Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość krakowianka30
juz wiem, ze to znowu pomyłka,,,,hehe szybko prawda....? no więc wracam do swojej skorupki znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Gdzie sie wszyscy podziali? Pewnie macie ciekawsze rzeczy do robienia niz ciagle marudzenie o samotnosci:) Ja od dzis sie bardzo nudze wiec troche ponarzekam. Obecnie jestem w Anglii. Rodzina pojechala na swieta do Polski, a ja biedna sama.Nie mam faceta, pracy, znajomych. Ale jakos sie trzymam!Przynajmniej wiem dlaczego jestem sama:)Jak znajde prace to pewnie to sie zmieni.Podrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, ale dawno mnie tu nie było:) Przez 3 miesiące nie byłem sam:) Po raz pierwszy od kilku lat byłem z dziewczyną. Niestety nic z tego nie wyszło. Dziewczyna jakoś była taka chłodna emocjonalnie, miałem wrażenie, że chyba nie jest zainteresowana tym związkiem. Jednak najgorsze była jej niechęć do spraw związanych z erotyką. Miała jakieś mocno pokrzywione spojrzenie na facetów, że Ci myslą tylko o jednym... I kiedy nawet niewinnie ją nagle przytulałem, to ona \"że ja tylko o jednym...\" To było po prostu przykre... I znowu jestem sam:) Najgorsze, że też bez przyjaciół. Właśnie ostatnio tak sobie uświadomiłem, ze z nikim już sie prawie niespotykam towarzysko. Nie mam nikogo z kim mógłbym pójśc nagle na spacer, czy piwo.. I to chyba jest jeszcze gorsze niż brak miłości... W ogóle jakoś mi trudniej nawiązywać kontakty, rozmawiać z ludźmi... dziczeję i zamykam się w swoim świecie. I tym bardziej ciągnie mnie do ludzi... Odlatuję w świat sztuki. Wziąłem się za malowanie obrazów:) Kiedy przyjdzie ciepła wiosna, to wskoczę na rower, ale znowu sam....nie chcę tak już... Im bardziej cieszę się tym światem, tym bardziej czuję potrzebę dzielenia się tą radością, a samemu przybiera ona gorzki smak. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Biegnący
Mam nadzieje ze zycie Ci się ułoży tak jak sobie tego życzysz. Rzadko kiedy bije od męzczyzn takie ciepło ;) Wesolych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami brak znajomych do robienia rzeczy spontanicznych jest dość przykry - z drugiej strony, jesli wiekszość z nich odnalazła swoje drugie połówki to nie ma się specjalnie czemu dziwić przy dzisiejszym trybie życia /czytaj: pracy i braku czasu/... to, co piszesz o dzieleniu sie radościami i emocjami, odpały w kierunku sztuki tej lub innej to wypisz wymaluj moje ostatnie doświadczenia... hmm... niby mozna ulecieć, ale jedno skrzydło to nie to samo co dwa... pozdrawiam światecznie i życzę Tobie oraz wszystkim tu mniej lub bardziej obecnym wielkiej mocy wielkiej nocy :) p.s. Twój przewrotny nick to przypadek, czy czytałeś tą książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigito
bzdura wiekszosc postow facetow to bzdura sam mam 38 lat nieudany (powazny zwiazek - m.in dziecko) i to co udlao mi sie przeczytac to bzdura a wiekszosc moich ziomkow)facetow to pernamentni onanisci nie tolerujacych samych siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aalex
Oby dobrze sie Wam działo, by się życie uśmiechało - ono do Was, my do siebie, oby było Wam jak w niebie... Życzenia świateczne, mokre i bajeczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieeerna czytelniczka
kiedys czesciej tu podczytywalam,teraz raz na miesiac gdzies i co czytam biegnacego to mam do niego sympatie :) jak zaczelam ten topic podczytywac bylam sama,dlatego zajrzalam tu,teraz juz z kims jestem i planujemy wspolna przyszlosc i taka reflekcja mnie nachodzi ze czasami poprostu niektorzy dluzej musza poczekac na ta swoja polowke biegnacy - duzo w Tobie optymizmu i wogole jakiejs pozytywnej energii i fajnie ze "glosno " wyrazasz to czego chcesz:) pozdrawiam i zycze spelnienia marzen :) oraz Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest Ala zero
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie samotni. W tym temacie sporo sie was zebralo z jednej, jak i drugiej strony. Czy cos tu sie samo nie nasuwa? Wiem, ze to nie biuro matrymonialne, ale kazda metoda dobra, jesli skuteczna. Tak czy inaczej, to jest moj sposob na wasze uszczesliwienie na swieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie pierwsza wersja, tez byla ok :) Dopiero sie obudzilem i jeszcze nie jasno ogarniam otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bols
dlaczego jestes sama? hmm...bo fajni, porzadni, myslacy faceci maja juz dosyc tego kurestwa ktore widza, slysza, czytaja, doswiadczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiul
Witam wszystkich,bacznie obserwuje ten topik i bardzo mi sie podoba. Nie przejmuj się Sama 28 znajdziesz jeszcze tego swojego jedynego, zobaczysz moze juz znalazłas tylko jeszcze o tym nie wiesz!!!!! Ja doszedłem do wniosku ze jeżeli szukasz kogoś na siłe, to nigdy nie znajdziesz,najlepiej dać sobie troche na luz a miłość sama się znajdzie!!!!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara007
Wesołych Pogodnych Świat.. zgadzam się z Krzysilem.. szukasz na siłe-nic, potem kiedy wszystko olewasz w najbardziej niespodziewanym momencie znajduje się ktoś kogo pokochasz,ech miłość takie piekne uczucie, ale niosące ze sobą tyle bolu. Byłoby tak pięknie gdyby ludzie odwzajemniali uczucia.. ale nie ma łatwo.. nigdy :( echhhh ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJFUS PRZEJRZALEM TO CO PISALESJESTES DAREMNY TAKICH JAK TY TO NA INNA GALAKTYKE. KOBIETKI NIESPIJCIE NIE WSZYSTKO STRACONE A TAKICH JAK FAJFUS TO DO WORA I....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący 😘 😘 😘 a może przestań szukać??? Cordula dużo ciepełka i radosci :D Wesołych Świąt for all :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biegnący (...), życzę Tobie, abyś znalazł kobietę, która doceni to kim jesteś. W smutku i cierpieniu ludzie tworzą niesamowite dzieła.Wesolych Swiat:Zachowaj nadzieje przy zyciu. Nie daj jej umrzec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, dziekuje wszystkim za cieple slowa:) I ktos napisal do mnie maila z zyczeniami, dziekuje:) MAQ, tak, czytalem te ksiazke i stad ten nick. Jest mi jakos tym bardziej nieswojo, kiedy slysze o sobie, ze wydaję sie sympatyczny, ze bije ze mnie pozytywna energia i fajny ze mnie gość.. A ja coraz bardziej czuję, że zupełnie nie nadaje sie do zycia z ludzmi. Z nikim sie nie spotykam, nikt do mnie nie zadzwoni, czy pojde na piwo.. Jakbym zniknal, to nikt nie zauwazylby... Ech, mam teraz taka duza depreche z tego powodu.. Ka 👄 i tu nie chodzi juz nawet o milosc A co do mego odlotu w sztuke, to dzis caly dzien malowalem chmury:) i... masakra. Nic mi nie wychodzilo, wiec poszedlem nad morze, aby sfotografowac chmury z aparatu w telefonie:) i potem w domu kopowialem to. Nigdy nie pomyslabym, ze to takie trudne. Jutro ciag dalszy walki. Pozdrawiam was Kochani, ciesze sie ze jestescie:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zauważyc, iż zauwazyłam, że do mnie dawno nie dzwoniłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wspaniałym ludziom, których tu spotkałam, dzięki którym nabrałam dystansu do samej siebie i do życia w ogóle, życzę zdrowych, wspaniałych Świąt Wielkanocnych:) Pozdrawiam serdecznie! -założycielka tematu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platynowa...
Wesolych swiat wszystkim zycze! Myslalam, ze topik umarll ale wpadlo cosik do mojej skrzynki ostatnio i nawet sie ucieszyulam. Mam ostatnio doly straszne i trzeba mi bylo troche poczytac Waszych postow. Biegnacy wiesz co ja mam duzo znajomych z ktorymi sie spotykam rozmawiam ale coraz bardzoiej czuje roznice miedzy nami . Oddalamy sie i sama nie wiem dlaczego. Boje sie ze robie sie stara panna marudzaca. Nawet juz tak bardzo nie potrzebuje kontakru z nimi, bo jak sie spotykam to mnie wkurzaja. Poza tym mam straszne kompleksy ostatnio i obawiam sie ze nie znajde kogos kto moglby sie we mnie zakochac...:( O jejuś straszne to co tu pisze desperacja totalna:(:(:( Ale jak widze dookola ludzi, ktorzy biora slub potem sie rozwodza i znowu biora slub a ja nie mialam przez ostatnie 8 lat nikogo nawet na kilka tygodni tak zeby moc powiedziec "to moj facet" to naprawde mnie to doluje....Uciekaja mi najlepsze lata mojego zycia :( Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 6
Zycze Wam kochani spokojnych i radosnych Swiat Wielkanocnych. Platynowa wszystkie moje kolezanki maja juz rodzine, a ja niestety ciagle sama:(Znajomi mi mowia,ze robie sie upierdliwa jak stara panna i mam sobie znalezc faceta.Ale czy jest sklep gdzie mozna jakiegos kupic?Nie mam poprostu szczescia w milosci.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwaaa
Witaj :) Fajnie ze jeszcze tu zaglądasz. Uwielbialam czytac twoje posty ;) byly takie szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczesliwejj
doczytalam wlasnie w tym topicu skad sie wzial Twoj nick i ze znalazlas wlasciwego faceta... straasznie sie ciesze :) czasami pozytywnym mysleniem naprawde mozemy to przywolac i moze akurat ten nick tez w tym pomogl :D nieznam Cie osobiscie ale az milo takie cos poczytac :) ahh czasem zycie ludzkie ciekawsze jest niz film ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chcę spotkać w tym dniu Człowieka co czuje jak ja Chcę powierzyć mu Powierzyć mu swój niepokój Chcę w jego wzroku Dojrzeć to światełko które sprawi Że on powie jak ja- jak ja \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×