Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

dzieńdoberek:) u mnie znowu mgła i mgła i mgła;) ale jak zwykle mamy nowy dzien i nowe mozliwosci;) Aga-ta ;) no widzę,ze masz tutaj wielbiciela,który szuka Magdaleny a z Toba sie chce umawiac;):D pozdrawiam nie leniwe leniwce o kawa na stole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam tych, których zdążyłam poznać będąc regularnie na tym topiku i tych których nie poznałam,ale których wypowiedzi chętnie czytam. Dziwne....Bardzo lubię ten topik mimo,że nie jestes sama.Szczególne pozdrawienia dla Aalex;) Może znów zacznę regularnie bywać....Zobaczymy.Wszystkich bez wyjątku pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zamgleń najlepsze są zamglone oczy..;) albo mgławica Oriona..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe przyjęcie syna marnotrawnego;).Tak jak Aalex znikam na dłuuuugi weekend.Byleby był jak najdłuższy.....;)Jeszcze tylko 4 godzinki w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na margimesie- to chyba bardziej córki marnotrawnej..;) Czyżbyś Biegnący jeździł po kraju..? skąd ten Wrocław i Poznań..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wszystkiego dobrego z okazjii naszego narodowego świeta;) jak dobrze,ze mozna sobie pospac dłużej hmmmmmmm:) a teraz ide robic kawe:) pepper:) witaj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak nudno
? PISAĆ I TO JUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
inicjatorko tego tematu! ja mam ten sam problem i zgadzam sie z toba. faceci wola slodkie idiotki. ja studiuje 2 kierunki, jestem silna psych i nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja udaje ze jestem
nieporadna, zagubiona, potrzebujaca czulosci i ...mam wziecie nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiochy wstawać;) ja wiem,ze to sobota i rózne sprawy na głowach;) ale na kawusie zawsze jest czas:) u mnie szaro,ale mam nadzieję,ze wrescie wyjzy słoneczko;) na zewnątrz jak i wewnątrz;) miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani... Sobota, a ja w domku....Wczoraj koszmarny dzień...Dziś już lepiej....Miewam huśtawki nastrojów a to nie wróży niczego dobrego...Jejku jak bym chciała gdzieś wyjechać, uwolnić się od tego miejsca i mysli...Mieliście kiedyś tak, że chcieliście po prostu wyjechać, ukryć się i nie pokazywać światu przez miesiąc? Czytać książki, słuchac radia, wysypiać się do bólu, krzyczeć wniebogłosy ile się da? Tego pragnę teraz...Marzę o tym... Pozdrawiam i przemiłej niedzieli życzę, ja jej mieć nie będę bo zaczynam pracowniczy maraton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana... i każdy z nas tak ma... czasem bardziej , czasem mniej... tzrymaj się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze sama nie jestem ale jestem w zwiazku z ktorego chce sie uwolnic ale nie mogę. co z rywam czy sie rozstajemy to przychoodzi mowi ze bedzie lepiej, ale jest przez miesiac. Jestem tak zmeczona tym zwiazkiem, ze juz nie mam na nic siły, Troche w tym mojej winy bo powinnam nie odbierac od niego telefonów, zerwac z nic całkowicie kontak a ja sie nad nim lituje. Czuje jak umiera moja dusza, nie mam na nic ochotym, a nie chce tak zyc, ale brak misły która to wszystko zakonczy. Musiałabym wyjechać tak by mnie nie znalazł i wyłączyć komórkę moze wtedy by mi dał spokój. :( :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo miałam, ale to tylko strata czasu, lęk przed samotnością? to ze ktos nie jest w zwiazku,nie jest czymś okropnym,ma duze plusy,a to normalne ze sie ma slabosc to kogos z kim sie wiele przezylo,wyjedz gdzies ze znajomymi,spokojnie przemysl sobie i przy okazji moze wypoczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miało byc słoneczko a jest jak zwykle;) szaro........... i na dodatek łupnęło mi w kregosłupie teraz ledwo sie ruszam auuuuu zapłakana:) pemietaj zawsze jest nowy dzień :) kadarka;) czy to na gorąco było?? ze nigdy więcej??? ale chyba efekty zadowalające;) dziesiaj to taki dzień ,ze tylko upic sie;) ogladając film ............. dobrej niedzieli:) witam nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćko
Może dla was to będzie zdziwienie ale mam 28 lat i szukam właśnie takiej dziewczyny która jest samodzielna, pewna siebie itp. ale mimo że poznaje ciągle nowe znajomości to jest to spory problem. Tak jak wy dziewczyny macie pecha spotykać tą wiekszość chłopaków którzy szukają idiotek tak ja mam pecha spotykać tylko takie dziewczyny które nic sobą nie prezentują. Niestety 90% ludzi to prostacy i cieżko jest trafić na te 10%. Przykre ale ja nie trace nadziei i wy też nie traćcie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno!!! dlaczego??? brak goracego faceta??? no a tak wogole to w koncu kupilam czapke i nie powinnam sie bac:) kurde powiedzcie mi:) leniwa jestem jak zrobic grzane winko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×