Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Siusiakissimus

Mówicie, że w wieku 20 lat było znacznie więcej niezajętych kobiet niż w wieku 35 lat

Polecane posty

Dnia 17.08.2023 o 14:05, parabatai napisał:

Wszystkie statystyki mówią że kobiet jest więcej niż mężczyzn, więc chyba macie w czym wybierać. No... chyba że się ma wymagania z kosmosu i szuka się ideału, to może być ciężko.

Wiesz, jak to jest ze statystyki... Według statystyk właściciel wraz ze swoim psem mają statystycznie po trzy nogi. I tak samo jest w tym przypadku. Kobiet jest trochę więcej niż mężczyzn, tylko to wynika z tego ze kobiety znacznie dłużej żyją. Do około 40 roku życia to mężczyzn jest więcej. W przedziale 20-30 lat jak sobie liczyłem na podstawie piramidy demograficznej to mężczyzn jest 100 tyś więcej. A teraz dodajmy, fakt ze kobiety są średnio lepiej wykształcone, a gdzie się zdobywa wykształcenie? W dużych miastach i tam zostają. Wiec jak ktoś jest młodym mężczyzna w małej miejscowości, to co na podryw może iść na koło różańcowe szukać 60 latki.

Oczywiście hiperbolizuje, dla humoru, aż tak też źle nie jest... Ale to teoretycznie młodym kobietą jest łatwiej o mężczyznę w podobnym wieku. Choć nie zgadzam się z wyliczeniami kaspieja. Moim zdaniem liczby są z sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Erik Nielsen napisał:

Kaspej, są 35 a nawet 40 latki z fajnymi tyłkami, a są 20 latki z kiepskimi.

A poza tym pojawia się pytanie - co z Twoim tyłkiem i resztą? Wymagasz od panny żeby miała doopkę tip-top a co w zamian oferujesz?

Unikalne doświadczenie, jakie zdobył pisząc na tym forum 🙂 . Zawsze znajdzie jakieś pytanie, na które będą mogli wspólnie podebatować. Podobno rozmowa w relacjach jest bardzo ważna...

Edytowano przez Wygnaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2023 o 13:42, Siusiakissimus napisał:

A wiecie dlaczego ja o to pytam?

Bo według moich obserwacji jest DOKŁADNIE ODWROTNIE niż mówicie.

Wystarczy zajrzeć na wszelkie serwisy randkowe. 20 letnich dziewczyn jest tam niewiele, a 35 letnie kobiety stanowią 90% użytkowniczek

Może chodzi o to, że młodsze osoby mają więcej okazji by poznać kogoś na żywo... Jest mniejsza stagnacja/stabilizacja (?) myślę, że przez neta też nawiązują nowe znajomości pewnie całkiem sporo, ale niekoniecznie są to serwisu randkowe... być może w takie miejsca celują osoby ciut starsze stąd to wrażenie... nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest FB, Instagram tiktok i pewnie wiele innych stronek na których chętniej przesiadują... nawet jeśli z założenia nie są do tego stworzone to i tam pewnie można kogoś poznać... tak samo jak tu co zapewnie kilka osób mogłoby potwierdzić... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×