Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hejka Kochani:) Jak miło z samego rana już w takim gronie:) Czarownico, no dziś miałem takie sny, że lepiej nie pytać..:) Żdzbło trawy, trzeba przez to przejść, a każdy tu przyzna chyba mi rację, że ta dziewczyna nie jest tego warta. Nikt fajny nie pisze takich głupich tekstów. Słuchajcie, my tu gadu gadu, ale martwi mnie co z Kadarką? Zawsze lubiła topikowe imprezy, a tu cisza.. Proponuję zawołać wszyscy razem: KADARKA!!!! A propos 28 latek, ja już dawno minąłem, ale znam kilka dziewczyn w tym wieku i wszystkie są rewelacyjne:) Może coś jest w tym roczniku. W uklady gwiazd nie wierzę, ale..:) Nie podawajcie tak jawnie gg, bo jak znam życie będzie trochę głupich tekstów od \"uroczych\" panów:) No i pamiętajcie o Cyberpotworze, który opanował gg kilka dni temu;) Poczęstuję sie Kawką Aalex i biorę sie do roboty. Aaa! Czarownico, jak dobrze mi wszystko pójdzie, to w sierpniu też będę w Pradze:) Miłej niedzieli PS. A tu brzydko, pochmurno i chłodno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący - ten zachód to bajka aż sie łza w oku zakręciła. Ja byłam w czerwcu w jastrzebiej Górze na szkoleniu z Ministerstwa ale nie było okazji zobaczyć takiego super zachodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonka, Kadarka jest nad jeziorkiem, napewno się dziś odezwie, jak tylko wróci:) Biegnący, widziałam wiele zachodów, każdy jest niepowtarzalny, ten również.... śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Biegnący - a tymi chmurami to się nie zamartwiaj -u mnie było słloeczko a teraz to tez taka pogoda nijaka - popierdułak taka - raz slońce, raz chmury i wogóle nie jest za ciepło . Przesylam słoneczne buziaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku:) Biegnący, oświeć mnie, bo ja jestem nowicjuszką jeśli chodzi o net-naprawdę nie powinnyśmy podawać nr GG?Ja to zrobiłam spontanicznie, bo czrownica jest taka fajoooooowa aż szkoda nie mieć takich osób na liście kontaktów. A co do głupich tekstów-zawsze pozostaje opcja \"zablokuj\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słucham Faithless, czytam książkę i czekam na wieści od mojego M... Nie wiem kiedy wraca, może już wrócil.... Bosssko! Witaj Śnieżynko:) Można gg podawać, ale na forum jest masa oszołomów, więc ostrożnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ten Twój to jakis dziwny nie? Ale facieci tasy są . Ja np jak byłam w Jastrzębiej na kursie przez tydziń to mój dzwonił do mnie każdego dnia aż tu nagle w czwartek nie odzywał sie wogóle i juz byłam zła i płakałam i wogóle - a on poprostu przyjechał 450 kilometrów do mnie bez słowa i za to go własnie kocham - tylko czasami mnie zaskakuje :) Witaj Snieżynko ;) ja też sie ciesze ,że mam Cie na swojej liście i jakby co to wariatom mówimy kategoryczne NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny, a ja w dodatku przyzwyczajona do nieustannej adoracji.... Ale tak jak z Nim, jeższcze z żadnym nie spędzałam czasu.... Jak jest - jest super, a jak nie ma, to jakby nie istniał...... A ja czekam....... i czekam........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są dziwni ale własnie za ta ich DZIWNOTE są kochamy . Uwaga jak sie pojawi zaraz którys nasz kolega to nam sie oberwie za te feministyczne teksty :) SIOSTRY : Liga broni , liga radzi , liga nigdy Cie nie zdradzi . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie misiaki kochane;) Nie no pisałam i pisałm do was a tu bum i wywaliło mnie z neta no i wszystko poszło gdzie s w zaświaty ;) No nic buziaki 👄 dla was czarowniczko dla twojego Miłoszka super facet z niego Sniezynko Biegnacy ....... co za zachód słoneczka ,tylko malowac:) Aalex:) dziwny nie dziwny ale przynjmniej masz namiastke faceta;) Zdzbło trawy :) nie rozpaczaj wiem to trudne ale do czasu kiedy znajdziesz godna siebie kobiete:) Ja jestem juz trochę po trzydziestce i chciałabym miec teraz 28 lat jejku mnie się wydaje ze czas mi przelatuje przez palce i przeraza mnie to bo mam takie mysli,ze moze juz nie bede miała dzieci bo niezdązę to okropne ale nachodza mnie one od czasu do czasu A tem mój M jest szkoda słów,zreszta nie chce pisac ,ze on mój bo tak naprawde chyba nigdy nie był :( A ja chce tylko normalności z związku nie żadnych podchodów i tak zwanej rywalizacjii Ale mój optymizm musi byc silniejszy od takich mysli bo inaczej to idzie zwarjowac. tak mnie jakos naszło moze napije sie dobrej kawusi to mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) juz lece ;) mniuam mniam juz sam zapach tego placka powala;) Aalex:) ja tez nie chce miec namaiastki ale tu nawet tego nie ma;):D słoneczko u mnie swieci pieknie i robi sie duchota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójde na zielona trawkę chociaz ona taka juz nie zielona tylko raczej zółta;) no ale nic to wazne ,ze jest jakas no to dobrego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawcie mi trochę tego ciasta, ja teraz jestem przy kompie tak w przelocie-mam gości.Do potem, buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znikam na chwile bo mój synek chce sobie grac na kompie. Mały pozdrawia Was wszystkich bardzo goraco. Mówi,że jak mama Was lubi to on tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem ...ale tez mu sie chciało grać :) 5 minut i juz sie znudził - ach te maluchy :) ale Wy tez sie chyba znudziliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzbło, gdzie Ty mieszkasz, że tak kajaczkiem:) Fju, fju:) ALE JESTEM GŁODNY:) Cały dzień siedzenia przed kompem, ale ukończyłem stronę. Pochwale się wieczorem:) Częstuję się plackiem i w skrytożerczo wsuwam parówkę:) Czarownico, skąd ja to znam. Mój 3-letni siostrzeniec narobi strasznego krzyku, że chce na kompa, a po trzech minutach leci gdzie indziej..:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment, bo goście piszczą-jeeeeeeść! Trochę absurdalnego humoru na rozweselenie(Mumio):Zbyszek O mój Zbyszku ukochany zadzwoń do mnie chociaż raz może znowu się spotkamy w te nowe wspaniałe dni pójdziemy razem tam na dyskę będziemy świetnie bawić się co powiesz światła czerwone, światła zielone fajnie skojarzymy się /heja, heja, heja, heja Zbyszek heja, heja, heja, heja Bożenka/ 2x \"Kubeczek\" Skończyła się już noc żaluzje się rozjechały na głowę naciągam koc jest dla mnie za mały wystają mi nogi jest mi zimno w nie nie kocham ciebie ty nie kochasz mnie a przecież było nam tak jak nie wiem gdzie /improwizacja na powyższych motywach/ Jak to, jak to się stało, że mi wypiłaś moje kakao przecież to mój kubeczek to mój kubeczek z wiewiórką jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dziś dzień....... Zostałam dzis powiernikiem swoich dwóch przyjaciół... Jeden z nich płakał mi do słuchawki, a ja ryczałam razem z nim.... Chciał tylko bym Go wysłuchała....Nie potrafię im pomóc, mogę jedynie być.... Ale znów mi smutno.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×