Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość kacha28
ja tez dzis nuda...a nawet mi sie nie chce nic robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha28
nie własnie nie chce,myslałąm miałam moze nadzieje ze bedzie inaczej ale sie nic nie zmienia prócz słow obietnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha28
jak mam zastrzec tego nika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz poznać chłopaka - idź na studia na wydział elektryczny poznańskiej albo wrocławskiej polibudy... u mnie na roku było 5 dziewczyn i 290 chłopaków... Każda z nas po studiach ma już narzeczonego lub męża - inżyniera po fachu i dobrą pracę w zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha28
no no fajnie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kacha udalo sie:) katlin nie kazda z nas ugania sie za potencjalnym mezem. i mysle ze nie trzeba az tak drastycznych przedsiewziec jak isc na studia tylko dlatego zeby zlapac chlopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia wybiera się zgodnie z zainteresowaniem... a w wieku 24, 25 lat wiele osób myśli o pewnej stabilizacji - rodzina, partner życiowy itd... więc to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyczkkaa
No nie wiem czy to od kierunku studiow zalezy czy sie chlopa znajdzie ;) u mnie na roku podobnie jak u ciebie ...za rok koncze a tu nic ..jak bylam sama tak jestesm...kolegow owszem ale nic powaznijeszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co ma powiedzieć osoba ,która studia juz skonczyła pare lat temu?????? jak sie kogos ma spotkac to się spotka nawet na zakupach w samie osiedlowym;):P a imprezka rodzinna super :D dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uważam że miłośc można spotkać wszedzie...nawet w sklepie osiedlowym... chyba zaczne sie baczniej rozglądać po sklepach może znajde tam swoja prawdziwą miłość? Horoskop na listopad mam własnie taki_a co powiesz na najprawdziwszą miłość ,będe sie tego trzymać.. Dobranoc wszytkim chociaz ja spać jeszcze nie ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udało sie mi być na czarno chociaz nie wiem jeszcze skąd bierzecie te fajne usmiechnięte buźki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiowalam na politechnice, czyli miedzy spora iloscia facetow i nic. Jak bym chciala a nie patrzyla na uczucia to bez problemow, ale czy mozna oszukiwac siebie i te druga osobe. Jestem sama i czekam cierpliwie, choc czasem mi bardzo smutno. I tez wierze ze milosc mozna spotkac wszedzie - jeszcze wierze Kacha a spod jakiego znaku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze snow:) snil mi sie slub kolezanki snil mi sie facet hmm kiedys powiedzialbym ze bylam w nim zakochana sen byl ............miluski:) no i snil mi sie bardzo wysoki i bardzo przystojny facet za cholere nie wiem kto to i tak bezpiecznie bylo w jego ramionach. Aha no ja tez jestem po polibudzie:)) ale zajmowalm sie tam studiowaniem a nie lapaniem faceta, zreszta w czasie studiow przechodizlam bardzo buzliwe okresy- bo mgr to np. czas padalca:( Cordula super ze super:) Reszta ziomów i ziomalek:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, pozwolicie ze cos napisze.....dlugo bylam sama i wcale tak bardzo nie narzekałm.... jakos nigdy nie miałam szczescia do porzadnych facetow....zawsze wiecej lez niz szczescia...teraz...maz mi sie tez nie udal i juz niedlugo znow bede wolna...wierze jednak w to...ze cos mnie ominelo.. a noz jeszcze kiedys pokocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUN
Wiecie - czytam to wszystko i pomału dochodze do wniosku, że dyskusja krąży wokół istoty sprawy ale jej nie dotyka. Po pierwsze - wszelkie feministyczne i modne media próbują lansować model kobiety... którania w rzeczywistości nie jest. Co z tego, że się modnie ubierze, pomaluje, piękna, jest wykształcona i można z nią pogadać - skoro zwykle jest to model seryjny, klon, który można powielać dowolna liczbe razy. Wiekszość podśwaidomie stara się naśladować wzorce bo tak jest łatwiej - wychodzą z tego sztampowe zwiazki, które się rozpadają bo są puste. Po drugie - to samo obecnie dzieje się ze znaczna liczba meżczyzn. Coraz bardziej brak jest naturalnej spontanicznosci i tej wyjatkowości, która wywołuje zainteresowanie. Ta sama pogoń za pieniądzem,ten sam wyscig szczurów, to samo tempo zycia, te same zmęczone spojrzenia - coraz częściej poszukiwania spontaniczności poprzez różne dopalacze - i pustka emeocjonalna. Tesknota za uczuciem nie oznacza braku pustki emocjonalnej. No i fetysz dominacji - obie strony starają sie w zwiazku dominowac bo tak wypada - nawet jeżeli nie mają do tego predyspozycji. To jest jedna grupa problemów. Drugą grupa jest coraz wyraźniejszy rozpad więzi społecznych, rodzinnych - szeroko rozumianych, grup, środowisk. Jak można znaleźć kogoś dla siebie, skoro się ogranicza kontakty niezawodowe wokół siebie? Internet obecnie jest namiastką spotkań w kawiarnach, na rynku (nie mówię o rynku w sensie marketingowym oczywiście - drodzy yuppies) - przy jednocześnie małej liczbie imprez masowych ukierunkowanych na integrację. Zastanówcie się nad swoją pozycją w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszedł po bandzie... chociaż zgadzam się z przedmówcą ... przynajmniej w części ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, KRZ, ja się z tym nie zgodzę... to kolejna próba generalizowania. Włożenia kobiet i mężczyzn w jakieś ramki... Nie raz mówiliśmy tu juz o tym i wielu innych rzeczach... Problem jest o wiele bardziej złożony... I nie jesteśmy w stanie rozwiązać go tutaj. Tu możemy być dla siebie, dyskutować i może to taki mały substytut rozmów w rynku?:) Haha, oburzam się bo jestem cholerną indywidualistką i nienawidzę jak mi się mówi, ze powielam jakieś wzorce;) Pozdrawiam Was bardzo cieplutko Kochani i może kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawki dzis chetnie bo taki senny dzionek:) Po imprezie: - Słoneczko... - Tak, kotku? - Zrobisz śniadanie, rybko? - Oczywiście, skarbeńku. - Jajeczniczkę, rybko? - Ze szczypiorkiem, pieseczku. - Ale na masełku, żabciu? - Nie może być inaczej, misiu. - Kurwa, myszko... przyznaj się! Ty też nie pamiętasz, jak mam na imię! Dlaczego kobiety jak rano wstają, to się przeciągają? - Bo się nie mogą po jajach podrapać. "50% Polaków ma jakąś przygodę pozamałżeńską. Co to znaczy? - Że jak nie Ty, to Twoja żona."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no i właśnie dlatego Aalex napisałem,że się zgadzam w części tylko :P ja też nie mogę powiedzieć,że jestem w jakiejś tam ramce obyczajowej, ponieważ tak jak Ty jestem indywidualistą :) i TAK - chętnie się napiję kawy :):D p.s.: ależ mnie wqrwiają te ptaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nie było mnie wczoraj a tu sporo nowych wpisów :) Już nadrobiłam zaległości :) Przyczepił się do mnie jakiś zły humorek, czarne myśli w głowie..... nie mogę się ich pozbyć ale postanowiłam poprawić swoje samopoczucie. Wczoraj byłam u fryzjera i postanowiłam zmienić fryzurkę ......... osobiście nie mogę się przyzwyczaić do swojego odbicia w lustrze ale....... podpoba mi się spojrzenie facetów jak idę ulicą :) Poza tym nosiłam się z zamiarem zmiany wyglądu swojego pokoju i już mam nowy kolor na ścianach :) Taka cieplutka brzoskwinia ......... wiem zapewne Was to nie interesuje ....... postaram się nie zawracać Waszych głów swoimi problemami ale chcę się dzielić zmianami jeśli pozwolicie :) Studia? Skończyłam kierunek na którym było wielu panów ale niestety nie spotkałąm na nich miłości swojego życia. Później były podyplomowe i też nic......... mam jednak sporą ilość bardzo dobrych kolegów :) Wiem, że niektórzy uważają, że nie ma czegoś takiego jak przyjaźń dziewczyny i chłopaka ale ja właśnie mam dokładnie 4 najlepszych kolegów. Zawsze mogę na nich liczyć i nigdy mnie nie zawiedli kiedy potrzebowałam ich pomocy :) Kacha 28 ...... chyba wejdę na jakąś stronkę i poczytam horoskopy. Może tam coś ciekawego napisali mi na ten miesiąc :) GUN .... w tym co napisałeś jest wiele racji ....... niestety chyba dzisiejsza rzeczywistość nas do tego zmusza :( Ale zero ....... potrafisz sprawić, że człowiek się uśmiecha :) Co powiecie na kawę? Ja idę wstawić orzechową w ekspresie :) Ktoś ma jeszcze ochotę ...... zapraszam ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kawce ale poki serducho nie ma dla kogo bic szybciej toniech bije z nadmiaru kofeiny we krwi:) mUlina dzieki:) to teraz bede sie starac:) wiesz tu przezywamy smutki i radosci kazdego i cieszymy sie jak ktos sie cieszy:) a co do remontow to nawt pomozemy:) Aalex powinna potwierdzic:) choc Mi sie gdzies zapodziala:) krz jak ja cie dawno nie widzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo trochę mnie nie było czasu.. :) pewnie dlatego,że nie ma mnie za często w domu :| a jak już jestem to za dużo czasu przed kompem nie spędzam... a poza tym praca i inne takie mnie troszkę absorbują ;) dzisiaj siedzę w domu i nie zamierzam nigdzie wychodzić - pogoda badziewna strasznie :P wole się nie narażać na działanie wirusów takich czy innych :P :) mam nadzieję,że chociaż u was lepsza pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop? Przeczytałam..... i jest kiepski :( ........ zresztą ja nie wierzę w tego typu rzeczy........ ale ........ podłamałam się jeszcze bardziej :( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przyłączam sie do kaweczki:) nawet orzechowej;) oj jesiennie u mnie w 100% ;) aha ide dzisiaj do kina na Klątwe krolika;) nie ma jak dobra komedia dla dzieci;) hihi witam nowo przybyłych:) gan:) wydaje mi sie ,ze przytoczyłeś tutaj jakis fragment artykułu;) i tez uwazam sie za indywidualistke ;).która raczej nie ma zamiaru wpychac sie w jakies okreslone ramy,kazdy z nas na swój sposób przezywa rozterki uczuciowe i na swój sposób, taka prawda ,ze kazdy szuka uczucia Mulinka:) czemu uwazasz ,ze zawracasz nasze głowy swoimi problemami??? my tutaj własnie tak sobie zawracamy głowy bo nie ma nic lepszego jak to wywalis z siebie:) a ja mam na scianach tapete w kolorze zółci:) i jak zaswieci słonce no to mam słonce w pokoju:) Ala....... hehehe nie ma jak dobry humor w poludnie;) kurcze ten ktos to jakiś demon przeszłości?? nie daj sie KRZ:) no gratuluje Aalex:) kacha28 :)horoskopy hmmmm czytam a owszem;) miło preczytac ze spotka sie ta polówke juz w tym miesiącu;) ale ja ja juz tak spotykam conajmniej z pół roku;) no zycze kochani dobrej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulinka :) nie podłamuj sie to tylko internetowy horoskop;) no co ty;) tyle ile jest osób z pod danego znaku to nie mozliwe ,zeby wszystkie naraz cierpiały z jednego powodu;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×