego jeszcze dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał być w ustawie spis wad letarnych kwalifikujących do terminacji i gdzie on jest? Za chwilę dojdziemy do takiego absurdu, że każą nam donosić ciąże pozamaciczne. Ciekawe jak bardzo p.Godek jest z siebie dumna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Unlan napisał:

 Ciekawe jak bardzo p.Godek jest z siebie dumna. 

Pani Godek wcale nie czuje sie winna. Zwala wine na feministki. Ten stwor nie zasluguje na miano kobiety. Nie zasluguje nawet na miano czlowieka. Nie dosyc ja jeszcze zycie pokarało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Pani Godek wcale nie czuje sie winna. Zwala wine na feministki. Ten stwor nie zasluguje na miano kobiety. Nie zasluguje nawet na miano czlowieka. Nie dosyc ja jeszcze zycie pokarało.

Dlatego zadałam właśnie pytanie, jak bardzo ona jest z siebie dumna.  Niesamowicie mściwe to to jest. W myśl zasady, nie możesz mieć lepiej ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowaliście na PIS to teraz macie. Ja na szczęście nie mieszkam w Polsce. Chciałam wrócić ale po tym co się słyszy co się odwala jakoś mi się odwiduje. 

Tak, to była tragedia. I będzie jeszcze więcej takich. Dlatego proszę. Ktokolwiek głosuje na PiS niech w końcu otworzy oczy i przestanie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Unlan napisał:

Za chwilę dojdziemy do takiego absurdu, że każą nam donosić ciąże pozamaciczne. Ciekawe jak bardzo p.Godek jest z siebie dumna. 

Ależ to JUŻ się dzieje!!! Dziś opisywali taki przypadek w TV. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam taką jedną co ma dziecko z in vitro a głosowała na PiS! Oczywiście co niedziela w kościółku w pierwszej ławce - Himalaje hipokryzji - i jak w tym kraju może się coś zmienić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im nie zależy na żadnej dzietności, kobietach czy polityce - tu chodzi tylko o wyrwanie jak największej kasy, tu i teraz, bo to już końcówka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te programy są po to żeby kupić wyborców, kasa i tak idzie z budżetu, politycy nue dają na to swoich pieniędzy.

Przekupują wyborców ich własnymi pieniędzmi.

Genialne, a jakie proste!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie sprzeczne, reszta się nad tym nie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, ze ta cala sprawa nie nic wspólnego  w wyrokiem TK. Tutaj jest tylko i wyłącznie wina lekarzy i zespołu medycznego który nie ratowali życia  kobiety. Dziewczyna od przyjęcia do szpitala złe się czuła , była słaba  przecież to ,ze miała stan zapalny było  pewnie widać w wynikach   Teraz zasłaniają się wyrokiem TK bo każdy się broni.  

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam taką jedną co ma dzieckoo z in vitro a głosowała na PiS! Oczywiście co niedziela w kościółku w pierwszej ławce - Himalaje hipokryzji - i jak w tym kraju może się coś zmienić?

 

Tak z ciekowości dlaczego kobieta która ma dziecko dzięki in vitro  nie powinna chodzić do Kościoła ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Come_on_beybe
21 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Ja nie moge o tym pisac, rozmawiac. Czuje tak wielka wscieklosc, ze mam wrazenie, ze mnie rozsadzi i bol na mysl o rodzinie, coreczce tej kobiety. Czuje sie zdradzona i bezradna. I przestraszona. W jakim kraju ja zyje? 

Podpisuje się pod tym postem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, campania napisał:

Nikt się na tym Forum nawet nie zająknie na temat tej bulwersującej historii? Przez chore prawo zmarła kobieta, osieracając starszą córeczkę… i nikogo to tutaj nie interesuje? Przecież to może dotyczyć każdej z was! 

a na domiar złego jednocześnie chora zgraja ...i chce zupełnego zakazu aborcji i wprowadzenia kar 25lat więzienia. Gdzie ja żyję…?

Same katole to co sie dziwisz.Hipokryzje maja wpajana od kolebki.

A te Kaje Godek to powinno sie zamknac do zakladu odosobnienia bo to agentka Putina.Bierze lewa kase aby siac zamieszanie ile sie da! i generalnie caly nasz rzad powinien tam powedrowac.Czeka nas wojna z Bialorusia !  z Rosja , Czechami i tylko czekac jak z UE bo to "niemcy" LOL Brakuje tylko Szwecji 

Najciekawsze ze Kos.ciol wcale sie nie poczuwa do winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

 

 

Tak z ciekowości dlaczego kobieta która ma dziecko dzięki in vitro  nie powinna chodzić do Kościoła ? 

Bo ksiądz powiedział 😛 . Też  tego nie rozumiem. Wiara w Boga a to co ksiądz czy biskup mówi to dwie różne rzeczy. Tylko jedni potrafią to rozgraniczyć inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość888 napisał:

Bo ksiądz powiedział 😛 . Też  tego nie rozumiem. Wiara w Boga a to co ksiądz czy biskup mówi to dwie różne rzeczy. Tylko jedni potrafią to rozgraniczyć inni nie.

A malo tu takich co uwazaja ze ksiundz to namiestnik Boha?! LOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Ja uważam, ze ta cala sprawa nie nic wspólnego  w wyrokiem TK. Tutaj jest tylko i wyłącznie wina lekarzy i zespołu medycznego który nie ratowali życia  kobiety. Dziewczyna od przyjęcia do szpitala złe się czuła , była słaba  przecież to ,ze miała stan zapalny było  pewnie widać w wynikach   Teraz zasłaniają się wyrokiem TK bo każdy się broni.  

 

Dzis na TokFm byla fajna audycja Lasiczki o "Lordzie Jimie" Conrada  i padlo tam zdanie ze te same dylematy moralne mieli lekarze z tego szpitala co Lord Jim .Wracamy do XIX wieku, czasow krwiozerczego kapitalizmu i niszczenia czlowieka przez bonzow.

Czego sie zreszta spodziewac po ludziach ktorzy zaczeli dzialalnosc polityczna od mordestwa na Barbarze Blidzie.No! i czy ktos poniosl za to odpowiedzialnosc ?! Dzis to oni decyduja o losach milionow Polakow ! Sami ich sobie wybralismy! Dzis polska Prawica narodowa to zbiorowisko najwiekszych sz,m,at ludzkich 

Edytowano przez Mariner0
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczy sie tak jak w przypadku Blidy ze wszyscy rece umyja .Albo zrobia z lekarzy "kozla ofiarnego"  gdy zacznie byc goraco! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze zaraz temat poleci .Ja mu nie daje wiecej niz 30 min 🙂 Jest 1814 LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×