Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

mowia nie chwal dnia przed zachodem slonca, a to slonce mnie sparzylo jak cholera. juz nie uwierze zadnemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani:) hmmmm jest przepiekna pogoda lux ,niebio lazurowe;) odrazu lepiej Biegnący,...... ja mam ten sam problem niby spotykam facetów .ale oni tez jakos tacy zablokowani są a może to ja jestem zablokowana juz sama nie wiem.Ale zyje chwilką i narazie dobrze mi z tym chociaz...... Aga-ta:) hmmmm a może czekolady goracej bys sie napiła co??:) Ala.......... moge tylko cie usciskac i zyczyc powodzenia:) kadarka:) pozostałych:) Nie wiem dzisuaj moze pojade do Warszawy jak dobrze pójdzie po bilety na koncert ,oczywiście z panem M;) hmmm ciekawa jestem tylko czy razem na ten koncert pojedziemy ;) zycze super dnia i w pracy i w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam telefon w Erze....;) no a poza tym targi mi wypadają w weekend..więc z koncertu nici..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz ide sie szkolic:) wiecie ale normalnie zimno jest choc slonce swieci kupilam nowe buty ale jakies takie twarde chyba sobie stopy poobcieram i pecherzy narobie:) a masazysty nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... ? mogę sobie \"głośno\" ponarzekać ? z przekleństwami ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jadę .... niby wiem,że Życie samo w sobie dąży do Nieuniknionego i chociaż się do tego już przyzwyczaiłem i korzystam z tego co mogę wykorzystać ( ładnie napisałem), zapominając o smutnej mecie tego biegu... to nadal zaskakują mnie rzeczy, o których nie myślę bo wydają mi się one obce.. kiedy powolutku zaczynają się niektóre rzeczy układać we właściwym porządku - wtedy nagle CHUJ STRZELA ZABAWKI !! Zawsze tak qrwa mać jest ! ! ! nigdy nie jest tak,żeby było całkiem dobrze - dlaczego innym się udaje takie rzeczy omijać.. a mnie KURWA MAĆ kłody pod nogi cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ... dziś już to słyszałam.... od Mojego Szczęścia.... Coś bardzo chce nam pokrzyżować plany.... Jadę, choć wielę ryzykuję... jadę bo muszę.... Bo nie mogę Go teraz zostawić..... Cholera.... Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ.... musisz to przetrwać, zycie pisze tak różne scenariusze, ze sam się jeszcze nie raz zdziwisz... Przeżyłam ostatnio, choć w czwartek w tym samym miejscu, gdzie ja mało się nie zabiłam zginęły trzy osoby ... I zaczynam wierzyć w Boga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrownica99
Witam wszystkich - mam nadzieje ,że moje usprawiedliwienia wysłane prior w okienku Poczty Polskiej doszły :) Z bólem serca spogladam za siebie na odchodzace lato -ale ... z otwartym sercem czekam na ciepłe deszcze , opadajace liście i kolorową złota jesień . Pozdrawiam Was - miłej zabawy i udanych pogaduszek jesienią. Pa Ps. teraz pewnie wpadne na sankach ;) samo 👄 Śnieżynka, Cordula 🌼 Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bede naumiana po 3 godzinach jezyka angielskiego:) mowie wam ale beka:) urzad pracy zebral 10 bezrobotnych i postanowil ich w 2 miesiace nauczyc angelskiego, no pomijam fakt ze sa osoby ktore wogole nie mialy ztym jezykiem nic wspolnego oprocz seksu i hamburgera. jutro dojdzie przedsiebiorczosc, powinno byc o wiele ciekawiej niz na angielskim na ktorym pan usilnie chcial mnie przylapac na nieumieniu czy nieznajomosci jakiegos wyrazu( o podstawach mowie) bo angielsiego ostatnio korzystalam 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ:) bedzie dobrze i nie trac optymizmu,przeciez Ty jestes z tych osób dla których szklanka jest do połowy pełna:) bedzie dobrze,ja tez mam takie napady ,no ale co zrobic takie jest zycie/ Ala........... ;) no to trzymam kciuki za kursy;) Aalex:) jedz jedz i oby nic Ci juz nie przeszkadzało:) No ja miałam jechac do wawy ale w koncu nie pojechałam ,bo plany sie zmieniły,no ale cóz moze jutro;) a teraz piję mietę i dobrze mnie z tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie w ten cudowny poranek:) No to moze po filizance kawusi?? u mnie w pracy wzgledny spokój ,totez moge rozkoszowac sie smakiem kaweczki;) czarowniczko a czego ty pomaranczowa jestes??;) Aalex Aga-Ta i reszcie spiochów;) dzisiaj przeczytałam ,że aby sen był głeboki i zregenerował nam siły ,nie mozna sie spóznić na \" Pociąg aniołów\" który odchodzi o 23 ( fajne okreslenie);) a ja notorycznie spózniam sie na ten pociąg ,i ciagle jestem leniwcem;) moze tzreba by to było zmienic??;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko- dałaś mi do myślenia..od kilku mięsiecy nie udało mi się zasnąć przed północą..;) no i oczywiście marzę o tabletkach przeciw ziewaniu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiecie o spaniu:) hmm ja klade sie o 22 a wstaje o 1 w nocy i moglabym gory prznosic pozniej ponownie budze sie ok 4 nad ranem i 6.30 wiec szczerze to ja wam zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ wiesz ja tez zauważyłam ,ze jak kiedys bardzo dawno,temu połozyłam sie spac o 22 to wstałam wypoczeta i wyspana i nawet budzik mi nie był potrzebny,ale teraz to koniami by mnie nie zwlekli;) hmmm proste to a człowiek wcale sie do tego nie stosuje;) dzien przepiekny nadal ,urzeka mnie ten błekit nieba za oknem ahhhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to było takie proste to producenci kawy dawno by zbankrutowali.. ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... właśnie zauważyłem, ze na moim ekranie komputera w pracy siedzi sobie malutki pajączek i robi pajęczynę:) Urocze towarzystwo. A dziś na fabryce dała mi sie pogłaskać kocia rodzinka:) Ach, koty są po prostu miauuuu!!!:) Dziś się napracowałem fizycznie i w ogóle dziś urwanie głowy, ale zaraz do domku. Hurra! Całuję Kochani i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dzis oszczedzono mi tortur jezykowych:) wczoraj nauczylam sie liczenikow bo to chyba sie tak nazywa od 0 do 9:) wow!!! co za durnie to wymyslili to ja nie wiem a co gorsza obecnosc obowiazkowa i na kazda nieobecnosc wymagaj papierka potwierdzajacego koniecznosc opuszczenia tego very interesujacego kursu. wczoraj byla przedsiebiorczosc a pani mowila o popycie i podazy!! tak sobie mysle ze chyba strategia Aalex jest dobra nic nikomu nie mowic zyc !!zeby nie zapeszyC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leniwce i nie leniwce:) Kolejny piekny dzień:) a kaweczki chetnie skosztuję może szarlotki ktos chce?/ No tak cos w tym jest żeby nikomu nic nie mówic bo mozna zapeszyć,ale jak coś sie dzieje to człowiek by tak chciał sie z innymi tym podzielić,bo sie cieszy:) no ale nieraz własnie tak wychodzi ,ze niedługo sie cieszy bo zaraz wyskakuje cos innego. I bądz tu człowieku madry;) Miałam jechac z panem M na koncert ,on nie może jechac i humor mi padł,no ale co zrobic z nim czy bez niego na koncert i tak pojade:) miłego dnia wszystkim:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko- proponuję jeszcze do kompletu długi, czarny , skórzany płaszcz..;) i parasolkę -wtedy anonimowość gwarantowana..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Aalex:) trzymam kciuki no i własnie uważaj na drodze:) kadarka:) no własnie co to był za program?? tez chce zobaczyć;):P Aga-ta:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, no powiedz:) Ja kiedyś też byłem w tv na 2TVP i widziały mnie 2 znajome osoby. To była ankieta uliczna a pytanie brzmiało: co to jest... menopauza:) Byłem wtedy z moją dziewczyną i było mi głupio, bo ona nie wiedziała:D Ja oczywiście odpowiedziałem poprawnie:) A u mnie wychodzi słonko i żadnej chmurki na niebie:) Hurra! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×