Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Milky a ty gdzie??? Poratuj smiesznym slowem znowu mam dol jak ch..... i jak mam zyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
chcialabym wiedziec napewno, ze ono jest tylko to chcę wiedzieć, czy to on został ojcem wiecie, co jest koszmarne? ze ja znow stracilam pracę i znow szukam nowej i jeszcze to wszytsko mnie spotyka mam nadzieję, że nie byl tak bezmyślny i nie klamal i naprawdę to jego siostra urodzi a nie żona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
przeciez nie zapytam faceta nagonionego po pierwszej randce o to nie znosze nocy - w dzien chociaz mozna sie czyms zająć a w nocy gdy siedze sama w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
do miel-> miel sama obecnosc Twoja (nasza i wasza) jest juz krzepiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
miel -> pozatym patrz nieboli cie "glowa" /mnie też nie/, bo Twoj nie robi tego z Tobą 3 razy pod rząd /mój też nie :(/ same plusy kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kogo kochać
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -tez kobieta
---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz... czemu mi 285 strona nie wchodzi? :-p ..a teraz coś o ptaszkach ;-)... O Wróbelku Wróbelek jest małą ptaszyną, Wróbelek istotka niewielka, On brzydką stonogę pochłania, Lecz nikt nie popiera wróbelka. Więc Wołam: Czyż nikt nie pamięta, że wróbelek jest druh nasz szczery?! Kochajcie wróbelka, dziewczęta, kochajcie, do jasnej cholery! (K.I.Gałczyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, jaki piękny dzień. Idę do fryzjera, bo wariuję, uciekm dziś od wszystkich spraw codziennych, dzisiejsze moje decyzje zawodowe budzą zdziwienie. Muszę zniknąć na moment, do wtorku. Idę więc stąd, ide do fryzjera, a wieczorem do ulubionego klubu. Byle nie mysleć o Nim, o Nich. Przepraszam, że jestem dość monotematyczna i egoistyczna. Kolejny raz czuję si ę wolna, bo kolejny raz od Niego odchodzę...i teraz musi mi sie udać. A mąż jakby pokornie czeka, aż się wszystko ułoży. I tylko boli mnie dusza, ale tak troszkę, zagłuszam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
heja, mi przechodzi powolutku...nadzieja. Nie napisalam jednego: ja mu wprost napisalam w koncu, ze " mam nadzieję, że nigdy więcej się nie spotkamy". Skoro on ma się prawo odciąć to ja też. Paradoksalnie - ja nie mialam raczej duzego powodzenia u facetow /moze dlatego, ze nie mialam jak poznac wielu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toMojaOstatniaHżycia
Nie warto wierzyć zwłaszcza facetowi z którym łączy Cię tylko sex........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
eee tam - seks milczenie raczej jak ocean bezdenne.... żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja nowa jestem.Napisze Wam,ze 2lata temu nie wierzylam w nic dobrego z mojego romansu z zonatym facetem.Bawilam sie,bawilam i nagle dopadlo mnie pytanie co dalej? Oni plany wspolne czynili,ja w walentynki z moim synkiem ciasteczka dlaWielkiego Nieobecnwgo jem.Oni 2 dziwcko planuja,ja patrze na zegarek i kazda minuta tego zawieszenia podcina mi gardlo.W koncu PYK,powiedzialam,ze mnie to chyba kurde przerasta,ze nie moge spedzic calego zycia na czekaniu,uciekaniu,MARZENIACH!Nie wierzylam,myslalam\"banaly facet mi wklejasz\".Nadszedl ten dzien majowy 2lata temu i ten tel tak dzwonil jakos inaczej.\"Wyprowadzilem sie\"Dzis jest po rozwodzie,mamy synka,seks mamy piekny,dupki tez,tylko troche pokopane przez opinie publiczna,ktora nas negatywnie ocenila.Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
jestes wytrwała - ja muszę miec perspektywę pt "co z tego związku wynika?" ale widać,z e czasem się udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) nazywam się mad, jestem tu ....hmmm..od roku prawie (ale ten czas zap....la!), od dwóch taplam się w szambie i już cholera sięgnęłam dna nie raz :P alee się wyzwolę...kiedyś...:P aaaa i jestem po behapie, ale jakoś na niewiele mi się to zdało hehehe .... Mariella [ cmok] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy echa
niech zyje behap tak czy siak grunt to wiara w zwycięstwo bez Ciebie terapia grupowa byla by mniej skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w temacie
"bylem chętny i czuły, mialem o czym pomarzyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[rzuca naręcze róż do stóp / stopki;-) miel...]... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 [czyli tyle, ile miel ma latek ;-)] miel, siły, przebaczenia, pół-zapomnienia (całkowicie zapomnieć nie sposób)... by czas uwolnił Cię od myślenia o nim... i żebyś była szczęśliwa :-D gdzie wódka? gdzie ogór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucona
witam; czasami tutaj wpadam poczytam, cos napisze.....:)....obecnie jestem w rozterce bo moj cudowny K. pojechal z zona na wakacje i od 2 tyg nie odzywa sie do mnie, martwie sie bo nigdy wczesniej sie to niezdazalo. Nie wiem co myslec...czy olal mnie czy cos mu sie stalo. Najgorsze jest to ze jak go nie ma to niechce mi sie zyc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! po-dnie-sem! ;-) (czyli po dnie jestem) ;-).. a co mi tam! :-D rzucona... hmmm... pewnie kibla wolnego nie ma w pobliżu, coby mógł do Ciebie smsnąć w uryciu... ;-) ..mężczyźni są jak kible...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po długim niebycie. Kto się na mój widok cieszy,niech się wpisze,a kto nie,niech się nie wpisuje;) Mad- 🌻 A gdzie nasza Inki,zastanawiam się...Skarbuchu,wiesz coś o tem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wpisuje po długim niebycie... Kochasia mieć trzeba głęboko w odbycie chłe chłe chłe ;-) (tylko żeby mnie dobrze zrozumiano - w przenośni! w przenośni!!!!) :-) M. ---> nasz ulubiony kwiat dla Cię: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rush no się Milky,napisz co jeszcze Tak by uśmiały się nawet leszcze... Bez róż ani rusz,prawda to stara Pisz,by kochankom spadła kopara. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ci powiem Marielko ładnie: niechaj kochasiom co insze opadnie bue hue hue :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak im opadnie coś-tam i kopara będą mieć kiełbaskę wiotką jak z constara bue hue hue :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×