Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

9 minut temu, Oh Celinee napisał:

Nowy vlog na kanale i na dzień dobry już "perełka" językowa: choroba szybko ją poskładała a potem tak samo szybko odskładała 😂

Jak zwykle, ja się już przyzwyczaiłam do tego i gorzej mnie męczy to jej przeciąganie wyrazów XD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jej strojów to trochę słabo, że dziewczyna ponad 30 lat nie ma swojego zdania tylko wyrzuca wszystkie ubrania z garderoby wraz ze zmianą trendów bo zawsze musi być super modna no ale tu mentalność nastolatki bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym psem? Polepsza mu się czy co raz gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wubuuu27 napisał:

A co z tym psem? Polepsza mu się czy co raz gorzej?

Już nie ma ataków, bo przyjmował jakiś tam zastrzyk, od tego minęły już dwa tygodnie i przeszlo 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wubuuu27 napisał:

Co do jej strojów to trochę słabo, że dziewczyna ponad 30 lat nie ma swojego zdania tylko wyrzuca wszystkie ubrania z garderoby wraz ze zmianą trendów bo zawsze musi być super modna no ale tu mentalność nastolatki bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.

Pewnie to kwestia kompleksów (np. kompleksu wieku) i dlatego nie ma własnej osobowości tylko co sezon jest wierną kopią manekinów sieciówkowych. Ja rozumiem zainteresowanie trendami ale ona kopiuje 1:1 i pozbywa się z szafy wszystkiego co nie jest trendem obecnego sezonu. Tak jak już wielokrotnie podkreślałam ona przede wszystkim nie ma umiaru kompletnie w niczym i dlatego co sezon wygląda jak kompletnie inna osoba i jak by umiała to jakoś wypośrodkować to i te szerokie spodnie by mogła spokojnie wpisać w swoją szafę i przy tym wyglądać ładnie i różnorodnie no ale nie umie więc wygląda jak wygląda czyli w tej chwili jak Grażyna z roku 2000 stylizująca się do mycia okien i pielenia grządek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Siura napisał:

Już nie ma ataków, bo przyjmował jakiś tam zastrzyk, od tego minęły już dwa tygodnie i przeszlo 

Po wakajkach pewnie wrócą bo trzeba będzie wytłumaczyć psychofankom brak filmów.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oh Celinee napisał:

Pewnie to kwestia kompleksów (np. kompleksu wieku) i dlatego nie ma własnej osobowości tylko co sezon jest wierną kopią manekinów sieciówkowych. Ja rozumiem zainteresowanie trendami ale ona kopiuje 1:1 i pozbywa się z szafy wszystkiego co nie jest trendem obecnego sezonu. Tak jak już wielokrotnie podkreślałam ona przede wszystkim nie ma umiaru kompletnie w niczym i dlatego co sezon wygląda jak kompletnie inna osoba i jak by umiała to jakoś wypośrodkować to i te szerokie spodnie by mogła spokojnie wpisać w swoją szafę i przy tym wyglądać ładnie i różnorodnie no ale nie umie więc wygląda jak wygląda czyli w tej chwili jak Grażyna z roku 2000 stylizująca się do mycia okien i pielenia grządek.

W dzisiejszym filmie tyle razy się zmieniały jej stylizacje i każda słaba i Grażynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Przez te lumpy na sobie wygląda na zaniedbaną.Ciekawe co myśli Nala gdy widuje dziewczyny w jej wieku wystylizowane normalnie tzn schludnie tak jak ona kiedyś. Pewnie myśli sobie, że one są 10/10 a jego narzeczona ciągle wygląda jak do sprzątania no ale dobrze, że ją kocha nawet jak wygląda tak źle.

Edytowano przez apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, apsik napisał:

Przez te lumpy na sobie wygląda na zaniedbaną.Ciekawe co myśli Nala gdy widuje dziewczyny w jej wieku wystylizowane normalnie tzn schludnie tak jak ona kiedyś. Pewnie myśli sobie, że one są 10/10 a jego narzeczona ciągle wygląda jak do sprzątania no ale dobrze, że ją kocha nawet jak wygląda tak źle.

Pewnie to co my czyli, że się oszpeca i kiedy ta paskudna moda minie. Popatrzeć sobie może na inne ale i tak wróci do Donicy bo on jest bardzo w niej zakochany i skoro idzie w tym związku non stop na ustępstwa i robi za nianię i jeszcze nie uciekł to pewnie będzie z nią na zawsze. Mi się wydaje, że on jest bardzo niepewny siebie i boi się, że sobie nikogo nie znajdzie a ona jest jaka jest ale raczej w bok nie skoczy bo też będzie się bała kto ją zechce tym bardziej, że ona potrzebuje nie tylko partnera ale i nianię bo jest niesamodzielna a większość facetów nie będzie chciało nikogo nianczyc i robić za przyzwoitke na babskich eventach i zakupach.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Zresztą w jej przedziale wiekowym z początków jej działalności internetowej tym bardziej konkurencji nie było na polskim YouTube a już na pewno nie było nikogo kto w tym wieku mógł sobie pozwolić na wydawanie tylu pieniędzy na ciuchy i kosmetyki a ona głównie zakupy właśnie pokazywała w swoich filmach. Do tego ona nie pracowała a mimo to miała wygodne i beztroskie życie bo zapewniała jej to rodzina jej i Alana więc dla dziewczyn w jej wieku wtedy to było wymarzone życie.

Dzisiaj natknęłam się na pieskowe konto jej koleżanki Oli i ona robi większe wyświetlenia od Donicy przy rolkach, a ma to konto ile z dwa lata? i nikt jej nie wypromował, bo Donica zwykle nawet tego jej prywatnego konta nie oznaczała i nikt jej finansowo też raczej nie pomógł, po prostu miała pomysł. Donica kilkanaście lat w internecie i jej za to nie dochodzą obserwatorzy tylko odchodzą. Pewnie znając Donice jest zazdrosna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, ariana1422 napisał:

Dzisiaj natknęłam się na pieskowe konto jej koleżanki Oli i ona robi większe wyświetlenia od Donicy przy rolkach, a ma to konto ile z dwa lata? i nikt jej nie wypromował, bo Donica zwykle nawet tego jej prywatnego konta nie oznaczała i nikt jej finansowo też raczej nie pomógł, po prostu miała pomysł. Donica kilkanaście lat w internecie i jej za to nie dochodzą obserwatorzy tylko odchodzą. Pewnie znając Donice jest zazdrosna.

Na pewno jest zazdrosna bo ona jest typem zazdrośnika siedzącego bezczynnie na doopie i narzekającego jak ma źle, twierdzącego, że cały świat się na nią uwziął. Też mogła się dalej rozwijać ale postanowiła nagrywać już tylko reklamy i wakacje i być nie miłą dla widzów więc ma co ma czyli same spadki wyświetleń i liczby obserwatorów. Nie dziwię się, że mało kto ją jeszcze chce oglądać jak inspiracji u niej zero a znalezienie postu czy filmu, który nie jest w 90% nafaszerowany reklamami graniczy z cudem. Jeszcze, żeby te reklamy oprócz tego, że mają na celu upchnięcie czegoś widzkom były w jakiś sposób ciekawe i wnosiły coś poza tym (jak reklamy Olki, które są zabawne) to by można było to włączyć przynajmniej dla rozrywki a niej to są zwykłe, nudne rolki albo nadawanie z kuchni czy łazienki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
15 minut temu, ariana1422 napisał:

Dzisiaj natknęłam się na pieskowe konto jej koleżanki Oli i ona robi większe wyświetlenia od Donicy przy rolkach, a ma to konto ile z dwa lata? i nikt jej nie wypromował, bo Donica zwykle nawet tego jej prywatnego konta nie oznaczała i nikt jej finansowo też raczej nie pomógł, po prostu miała pomysł. Donica kilkanaście lat w internecie i jej za to nie dochodzą obserwatorzy tylko odchodzą. Pewnie znając Donice jest zazdrosna.

Już dawno po przyjaźni więc albo Olka się poznała na Donicy albo Donica nie potrafiła z nią nawet zdania zamienić bez Alana a zazdrość też na pewno była ze strony Donicy.

Edytowano przez apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Pewnie to kwestia kompleksów (np. kompleksu wieku) i dlatego nie ma własnej osobowości tylko co sezon jest wierną kopią manekinów sieciówkowych. Ja rozumiem zainteresowanie trendami ale ona kopiuje 1:1 i pozbywa się z szafy wszystkiego co nie jest trendem obecnego sezonu. Tak jak już wielokrotnie podkreślałam ona przede wszystkim nie ma umiaru kompletnie w niczym i dlatego co sezon wygląda jak kompletnie inna osoba i jak by umiała to jakoś wypośrodkować to i te szerokie spodnie by mogła spokojnie wpisać w swoją szafę i przy tym wyglądać ładnie i różnorodnie no ale nie umie więc wygląda jak wygląda czyli w tej chwili jak Grażyna z roku 2000 stylizująca się do mycia okien i pielenia grządek.

Osobowość też ma nową ze zmianą trendów. Najpierw pańca licealistka, potem nieśmiała dziewczyna z sąsiedztwa, następnie słodka idi_tka w falbaneczkach a teraz Grażyna na wypełniaczach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, apsik napisał:

Już dawno po przyjaźni więc albo Olka się poznała na Donicy albo Donica nie potrafiła z nią nawet zdania zamienić bez Alana a zazdrość też na pewno była ze strony Donicy.

Na pewno Donica nawet nie umiała z nią rozmawiać bo u niej nie istnieją inne relacje niż te jednostronne na linii Donica- mama, Donica- Alan i Donica- psychofanki spuszczające się nad każdym jej pier*nięciem a i oderwanie od rzeczywistości robi swoje. Olka za to to typowa dziewczyna zaczynająca dorosłe życie na własny rachunek, samodzielna i mająca koleżanki. To 2 różne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwicie się że ona jest dzika i nigdzie nie wychodzi z domu, ale ja się zupełnie nie dziwię xD jakbym mieszkała w takim Wrocławiu, który jest wielki, głośny, szary, zabrudzony i roi się tam od ludzi, to też bym z nory nie wyszła xd zawsze jak tam jestem to robię co muszę i łapie najszybszy pociąg do domu, więc chyba jak już się tam jest to jedyne najlepsze rozwiązanie to zabunkrować się w domu 🫡

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ingramowa napisał:

dziwicie się że ona jest dzika i nigdzie nie wychodzi z domu, ale ja się zupełnie nie dziwię xD jakbym mieszkała w takim Wrocławiu, który jest wielki, głośny, szary, zabrudzony i roi się tam od ludzi, to też bym z nory nie wyszła xd zawsze jak tam jestem to robię co muszę i łapie najszybszy pociąg do domu, więc chyba jak już się tam jest to jedyne najlepsze rozwiązanie to zabunkrować się w domu 🫡

Ale ona mieszka we Wrocławiu z własnego wyboru.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dood napisał:

Ale ona mieszka we Wrocławiu z własnego wyboru.

Dokładnie i sama zachwala, że uważa Wrocław za idealne miasto do życia. Przecież to nie jest sytuacja, że siedzi tam na siłę, bo ma np dobrą prace i nienawidzi tego miasta i jest tylko dla tej pracy. Ona może pracować z każdego miasta w Polsce, a jednak tam kupiła mieszkanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ingramowa napisał:

dziwicie się że ona jest dzika i nigdzie nie wychodzi z domu, ale ja się zupełnie nie dziwię xD jakbym mieszkała w takim Wrocławiu, który jest wielki, głośny, szary, zabrudzony i roi się tam od ludzi, to też bym z nory nie wyszła xd zawsze jak tam jestem to robię co muszę i łapie najszybszy pociąg do domu, więc chyba jak już się tam jest to jedyne najlepsze rozwiązanie to zabunkrować się w domu 🫡

 

4 godziny temu, Dood napisał:

Ale ona mieszka we Wrocławiu z własnego wyboru.

 

2 godziny temu, ariana1422 napisał:

Dokładnie i sama zachwala, że uważa Wrocław za idealne miasto do życia. Przecież to nie jest sytuacja, że siedzi tam na siłę, bo ma np dobrą prace i nienawidzi tego miasta i jest tylko dla tej pracy. Ona może pracować z każdego miasta w Polsce, a jednak tam kupiła mieszkanie. 

Moim zdaniem w jej przypadku to nawet lepiej, że mieszka w dużym mieście bo dla osób, które jej nie oglądają jest anonimowa i kojarzą ją co najwyżej znajomi ze studiów i sąsiedzi. Gdyby mieszkała w miejscowości o liczbie mieszkańców np. 200 os. to każdy by ją znał przynajmniej z widzenia a we Wrocławiu jest mała szansa, że spotka kogoś kto ją zna w galerii np.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2024 o 23:09, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Kiedy ona zaczynała nagrywać to konkurencja na polskim YouTube była znikoma. Nagrywała zakupy, outfity, makijaże i pielęgnację ciała i włosów oraz wakacje mimo, że nie miała ani umiejętności ani talentu ( do makijażu i mody przede wszystkim) to i tak miała oglądalność bo kanałów polskich w tej tematyce było nie wiele a treści nie były tak powszechne. Teraz by to się nie udało bo konkurencja jest ogromna a treści tego typu nadmiar i widzowie są tym wszystkim przytłoczeni a przede wszystkim nikt nie chce tracić czasu na oglądanie reklam, których obecnie jest ogrom (także u niej).

Po tym co regularnie się dzieje na jej sm można powiedzieć, że jej pasja to reklamy i wakajki a nie moda, uroda i lifestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Moim zdaniem w jej przypadku to nawet lepiej, że mieszka w dużym mieście bo dla osób, które jej nie oglądają jest anonimowa i kojarzą ją co najwyżej znajomi ze studiów i sąsiedzi. Gdyby mieszkała w miejscowości o liczbie mieszkańców np. 200 os. to każdy by ją znał przynajmniej z widzenia a we Wrocławiu jest mała szansa, że spotka kogoś kto ją zna w galerii np.

Wtapia  się w tłum bo wygląda jak klon.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ariana1422 napisał:

Dokładnie i sama zachwala, że uważa Wrocław za idealne miasto do życia. Przecież to nie jest sytuacja, że siedzi tam na siłę, bo ma np dobrą prace i nienawidzi tego miasta i jest tylko dla tej pracy. Ona może pracować z każdego miasta w Polsce, a jednak tam kupiła mieszkanie. 

Mogła by pracować nawet spoza Polski bo do jej pracy potrzebny jest tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Komentarz pod wczorajszym filmem: "a mi się nie podoba taka porobiona buzia, wygląda jakoś gumiasto, jak żaba Pepe z memów :("

Ktoś w końcu napisał jej prawdę 😂😂😂

Edytowano przez Oh Celinee
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ariana1422 napisał:

Dokładnie i sama zachwala, że uważa Wrocław za idealne miasto do życia. Przecież to nie jest sytuacja, że siedzi tam na siłę, bo ma np dobrą prace i nienawidzi tego miasta i jest tylko dla tej pracy. Ona może pracować z każdego miasta w Polsce, a jednak tam kupiła mieszkanie. 

musicie sobie wyobrazić jak działa przebodzcowanie, laska jak wychodzi na zwykły spacer z psami to przebywa w tym straszliwym hałasie, z mnóstwem ludzi dookoła i w spalinach, może nawet nie wiedzieć skąd to przebodzcowanie albo gorszy nastrój ale niestety tak to oddziałowuje na człowieka. więc zwyczajnie najprzyjemniej jest się zabunkrować w swoim przyjemnym domu, współczuje jej jedynie że wyjrzy z okna a tam zamiast natury to beton i samochody 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym muszę ją tutaj  obronić w jednej kwestii ( o dziwo), bo ktoś wcześniej pisał że ona nie pracuje po 8 godzin dziennie więc ma czas na wszystko, a nie to co inni praca dom dzieci - sory ale ona sobie to wybrała i każdy z nas może żyć tak samo. ja też nigdy w życiu nie przepracowałam 8 godzin, pracuje po 3 dziennie, zarabiam lepiej niż przeciętny polak, bo sobie to wybrałam i nigdy przenigdy nie wyobrażałam sobie pracy na pełny etat, kiedy właśnie twoje życie tak wygląda - praca, dom, spanie, praca dom, spanie. więc tego jej nie wytykajmy bo każdy wybiera sobie takie życie jakie chce 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, ingramowa napisał:

poza tym muszę ją tutaj  obronić w jednej kwestii ( o dziwo), bo ktoś wcześniej pisał że ona nie pracuje po 8 godzin dziennie więc ma czas na wszystko, a nie to co inni praca dom dzieci - sory ale ona sobie to wybrała i każdy z nas może żyć tak samo. ja też nigdy w życiu nie przepracowałam 8 godzin, pracuje po 3 dziennie, zarabiam lepiej niż przeciętny polak, bo sobie to wybrałam i nigdy przenigdy nie wyobrażałam sobie pracy na pełny etat, kiedy właśnie twoje życie tak wygląda - praca, dom, spanie, praca dom, spanie. więc tego jej nie wytykajmy bo każdy wybiera sobie takie życie jakie chce 

Nie o to chodzi, że pracuje mniej niż 8 h dziennie i zarabia o wiele więcej tylko o to, że wciska kit, że pracuje więcej niż 8h dziennie a jak jest na prawdę każdy widzi. Niech sobie i pracuje godzinę dziennie jak chce ale niech nie kłamie, że jest inaczej.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Nie o to chodzi, że pracuje mniej niż 8 h dziennie i zarabia o wiele więcej tylko o to, że wciska kit, że pracuje więcej niż 8h dziennie a jak jest na prawdę każdy widzi. Niech sobie i pracuje godzinę dziennie jak chce ale niech nie kłamie, że jest inaczej.

pewnie że tak, po prostu wyczułam w tamtej wypowiedzi lekką zazdrość, a przecież każdy z nas jest kowalem swojego losu ; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
25 minut temu, ingramowa napisał:

pewnie że tak, po prostu wyczułam w tamtej wypowiedzi lekką zazdrość, a przecież każdy z nas jest kowalem swojego losu ; ) 

Tutaj chodzi o jej kłamstwa i hipokryzję. Udaje zarobioną jak trzeba nagrać film a prawda jest taka, że to jedna wielka ściema i wymówka bo jej się zwyczajnie nie chce nagrywać bo z reklam jest łatwa i szybka kasa i nie musi się zbytnio wysilać. Skoro nie chce nagrywać to ok, jej sprawa ale niech nie ściemnia, że to kwestia ilości pracy bo nadmiar czasu wolnego widać gołym okiem (co chwila kolejne współprace, nowe biznesy, co miesiąc wakacje itd.). No i druga kwestia to lament w filmach, że ma słabe wyświetlenia a to jest konsekwencją jej olewactwa i tego, że właśnie jedyne co publikuje to reklamy i wakacje a ona próbuje wmówić, że jest inaczej. Nie sądzę, żeby ktoś tutaj jej zazdrościł,, chodzi po prostu o te ciągłe kłamstwa.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zresztą to nie tylko jej dotyczy bo to już typowe, że najbardziej płaczą, że są przepracowani ci influ, którzy najmniej robią. osoby prowadzące małe kanały często pracują na pełen etat i nagrywają dużo częściej niż osoby takie jak Donka, które nie pracują na etatcie, publikują 1 zapchajdziurę tygodniowo nafaszerowaną reklamami i się użalają jak mają ciężko i że ludzie na etacie mają lepiej. 

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ingramowa napisał:

poza tym muszę ją tutaj  obronić w jednej kwestii ( o dziwo), bo ktoś wcześniej pisał że ona nie pracuje po 8 godzin dziennie więc ma czas na wszystko, a nie to co inni praca dom dzieci - sory ale ona sobie to wybrała i każdy z nas może żyć tak samo. ja też nigdy w życiu nie przepracowałam 8 godzin, pracuje po 3 dziennie, zarabiam lepiej niż przeciętny polak, bo sobie to wybrałam i nigdy przenigdy nie wyobrażałam sobie pracy na pełny etat, kiedy właśnie twoje życie tak wygląda - praca, dom, spanie, praca dom, spanie. więc tego jej nie wytykajmy bo każdy wybiera sobie takie życie jakie chce 

Cześć Marta

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2024 o 16:16, ingramowa napisał:

poza tym muszę ją tutaj  obronić w jednej kwestii ( o dziwo), bo ktoś wcześniej pisał że ona nie pracuje po 8 godzin dziennie więc ma czas na wszystko, a nie to co inni praca dom dzieci - sory ale ona sobie to wybrała i każdy z nas może żyć tak samo. ja też nigdy w życiu nie przepracowałam 8 godzin, pracuje po 3 dziennie, zarabiam lepiej niż przeciętny polak, bo sobie to wybrałam i nigdy przenigdy nie wyobrażałam sobie pracy na pełny etat, kiedy właśnie twoje życie tak wygląda - praca, dom, spanie, praca dom, spanie. więc tego jej nie wytykajmy bo każdy wybiera sobie takie życie jakie chce 

Tak, tak, dzieciaki urodzone na wsi w psim dolnym z rodzicami alkoholikami wybrali sobie ciężkie życie, za... w jedynej w mieście fabryce na dwie zmiany i brak kasy na własne mieszkanie. Przecież jakby naprawdę chcieli to mogliby pracować 3h dziennie i mieć kasy jak lodu. Wystarczy tylko chcieć - tak jak ty i Marta, największe pracusie na forum 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×