Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Do wszystkich wielkich nieobecnych. No niechaj już przyjdzie jesień i przegoni Was z basenów i temu podobnych bo frekwencja spada na łeb na szyje. Przesmarujcie tegoroczne opalenizny balsamem i siadajcie do pokojowego ogniska snuć opowieści niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko Ty moja, jakże można nie lubić jesieni z jej paletą barw i kasztanami rozściełanymi u nóg? Poza tym z jesienią wszyscy studenci ruszą szturmem na uczelnie i w końcu przestaną się wałkonić :-) Kadarko Ty moja, jakże można nie lubić jesieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam jesień bo:)... Mimozami jesień się zaczyna Złotawa, krucha i miła ...............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka :) Pokochaj jesień Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami. Kolorowo jak wiosną barwne liście ostatki zieleni Dadzą chwilę radosną twą szarość życia mogą odmienić. Wieczór szybciej nastaje słońce też znika wcześniej niż latem Lecz nowe czy nie daje chwile spokoju skorzystaj zatem. Ja kocham jesień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, ma, mam już net:D A dlaczego nie miałam?? Ponieważ dziwnym trafem dostawca zmienił mój adres IP. Dziś zrobiłam im konkretną awanturę i jestem wreszcie z Wami:) Kadarka pewnie nie da się przekonać do jesieni... Ja kocham jesień i nienawidzę jednocześnie... Wpędza mnie w strasznie melancholijne stany, ale nie wyobrażam sobie nie zobaczyć raz w roku szalejącego, jesiennego sztormu, mogłabym na to patrzeć godzinami jak zahipnotyzowana..... Ale niech to lato jeszcze trwa i trwa!!!!!!! Miłego wieczorku Kochani:) Ps. Biegnący, baaaardzo szerokiej drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja tak często jezdze nad morze,a jeszcze nigdy nie widziałąm morza jesienią:) toz to dopiero morze ma pazura;) aaa i jeszcze uwielbiam jesień bo mozna : na grzyby..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) no jakos tak intrygujesz ta nową fryzurką,wyczarowałas napewno cos ekstra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani mam do Was nietypowe pytanie. Lepiej je sie zadaje live w realu, ale zobaczmy ;-) Co to jest korba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak moi Kochani, spację pomiędzy postami stale rosną. Znak to wymowny, iż po branocce. Branoc i życzę kudłatych snów. Niech się Wam śnią pluszaki. Cała armia. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich i życzę miłego dnia. W Pozen pogoda zlewa się z moim nastrojem i po wczorajszym Słońcu nie ma juz śladu. Na szczęście jutro już piątek ;-) Życzenia sukcesów produkcyjnych w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło jutro jest środa a piątkowi moje stanowcze NIE. U mnie też pogoda się popsuła przez Ciebie. No i gdzie ja teraz będę ogrzewać moją duszyczkę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalicjantko Kadarko, podaj proszę choć ze dwa silne argumenty przeciwko piątkowi. Mam nadzieję, że Twoja niechęć do piątku to mała próba przewrotu. Natomiast jeśli w piątek ma się wydarzyć coś dużego, napawającego obawą, to jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój drogi piątek jest ostatnim dniem mojego pasjonującego urlopu, zamierzam go zakończyć wnikliwą degustacją napojów chmielpopdobnych, by w sobotę rączym krokiem, ze spiewem na ustach udać się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszedl m i syf na samym srodku brody zlamal sie paznokiec ... ja wiedzialam ,ze tak bedzie a tu wesele :( Cordula ❤️ Aalex... ❤️ Czaownica , Samo_zlo ... widze ,ze was talenta mecza - super :) Ala... jak poszukiwania pracy ?? Kadarka ... 👄 Zaczynam sie bac mezczyzn, albo ich nienawidzec juz sama nie wiem ale unikam jak ognia... chyba cos ze mna zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Lepiej późno niż wcale..;)-Wczoraj nie miałam neta w pracy.. Kadarka i Aalex popadły w pewien nieciekawy nastrój-- hmm..to pewnie nadmiar wolnego czasu działa tak niekorzystnie na przebieg myśli w zwojach mózgowych..;) moze trzeba znależć jakiś skrót..? albo objazd..?;) Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jejko ludzie, trzymajcie kciuki za mnie dziś na trasie. Jestem strasznie niewyspany, nie mam takiej wprawy w jeżdzeniu po dalekich trasach i wielkich miastach:) Po prostu masakra. Wyjeżdzam około 13-tej. Kadarko👄 pomimo, że będę leciał obwodnicą, to nie wychodź z domu na ulicę;) Pomacham Ci:) Agatko:) Niestety nie bedę miał czasu w Wawie, bo jutro po południu od razu wracam. Szkoda:( Mi..:) Alex:) Alu:) Sniezynko:) Czarownico:) chłopaki🖐️ mam nadzieję, ze w czwartek rano również Was miło przywitam:) Z wiadomości dobrych: dziś podpisałem umowę o pracę na czas nieokreślony i... z podwyżką:) Mam nadzieję, że nie rozwalę firmowego samochodu:D Całuski Kochani i miłego dnia! PS. a jutro mam imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak delikatnie to rzuciłeś..;) tzn, ze jutro pijemy ..?:) A co do W-wy -to przeciez jest jeszcze dzisiejszy wieczór..;) No chyba ze jazda tak Cię wykończy ze nie będziesz w stanie robić nieczego więcej poza dochodzeniem do siebie,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to biegnacy :) szystkiego naj, naj lepszego zeby sie szczescilo, dazylo i czego pragniesz twoje bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie o której Biegnący będzie wracać z tej Warszawki???? Bo ja się bede błąkać autem po okolicy i nie wim czy spotkanie z Nim to dobry pomysł........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×