Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Widzę, że wam do szczęścia dużo nie trzeba........Pięknie się tulacie aż miło popatrzeć, a takie smutaski niektórzy byli.... A nie mówiłem, że w przyjaźni siła!!!!!!!! I to jak widać TAAAAAAAAAAAAKA wielka!!!!!!!!:-) Jutro też coś wymyślimy he,he...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo żałuję że nie mam w domu netu... Mogę tu do Was zaglądać tylko gdy jestem w pracy Ale poprawił mi się humorek, panowie... przywracacie mi wierę w facetów;) Pozdrawiam cieplutko i chyba do jutra... Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w pracy padła sieć i internet, dlatego sie nie odzywam. Wpadłam tylko na chwilę powiedzieć Wam, ze jestem z Wami myślami a wkrótce jak tylko problem zostanie opanowany również słowem pisanym. Czytelniku Tonę pod stretą papierów nadal, ale poławiacz pereł zaginał bez słuchu zaraz po tym jak wyruszył na moje poszukiwanie ... może po drodze znalazł ksieżniczkę w wieży ;-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i odezwę sie tak szybko jak tylko bedzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa Wiem, że się powtarzam,bo wszystkim to piszę, ale piękna ta Twoja nowa stopka. Uwielbiam takie mądre cytaciki, dają mi moc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie da rady na zapas...;) Jak tylko przekroczę próg mojego domku, już zatęsknie za tulaniem;):) Wiem... Przytulę mojego pluszowego misia;):) Pozdrawiam, milego wieczorku Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Witajcie! Dowcipy extra! Jedne smielsze, od drugich hihih.... Fajnie :D O zakonnicy z bombonierka i pelikanie juz rozeslalam w swiat :-) Nie przeczytalam jeszcze maratonu Raf-a. Tulenie beze mnie? ....ale mi przykro! :-( :P Zmyslowa odnosnie ksiezniczki w wiezy...wczoraj moje corki odstawialy kabaret POTEM (maja tak od tygodnia hihi ) pamietacie to, jak ksiezniczka wola do rycerza: - Jesteś dżentelmenem, moze bys mnie uratował, hę? - A i jestem dżentelmenem, ale przygruntowym, a Tobie Pani, dżentelmen wysokogórski potrzebny. Milego wieczorku! Z usmeichem na twarzy, po ciezkim dniu pracy, udaje sie na posiłek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, alez ja sie za Wami stesknilam :) Wrocilam wczoraj baaardzo pozno, ale jak sie pewnie domyslacie i tak odpalilam kompa, tylko ze niestety buuu awaria TV kablowej i netu niet... Dopiero godzinke temu naprawili, wiec czytalam, czytalam i czytalam :) Ciesze sie, ze dzis humorki dopisuja, dowcipy naprawde super!!! Co do wczorajszych tematow, to hmm Szczesliwa, wiedz ze mam bardzo podobne za soba przezycia do Ciebie, tylko ze nie zdazylam stanac z Nim na slubnym kobiercu... Minelo sporo czasu, zbyt szybko zgodzilam sie wyjsc za kogos innego, wierzac ze moj bol po tamtej stracie zniknie wraz z obraczka na palcu...Nie zniknal, za to malzenstwo nie przetrwalo...Dalszej historii opowiadac nie bede, znacie ja juz zreszta, a poza tym ciagle nie jestem w stanie nie plakac przy tym... Chce zebyscie wiedzieli ze doskonale rozumiem Wasz bol... Pozdrawiam Was z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Dziękuję za tulanie... Sam tulę Was wszystkich bardzo cieplutko i milutko :) Niestety jeszcze jestem w pracy i pewnie jak wrócę do domku, to będę tak skonany, zdolny do przytulenia poduszeczki :) Pozdrawiam i życzę milutkiego wieczorku... Dzięki że jesteście nie czuję się dzięki Wam samotny... :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Widzę, że dziś tu sobie całkiem nieźle poczynacie, humorki dopisują- to dobrze...:) ...dzięki wszystkim za dobre słowa... powiem wam jeszcze, że kiedyś usłyszałam od kogoś, że jestem klasycznym przypadkiem dla psychologa... że póki nie potraktuję swego stanu cywilnego jako zalety- będę sama... może to prawda..? tylko jak, to tego typu doświadczeniach, mam się tego nauczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:-) Nie na długo, ale jak zwykle późnym wieczorkiem pewnie przysiedzę z Wami trochę. Nati JAK tam Wrocław? Kurcze piszą mi tu jeszcze na gg i tlenie, no nie wyrabiam z tym pisaniem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Czytelnik...przykro mi, ale dziś znów pójdę pod prąd odnośnie tej mody, jak ją nazwałeś.... jakoś ostatnio gdzieś zgubiłam swój optymizm... i nawet praca na to nie pomaga... żeby przynajmniej ktos przytulił (czyt. facet) :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
No widze szalenstwo czwartkowej nocy.humorki dopisuja ,co niektorzy sie tula no no Szczesliwa do tego przytulania nie byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Dobrej nocy. uciekam w piorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaga-33 -> wiem, i nie mam nikogo odpowiedniego \"pod ręką\" , niestety:( a już chyba nie pamiętam jak to jest- znaleźć się w ramionach faceta, przytulić się i poczuć tak przyjemnie bezpiecznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
Tylko zadnych toksycznych zwiazkow bo szkoda czasu,kurcze jak bym znala jakis wolnych to od razu bym cie poznala. Kurcze tak to jest wszyscy fajni zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaga-33 -> a kto tu mówi o związkach?:( co prawda-jakiś czas temu zapaliła się w tym temacie jakaś iskierka, ale...wiecie jak się sprawy mają:( wiem, że ostatnio za bardzo się nad sobą rozczulam, ale mam jakies gorsze dni... najwyraźniej czasem i silnym kobietom brak sił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szęśliwa aaaaaaga-33 a Wy co tak sobie tu same gaworzycie? Szczesliwa, ok odpuszczam Ci te uśmiechy, bo nic na siłę tylko nie patrz w lustro, bo się całkiem zdołujesz jak tam zobaczysz silną kobietę z nienaturalnym uśmiechem w dół. Może grawitacja Ci ostatnio coś za bardzo ciągnie kąciki ust w dół... To mam dla Ciebie pomysła stań na głowie i wtedy spójrz w lustereczko to powinnaś tam zobaczyć silną kobietę z naturalnym uśmiechem w nienaturalnej pozycji..... Kurde chyba na wszystko się da coś wymyślić? aaaaaaga-33 Jutro porozglądam się coś za tą Twoją szkołą co pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma czasem gorsze dni i się nad sobą użala.....no i dobrze tak czasem wyrzucić z siebie ten smutek. Dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ze mną nie zginiesz...Spoko:-) Kadarka Fajnie, że już jesteś:-) aaaaaaga-33 znalazłem przed chwilą stronę tej szkoły wygląda obiecująco. Nie wiem czy ją widziałaś w razie co masz namiary: http://www.republika.pl/skprestige/ mają też nr na gadu-gadu 3614431 i tlen mam znajomą kosmetyczkę to spytam jej o opinie o tej szkole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ale w pracy..no i oczywiscie dopadłam do kompa jak tylko mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Gdzie Ty pracujesz o tej porze, tak się zastanawiałem już jak pisałaś, że do niej jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmm...........w takich momentach przypomina mi sie wypowiedź wybitnego \"filozofa\" doktora Sztrosmajera \"gdyby głupota miała skrzydła to byś był orłem\" - wersja zmodyfikowana przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZTTELNIK
Kadarka To do mnie czy do tego nikogo dwa wpisy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Twoja głupota pewnie też ma jakąś głęboko zakorzenioną przyczynę!!!!! popisz sobie tam gdzie mają podobny do ciebie poziom intelektualny!!! Bo my tu takich delikatnie mówiąc ignorujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×