Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MamaMai

Dieta mż

Polecane posty

Znowu schudłam chyba 0,4kg albo 0,8kg bo raz pokazuje wage 111,6kg a raz 111,2kg ale i tak ładnie nie wiem czy to nie od nad podaży białka, czyli mama pomogła 😄😛🙂

 

 

Edytowano przez Toragasira
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,9 więc 2kg w dół, choć to pewnie woda i zaległości z jelit😃

Jest szansa że będę wyglądać ok w ...ence jeśli zejdzie jeszcze kg do piątku.

Ja już od 5 na nogach i sprzątam zanim upał odbierze chęć i siłę. 

A jak u was dziewczyny? 

Mama spakowana na wakacje? 

Toragasira brawo 👍

Miłego dnia🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,9 więc 2kg w dół, choć to pewnie woda i zaległości z jelit😃

Jest szansa że będę wyglądać ok w ...ence jeśli zejdzie jeszcze kg do piątku.

Ja już od 5 na nogach i sprzątam zanim upał odbierze chęć i siłę. 

A jak u was dziewczyny? 

Mama spakowana na wakacje? 

Toragasira brawo 👍

Miłego dnia🍀

Dziś jadę na zakupy przed urlopem, a od jutra się pakujemy. Pogoda ma być fantastyczna, nie mogę się już doczekać. Boje się że na urlopie przytyje, bo w hotelu stół szwedzki i ponoć jedzenie tam bardzo dobre. Eee nie będę się na zapas martwiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MamaMai napisał:

Dziś jadę na zakupy przed urlopem, a od jutra się pakujemy. Pogoda ma być fantastyczna, nie mogę się już doczekać. Boje się że na urlopie przytyje, bo w hotelu stół szwedzki i ponoć jedzenie tam bardzo dobre. Eee nie będę się na zapas martwiła. 

Mama to jest też urlop od diety 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,9 więc 2kg w dół, choć to pewnie woda i zaległości z jelit😃

Jest szansa że będę wyglądać ok w ...ence jeśli zejdzie jeszcze kg do piątku.

Ja już od 5 na nogach i sprzątam zanim upał odbierze chęć i siłę. 

A jak u was dziewczyny? 

Mama spakowana na wakacje? 

Toragasira brawo 👍

Miłego dnia🍀

Hejka dziewczyny.

Też dziś wcześniej wstałam. Poszłam na Mszę, posprzątałam i będę powoli robiła obiad (spaghetti) 🙂

Miłego urlopu ♥️ i ogólnie miłego dnia 😁♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrobiłam trochę kroków w galerii, wydałam z 1000 zł, strój kupiłam, nie jakiś och i ach ale przynajmniej nie wżyna się w fałdki. Obkupiłam dzieci i siebie. Potem jeszcze poszłam z dziećmi na lody, więc dalej wyrabialam kroki, lodów nie jadłam bo na śniadanie zrobiłam naleśniki i zjadłam 3 więc stwierdziłam że nie będę już przesadzać. 

Moja koleżanka pochowała dziś syna który zginął w wypadku, jako pasażer, 29 lat, prowadził jego kolega który niestety był pod wpływem alkoholu i stracił panowanie, jemu nic się nie stało, a koleżanki syn trzeźwy zginął na miejscu. Strasznie mi smutno z tego powodu. Życie bywa okrutne.

 

 

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jutro lub w poniedziałek będę musiała iść do lekarza bo znów czuję że trzeba będzie mi usunąć z kolana nadmiar wysięku (nie woda).

Czuję że to prawe kolano nie mogę tak całkiem zgiąć, a pod nim czuję większą gule czyli torbiel niż w drugim kolanie. Ale póki nie jest jeszcze tak źle to chce uniknąć tego bo usunięcie płynu wiąże się z przynajmniej tygodniowym L4 a ja nie chcę iść na wolne bo zaś będą narzekania że trzeba będzie zastępstwo za mnie znaleść. 🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Molly_00 😞 A ja znowu schudłam, 0,9kg waże teraz 110,3kg 😄 MamaMai miłego odpoczynku 🙂 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Toragasira napisał:

Współczuję Molly_00 😞 A ja znowu schudłam, 0,9kg waże teraz 110,3kg 😄 MamaMai miłego odpoczynku 🙂 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 🙂

Idziesz jak burza! Dobra dobralas sobie w końcu dietę. I ujarzmiłas apetyt! Brawka i gratki

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to dziś jadłam chipsy, batonik i kinderka a wczoraj pakę rurek z kremem 😛 W sumie nie wiem dla czego chudnę wiem tylko że zęby bolą odkąd zjadłam tego placka z białkiem raz mniej raz bardziej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że udział białka w diecie redukcyjnej to przede wszystkim "podkręcony" metabolizm. Ilość energii, jaką organizm musi "włożyć" w metabolizm białka jest o wiele wyższy (nawet 20-30% więcej ciepła), stąd efekt odchudzający. Takie coś na internecie znalazłam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Toragasira napisał:

szczerze to dziś jadłam chipsy, batonik i kinderka a wczoraj pakę rurek z kremem 😛 W sumie nie wiem dla czego chudnę wiem tylko że zęby bolą odkąd zjadłam tego placka z białkiem raz mniej raz bardziej 😛

Przez ból zęba jesz pewnie mniej, więc mimo jedzenia słodyczy i chipsów wciąż jesteś w deficycie. Kurde jak dajesz radę z tym bólem zębów, ja już byłabym u stomatologa, nie wytrzymałabym. Nawet żeby powiedział co jestfaktyczną przyczyną, czy to tylko szyjki, czy jednak jakieś ubytki, czy wrażliwość właśnie na coś konkretnego, może coś by pomógł. Wytrzymała jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E nie bolą aż tak bardzo da się znieść najgorzej jest w nocy a tak w dzień to nawet nie myślę o tym 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×