Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Od rana alkoholizuję sie dokumentnie..:) i witam 🖐️ Wineczko białe połsłodkie ..:) mam juz końcówkę niestety..;) Nie wytrzymałam wczoraj i odpisałam temu ostatniemu..oczywiście chce się spotkac w wiadomym celu..;) Nie wiem co zrobić z tym fantem..no a nie ukrywam -jestem na głodzie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymula
Czy przyjmiecie do siebie rozwódkę od miesiąca? Zostałam sama :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymula
i jeszcze mam 33 lata :( i kota na stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prymula lepiej sama niż z byle czym....Witojcia witojcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
dzien dobry wszystkim... :) widze ze nastroje nie wszystkim dopisuja... :| troszeczke optymizmu .. prosze was... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi wcielo mi tekst WRRRRRRRR Szarek...witam calusnie :) Aga-Ta ...powiem w sumie to brawo .Ja mam 2 piwka i bede chyba zaraz je oprozniac.A zrobilabym cos szalonego. Aalex ...zazdroszcze ja juz nie pamietam co to randka :( Cordula...ale dlatego takie pociagajace mrrrrrrrr przymula ...czolem :) Krz... staramy sie staramy tzn przynajmniej ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
to dobrze ze sie staracie :) ja narazie siedze i pisze prace po angielsku.. co ciekawe lepiej mi idzie niz jesli mialbym to pisac po polsku :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienie to straszna rzecz..dzisiaj kupiłam spodnie -zamiast oddać dług do banku..;) Kwestia dokonywania odpowiednich wyborów..;) Zostało mi 10 zeta -starczy na 10 minut w kabinie..:) Troche krótko ale zimno mi dzisiaj więc przynajmniej się rozgrzeję..;) A ..Agnieszka Szydłowska pracowała kilka lat temu w Radiostacji -kiedy stacja reprezentowała jeszcze odpowiedni poziom..czyli była niezależna ..:)..i spontaniczna..:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
10 minut w kabinie powiadasz... hmm... mam nadzieje,ze mysle o tej samej kabinie,o ktorej mowisz ;) .. co zas sie tyczy kwiestii wyborow...... no tak .. to jest zyciowy temat .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Dziś jednak nie o samotności:) Zapomniałem Wam wczoraj powiedzieć o baaardzo ważnym zdarzeniu. Otóż szedłem sobie chodnikiem na takim odludziu, a tu śliczna kicia stoi sobie i miauczy. Podbiegła do mnie i zaczeła się łasić. Pogłaskałem ją uświadamiając sobie jak dawne tego nie robiłem. Ja chcę mieć taką kicię:)!!! Takiego tygryska miau-miau:) Prymulo, na szczęscie został Ci ten cenniejszy partner:) (bez obrazy) Witaj u nas!!! KRZ:), optymizm jest tu wszechobecny, tylko czasem go trochę mniej;) Aalex🖐️, więcej wiary. Nie można tak się nastawiać, zresztą nie musi to być kochanek, a może być dobry znajomy. Mi...:) widoczki przepiękne, achhhh!!! Czy coś jeszcze zostało z tych piwek, chętnie przyłaczę się:) Rety jakiego mam smaka!!!! Kadarko, coś naprawdę ostatnio źle u Ciebie. Posyłam 👄 na dobry nastrój. Aga-tko, jaka kabina???? Brzmi strasznie podejrzanie:) Aż sie boję soboty;) Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyście nie snuli domysłów.-chodzi o solarium..:) no i ja spadam- pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
o tym myslalem.... uff ulzylo mi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, czasami dobrze tak zaszalec:) Biegnacy... ja sie nie nastawiam negatywnie:) Jestem sceptyczna, moze ostrozna, ale licze na udane spotkanie:) Czasami sobie mysle, ze wszystko byloby latwiejsze, gdybym potrafila byc kochanka nie angazujac jednoczesnie uczuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
byc kochanka/kochankiem bez angazowania uczuc... kto by tak nie chcial .. :) nie wiem jak Ty Aalex ale ja to sie zawsze przyzwyczajam za bardzo ... i trzeba sie wycofac wtedy bo to juz nie to samo.. :( pozniej mozna sie nieprzyjemnie doswiadczyc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... :) udanego opalania . Biegnacy ...ciesze sie ,ze sie podobaly :) o a kicia fajnie ja wlasnie glaskalam mojego pieska a wolalabym co innego :P Aalex...udanej randeczki moze z tego sie cos wykluje chocby romansik. A do Ciebie doszedl mail ?? Pozowdzenia Krz... nigdy nie bylam kochanka a kochankiem tym bardziej :P , ale kto wie kto wie ..wiosna idzie ptaszki cos cwierkjaja , jestem na dobre dordze do grzechu :P:P ...dzisiaj mam wysmienity nastroj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przez takiego jednego zakłamanego skurwiela(bo innaczej takiej nieuczciwości niepotrafie nazwać) nie udało mi się zrobić wspaniałej niespodzianki dla żony..................... Nawet nie jestem zły, tylko zawiedziony ludzką pazernością!!!!! Ps: dobrze że okazało się że moja wizyta u niego czegoś go nauczyła, oby inni byli tacy wnikliwi jak ja to nigdy mu się nie uda nikogo oszukać tak jak to miał w planie mnie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ..co do piwka jasne ,ze mam z soczkiem czy bez ?? Bo ja tylko z soczkiem malinowym :D Czytelnik.... szkoda :( KILIM , KILIM :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie:) jak to piwko sie tutaj rozlewa,a mnie tu nie ma;):)?? ja tez chce:) własnie patrze za okno i co widze ,znowu sniezyca łeeee i brrrrr:( dzień dzisiaj jak codzień:) hmmmm była kolezanka i żaliłam sie ,ze ten mój facet z gg nawet nie pamietał o takich głupich zyczeniach na dzien kobiet:( ehhhhhh chyba doooopa z króla z tego bedzie,a tak sie fajnie zapowiadało:( no tak takie moje szczęście do facetów,nie wiem co mam sadzić chyba głupia jestem i tyle............:( chociaz nie nie jestem głupia ,czego ja mam sie winic to oni sa jacys tacy .............eh............. znowu zebrało mi sie na jakies żale,ale co tam jak tu pisze to jest mi lżej:) chyba trzeba opić ten smutek:( ehhhh Pozdrawiam wszystkich razem i kazdego z osobna👄 prymula witaj MI:) Biegnący.................:) Aga-ta:) Aalex:) czytelnik:) Pepper:) a co tak długo cię nie było???? KRZ:) Kadarko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula ...prosze piwko z soczkiem ?? :) ... to wsyztko opisalam wczesniej.Niestey to on nie wie co traci NIEINACZEJ ;)... widzisz u mnie jest tak ze mnie interesuja mezczyzni,kotrym ja jestem obojetna ,natomiast ja podobam sie tym ,ktorzy zupelnie ( prawie zupelnie) mnie nie interesuja ...cholera jasna o co biega ?????? daj mi jego numer gg ;) ja mu natluke chyba lopata ;) wlasnie pepper Juz sie stesknilismy za Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pod wieczór:) Biegnący-> czy zostawiłeś tego kotka, czy go zabrałeś? Bo tak sobie myślę, że skoro sam podbiegł do Ciebie to może nie był dziki, tylko czyjś. Ja też lubię koty i może kiedyś będę miał :) Mi-> jak zwykle tradycyjnie już gorące buziaczki:) Aalex-> nie nastawiaj się tak od razu, a nóż - widelec będzie to jakiś niesamowity facet :) Cordula-> pozdrawiam:) Muszę Wam powiedzieć, że od kilku tygodni rozmawiam sobie codziennie przez gg z moją nową, niedawno poznaną koleżanką. I tak się jakoś nam coraz przyjemniej rozmawia z dnia na dzień, każdego dnia ta rozmowa jest coraz przyjemniejsza, że powoli tak jakbym przestawał to kontrolować. Czasami kiedy jej aktualnie nie ma to normalnie zaczyna mi jej brakować. Dziś natomiast zorientowałem się, że ona.... najzwyczajniej zakochała się we mnie. Poza naszymi rozmowami spotykamy się też w realu. Lubimy się coraz bardziej. Dzisiaj usłyszałem bardzo przyjemny komplement z jej strony pod moim adresem i nie ukrywam, że czuję się lekko przerażony. Nie chcę tego bardziej rozwijać niż jest, chcę abyśmy pozostali przyjaciółmi, gdyż nie jestem gotowy na nowy związek, ale z drugiej strony brakuje mi kobiety ogromnie. Boję się bardzo tego, że znowu mogę cierpieć. Lubimy się coraz bardziej, ona chce do mnie przyjechać na wspólną kolację i zastanawiam się co z tym fantem zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku 👄 moze piwka jakby ktos pytal to Zywiec butelkowe , ale wirtualnie moze byc kazde :) Szarku...:) powiem tak ciesze sie ogromnie i tak jak to napisales Aalex noz widelec bedzie z tego niezla łyzka :):).... sproboj nic nie ryzykuje najwyzej bedzie fajnieeeeeee ...co ?????..wiem ,ze nie jestes gotowy ,moze ona sprawi ,ze bedzie troche inaczej.Plus dla Ciebie ,ze o niej myslisz.Plus dla niej ,ze cie zaciekawila...ale sie ciesze łohohohohohohohohoho Wczesniej napisalam fajny elaborat ale mi wcielo :( Cordula...dopomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku 👄 moze piwka jakby ktos pytal to Zywiec butelkowe , ale wirtualnie moze byc kazde :) Szarku...:) powiem tak ciesze sie ogromnie i tak jak to napisales Aalex noz widelec bedzie z tego niezla łyzka :):).... sproboj nic nie ryzykuje najwyzej bedzie fajnieeeeeee ...co ?????..wiem ,ze nie jestes gotowy ,moze ona sprawi ,ze bedzie troche inaczej.Plus dla Ciebie ,ze o niej myslisz.Plus dla niej ,ze cie zaciekawila...ale sie ciesze łohohohohohohohohoho Wczesniej napisalam fajny elaborat ale mi wcielo :( Cordula...dopomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI👄 wiesz co ja juz naprawde nie wiem o co biega;) i ze mna jest tak samo ło matko;) i a owszem pije zTobą piweczko z soczkiem ;) to za co pijemy???? cmokalki👄 Szarek:) to fantastycznie ,ze tak Ci sie układa,nie bój sie tego co miedzy wami sie rodzi:) jeżeli dobrze,ci się z nią rozmawia ,dobrze sie w jej towarzystwie czujesz ,to daj jej i sobie szanse, mozesz jej powiedziec,ze nie jestes jeszcze gotowy tak w pełni sie angazowac ,bo wiadomo byles zraniony ,ale nie uciekaj od niej,byc moze jest to dziewczyna z ktorą bedzie mozna konie krasć,wiesz napewno zrozumie .Wiesz kropla pomału drązy skale;):) bedzie dobrze,i trzymam kciuki:) Zajadam pyszna czekoladke:) czy ktos jeszcze chce??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> właśnie piję Żywca, ale tym razem mam puszkowego:) Cordula-> jak narazie to w zasadzie mógłbym z nią kraść konie bo mnie zafascynowała. Mamy wspólne zainteresowania i świetnie się rozumiemy:) Ale jakoś sobie nie wyobrażam, abym miał z nią być. Bronię się przed tym rękami i nogami i chcę tylko abyśmy byli przyjaciółmi i takowymi na pewno będziemy. Zdaję sobie jednak sprawę, że mogę ją skrzywdzić, bo dziewczyna jest bardzo spragniona uczucia i czułości, a we mnie nic już nie ma, gdyż wszystko dałem tamtej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku:) nie wierze,ze juz w Tobie nic nie ma ,bo wszystko dales tamtej.W kazdym z nas drzemia ogromne pokłady miłosci,tylko trzeba je wydobyć,jezeli bedzie to ta dziewczyna,która z czasem je z Ciebie wydobedzie to nic dodac nic ująć:) zresztą daj jej czas,pomalutku ,jak to mówia nic na sile,czas pokaze jak i co dalej:) Ja w kazdym badz razie trzymam kciuki i zyczę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku...przelejemy do szklanek ;) bedzie git nawet nik sie nie skapnie . Daj sobie czas i jej czas i delikatnie jej do zrozumienia ,ze potrzebujesz. Przyjazn tez jest potrzebna i dobrze ,ze jest.Wierze w to ,ze odzyskasz na nowo wiare w Swoje uczuciie i odwzajemnione moze ona Ci w tym pomorze .... zreszta czas pokaze co ma byc to bedzie i nie zmienimy tego.CHociaz kazdy jest kowalem swojego losu ;) tak slyszalam w \"Terminatorze\" hihihi ( ktoby pomyslal hehehehehehe przperaszam ale dzisiaj mam gupakwe) Noto co moi milusinscy zdrowko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> ja już nie mam Żywczyka:( Masz głupawkę, ale to co mówisz jest bardzo dojrzałe i prawdziwe. Dziękuję że jesteś miła koleżanko:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×