Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wierna fanka

Londyńska życiowa bajka.

Polecane posty

16 godzin temu, Wierna fanka napisał:

Choroba już chyba całkiem minęła, bo nawala do tego telefonu jak dawniej. 

Kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Wierna fanka napisał:

Choroba już chyba całkiem minęła, bo nawala do tego telefonu jak dawniej. 

Dokładnie, miała jakieś badania robić coś, ale chyba już zdrowa zupełnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy ma zgodę rodziców dzieci na udostępnianie filmików z nimi w roli głównej. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Misha napisał:

O kim mowa 

O Marcie z Londynu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może na price napisać o kogo dokładnie chodzi ? Nie kojarzę tego kanału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pol nocy nie spala, bo googlowala o tej kanapie, ze nie jest taka miekka i ze jak kamien 😄  ja nie moge z tym ludzi... co oni maja w glowach... 😄

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanapa zamówiona a mieszkanie nie wiadomo czy będzie. Ona to umie w te bajki .

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jak dla mnie to jest nieogarnięta i nie potrafi czytać tych umów. laska zastanawia sie czy wypowiadać umowę czy nie, przy czym nie jest zorientowana że albo wypowiada ja teraz albo za pół roku. 

To jest podstawowa wiedza o umowach kontraktach, podstawowe warunki które każdy podpisując jakikolwiek dokument powinien sobie przyswoić. Jeśli nie samemu to z kimś bardziej kompetentnym jak prawnik.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona większość tych swoich fakapów generuje sama. Nie doczyta, nie dopyta, ale zapłaci sześciocyfrową zaliczkę bez mrugnięcia okiem. A potem wielkie zd.ziwienie, bo coś idzie nie tak jak jej się wydawało, że powinno. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ona się tam wprowadzała ? Chyba jeszcze ma czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta to ma problemy, wszystkie filmy świąteczne z Netfliksa już obejrzała, a podobno taka zapracowana ciagle. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Abi33 napisał:

Kiedy ona się tam wprowadzała ? Chyba jeszcze ma czas 

W styczniu ponoć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2023 o 15:45, Roberta napisał:

Czy ktoś może na price napisać o kogo dokładnie chodzi ? Nie kojarzę tego kanału 

Już jest napisane, jak każdy będzie wszystko tłumaczyć to temat zaraz zniknie 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona gada o tym mieszkaniu nie my nie razem z tylko ja ja ja, sorry sama to by się po tyłku nie podesłała laska na działalności musiałaby wykazywać takie zarobki że głowa mała żeby sam kupić mieszkanie w Londynie, niech przestanie pierdzielic ja ja bo ona bez A zarobków to by se mogła nakupić skarpetek 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo on nie jest wliczony w mieszkańców tylko jako sponsor 🤣 nie dziwię się że ktoś się pyta co na to A, może on myślał by logiczniej niż ona jak by wiedział co ona tam opowiada. 

Edytowano przez unicorns
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2023 o 21:47, unicorns napisał:

Bo on nie jest wliczony w mieszkańców tylko jako sponsor 🤣 nie dziwię się że ktoś się pyta co na to A, może on myślał by logiczniej niż ona jak by wiedział co ona tam opowiada. 

Myślę, że jakby on widział co ona wygaduje, toby ją zostawił. Historie o poszukiwaniu blondyna z przepowiedni i inne takie. Ona jest człowiekiem, który potrzebuje emocji, a jak ich nie ma to sama sobie nakręca problemy. Tak samo ze związkiem, nudzi jej się, to wymyśla. A do tego to bardzo egocentryczna osoba jest, a ze nic ciekawego u niej się nie dzieje i jej fanki przestają do niej wypisywać, to opowiada pewne rzeczy z niedomówieniami, żeby pisały i dopytywały. 

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martusi chyba zasięgi spadają bo pier*oli jak potłuczona 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak kaszle, sama mówi, że od jakiegoś czasu ma często gorączkę 39 stopni i nauczycielka jej teraz mówi, że Zosia chora i co ona ma teraz zrobić, jak oni zaraz gdzieś tam wyjeżdżają? Teraz na dziś szybko lekarz, no ale tylko przez telefon. No niby można umówić się prywatnie na wizytę, ale wiecie to jest bardzo drogie... Ja pi...ole, no już że tak się wyrażę. Dziecko wysoko gorączkuje od jakiegoś czasu i ona nic z tym nie robiła? Dopiero jak nauczycielka zwróciła uwagę to drama na IG, że co ona ma teraz zrobić, bo zaraz wyjazd. Jestem w szoku. Jakaś obserwatorka jej teraz napisała, że tak czasami jest jak stałe zęby się wyrzynają i na bank Martusia się teraz tego wytłumaczenia uczepi, bo przecież do lekarza tak trudno się dostać, a prywatnie to w sumie drogo.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież one obie od dawno często chorują, widać jak odwołane wizyty się dla Marty w wakacje skończyły 😡 niech zacznie latać po lekarzach a nie tylko seriale przed telewizorem, dziecku nic się nie stanie jak nie pójdzie do szkoły, a zresztą już, od tygodnia jest wolne 🤷🏻‍♀️ nie wszędzie i do wszystkich lekarzy są takie straszne kolejki, wątpię żeby żaden pediatra na NHS czy prywatnie nie mógł ją przyjąć ale wątpię że wogole probawala załatwić wizyte tylko będzie czekać a później płacz jak jest źle 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Pycholina napisał:

Dzieciak kaszle, sama mówi, że od jakiegoś czasu ma często gorączkę 39 stopni i nauczycielka jej teraz mówi, że Zosia chora i co ona ma teraz zrobić, jak oni zaraz gdzieś tam wyjeżdżają? Teraz na dziś szybko lekarz, no ale tylko przez telefon. No niby można umówić się prywatnie na wizytę, ale wiecie to jest bardzo drogie... Ja pi...ole, no już że tak się wyrażę. Dziecko wysoko gorączkuje od jakiegoś czasu i ona nic z tym nie robiła? Dopiero jak nauczycielka zwróciła uwagę to drama na IG, że co ona ma teraz zrobić, bo zaraz wyjazd. Jestem w szoku. Jakaś obserwatorka jej teraz napisała, że tak czasami jest jak stałe zęby się wyrzynają i na bank Martusia się teraz tego wytłumaczenia uczepi, bo przecież do lekarza tak trudno się dostać, a prywatnie to w sumie drogo.

A co się dziwisz we wakacje Zosia w Polsce była chora to ojej za lekarza który przyjedzie do domu 370 zl to za drogo było ale 500 zl w pepco na głupoty to nie było problemu.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak jakieś mroczki miała ból głowy itp już zapomniała o zapaleniu opon, ona jest zwykłym ...em szkoda jej kasy prywatnie żeby pójść porządnie się przebadać ale na głupoty i 30kg paczke z vesy nie szkoda, setna piżamka też się przyda ale 300zl na lekarza ola boga majątek

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martusia odklejka na stories hahaha

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No totalnie odleciała 🙈🙈😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naoglądała się filmików z 5* hoteli w Dubaju i uznała, ze to cudowne miejsce do życia na stałe 😂

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ann39 napisał:

Naoglądała się filmików z 5* hoteli w Dubaju i uznała, ze to cudowne miejsce do życia na stałe 😂

Teraz po arabsku będą audiobajki hahahahah

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×