Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu 6 minut temu, Spaghetti .... napisał: Nie mam, to Ty masz braki w tym kierunku dlatego wystawiłaś prześwitujące cyce i figure Leżaczkowi W taki sposób chciałaś się dowartościować. A dopuszczasz że masz po prostu dałna i tak samo jak nie rozpoznałeś u konia kradzionej fotki to nie rozpoznałeś też ściągniętego z wynalazku zwanego internetem szlafroka? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Tak wiem Magda. Widzę, więc mamy obraz prawiwcch facetów i kobiety która uwarza się za stróża prawa. Cóż, nawet jeśli to ja już mam to za sobą i dobrze, Szynszyla wybrała miała prawo Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Milczy i myśli że sprawa zamknięta. Co za ssjeb xD tak samo zrobiła ze zdjęciem zimowym które zrobiła xD to chyba mitoman rodem z podręcznika psychiatrii Zimowe zdjęcie z neta zrobione przez bunię, pamiętame Edytowano 3 godziny temu przez Kuń wylewa szambo w lesie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem I z tobą koniu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Pogadajmy o tym Jechałem motorem jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu Ja chce się dowartościować? TY mi to piszesz? Hahahaha zdechlam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem Twoj krecik wyszedl ci z odbytu z tych emocji i puka w taborecik Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 3 godziny temu Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: Jechałem motorem jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. Kiedy to było? Widocznie coś w niej było takiego. Może jej oczy albo piersi? Zawaliłeś bo powinieneś spytać o imię i chociaż mógłbyś wspominać jej imie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy Odezwała się 50 latka z końskim żadem przeżywająca kradzione gacie innej kobiety istniejace jedynie w jej chorym umyśle. Ale nie martw się miszlę chętnie klaszcze jajami do parodii kobiet twojego pokroju. Może w czoło przyebje to oczezwiejesz 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Kiedy to było? Widocznie coś w niej było takiego. Może jej oczy albo piersi? Zawaliłeś bo powinieneś spytać o imię i chociaż mógłbyś wspominać jej imie. W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy Opowiedz lepiej gdzie kupiłaś kapelusz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci zjadłbyś gvwno? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? Zwal se konia jak będziesz Grażynę mlotal to ci przejdzie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci Nie pije i podziękuję. A czemu by miała nie wrócić? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 443 Napisano 3 godziny temu 5 minut temu, Viavia napisał: Jechałem motorem jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. a w taki upał to się głowa nie przegrzewa w kasku? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Spaghetti .... napisał: w ręczkach W ręczkach, na pewno Ja jeeebię Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nie pije i podziękuję. Bo jesteś w ciąży, pamiętame ostatnią wersję odlotu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Viavia napisał: W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? Wróć dziś w to samo miejsce o tej samej godzinie i może trafisz na nią Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nie pije i podziękuję. A czemu by miała nie wrócić? Spoko, zawsze jest zamiennik Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu Gdybym nie widziała ze to ordynarny płatny troling to chyba nie myślisz że bym w ogóle się odnosiła do tych chorych wÿsrywow xD chyba cie posrålo perelko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu Koorwa widzę tego starego ogóra na swoim kooorwa komarku i fanatazje jego przegrzanego łba że jakaś laska na niego leci na światłach Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Wróć dziś w to samo miejsce o tej samej godzinie i może trafisz na nią Kiedy rozwiązanie Madziu? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: a w taki upał to się głowa nie przegrzewa w kasku? Jak jedziesz to masz wiatr ja lubię mieć odslonietą szybkę, nie raz tego robactwa lata nie raz mnie trafiło. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Koorwa widzę tego starego ogóra na swoim kooorwa komarku i fanatazje jego przegrzanego łba że jakaś laska na niego leci na światłach To też musi być jakis podszyw bo nie ma takich sjebow 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano 3 godziny temu I koorwa co na to Grażyna się pytam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Spoko, zawsze jest zamiennik Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz Nie chce żadnych zamienników. Nigdy nie piłam i nie piję. Mam dzbanek wody z cytryną, limonką, mięta i to mi wystarczy. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Viavia napisał: W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? Tak możliwe. Jak ci nie przejdzie do tygodnia będzie źle. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Spaghetti .... napisał: Spoko, zawsze jest zamiennik Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz Oczywiście że nie wróci tutaj. Ogarnij sie Paweł w końcu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach