Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MłodaMama

Ciężko mi się dogadać z partnerem. Co robić?

Polecane posty

6 minut temu, marine000 napisał:

Seks ma klucziwa wartosc w zyciu ! bo sklania dwie plcie ku sobie i ulatwia im gre milosna ktorej rezultatem jest skrzyzowanie genow a to jest ostatecznym celem kazdej formy zycia  aby sie replikowac! 

Te pierwsze  umowne 4 lata  bo czasem to trwa i 6 lat   to okres w ktorym Natura wyznaczyla im role prokreatorow.Maja plodzic dzieci.W skutek seksu podnosi sie im poziom serotoniny a on napedza im libido.Stad zar cial ! Po tych 4 umownych latach nastepuje kohabitacja mozgu na serotonine  i stad spadek zainteresowania cielesnego Nastepuje 2gi etap gdzie jest seks , ale letni ale po to aby jego intensywnosc nie przeszkadzala w wychowywaniu dzieci.Ma byc letni ! ale regularny ! aby wciaz sklejal zwiazek ku chwale idei jaka jest odchowanie dzieci .Jelsi wczesniej bylo duzo wartosci wspolnych to w tym etapie seks moze byc calkiem intensywny 

Wcale nie odkrywam wiedzy tajemnej Opisal to doskonale prof Wojciszke w swojej "Psychologii Milosci " Jest piekny wyklad na YTB .POlecam 🙂 .

Często odnosisz się do pierwotnych instynktów, ale upłynęło trochę czasu od momentu kiedy facet musiał płodzić dzieci by miał kto pomagać na gospodarce. Teraz prym wiedzie racjonalny umysł i wygoda. O wiele trudniej zbudować bezpieczna, ciepłą i wygodną relację niż znaleźć byle kogo do łóżka. Stąd część ludzi ma priorytety zupełnie gdzieś indziej a seks jest wyłącznie dodatkiem.

Poza tym człowiek to nie zwierzę a zatem możemy wybrać, czy kierują nami pierwotne instynkty czy włączamy do gry nasz umysł.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwia1991 napisał:

Ja sobie myślę że gdyby seks miał kluczową wartość to ludzie byliby że sobą max 3-4 lata. Bo później pożądanie spada - a jednak jest coś co sprawia że ludzie nadal że sobą są=) 

Myślę że to przywiązanie, szacunek i wygoda. My ludzie lubimy mieć też kogoś na kogo można liczyć i przy kim można być sobą. Poza tym dla chwilowej uciechy nie warto rozwalać sobie życia. 

Gdyby ludzie dostawali raka od braku seksu to połowa facetów już by leżała na onkologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marine000 napisał:

Napisalas tylko swoja fantazje na temat i  tyle. L:) Twoje argumenth tez sa fantastyczne i nie trzymaja sie tego co nauka juz wie o naszej genetyce. 

W tym watku nie napisalem ani razu "ze kto ma seks ten ma wladze" Rusz mog i zastanow sie dlaczego ! Moze masz problem z  kojarzeniem faktow ?! wiec wyciaganie tego niby ma byc jakims koronnym argumentem.Inn temat -inna sprawa  wiec argument z kosmosu a blizej z d..y.,makulatura! 

Nie wiem na podstawie czego wyciagasz wnioski ze  ja wnioskuje 🙂 ,

Czysta logika wskazuje ze w grupie promiskuistycznej w jakiej zyl czlowiek miliony lat, jelsi samica ma jajeczkowanie co okolo (!) 30 dni  to facet musi caly czas ja bzykac aby nastapilo zaplodnienie  bo niby skad mial on wiedziec  kiedy  ma prawo ? ! czasem wyczul ze ma owulacje, czasem nie..Ty mowisz o modelach perfekcyjnych jak w labolatorium a oni zyli w dziczy, walczyli kazdego dnia o przetrwanie  i wciaz te jajeczkowania sie pojawialy lub nie , raz byly w ten dzien raz w tamten. Byla duze rozstrzelenie wiec Natura to wymyslila tak ze facet ma ja bzykac i bzykac, jeszcze lepiej jak kilku  a na pewno kiedys skrzyzuja geny!  i ta konkretna samica zjadzie w ciaze bo jej rola bylo byc inkubatorem  zycia. Poza tym wiecej mezczyzn to wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze.On nawet pojecia nie mial ze nasienie sluzy do prokreacji.Cos mu sie wyzwalalo z wacka i tyle.To Ewolucja sterowala calym zblizeniem i ciagiem dalszym. czyli sily biologiczne Zauwazam ze wg wszelkich zrodel zycie ludzkie zaczelo sie w Afryce  znacznie wczesniej a nie wczasch lodowcowych wiec kiedy lodowiec zagarnial polnocna Europe to czlowiek mial juz za soba kilka faz przystowawczych do srodowiska  i lodowce mu nie byly straszne bo umial juz sobie dawac rade z chlodem  oraz wlasnie sie rozmnazal i rozmnazal  dzieki temu ze facet produkuje nasienie 24 godz na dobe i jak go nie zwolni to czuje sie niewygodnie 🙂 i rozglada za natural;nym wyladownie w w szparce kobiety .Lekarze mowia ze przezywa stres wiec musi sobie upolowac jakas samice i przekonac ja do seksu a jak nie to zgwalcic.Gwalt byl wtedy czescia naturalna zycia spolecznego i nikt ni robil z tego halo.Samiec najsilnieszy bral co chcial a jego geny sie rozprzestrzenialy.Silne geny! a Natura  je premiowala bo zajmowali wiodaca role  na drabinie spolecznej 

Nie usiluj korygowac natury fantazjami na temat tego ze skoro facet ma mozg to moze sobie zawiazac na supelek.a faceci mowia ze ma "sine jajaj"

Po pierwsze, ja nie napisałam, że ty piszesz w tym wątku, kto rządzi seksem ten ma władzę. Ja napisałam, że kilka razy gdzie indziej napisałeś coś takiego i kilku innym kobietom doradziłeś, aby zrobiły mężom szlaban na seks, to wtedy dostaną co będą chciały. Zdziwiło mnie, że w tym wątku nie poradziłeś autorce tego samego co innym kobietom będących w podobnej sytuacji, tylko doradziłeś rozwód. 

Po drugie nie jest to prawdą, że facet potrzebuje seksu więcej, niż kobieta. To nie jest moja fantazja, a fakt. Kobiety generalnie potrzebują tyle samo seksu, co faceci  Owszem, seks jest bardzo ważny w związku i tego nie neguję, jak mi tutaj próbujesz insynuować. Mało tego. W tamtych wątkach gdzie doradzałeś szlaban na seks, myśmy się oburzały, że seksu nie można traktować jako systemu kar i nagród. 

A po trzecie. Temat jest o tym jak to zrobić, aby żona miała siłę na seks 4 razy w tygodniu, a nie 2.

Niestety, kiedy jest przemęczona i szantażowana, to ten seks za niedługo nie będzie radosnym miłosnym aktem małżonków, tylko czymś po czym jej będzie się zbierało na wymioty. 

A więc wystarczy, że szacowny mężuś przestanie być wygodnym du,pkiem i weźmie na siebie część domowych obowiązków, żeby żona nie padała na twarz wieczorem. Tylko tyle i aż tyle. 

Piszesz, że kobieta jest płodna raz w miesiącu. Ale to, że jest płodna przez 5 dni pomijasz. O libido płci męskiej piszesz, jakby każdy facet chodził z twardym drągiem 24h/d przez cały miesiąc, a kobieta miała chęć na seks z racji owulacji jeden dzień w miesiącu. Ja rozumiem, że potrzebujesz sporo. Taki masz organizm. Ale to nie oznacza, że inni faceci potrzebują tyle samo co ty.

 Jesteśmy takimi samymi ssakami jak reszta zwierząt. Wiesz skąd się wzięło powiedzenie jak su,ka nie da, to pies nie weźmie? Z tego, że wśród zwierząt nie ma gwałtów. A też niektóre gatunki zwierząt uprawiają seks dla przyjemności i rozładowania emocji. Ewolucja nie miała na celu zrobienie z facetów gwałcicieli. Jak facet gwałci, to jest to jego własna świadoma decyzja. Tylko i wyłącznie. Ewolucja zrobiła z mózgu człowieka potężną bombę inteligencji, a co człowiek zrobi z tą inteligencją, to jest jego decyzja. 

Z tym człowiekiem pierwotnym wiesz, że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz gdzie. Homo sapiens pochodzi z Afryki. W Europie był inny rdzenny gatunek człowieka, który wyginął. A wyginął dlatego, że po wielkim wybuchu wulkanu nastała w Europie epoka lodowcowa i przeżyło ich niewiele. Dopiero wtedy homo sapiens przeszedł do Europy i rozpoczął ekspansję. Ten drugi gatunek zamiast rozmnażać się między sobą, to zaczął mieszać się z homo. Może też dlatego, że było ich wtedy już zbyt mało. A jak się zaczął mieszać, to na odrodzenie czystego gatunku już nie było szans. Ich dzieci to już były mieszańce. 

Co do męża Foko. Z racji sytuacji w jakiej jest Foko o której wszyscy wiedzą, więc ty czytając macierzyński też powinieneś to wiedzieć, gdyby jej mąż znalazł sobie teraz kochankę, to byłby ostatnim skur,wysynem. 

 

Edytowano przez Unlan
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marine000 napisał:

Odwoje sie bo nie ma sensu popadac w euforie z powodu nowego iPhona ze on takie cacko techologiczne jak z bajki a wiec to ludzie wymyslili, wspaniali, genialni ludzie , jedni z nas. a wiec i my jestesmy genialni.:) Nie jestesmy.Jestesmy  w XXI w   wciaz ludzmi  na poziomie psychologicznym ludzi z kamienia lupanego czyli jaskiniowcow.l ktorzy codziennie walcza o przetrwanie.Kazda zmiana genetyczna potrzebuje ok 5 tys lat aby sie zamienila w czasteczke aminokwasu w naszym kodzie  gentycznym i to pod warunkiem ze bodziec  bedzie regularnie stymulowal  nasz caly  system jako czlowieka.

Mamy wiec w naszym pieknym wspanialym mozgu  , stawianym  na tronie przez taka Unlan  prawie  na tronie !  bardzo dziwna strukture nazywana potocznie "gadzim mozgiem " ktory pracuje zero-jedynjkowo i wciaz przeczesuje wszystkie sygnaly pod kontem przetrwania i ocenia jakie stanowia zagrozenie  dla zycia.Nie ma tam subtelnego rozrozniania  typu "fuzzy" ( cos posredniego),Sa tylko dwie odpowiedzi: Zostac!  lub Uciekac! 🙂 .Czy w takiej sytuacji czlowiek moze dzialac subtelnie ? Byc asertywnym ? Dostaje sygnal z gadziego mozgu jako pierszy sygnal "uciekac i juz cale myslenie jest temu podporzadakowane.Czy ten tzw ?mozg ? ma prawo wtedy przejac kontrole na caloscia naszej  psychologii? Ja bardzo watpie.Dlatego trzeba sobie zdawac sprawe ze to biologiczne przetrwanie determinuje nasze przetrwanie a nie jakies skomplikowane analizy matematyczne w platach czolowych w ktore wierza cale armie feministek na tym forum.:) Zadziwiajace ze tylko kobiety wciaz odwoluja sie do "mozgu" 🙂 a nie faceci.Na poziomie funkcjonowania neurologicznego mozg kobiety i meczyzny jest taki sam:) ale wyniki oba mozgi daja inne 🙂 

To dowod na to ze biologiczny determinat za kazdym razem daje znac o sobie , nawet w tym prostym pytaniu  czy wypic kefir czy maslanke ? 

Ja pierdzielę jak ty wszystko mieszasz. Czy jak raz w tygodniu nie będziesz uprawiać seksu , to umrzesz? I jakbyś mi nie dopowiadał czegoś, czego nie mam na myśli, to byłoby miło. 

"Zadziwiajace ze tylko kobiety wciaz odwoluja sie do "mozgu" 🙂 a nie faceci.Na poziomie funkcjonowania neurologicznego mozg kobiety i meczyzny jest taki sam:) ale wyniki oba mozgi daja inne"

Czyli to jednak faceci są mniej inteligentni, bo nie używają mózgu? Bardzo wygodna wymówka do wielu rzeczy. 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marine000 napisał:

Napisalas tylko swoja fantazje na temat i  tyle. L:) Twoje argumenth tez sa fantastyczne i nie trzymaja sie tego co nauka juz wie o naszej genetyce. 

W tym watku nie napisalem ani razu "ze kto ma seks ten ma wladze" Rusz mog i zastanow sie dlaczego ! Moze masz problem z  kojarzeniem faktow ?! wiec wyciaganie tego niby ma byc jakims koronnym argumentem.Inn temat -inna sprawa  wiec argument z kosmosu a blizej z d..y.,makulatura! 

Nie wiem na podstawie czego wyciagasz wnioski ze  ja wnioskuje 🙂 ,

Czysta logika wskazuje ze w grupie promiskuistycznej w jakiej zyl czlowiek miliony lat, jelsi samica ma jajeczkowanie co okolo (!) 30 dni  to facet musi caly czas ja bzykac aby nastapilo zaplodnienie  bo niby skad mial on wiedziec  kiedy  ma prawo ? ! czasem wyczul ze ma owulacje, czasem nie..Ty mowisz o modelach perfekcyjnych jak w labolatorium a oni zyli w dziczy, walczyli kazdego dnia o przetrwanie  i wciaz te jajeczkowania sie pojawialy lub nie , raz byly w ten dzien raz w tamten. Byla duze rozstrzelenie wiec Natura to wymyslila tak ze facet ma ja bzykac i bzykac, jeszcze lepiej jak kilku  a na pewno kiedys skrzyzuja geny!  i ta konkretna samica zjadzie w ciaze bo jej rola bylo byc inkubatorem  zycia. Poza tym wiecej mezczyzn to wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze.On nawet pojecia nie mial ze nasienie sluzy do prokreacji.Cos mu sie wyzwalalo z wacka i tyle.To Ewolucja sterowala calym zblizeniem i ciagiem dalszym. czyli sily biologiczne Zauwazam ze wg wszelkich zrodel zycie ludzkie zaczelo sie w Afryce  znacznie wczesniej a nie wczasch lodowcowych wiec kiedy lodowiec zagarnial polnocna Europe to czlowiek mial juz za soba kilka faz przystowawczych do srodowiska  i lodowce mu nie byly straszne bo umial juz sobie dawac rade z chlodem  oraz wlasnie sie rozmnazal i rozmnazal  dzieki temu ze facet produkuje nasienie 24 godz na dobe i jak go nie zwolni to czuje sie niewygodnie 🙂 i rozglada za natural;nym wyladownie w w szparce kobiety .Lekarze mowia ze przezywa stres wiec musi sobie upolowac jakas samice i przekonac ja do seksu a jak nie to zgwalcic.Gwalt byl wtedy czescia naturalna zycia spolecznego i nikt ni robil z tego halo.Samiec najsilnieszy bral co chcial a jego geny sie rozprzestrzenialy.Silne geny! a Natura  je premiowala bo zajmowali wiodaca role  na drabinie spolecznej 

Nie usiluj korygowac natury fantazjami na temat tego ze skoro facet ma mozg to moze sobie zawiazac na supelek.a faceci mowia ze ma "sine jajaj"

Ginekolog  i biolog amator a w dodatku  erotoman gawędziarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

On stawia sprawę jasno "- żono, oczekuje od ciebie więcej bliskości". Gdzie Ty tu widzisz zlamasa? 

Co ty bredzisz???

Przeczytaj dokladnie co napisaka autorka.

On nie pragnie żadnej bliskosci a chce się tylko rozładować.

""Jakiś czas temu powiedział że dla niego to jest ważne a dla mnie dostawanie od niego uwagi, więc jeśli on nie dostanie tego co on chce to ja nie dostanę tego co ja chcę.

A dzisiaj rano obudził się z wielkim fochem, odtrącał mnie. Jak już w końcu wypytałam co znowu się stało on twierdzi, że jak mu nie będzie mu zależało to nie będzie krzywdzony. Jak skupi się na sobie to w końcu będzie szczęśliwy.""

Zacytowałam autorkę  - czy tak wg ciebie zachowuje się ktoś kto chce bliskości?

Wyraźnie powiedział że dla niego seks jest najważniejszych i że jeśli go nie dostanie tyle ile chce to partnerka za karę będzie traktowana jak powietrze.

Tak robi kochający partner pragnący bliskości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Unlan napisał:

Czy ci się to podoba, czy nie, tam u autorki jest współżycie. Problem jest w tym, że facet prawie cały dom zwala na żonę, a współżycie chciałby mieć częściej niż 3 razy w tygodniu. 

Czy ty będąc mocno zmęczonym masz ochotę na seks? Raczej nie. A tam żona przemęczona, mąż wypoczęty i robi się problem. 

Tak mam i codziennie jeden raz 🙂  nawet jak jestem zmęczony, tylko lenie  mają tym problem, cienkie fujary co im nie stają.

Sztuka wypiąć ale się narobi ze ho ho, nie przepracowała.

Edytowano przez *Piotr*
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Skb napisał:

Masz rację współżycie jest filarem związku.... a dokładniej jednym z trzech filarów związku.... 

Słuchajcie tej Pani jeżeli nie nadajecie do związku małżeństwa, nie zawracajcie gitary facetowi,  tylko  bądźcie same tak jak teraz, tak wam jest najlepiej.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Słuchajcie tej Pani jeżeli nie nadajecie do związku małżeństwa, nie zawracajcie gitary facetowi,i rolko bądźcie same tak jak teraz, tak wam jest najlepiej.

Doprecyzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

Tak mam i codziennie jeden raz 🙂  nawet jak jestem zmęczony, tylko lenie  mają tym problem, cienkie fujary co im nie stają.

Sztuka wypiąć ale się narobi ze ho ho, nie przepracowała.

Codziennie to chyba z własną ręką.

Bo skoro uznajesz, że kobieta musi się tylko wypiąć to raczej z żadną nie miałeś do czynienia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Doprecyzuj...

Zmęczenie nie zwalnia zająć sobą nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

Codziennie to chyba z własną ręką.

Bo skoro uznajesz, że kobieta musi się tylko wypiąć to raczej z żadną nie miałeś do czynienia.

Idż  już spać 25 lat codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Zmęczenie nie zwalnia zająć sobą nawzajem.

Zatem nie wiesz co to jest zmęczenie... Jak padniesz do łóżka i nie będziesz miał siły się rozebrać oraz mimo głodu nie będziesz miał siły zjeść to wtedy będziesz mógł powiedzieć, że jesteś zmęczony.... I takiej sytuacji baw się w igraszki seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Skb napisał:

Zatem nie wiesz co to jest zmęczenie... Jak padniesz do łóżka i nie będziesz miał siły się rozebrać oraz mimo głodu nie będziesz miał siły zjeść to wtedy będziesz mógł powiedzieć, że jesteś zmęczony.... I takiej sytuacji baw się w igraszki seksualne.

Już teraz położyć   i stękaj jak się napracowałaś, co za ludzie.
Jesteście po  50 tce  nawet schylić nie możecie?

Obrażam niektóre 50 niektóre jeszcze schylą coś zrobią, po 60 lat?

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Już teraz położyć   i stękaj jak się napracowałaś, co za ludzie.
Jesteście po  50 lce  nawet schylić nie możecie?

Obrażam niektóre 50 , po 60 lat?

Spokojnie... poczekaj a też tak będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Spokojnie... poczekaj a też tak będziesz miał.

Nigdy w życiu póki jestem zdrowy, jesteście zdrowe stękacie były ostatnie wasze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszą osoby młodsze napisze wstyd zachowywać jak po 60,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Nigdy w życiu póki jestem zdrowy, jesteście zdrowe stękacie były ostatnie wasze chwile.

Dzisiaj jesteś zdrowy.... a juro pielęgniarki będą ci zmieniać pampersy.... A zdrowie jest kruche, bardzo kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Dzisiaj jesteś zdrowy.... a juro pielęgniarki będą ci zmieniać pampersy.... A zdrowie jest kruche, bardzo kruche.

Będą mnie przewijać  tak ma być pójde SAM do DPD, póki jestem zdrowy jestem zdrowy,

 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, *Piotr* napisał:

Idż  już spać 25 lat codziennie.

To prawa ręka dzisiaj czy lewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

To prawa ręka dzisiaj czy lewa?

25 lat w związku aktywnym, nie pierdzącym bo nie może, jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, *Piotr* napisał:

25 lat w związku aktywnym, nie pierdzącym bo nie może, jakieś pytania?

Żadnych. Jak facet sprowadza seks do wypinania się, to albo nie wie czym jest dobry seks, albo po prostu nie ma tyle tego seksu ile twierdzi, że ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Żadnych. Jak facet sprowadza seks do wypinania się, to albo nie wie czym jest dobry seks, albo po prostu nie ma tyle tego seksu ile twierdzi, że ma.

Nie jest żadna sztuka zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Nie jest żadna sztuka zrozumiesz.

Mhm. Jak dobiję do poziomu trolki tego typu jak Ty, co raczej mi nie grozi. Więc jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że jak ktoś sprowadza seks do wypięcia się przez kobietę, to dobrego seksu w życiu nie zaznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Foko Loko napisał:

Mhm. Jak dobiję do poziomu trolki tego typu jak Ty, co raczej mi nie grozi. Więc jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że jak ktoś sprowadza seks do wypięcia się przez kobietę, to dobrego seksu w życiu nie zaznał.

Aseksualna weźmiesz chłopa takiego wiesz kuśka bedzie mu stała 1 na rok, zblizeń nie bedzie zastąpisz czym innym tylko czym. Najlepiej zastąpcie kotem 😄

Związek Kobieta i Mężczyzna jest małżeństwo chronione prawem w konstytucji

Możesz sobie wziąć kobietę.

Nie wciskajcie pierdół macie problemy.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Aseksualna weźmiesz chłopa takiego wiesz kuśka bedzie mu stała 1 na rok, zblizeń nie bedzie zastąpisz czym innym tylko czym.

Związek Kobieta i Mężczyzna jest małżeństwo chronione prawem w konstytucji

Możesz sobie wziąć kobietę.

Nie wciskajcie pierdół macie problemy.

Nie jestem aseksualna 🙂

A reszta co piszesz to jakiś strumień świadomości kompletnie bez sensu. Interpunkcja nie gryzie, wiesz?

Edytowano przez Foko Loko
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Nie jestem aseksualna 🙂

A reszta co piszesz to jakiś strumień świadomości kompletnie bez sensu. Interpunkcja nie gryzie, wiesz?

Inną orientacje seksualną, nie podoba kobieta i mężczyzna i małżeństwo i aktywne współżycie.

 Weźcie tej samej płci będzie was lepiej podniecać.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *Piotr* napisał:

Inną orientacje seksualną, nie podoba kobieta i mężczyzna i małżeństwo i aktywne współżycie.

 Weźcie tej samej płci będzie was lepiej podniecać.

Strumień świadomości 🤷‍♀️ zacznij pisać jak człowiek to może ktoś zrozumie, bo póki co to trochę trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Strumień świadomości 🤷‍♀️ zacznij pisać jak człowiek to może ktoś zrozumie, bo póki co to trochę trudne.

Idż już spać  nie każdy musi być w związku,  są ludzie którzy będą sami,

Jestem przykładem przedłużenia gatunku i zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×