Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny mam wyniki TSH 1.354. FT3 4.5. Ft4 0.94. Myślę, że biopsja za tydzień co będzie to formalność i wyjdzie ok. Dziś wieczorem mam wizytę u endokrynologa. W grudniu mam wizytę u swojego lekarza by zacząć przygotowania do AZ. Pomóżcie mi, wyniki TSH chyba ok to co chciałam wyrównać oby to utrzymać. Miałam schudnąć nie udało mi się. Mam dalej tą otyłość. Próbować ? Bo skoro tyle czasu nie udało mi się schudnąć to wątpię by mi się udało. Co byście zrobiły

Wyniki tarczycy sa ok na moje oko😉. Co do schudnięcia to byłaś u dietetyka, stosujesz jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jennn napisał:

Wyniki tarczycy sa ok na moje oko😉. Co do schudnięcia to byłaś u dietetyka, stosujesz jakąś dietę?

Mam dietę. Jakiś nie wychodzi mi . Staram się już od co najmniej roku. Dlatego zastanawiam się czy nie szkoda czasu i lepiej spróbować. Ciekawa jestem czy ktoś z otyłością jest w ciąży z in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zuzanna. napisał:

Mam dietę. Jakiś nie wychodzi mi . Staram się już od co najmniej roku. Dlatego zastanawiam się czy nie szkoda czasu i lepiej spróbować. Ciekawa jestem czy ktoś z otyłością jest w ciąży z in vitro

Najważniejsze jest by zdrowo jeść po prostu 🙂 bo dieta jakiego typu? Może zbyt restrykcyjna i przez to zamiast się jej trzymać np. podjadasz między posiłkami, rekompensujesz sobie jakieś braki słodyczami albo wieczornym dużym posiłkiem itd. Pamiętasz też, że mnóstwo kcal niepotrzebnych pochodzi np. z picia (jakieś cole, soki, napoje) ? Ja generalnie nie jestem zwolennikiem diet jako takich 😬 moim zdaniem wystarczy rozsądnie i zdrowo jeść i pamiętać o ruchu 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Zuzanna. napisał:

Mam dietę. Jakiś nie wychodzi mi . Staram się już od co najmniej roku. Dlatego zastanawiam się czy nie szkoda czasu i lepiej spróbować. Ciekawa jestem czy ktoś z otyłością jest w ciąży z in vitro

Ja😱 startowalam w waga 100kg, BMI ponad 35... 

Co prawda u mnie to lenistwo, bo wystarczy lekka dieta bez słodyczy i napoi i waga leci w dół. 

Udało nam się za pierwszym razem. 

A problemem była moja niedoczynność, waga i męża osłabiona lekko ruchliwość.... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny mam wyniki TSH 1.354. FT3 4.5. Ft4 0.94. Myślę, że biopsja za tydzień co będzie to formalność i wyjdzie ok. Dziś wieczorem mam wizytę u endokrynologa. W grudniu mam wizytę u swojego lekarza by zacząć przygotowania do AZ. Pomóżcie mi, wyniki TSH chyba ok to co chciałam wyrównać oby to utrzymać. Miałam schudnąć nie udało mi się. Mam dalej tą otyłość. Próbować ? Bo skoro tyle czasu nie udało mi się schudnąć to wątpię by mi się udało. Co byście zrobiły

Niech grudzień będzie dla was szczęśliwy 😍

Za tydzień wielkie kciuki, na pewno wszystko będzie ok ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny w piątek lub poniedziałek mam zaplanowana punkcje.  Przy pierwszym podejściu poszłam na luzie. Teraz mocno się stresuję.  Boję się że nie uda się dochować żadnej blastki 😔 jak sobie radziłyście przed punkcja ? Czy Tylko ja się tak stresuję 😪

Gratuluje wysokich bet i trzymam kciuki za kolejne pozytywne.  To mocno podbudowuje jak się czyta o pozytywnych wynikach.

Jak dla mnie to właśnie czas oczekiwania na informacje o liczbie zarodków i oczekiwanie na wyniki bety to najbardziej stresujące momenty procedury. To absolutnie normalnie! Trzymam kciuki, bądź dobrej myśli 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny odzywam się i melduje ze już po wizycie 😊 nie zdecydowałam się na skargę dostałam przeprosiny, Pani doktor po prostu nie było dwa tygodnie od teraz niby jest ciagle dostępna meilowo . Dostałam zastrzyki z którymi ruszam na początku grudnia jak tylko dostanę miesiączkę . Nic nie wspomniała o tych antykoncepcyjnych jakbym ich nie brała ..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MamaAniola napisał:

Jak dla mnie to właśnie czas oczekiwania na informacje o liczbie zarodków i oczekiwanie na wyniki bety to najbardziej stresujące momenty procedury. To absolutnie normalnie! Trzymam kciuki, bądź dobrej myśli 🍀

A ty jak się czujesz w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strusio  coś się nie odzywa......🤔

Edytowano przez kaja356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zuzanna. napisał:

Dziewczyny więc w grudniu lekarz i od razu startujemy 🙂

Grudzień tuż tuż! Już nie mogę się doczekać Twojego transferu! 😚

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kaja356 napisał:

A ty jak się czujesz w ciąży?

Dziękuję, że pytasz 🌷

Czuje się fantastycznie. Objawów nie mam absolutnie żadnych. Może jeszcze... a może mam tak w ciąży z chłopcami, bo w pierwszej ciąży (z synkiem) też nie miałam mdłości. 

Druga ładna beta dała mi i mężowi nadzieję na szczęśliwy final i w weekend biegaliśmy po domu z miarka w dłoni i kombinowaliśmy co jak przearanżować, gdy powiększy nam się rodzina. 👨‍👩‍👧‍👦

Tak naprawdę to boję się bardzo, nie chce przeżywac tego co ostatnim razem. W piątek mam usg, serduszka raczej jeszcze nie zobaczę, ale zobaczymy czy wszystko inne ok. Także nic tylko cierpliwie czekać. A z cierpliwością to u mnie bywa różnie 😉

Trzymajcie, proszę, kciuki! 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MamaAniola napisał:

Dziękuję, że pytasz 🌷

Czuje się fantastycznie. Objawów nie mam absolutnie żadnych. Może jeszcze... a może mam tak w ciąży z chłopcami, bo w pierwszej ciąży (z synkiem) też nie miałam mdłości. 

Druga ładna beta dała mi i mężowi nadzieję na szczęśliwy final i w weekend biegaliśmy po domu z miarka w dłoni i kombinowaliśmy co jak przearanżować, gdy powiększy nam się rodzina. 👨‍👩‍👧‍👦

Tak naprawdę to boję się bardzo, nie chce przeżywac tego co ostatnim razem. W piątek mam usg, serduszka raczej jeszcze nie zobaczę, ale zobaczymy czy wszystko inne ok. Także nic tylko cierpliwie czekać. A z cierpliwością to u mnie bywa różnie 😉

Trzymajcie, proszę, kciuki! 

Musi być tylko dobrze, innej opcji nie ma 🙂✊👊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

  • Sad 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Rapita napisał:

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

Trzymamy za Was kciuki ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rapita napisał:

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

Kochana, jestem z Wami myślami i mocno trzymam kciuki. Przypomnij mi, proszę, który to tydzień? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Rapita napisał:

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

Spokojnie Kochana! Na pewno Maleństwo walczy. Modlę się za Was ❤

Daj znać. Tule mocno.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

Kochana jestem z Wami 👊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MamaAniola napisał:

Kochana, jestem z Wami myślami i mocno trzymam kciuki. Przypomnij mi, proszę, który to tydzień? 

11 tydzień 5 dni chociaż z dzisiejszego usg wyszło 12 tydzień 2 dni 

 

49 minut temu, Martuska napisał:

Spokojnie Kochana! Na pewno Maleństwo walczy. Modlę się za Was ❤

Daj znać. Tule mocno.

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Dziewczyny zaczęłam krwawić czekam na izbie przyjęć w szpitalu tak się boję o nasze Maleństwo 😭

Krwawienia zdarzają sie w ciąży i nie zawsze oznaczają najgorsze. Może to krwiak?

Trzymamy mocno kciuki ✊ i daj znać co powiedzą Ci lekarze po badaniach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jennn napisał:

Krwawienia zdarzają sie w ciąży i nie zawsze oznaczają najgorsze. Może to krwiak?

Trzymamy mocno kciuki ✊ i daj znać co powiedzą Ci lekarze po badaniach.

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapita kamień z serca ! ❤ 

Dbajcie o siebie, teraz jesteś pod dobrą opieką ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Rapita napisał:

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Rapita cieszę się, że z Maluchem wszystko w porządku😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rapita napisał:

 

Rapita, jestem z Wami. Trzymajcie się!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Rapita napisał:

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Ważne, że już pod opieką lekarzy jesteście! Niech wszytsko dobrze sprawdzą a jeżeli to łożysko to odpoczywaj dużo i się nie forsuj. Nawet jeżeli trzeba będzie leżeć to już 1/3 za Wami! Dacie radę! 💪 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Rapita, najważniejsze, że jesteś pod dobra opieka i z Maluszkiem wszystko dobrze! Teraz dużo wypoczywaj 🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rapita napisał:

 

Zamarłam na chwilę 😵. Trzymaj się! Wszystko będzie dobrze 💗 maleństwo silne, widać po mamusi 🤩

Edytowano przez LuLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Rapita napisał:

11 tydzień 5 dni chociaż z dzisiejszego usg wyszło 12 tydzień 2 dni 

 

Jestem przyjęta na szpital z Maluchem wszystko dobrze serduszko bije, ale podobno mam strasznie nisko łożysko i lekarz powiedział, że dlatego może te krwawienie. 

Będzie dobrze 👊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Martusi wiem,że tu jesteście ☺️ Nadrobię  co tam u was i będę dalej wam kibicować ♥️ 

Pozdrawiamy z Piotrusiem

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

Dzięki Martusi wiem,że tu jesteście ☺️ Nadrobię  co tam u was i będę dalej wam kibicować ♥️ 

Pozdrawiamy z Piotrusiem

Jak tam Piotruś 🙂 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×