Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sunniva123

dzieci wychowywane przez dziadków/rodzica na łożu śmierci

Polecane posty

Dzień dobry, poszukuję kontaktu do dziadków którzy prawnie zajmują się swoimi wnukami, są schorowani i martwią się co się stanie z dziećmi po ich śmierci. Poszukuję również informacji o matkach/ojcach samotnie wychowujących dzieci, umierających, którzy również martwią się co się stanie z dziećmi po ich śmierci. Chodzi mi o sytuację, gdy nikt inny z rodziny nie jest w stanie zapewnić opieki dzieciom po śmierci dziadków/samotnego rodzica.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie adoptowałabym takie dzieci które znalazły się w ciężkiej sytuacji z powodu choroby/śmierci bliskich, ale tak, żeby jeszcze zdążyć poznać ich rodziców/dziadków żeby Ci ludzie wiedzieli, że mogą odejść spokojnie bo ich dzieci/wnuki będą w dobrych rękach. Taka adopcja ze wskazaniem. Jestem w stanie zapewnić takim dzieciom świetne warunki (dom z ogrodem), porządną edukację i przede wszystkim mnóstwo miłości. Strasznie mi szkoda dzieci, które znalazły się w takiej ciężkiej sytuacji, a jeszcze bardziej mi szkoda ich bliskich, którzy wiedzą że ich dzieci/wnuki po ich śmierci trafią prosto do domu dziecka bo nie ma na świecie nikogo bliskiego, kto mógłby się nimi zająć.   

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecz się, albo lepiej zgłoś się na wolontariat do schroniska dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukalabym w hospicjach i Mopsach. Ale takie klasyczne opuszczone sierotki to rzadkość . Dzieci do adopcji są zabrane z patologii. Bite , głodzone , maltretowane . Takiego byś nie chciała ? Pytam bez ironii . Ja bardzo chciałabym takie dziecko zaadoptować , niestety mąż się nie zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campania nie rozumiem czemu mam się leczyć? Czy to, że chcę komuś pomóc w tak ciężkiej sytuacji to coś złego? 

Einefremde nie mówię że takiego bym nie chciała. Ale z pewnych powodów chciałabym pomóc akurat dzieciom w takiej sytuacji jak napisałam powyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×